» »

TV tuner - težave

TV tuner - težave

buick ::

Imam TV tuner Gigabyte U 8000 (analog+digital). Normalno mi je deloval že kar nekaj časa, sedaj po nakupu novega računalnika pa sem ga poskusil ponovno inštalirati in mi ne rata.
Ker imam sedaj inštalirane Windows 7 sem seveda poiskal driverje na Gigabyte strani za moj tuner in jih inštaliral namesto tistih za XP-je. Ostalo sem inštaliral normalno, torej Cyber link TV Player in Remote control kot piše v navodilih za inštalacijo preko priloženega CD-ja.
Vse se mi sicer inštalira normalno, le ko startam TV Player mi napiše No TV tuner detected - torej ga sploh ne zazna.
Preveril sem vse priklope, poskusil s ponovno inštalacijo in ni nič drugače.
Prosim za pomoč.

birtija ::

Isti oz. podoben primer sem imel jaz. Samo tuner je bil (in je še) NotOnly TV LV5H. Tudi jaz sem instaliral driverje iz spletne strani, pa je zadeva delovala enako kot pri tebi. S to razliko, da imam jaz še 64bit W7. Pisal sem proizvajalcu, odgovorili so mi parkrat, posiljali razne linke do driverjev, celo digitalno so jih podpisali, pa vseeno nič. Sedaj so mi obljubili da mi bodo (in ostalim seveda) naredili kopijo instaklacijskega diska, ki ga prilagajo novim proizvodom s podporo W7.

medtem sem poizkusil še s starim instalacijskim diskom, ko sem ga dobil prio nakupu tv tunerja in glej ga zlomka, vse je delal kot sem želel. Če še nisi poizkusil z originalnim diskom, poskusi še to!.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: birtija ()

Alexius Heristalski ::

Jaz bi poskusil z drugimi programi za gledanje TV.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

dash_wallace ::

Hm... Jaz pa se trudim in matram pa ne dobim zvoka pa da se u..j.m.
Prvo sem inštaliral driver-je, software, nato priklopil, vse lepo dela... Dobim sliko, ZVOKA PA Ne. In sem nastavil vse tako kot piše.
Potem sem potegnil gonilnike dol z neta, poinštaliram in dobil SLABŠO sliko In POPAČEN zvok... NA jok mi že gre ;)


Prosim za pomoč. Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB tv/radio tuner in razširitev radijskih frekvenc (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110623 (7475) radmannsdorf
»

Pinnacle PCTV + winXP velik problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
152731 (1915) oton
»

Problemi z čisto novim računalnikom prosim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
211739 (1367) nokia6310
»

Crknil Radeon??

Oddelek: Strojna oprema
171522 (1243) Vlady
»

kako lahko ugotovim....

Oddelek: Strojna oprema
6943 (826) eiht

Več podobnih tem