» »

garancijska nalepka

garancijska nalepka

drekdrek ::

Ali je ze kdo izdelal garancijsko nalepko od mlacoma v corel-u al pa kako drugace???? Jaz sem jo, samo ni se cisto izpopolnjena.... Tko da bi prosil, ce mi jo nekdo ze narejeno poslje na naslov: grpo@email.si
:( thanx :)
  • spremenil: drekdrek ()

msmiha ::

Zakaj jo pa preprosto ne dobiš dol s fenom pa skeniraš:D? Tako smo delali pred 5. leti. Sedaj pa tak ni o nalepki ne duha ne sluha.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tomi ::

Malo poglej v Ložo, kjer je tema Mlacom, in tam boš tudi našel odgovor, zakaj je sploh nalepka, in zakaj se ti ni treba bati, če jo odstraniš.
metrodusa.blogspot.com

drekdrek ::

kAJ PA JE TO LOŽA ????? Te nalepke nimam več, tako da je ne morem več skenirat!!!!! Glede unih for, da ima vsaka komponenta garancijo od proizvajalca, pa ne bo držalo....ker moraš potem vzeti v Mlacomu na komponente, ce hoces met garancijo na vsako stvar posebaj!!! :\

Matek ::

Glede unih for, da ima vsaka komponenta garancijo od proizvajalca, pa ne bo držalo....ker moraš potem vzeti v Mlacomu na komponente, ce hoces met garancijo na vsako stvar posebaj!!!

Ne, to niso nobene fore, to je DEJSTVO, in ni važno al kupiš po komponentah, al njm napišeš seznam kaj naj not dajo, al kupiš pripravljeno konfiguracijo, to je DEJSTVO in vedno bo. Če te pa šopajo pri Mlacomu s kakim drugim bullshitom jim pa pripelji inšpekcijo al pa pokliči na zavod za varstvo potrošnikov. Če pretrgaš nalepko, ima še vedno vsaka komponenta toliko garancije, kot je nudi proizvajalec in Mlacom nima pravice da si zmisli da to ne drži.;((
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

l-note ::

A pa je že kdo od vas šu u Mlacoma brez nalepke al pa da je bla strgana? In kako so reagiral?

Krneki: Grpo, prid kej na 31 pa se bomo tm kej zmislni, če ne bo preveč QRM-a.

perci ::

Jst grem z vsakim, ki rabi družbo ali pa si ne upa sam v Mlacom uveljavljat garancijo na komponente, če je utrgal dol nalepko iz kište. Me prav zanima kdo mi ne bo priznal garancije. Aja, če se je komu pokvaril procesor kupljen v Mlacomu (na katere naj ne bi dajal garancije) grem prav tako z njim uveljavljat garancijo. Me prov rajca, da enmu povem kar jim gre.

drekdrek ::

No ce ima se vedno kdo tisto nalepko, naj mi jo posle na mail (please) in sicer na GRPO@EMAIL.SI.....:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
789056 (5560) St235
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
829148 (6374) Invictus

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838346 (6827) Mr.B
»

MLACOM!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545878 (3083) Mr.B
»

Garancija in problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
91323 (1198) Ribicija

Več podobnih tem