» »

Medal Of Honor 2010

Medal Of Honor 2010

1 2 3
4
»

Mentalist ::

Mene zanima pri prvi misiji, kaj moreš naredit ko ti reče "Kill the lights"




LP
Lool.

IvoJan ::

ugasneš luči??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Machete ::

Pobiješ luči. :))

Mentalist ::

Ja saj to vem kaj pomeni, samo kako to narediš.
Lool.

Tr0n ::

Tak da meelas switch. Duh.

Mentalist ::

Zaj pa vem glih tolko ko prej.
Lool.

Bor H ::

Jao, poišč nekje stikalo za luč al neko razdelilno omarco pa udar al pa stisn F al kaj je za use

WyattEarp ::

tam k dobiš daljnogled un da ozančiš tanke pa to za bombarderat - airsuppport, mi jih noče označt in ne morem jih uničt. je to kak bug? kdo ve kaj narediti?
hvala.
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

Mohic ::

Kakšna je razlika med Moho 2010 in Limited edition?

Jst ::

Dajte nalimat kakšne slike, ki se vam zdijo kul. (V Crysis-u (ne warhead) je bilo nekaj breath-taking prizorov.) Je kakšen dober tudi tu?

Pa še nekaj me zanima. Kolega pravi, da je zvok, ko se tvoj team pogovarja med seboj, kot da bi iz sekret školjke poslušal. Je pa zaprisežen travničar :) če ima to kaj veze.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Good Guy ::

ah igra je lesena ko sto mater..

def0r ::

Mohic je izjavil:

Kakšna je razlika med Moho 2010 in Limited edition?

Dostop do nekaterih exclusive weaponov in BF3 bos lahko prisel v beto.

Drugace SP je kar lesen se posebej nekako sensitivity si nism mogel ustimat, pa tudi grafike je inferior MPju:S Ceprav zgodba je decent, samo nekako o cem govori mi je malce boring in bv.
No grem naprej MP igrat hf:)

Mohic ::

Jp si bo treba kupit orginal pa gremo MP nažigat :)

Good Guy ::

smešno kratka igra.. more met besno dober multi da se splača plačevat za tole skropucalo

def0r ::

Jah soliden je, ni nic izjemno dobrega. Tako da ce pricakujes vidit sveto marijo vmes ko igras raje ne:) Pa drugace Single player in Multi player sta kakor drugacni igri, saj vsak uporablja tudi svoj engine. Najbolj me je motilo zoomiranje v SP ko moras drzat ali pa tako high sensitivity in tudi orozja so se obnasala drugace kakor v MPju:)

Jst ::

Če je to delala ista forma kot BFBC2, grem z roko v sekret (kdor je prebiral novice in naletel na "pravo", bo razumel joke). Pomoje je isti samo engine, pa še to je slabo izkoriščen, čeprav optimiziran, ker igra letiii.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

def0r ::

Heh kako bi rekel MP del je delal dice in je tudi frostbite engine uporabljen njihov.
SP so naredili Danger Close ki je narejen z Unreal 3 enginom kakor vem:)

Jst ::

Glede dveh različnih game engine bi moralo biti ravno obratno. Vsaj jaz imam takšne izušnje, da je UT Engine meni najboljši za MP. Prvič: dela zelo hitro na wide variety of hardware; drugič: ima vedno stabilno povezavo (vsaj mene redkokdaj vrže iz serverja) in nizen ping; ter kontrola miške, ki je po mojemu občutku zelo natančna. Ne vem kako bi to opisal. Game engine renderira okolico gleda na tvoje premike miške, v drugih igrah pa šele po miškini komandi game engine prilagodi pogled. Čudno za razložiti, ampak kadar je za MP uporabljen UT Engine, imam jaz vedno boljšo statistiko zadetkov nasprotnikov, kot pa če je uporabljen drug engine.

Ne znam razložiti, ker si tudi sam ne znam predstavljati, kaj je pri drugih game engine-ih drugačnega. Pri UT Game Engine, ko vidim nasprotnika ga lažje nacilam in zadanem. Zato mi je takšen užitek igrati igre, ki so narejene na temu pogonu. Recimo Singularity: Grafika ni ne vem kaj, AI suck big time, ampak ko te napadejo tisti hrošči jih lahko refleksno nacilam in ubijem preden pridejo do mene.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

def0r ::

Nikoli nism rekel da lazje zadanes itd. Samo drugace se igra in je razvidno da sta 2 razlicna studija delala igro. Pa drugace U3 in Frostbite primerjava, nic lazje ne zadanes nasprotnika na Unreal enginu. DICE uporablja engine ze od Bad Company 1 in ga lepo razvija naprej.

Jst ::

Moja primarna in skoraj edina zvrst, ki jo igram je FPS. Od UT99 naprej, sem v vseh igrah lažje bil nasprotnika, pri tem porabil manj metkov in manjkrat zgrešil, kot pa pri kakšni drugi igri na drugem pogonu.

Ko v UT premkneš miš, se takoj pozna na monitorju kam, medtem ko je pri drugih igrah malenkost zamika, ki se ga sicer navadiš, ampak refleksno ubijenje mi uspe samo v UT Engine igrah.

Preden sem se v AvP2010 navadil na miš, nisem zadel nič. Najboljši primer je pa Lost Planet prvi del, kjer je toliko zanima med premikom miške in premikom pogleda, da ga opazi menda vsak. In ravno tu UT Enigine blesti.

Sicer so to samo moje izkušnje, tako da ne vsiljujem mojega mnenja nikomur.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Robert_S ::

Izklop vertical sync

magnum111 ::

Zivijo ... am jst sm isnatliru medal of honor .. in ko grem not u spilo lepo zalaufa .. zacnem igrati prvo misijo ko si u autu mi zasteka in napise NE POŠLI .. neki eror file name not found ... ve kdo kaj bi bilo narobe ? hvala

def0r ::

Updataj driverje. Se ti je spil updatal na 1.1 ko si zagnal?

magnum111 ::

def0r je izjavil:

Updataj driverje. Se ti je spil updatal na 1.1 ko si zagnal?

ej nevem .. k jst nism tak racunalnicar da bi vedu =) zato sm tukaj da mi pomagate verjetno ves kaj treba .. pa ce ves mi postopek opisi hvala !

magnum111 ::

magnum111 je izjavil:

def0r je izjavil:

Updataj driverje. Se ti je spil updatal na 1.1 ko si zagnal?

ej nevem .. k jst nism tak racunalnicar da bi vedu =) zato sm tukaj da mi pomagate verjetno ves kaj treba .. pa ce ves mi postopek opisi hvala !

ja pa tut neki se updejta ... sam ne vem kwa neki version :P ne vem dej ce ves mi povej plis :D tenx caw !

def0r ::

smeh



Pri tej igri sem se tako smejal, tudi po premiku 2eh objectivov sem se kar zadaj bil in snipal vse v hrbet, ceprav so me 3je nasli parkrat me nikoli niso prisli ubit:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

rokinakoki ::

kaj mors narest tm bl na zacetku k dobis en dalnogled in mas dve moznosti uni pa laufjo pa z dzipi se vozjo kaj nardit ?

etilen ::

Lp!
Js mam pa uprašanje za tiste tu ko igrajo MOH-mp in sicer me zanima če vam po prvem updatu dela vse normalno oz tako kot je delalo pred updatom?
namreč meni po updatu ne kaže imen nekaterih serverjev:8)!
druga težava ki pa jo imam je pa ta da ko se želim joinat na nekatere serverje mi sploh noče zažent igre, ne trzne, nič se ne zgodi! =/ to se mi je dogajalo tudi pred updatom vendar zelo zelo redko...

če pozna kdo kakšno rešitev bom zelo hvaležen!

LP

dronyx ::

MOH mi je na nek način celo boljši od COD. Me pa blazno moti to, da soborci konstantno skačejo pred mojo puškino cev, ko na nekoga streljam.

WyattEarp ::

k obstaja update? kje? mogoče mi odpravi bug, ko ne morem tam une tanke označt, da bi mi jih pobilo in ne morem pol naprej...
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

Machete ::

ja obstaja
zalaufi moh updater. exe v sp in mp inštalacijski mapi

WyattEarp ::

aha. hvala.
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

PAtakePAto ::

mi lahko kdo pove serial za medal of honor 2010

Bor H ::

kupiv-najb-lizj-ista-cuni

PAtakePAto ::

ka nimaš ene črke v prvi narobe?

resno mislim serial!

Zgodovina sprememb…

Bor H ::

pogl-ejpr-avil-afor-uma

PAtakePAto ::

ok

legice ::

sposodu si bom tale prostor tukaj za malce pomoči.
pač kupu sm igro in single player dela brez problema, multiplayer pa ne morem zagnati. EA račun že imam ampak se noče vpisati vanj. poskusil sem tudi ustvariti nov mail, ampak piše da je mail že uporabljen(uporabil mail katerega imam za bf2:bc) tako da ne vem kaj nardit....kakšna ideja?
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Tr0n ::

A ni isti username/pass kot za vse EA igre? Ce ne, si pac novi mail nabavi. :)

Bor H ::

Dej da si pozabu password pa si novo geslo nastav pa bo delal, včasih se pač zgodi da pozabimo točno geslo. Če maš v passwrodu Z ali Y pa probej še to dvoje zamenjat, je špil tako površno spacan, da me ne bi čudil če bi ga tole begalo.

legice ::

par krat restartu in blo ql:|....
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

srulj ::

kak se igra MP, namreč kupil sem orginal pa nevem kako in kaj?! hvala za odgovor

legice ::

ko daš cd notri, izberi multiplayer in to je to=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

srulj ::

aha..hvala...zanima me, kdaj kej dobim nova orožja...A to je v MP odklepa al kako?

dronyx ::

Sem hotel kupiti MoH 2010 za MP, ampak sem opazil, da skoraj ni nobenega strežnika z igralci. Ali kdo to sploh še igra?

def0r ::

dronyx je izjavil:

Sem hotel kupiti MoH 2010 za MP, ampak sem opazil, da skoraj ni nobenega strežnika z igralci. Ali kdo to sploh še igra?

Jaz se obcasno malce igram:)

srulj ::

itak da igra FOLK.....ŠE VEDNO..;)

vuchko ::

srulj je izjavil:

itak da igra FOLK.....ŠE VEDNO..;)

pa zdaj bo še eden več a ne :))))

Clubraider ::

Pozdravljeni.

Imam vprašanje.

Naložil sem igro in bi rad igral MP.
Ko bi se rad povedal z serverjem, mi javi, da moram imeti naložćeni PUNKBUSTER. Pa ga imam. sem, ga še posebej naložil, pa mi vseeno to javlja.
Ima kdo kako idejo, kaj bi to bilo krivo, da se enostavno nemrem povezati na noben server?

Hvala.

Sem že rešil :)
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Zgodovina sprememb…

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191263714 (47251) Machete
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676849 (59335) Unknown_001
»

Medal of Honor: Warfighter (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
648513 (6444) ahac
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112015 (9121) listje123
»

Call of Duty zmagovalec torrentov 2010

Oddelek: Novice / Igre
238051 (5524) PARTyZAN

Več podobnih tem