» »

Nakup Xbox 360 Slim Arcade 4GB

Nakup Xbox 360 Slim Arcade 4GB

salex ::

Nameravam kupiti igralno konzolo Xbox 360 Slim Arcade 4GB v trgovini playgame http://playgame.biz/index.php ali pa goblin.si http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-.... Zanima me ali je kdo že kupoval pri kateri izmed telih dveh trgovin in kakšne izkušnje majo. Našel sem tudi trgovino, ki trdi, da prodaja Xbox 360 S 250GB za 213,44€ http://www.pikanet.si/trgovina.php?mod=... ali ima kdo mogoče izkušnje tudi z to trgovino?
  • spremenil: salex ()

LuGi ::

Poglej za koliko se prodaja v Müller.. ponavadi se tam dobi najceneje

chuck ::

Muller ima 199 EUR, osebno imam dobre izkušnje z Goblinom.

slodreamer ::

noben nima izkušenj s playgame? zanima me predvsem kako je z garancijo na odklenjen xbox, ki jo ponujajo za doplačilo, je imel kdo probleme pri uveljavljanju?

Mentalist ::

Jaz imam kar dobre izkušnje s Playgame. Dobil v 3h dneh, tako da priporočam. Edino malce čudno zavijejo paket. Dobil sem namreč paket, v njem kot da ni nič, potem pa sem videl da je not v podloženem časopisu vsebina.
Lool.

erex ::

V Mullerju kupi bo najceneje

LuGi ::

erex je izjavil:

V Mullerju kupi bo najceneje

+1

Berserker ::

KeTeČEš

Playgame ima precej zasoljene cene ter so precej neresni. Sem hotel kupit wii pri njih, vendar naročila sploh sprejeli niso.

kratos ::

Mene pa sam zanima če si ubavm xboxa tisto osnovno elitko z 4gb in si zarad varnosti originalnih iger nardim backupe, ker je pač že velikim org. igre škatla (beri xbox) spraskala, potrebujem v vsakem primeru odklenjenga ? in se da normalno pač presnet org igro na dl dvd al je kaki bol kompleksen postopek ?

Aja pa za priključitev z5500 zvočnikov potrebujem katerkoli koaksialni kabel al so kaki določeni ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

techfreak :) ::

Za igranje varnostnih kopij iger potrebuješ odklenjen Xbox. Moraš pa vedeti, da pri tem izgubiš garancijo in možnost igranja preko spleta. Boljša izbira je Xbox z diskom, da lahko na njega skopiraš igre in v tem primeru ne bo potrebe po stalnem branju iz DVDja.

kratos ::

Ok, izgubim garancijo če ga recimo sam moddam, če pa kupim moddanga pol mam pa njihovo garancijo tko da to ni tak problem... Preko spleta sem zasledil, da lahko igraš normalno tudi z backupi vendar je možnost da te banajo al nekej tazga. Xbox z diskom pomeni da org igro nasnamem na disk in igram brez ploščka al moram še vedno vstavit not špil?

Ted ::

Igro moraš vstaviti, obstaja sicer mod z J-Tag-om ki omogoča igranje brez vstavljenega ploščka a je precej drag in ni kompatibilen z vsemi konzolami. Ne pozabi da moraš za igranje xbox-a preko neta imeti live gold račun, ki ni zastonj (na leto dodatnih 50 EUR).
Mah...

kratos ::

A ne dobiš več zraven konzole zastonj 1 mesec al celo 2 za igranje prek neta?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

kratos ::

edit*: v zgornjem postu nisem mogel editat da bi še to not napisou ker mi enostavno ni pokazalo

mal sem gledu po goblin.si in vidm da če kupš Xbox 360 Slim 4GB = 189EUR
http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-...
ter nadgradnjo oz. odklep za igranje backupov Xbox 360 iXtreme LT+ v1.9 AP2.5 + Kinect nadgradnja = 35 EUR
http://www.goblin.si/xbox-360/storitve-...

skupaj pride 189EUR+35EUR = 224EUR

če pa kupiš Xbox 360 Slim 4GB + iXtreme LT+ v1.9 AP2.5 ker imajo že pač narjen odklep pa daš 269EUR ? wtf?
http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-...

Mi zna kdo razložit kje je fora? da plačaš 45EUR več za čist isto stvar ?

St235 ::

V garanciji

kratos ::

Sej xbox ma že 12 mescev garancijo kaj jo moraš posebej za odklep kupt ? pa tut če jo, piše da je garancija za 2010 letnik 30 € kar pomeni še vedno 15 € več kot bi mogl bit...

St235 ::

Vsako poseg v mašino izniči garancijo.Torej če kupiš xbox posebej in ga posebej odkleneš si izgubil garancijo.

Ti pa goblin posebej nudi garancijo tudi za odklenjene xboxe, če je pri odklepanju doplačaš, ali če kupiš tisti paket. Zakaj je vseeno razlika v ceni boš moral pa Goblin vprašat.

kratos ::

Sem vprašal in so odogovoril da zarad tega ker so materialni strpški večji in stane odklep slim konzole kar 95 € ...

Bug ::

ellow

Kupi rabljenega Jasperja. Prepričaj se, da ni banan. Odklep phat verzij xbox360 konzol je trenutno lažji in cenejši.
Garancija pa je tak tak, leto dni hitro mine... potem pa ti je itak vseno... Ne vem pa kako ti je z dizajnom. Res, nov dizajn je bolj stylish ampak se na stari dizajn tudi navadiš.
Probaj še pogledat na netu za kako refurbished varianto.
Tudi v primeru RRoD se da stvar enostavno in učinkovito rešiti - po večini je problem v pregrevanju in slabem dizajnu sistema hlajenja/PCB-ja. Jasper tu več nima težav. Tudi za Falcona lahko potrdim, da ni problemov - imam jo od leta 2008 dela kot je treba.

lp,
bug
It's a basic truth of the human condition that everybody lies.
The only variable is about what.

kratos ::

Hmmm... dobra ideja, sem dvema na bolhi pisal, zdej je čist odvisn če bosta spustila ceno bom mogoče res kupil rabljenga jasperja, ker mi 160-190 € res ni za dajat za rabljen xbox 360 brez garancije za katerega bi mogu še doplačat 35€ če bi hotel met najnovejši odklep, ker z backupi nebom tvegal bana na lajvu... Kok mi priporočate da se splača dat za rabljen moddan xbox 360 jasper varjanta recimo 2010 letnik oz. mislim da je eden 2009?

Bug ::

ellow

Tam do 160 eur se še splača dati - Konzola + 1 kontroler. Če pa je še kaj več pa potem se še splača kaj dodat. Kar se tiče odklepa, najnovejši FW boš imel nekaj časa dokler MS ne posodobi zaščit. Tedaj bo spet potrebno čakat na c4eva, da izda novejši FW - saj to itak veš. Nekako boš na vsake toliko časa primoran nadgradit FW kar te bo stalo. Lahko pa se tega tudi sam naučiš in si nabaviš potrebno opremo, ki te stane podobno kot enkratno odklepanje pri kaki "firmi".

lp,
bug
It's a basic truth of the human condition that everybody lies.
The only variable is about what.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gamepad kontroler kupiti za PC?

Oddelek: Kaj kupiti
261799 (1358) Cveto
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6713058 (10555) opeter
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6814143 (12451) scipascapa
»

Kaj moram vedeti za xbox

Oddelek: Zvok in slika
162504 (2175) Mojchy_3_
»

Xbox360 slim

Oddelek: Kaj kupiti
61580 (1483) Dynko

Več podobnih tem