» »

Xbox 360 - Xbox Live

Xbox 360 - Xbox Live

Gemster66 ::

zanima me, če imaš odklenjen Xbox je to res da ti Internet ne dela?
vem da nemarate vprašanj o piratiziranju, toda to informacijo moram dobiti, saj bom jaz kmalu kupil Xbox 360 Elite
  • zaklenil: Mavrik ()

LuGi ::

Dela ampak te bodo banali hitro.. in zadeva nebo vec delala =)

Da se razumemo internet na konzoli.. na pcju bo seveda deloval =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Gemster66 ::

okej, ni ŠANS d bom kupil odklenjenega

sej jst sm mislu špilat recimo Halo 3 na netu...itd..

Zgodovina sprememb…

gamemen ::

to ni res da te banajo če imaš odklenjenega. na netu ne smeš igrati pred URADNIM izidom igre.

LuGi ::

Sure. iXtreme fw zaznajo glede na to kako "bere" dvd in ko te dobijo dobis banano. Zato pa delajo novega kateri bo kao kot stock.. =)

gamemen ::

to je res da te lahko dobijo na podlagi branja DVDja. samo če boš igro igral po uradnem izidu je bolj mala možnost da te dobijo. nov iXtreme fw pa je že v fazi testiranja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gamemen ()

Berserker ::

Mene so dobili pa čeprav nisem igral pred izidom, v bistvu so dobili kr večina folka.

Sitožer ::

BAnda !!!!

GLAVNI ::

A te lah bannajo četudi igraš original igro prek LIVE-a pa imaš flashanga?

Kaj te bannajo na podlagi igranja piratskih iger ali četudi imaš odklenjenega? Nisem glih expert za xbox pa me zanima, ker kolega razmišlja o nakupu le-tega.

PINki ::

Tud če je odklenjen in igraš originalno igro preko liva, dobiš ban.

kar-nekdo ::

Ce mas vredu flashanega in pa, da ni spil predelan in pregledan z abgx360 te ne bana. Kak je pa igra predelana al pa, da ni vredu flashan te pa banajo!

St235 ::

To je zadnje je mislilo tudi 500.000 lastnikov xboxa, ki so jih banal par mesecev nazaj. Flash + net = BAN. Sam vprašanje časa. Cenene čipe in igranje z kopijami po netu pač hitrejš dobijo.

quignard ::

Ok, samo eno vprašanje glede bananja...sem tik pred nakupom in ne vem ali bi kupil klasiko ali zmodirano varianto. Mi lahko prosim kdo pove kaj spoh se bana, ko se ban zgodi? In pa ali te lahko banajo, če recimo nikol ne igraš na LIVE? Torej ali te ne morejo banat, če igraš "varnostno kopijo" samo single player in nikol na LIVE? Ali pa, če igraš original na LIVE pa imaš mod? In pa, če se že ban zgodi, kaj to pomeni...da več ne dela net al da ne dela konzola?

Najlepša hvala za odgovore...me resnično zanima, je dokaj nujno, saj najbrž že jutri grem v nabavo...Res hvala.

Mavrik ::

Na žalost debat o piratsko podprtih Xbox 360 konzolah ne moremo podpirati.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200097 (77270) radovednik
»

Nakup Xbox 360; katero verzijo in kje

Oddelek: Konzole
161909 (1318) JOKER
»

XBox 360 Slim US - bo odklenjena igrala vse formate ali ne?

Oddelek: Konzole
111114 (831) St235
»

Nakup Xbox 360 Slim Arcade 4GB

Oddelek: Konzole
204088 (3550) Bug

xbox360 odklep-iXtreme 1.7 sploh obstaja?

Oddelek: Konzole
102481 (1996) Mavrik

Več podobnih tem