» »

hud problem - frozen

hud problem - frozen

mylos ::

Konfig.: celeron 300, 64RAM, P-II, voodoo3 3000(nenavit). Računalnik mi nenehno zmrzuje. Ko igram igrce, naenkrat zmrzne, ponavadi, ko hočem posneti pozicijo. Ko sem na internetu, se naenkrat zaustavi-zmrzne. Probal sem formatirat disk, namestil win98 na novo, vendar ni nič pomagalo. Prosim pomoč, ker nimam idej.:|

tropinovec ::

na osnovi mojih izkušenj (imam tudi voodoo 3) ter se mi je enako dogajalo ko sem naložil winME- nič drugega ni kot grafična kartica oz gonilniki.
ko sem naložil najnovejše gonilnike (3dfx tools verzija 1.07 ) mi je zmrzovalo, sedaj imam starejšo verzijo 1.05 pa vse deluje OK. (ter directx 8.0);)

Samson ::

Probaj ocistiti ventilator in hladilnik na procu....
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Nemelk ::

pomoje ti masina hardversko ne pase skup!
Nemelk ™

luni ::

jap, preveri ce se ti kaj ne pregreva... pa tudi v biosu lahko probas Load Optimal Defaults
Artificial Intelligentia

gunner ::

jest mam geforce2mx, abit kt7, duron 650(nenavit) pa mi isto zmrzuje vendar ne povsod (ne:ra2, torment, diablo2, colin2, baldur2; ful zmrzuje:nfs4,5, fifa2001, nhl2001)

TESKAn ::

gunner, teb se pregreva čip. Simple as that.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Shadowman-x ::

Kot je že bilo napisano. Odpri ohišje ter spravi ven ves prah, posebej pa pri procesorju. Priporočam, da to opraviš izven stanovanja, saj boš drugače imel dvojno delo.

njok ::

Imam PII350 128mb GeForce2MX. Vsaka igra, ki uporablja 3D pospeševanje zamrzne po kratkem času. Igre kot so C&C in pa igre v "software render" načinu delujejo normalno.
Enak računalnik z grafično kartico Voodoo3 2000 je deloval povsem normalno z Rivo TNT2 pa je deloval enako kot z geforcom.
Ali so mozne napake na driverjih? Poizkusil sem ze s tremi razlicnimi verzijami.

mylos ::

Moram povedat, da sem, preden sem vgradil voodoo, najprej probal TNT2 M64 in sem imel katastrofalne probleme.

Je možno, da bi se pri voodoo3 3000 pregreval čip? Če je, kaj je najbolje storiti?



Poudaril bi tud, da me zafrkava tudi ISDN ADAPTER. Vsakič, ko se zažene windows na novo, mi se med nalaganjem računalnik zaustavi in napiše "II100 isdn card, self-test failed". Seveda pa lahk vseeno nadaljujem. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19020388 (13453) Janac
»

Vse o 3dfx Voodoo grafičnih karticah. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575445 (4515) mtosev
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
676053 (4616) The B
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604679 (3953) Senitel
»

Se kom zmrzuje COLIN 2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141150 (994) glavic

Več podobnih tem