» »

paypal pomoč, pripravljen plačati

paypal pomoč, pripravljen plačati

onono ::

yo

zanima me ali ima kdo pri paypalu neomejen limit prejemanja denarja in bi bil pripravljen opraviti eno transakcijo za katero sem pripravljen tudi dobro plačati za trud in uslugo ? če je kdo prosim PM


lp
o

d0rK ::

A pricakujes veliko kolicino denarja od nigerjskega princa? :o)

Matev ::

Slo-One ::

12.04.2009 00:28:53
12.04.2009 00:28:53



the date he registered.

onono ::

lol ne žal nisem te sreče >:D
če bi našel še ker drug slovenski forum s tako obsežnim paypal threadom in forumaši ki veselo paypal-arijo bi pa verjetno šel tam ane tako da dragi slo-one so tvoje skrbi odveč ;)

no še zmeri se išče prostovoljca. nekoga ki ima viso in lahko potegne denar na svoj TRR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: onono ()

gazibo ::

kolko denarja ? zakaj ne moreš sam naresti transfer ?

T0RN4D0 ::

Imam viso in potrjen račun ker sem presegu 1000€ prejemkov. Ampak je zadeva najbrž še vedno precej limited. Pa barave pri visi ti računajo 20€ za prenos sredstev na osebni račun, barabe. :P
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

onono ::

kolko denarja ? zakaj ne moreš sam naresti transfer ?


mam mastercard vendar je no go, na NLB pa tut serjejo sto na uro za tole viso tko da se mi bolj splača najt nekoga, ki jo že ma and save myself lots of time. večinoma kupujem iz tujine in sploh prvič da prodajam nekaj zato se mi ne zdi smisleno da bi dvignu viso samo zaradi tega enega prenosa + v kratkem bom tako al itako menjal banko ker NLB je še zmeri pre 90s era kokr vidm. denarja...hm odvisno za koliko se prodajo te drobnarije, ki jih imam načeloma tam od 2k-5k tako da bi predvsem v poštv prišel nekdo ki je že presegel limit 2500€ ker sem že slišal in predvsem prebral mnogo horror zgodbic kako si paypal prilasti denar in od tam naprej ga prejemaš v rt po dolgem in počez. pripravljen sem pa dat tam do 200€ tistemu ki bi mi bil pripravljen pomagati, tko odvisno tut od tega kolko denarja se dobi ( prodajajo se pa eni profesionalni studijski monitorji ). tako da kdorkol je pripravljen in se ne bi branil extra hitrega zaslužga, drop me a PM =)

PS: tudi če je kdo ki ni šel čez 2500€ se lahko oglasi ker je čisto možno da se ne proda vse ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: onono ()

gazibo ::

jst sm tut preskoču 1000€ tko da lahko mene računaš če češ, pa tut čez 5k mi ni problem it >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790762029 (4162) aspire2k
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817136861 (16825) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330113362 (32212) Vetrpiha
»

Paypal račun brez primerne kartice

Oddelek: Loža
295704 (4909) Žrlo
»

Dvig denarja na paypalu

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112736 (7596) St235

Več podobnih tem