» »

Medal Of Honor 2010

Medal Of Honor 2010

1 2
3
4

Outsajder ::

A bo res samo toliko unlockov kot jih kaže pri beti v unlock tree tistih ubogih 14 unlockov za vsaki class :((??

def0r ::

ne? Saj tudi v beti je bil zadnji unlock okoli 1 milijarde za unlock tako da ni noben mogel dosezt. Vec jih bo sigurno, sam sem tudi preorderal spil pa ne zato ker je kaj special:P Rabim enega mindless shooterja, CoD serije pa nocm podpirat.

g. Oden ::

Torej od včeraj je na voljop odprta beta, ki si jo je mogoče sneti tu. Trajanje bete bo do 7.10, se pravi še dva dni. Priporočam pa, da si najprej preberete nekaj naslednjih vrstic, ker si boste morda premislili in prekinili downloading.

Zadevo sem namreč preizkusil in za moje pojme je multi-player veliko razočaranje. Moram priznat, da sem imel (pre)velika pričakovanja za tale Medal of Honor. Najprej naj povem, da igra teče na istem pogonu kot BC2, torej je grafika precej podobna, s to razliko, da tu ni destruction envirementa, se pravi ni rušenja sten, streh... v bistvu je okolica zelo statična. Prav tako grafični pogon ni izkoriščen do polnosti, saj je vidnih blazno malo podrobnosti (dogajanje je pač postavljeno v afganistansko puščavo) in veliko površnosti (krivda razvijalcev) npr. pri zidovih, ki so zidani iz zelo različno velikih kamnov, vendar so robovi ravni kot da bi jih polirali s cirkularko. Največji problem pa je po mojem dizajn map, ki ne dopušča, da bi se razvila kakršnakoli frontna črta, saj teče skozi vsako mapo vsaj pet različnih tunelov, ki jih je z 12 vojaki (največja mapa je 12v12!?!) nemogoče pokrit. Tako se vse skupaj hitro sprevrže v kaos in potem v neke vrste team deathmatch. Da ne omenim, da ima vsaka mapa neke nevidne zidove, ki ti onemogočijo, da bi skočil na to streho, ali zaobšel sovražnika, čeprav ni nobene vidne ovire! Gameplay je nasploh zelo podoben (da ne rečem kopija) CoD 4 ali MW 2 (slednje sicer nisem igral, ampak sklepam), problem pa je to, da je CoD 4 enostavno veliko bolj zabaven za igrat. Lahko bi napisal še več, ampak enostavno nimam časa trenutno, tako da, če se hočete sami prepričat kako in kaj, si potegnite open beto in jo preizkusite.

DarwiN ::

Katastrofa ja, po celi črti.. Klavnica, kjer metki letijo povsod in kjer je povprečna življenska doba vojaka cirka 5 sekund.. Pa vse mape so enake, kar pa izgovor, da gre za Avganistan, ne upraviči.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

g. Oden ::

DarwiN je izjavil:

Katastrofa ja, po celi črti.. Klavnica, kjer metki letijo povsod in kjer je povprečna življenska doba vojaka cirka 5 sekund.. Pa vse mape so enake, kar pa izgovor, da gre za Avganistan, ne upraviči.


Res je, map design je deansko neverjetno slab. Moram priznat, da ne vidim razloga, zakaj bi kdo tole igro kupil (seveda govorim za MP del igre), ko pa jo CoD 4 z svojim zares domiselnim map dizajnom in bolj dodelanimi orožji (se vsaj razlikujejo po moči in imajo povratni učinek, za kar pa MoH še slišala ni) povsem pohodi, po drugi strani pa je tu tudi Battlefield serija (realističnost in splošna dodelanost v BF2 in grafika ter destrukcije v BC2), ki ponudi večje in bolj realistično vojskovanje boljša in tudi cenejša izbira. Če dodam k temu še prihajajoča Black Ops in Vietnam, ki bosta s sabo prinesla določene novitete, potem je jasno da MoH ne more konkurirati ničemur, razen morda kakšnemu Soldier of Fortune Payback, ker roko na srce, še najbolj me spominja ravno na to igro, pa še obe se dogajata v puščavskem okolju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: g. Oden ()

jizzer ::

Zakaj men serverjev ne najde?

Berserker ::

Potem ste tudi mene prepričali, namreč pričakoval sem nekaj v stilu BC2, pač ker dela dice, očitno bomo spet samo obrnili SP pa pozabili. Škoda sama razočaranja to polovico leta glede iger, potem naj še GT5 pokvarijo pa bom res ostal samo še na indie games.

ahac ::

DarwiN je izjavil:

Katastrofa ja, po celi črti.. Klavnica, kjer metki letijo povsod in kjer je povprečna življenska doba vojaka cirka 5 sekund.. Pa vse mape so enake, kar pa izgovor, da gre za Avganistan, ne upraviči.


To je bil točno moj občutek v closed beti. Sploh mi ni blo jasno kaj naj bi delal. Laufal sem okrog pa me je nekdo ubil. OK, sej to se ti v vojni hitro zgodi, ampak tam verjetno ne laufa vsak vojak po svoje.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

def0r ::

Meni je pa vtis tko tko, kupil jo bom. BC2 pa se kar obzalujem nakup, pac skiless shooter, boljsi mi je od coda ceprav sta oba si podobna.

Pa drugace map design ja... isti vtis. V closed beta je bila vsaj TDM verzija mape ki je bila bolj zabavna kakor tele.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

McGregorSL ::

Wow ker bedn špil :D (moje mnenje)

Če povzamem po igranju bete. Stvari se zelo hitro dogajajao... neka kvazi mešanca med cod in BF. imaš 2 mapi. Ena kjer zasedaš 3 control pointe je obupna in traja celih 5-7 min. Na splošno vlada kaos s sniperji n čelu... kar sicer ni tak problem ker ostala orožja čist brez problema pobijejo sniperje. Življenska doba je sicer odvisna od sposobnosti kampiranja ampak vse zastavice so par metrov oddaljene med sabo in zgleda tako kot da bi v en lonec vrgu vojake, da se pobijejo in spawnajo med sabo. Spawn je obupen... ne sam da je od 0-3s spawn ampak spawn camping je dobra tržna niša.

Drug način kjer eni zasedajo in drugi branijo mi je sicer bolj všeč a izvedba je še vedno obupna in kaos je še vedno prisoten... prav tako bolje da bo več unlockov in več kot lvl 7 za vsako klaso, ker do lvl 4 na dveh klasah prideš v 1uri. Unlocki pa so čudni... tam ti ponudi da lahko vzameš ekstra municijo ali pa ne? (in zakaj že ne bi mel raj več municije kot manj?)Prav tako medalje kar letijo.

Prve mape sem se že naveliču v 1 uri igranja.

Za SP pa ne morm rečt ker ga ni v beti :D

Bom počaku raj na BF3 mogoče na BC vietnam

make love not war

def0r ::

Drugace meni je samo skoda da ni TDM mape:P Vsaj folk ni mogel zakampiran vstati. Glede tiste prve m ape in tisti control pointi so resno lame igram samo objectives atm pa se to ker sem nasel cisto ob vsakemu objectivu lahko reces zabugan terrain kjer lahko prides gor brez da bi te oni videliD:

jizzer ::

PA ZAKAJ MEN SERVERJEV NE NAJDE???

def0r ::

Meni jih najde normalno, samo ponavadi se mi ne da pa kar preko matchmakinga se joinam, ponavadi me vrze na poln server z dobrim pingom.

Sandi1987 ::

Danes sem obrnil SinglePlayer na PC.

Tr0n ::

Povej se, kako se ti je zdel. Malce opisi zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Sandi1987 ::

Igra je v redu, samo je kratka. Igral sem približno 3 do 4 ure.

ahac ::

Uh. 3 ure? Včasih so špili imel samo demo tolk dolg...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BALAST ::

Tudi COD MW2 je imel kratek SP, sem ga preigral v 5ih urah... Je pa MP toliko boljši.

Jst ::

50EUR (na steamu) za 3 ure SP??? OMG. MP pa po vašem opisovanju (open) bete tudi ni zabaven za fsking 50EUR.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Mislim, da doživljam to, čemur Američani pravijo buyers remorse. Že F1 2010 me je zaradi bugov malo razočarala*, da bi pa sedaj plačal 50 fscking EUR...no way.

Grem na čakanje do decembra, kateri bo upam podoben prejšnjemu, ko so bili neverjetni popusti na Steamu.

*Že F1 2010 me je zaradi bugov malo razočarala

Imam feeling, kot da nisem dobil vsega. Težko opisati razočaranje po eni strani in zabava ob igranju po drugi.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

M-XXXX ::

Mi lahko kdo pošlje saved games? Imam problem pri helikopterski misiji, čisto na začetku ko moraš uničit mortarje. Vendar lahko streljam le s topom, izstrelkov pa ne morem uporabiti (bug :(

Berserker ::

Ziher imaš cvetlično verzijo.

M-XXXX ::

Gre se za bug v igri, eni ga imajo tako z originalno kot cvetlično verzijo, tako da je podatek popolnoma nepomemben.

Isotropic ::

ponovno zalavfaj misijo. in uporabljaj hellfire (4). je pa vec takih bugov, ja.
je pa kar v redu, samo ni vredna tistih 50e ali koliko ze...

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Mnja, bolj bogo tole ja. 3 ure in pol za SP, MP je pa tudi tak bolj.

Black Ops here we come.

Bor H ::

Jst sm zdj na 3 ure in pol prlezu se mi zdi, sem nekje na začetku drugega dne pa igram na hard..

Jst ::

Na steamu je MOH 50EUR, zraven lahko pa kupiš še: "Medal of Honor - Prima Official Strategy Guide" za 15EUR.

Skupaj 65EUR.

I'll pass.

COD: Black Ops se pa me da še prednaročiti. Sem upal na kakšen popust...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

def0r ::

Zakaj 50 EUR? Ceneje je v trgovinah slovenskih kakor na steamu potem?

PARTyZAN ::

Ni ne prvič, ne zadnjič. Steam je za nove igre fail v večini primerov.

Bor H ::

Yup, steam ima manjše probleme glede cen novih iger, ker večino iger se še zmeraj proda "v škatlicah" in če bi na steamu bile cene nižje, bi začeli razni Best Buyi in podobni ignorirat njihove špile (sej veste kaj se je zgodil z Alico v čudežni deželi, ko je Disney objavu da bo na DVDju en mesec prej kot je navada ane?).

On topic: wow, ker nateg, še vsak let nova/enaka fifa je bolj vredna 50EUR. 4 ure za SP kampanjo na hard, s tem, da je kar nekaj "filmskih" delov, ki jih ne morš prekint in nekaj delov sem parkrat ponovil. cca 3 ure neto igre po novih okoljih. To je žalostno, še bad company, ki je v osnovi MP špil, je imel boljšo in daljšo kampanjo

Jst ::

Bad Company 2 ima - vsaj zame - dobro zgodbo, katera je vredna svojega denarja, če v obzir vzameš ostale igre, ki se prodajajo po enaki ali podobni ceni in imajo zgodbo za en drek. MP je pa kul, ja, dosti boljši kot MW2. Vendar je pa pri MW2 ravno obratno: SP zgodba je boljša, vendar je MP za zjokat.

edit: drugače pa jaz VSE kupujem na Steamu. Mi je všeč imeti vse na enem mestu, pa čeprav so nove igre dražje. Čim manj CD/DVDjev in ovitkov, ker jih itak neznano kam založim, potem pa, ko mečem stvari stran, vržem tudi kaj koristnega. To se mi je zgodilo pri Civ3, kjer brez bukve, ki je ene 300 strani, sploh ne znaš dobro igrati oziroma ne poznaš vseh plati, ki jih igra ponuja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Robert_S ::

A so mape v multiju večje al manjše kokr v BFBC2 ?

IvoJan ::

meni se zdijo manjse.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

def0r ::

Manjse so, po resnici povedan so vecje mape narejene po istem principu kakor v BC2. Prvo en objective.. se mapa expanda, spet itd.. :) Ampak prostori kjer se strelas so relativno majhni zato je moh nekaksen hibrid med CoD4 in BC2.

Robert_S ::

Kaj pa sniperisti tud tolk najedajo v MP , kot v BC2.

Jst ::

Kaj sploh obstaja kakšen MP FPS, kjer camperji ne najedajo? :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

IvoJan ::

quake 3 arena :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

def0r ::

IvoJan je izjavil:

quake 3 arena :)

+1 no camping:)

Ni ravno taksnih spilov :P Ceprav v BC2 nimam rad sniper klase. Why u ask? O zadel sem ga... ni crknil .. dajmo se 1x... spet zadel ffs samo HS steje, grem z assaultom in grem skoz od zadaj jim:P Je bolj fun bilo.

cyber77 ::

Ne vem fantje kolk ste kej preigral FPSjev, samo men se zdi tale MOH OK.
Kakor ga pluvate mislim, da ga niste kaj prevč igral.
Gameplay jo OK tako pri MP kot pri SP. Je mešanica med MW2 in BC2 tako, da kaj drugega ne morte pričakovat. Soundi pri hitih in streljanju so fenomenalni. Ko te zadane metek te malodane res zaboli :) Mi ni žal 50€, sem se pri kakšnih drugih špilih bolj zaj... Pomojem bom MP igral zelo dolgo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cyber77 ()

mr1two ::

Meni se ne zdi ravno vredna 50, ampak za 24, kokr sm jo najceneje našel pa že. Kot cyber77 pravi, so zvoki absolutni WIN. Igranje s slušalkami so resničen užitek in se res približaš igri. Gameplay je presenetljivo dober, saj sem pričakoval mal bol laggy varianto, kot je bil recimo pacific assault, ampak kot pravim, je dosti boljši. SP= kratek, mogoče prekratek, upam da izdajo ven kakšen DLC ali dodatek, ki bo podaljšal izkušnjo.
Bottom line: kratko ampak sladko :D

IvoJan ::

igram z 5.1 slusalkami in zvok je res nor :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Berserker ::

Težava je v tem da igra za ta denar ki se prodaja ponuja premalo. Tri ure dolg SP, dolgočasen in kaotičen MP za 59EUR (slo) ni šans raje sem kupil halo reach v katerem sem 10ur užival v SP ter igram najboljši MP .

cyber77 ::

tr33k lej halo reach je čist drug gameplay kot pa MOH ali pa COD. Teh špilov sploh ne moreš primerjat med sabo. Sicer pa imajo vsake oči svojga malarja. Ne rečem, da špil ni malo predrag sam men ni žal, da sem ga nabavil.

IvoJan ::

predrag je čisto vsak špil ko je nov na tržišču. zato jaz vedno kupujem leto ali 2 stare špile ker jim cena neprimerno pade :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Jst ::

>ker jim cena neprimerno pade

Neprimerno? Mislim, da jim kar primerno pade. :))


GrammarNazi.Off;
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

IvoJan ::

bo kar neprimerno ;) ker pade za toliko kot si nebi v zivljenju mislil. prejsni mesec sem na igabibi dobil vse 3 stalkerje za 35EUR :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Bor H ::

Na Steamu so 30EUR, pa redno imajo akcije z 50%-80% popustom ;)

IvoJan ::

vem ja sam je problem ker nimam kartice in ne morem kupovat prek steama :(
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Bor H ::

Zdj smo že mal offtopic ampak vseen: zdej je Steam uvedel Steam Wallet in mislim, da lahko v njo vlagaš dnar preko bančnega nakazila. Al se je pa o tem sam govoril...hmm...

cyber77 ::

Najbolj elegantno je plačilo s Paysafecardom.

http://www.paysafecard.com/si/
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191264636 (48173) Machete
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677148 (59634) Unknown_001
»

Medal of Honor: Warfighter (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
648566 (6497) ahac
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112081 (9187) listje123
»

Call of Duty zmagovalec torrentov 2010

Oddelek: Novice / Igre
238088 (5561) PARTyZAN

Več podobnih tem