» »

Secret files?

Secret files?

0wen ::

Pozdravljeni,

problem imam s prenosnim diskom WD, 500 giga. Problem je sledeč:

odkar sem nazadnje naložil gor nek nov oflder velik približno 2gb, mi ne zazna več ostalih podatkov cca 200gb.
Disk je izpraven, na njega se da nalagati nove stvari jih pravtako brisati, problem je samo tistih 200gb. Nekje gor morajo biti, saj ima disk prostih samo 192 gb od 500 gb če klikneš na to da ti pokaže koliko je placa frej.

Za lažje razumevanje problema prilagam 2 sličice:

------------> tukaj lepo kaže nezaseden prostor

-----------> tukaj lepo kaže samo 2gb na disku

Kaj predlagate?

Najlepša hvala za pomoč.
  • spremenil: 0wen ()

0wen ::

Update:

ker mi zadeva ne da mirno spati, sem rasfukal škatlo in vzel ven disk ter ga priklopil na Windows XP mašino, kjer sem odkljukal možnost da mi pokaže tudi vse skrite sistemske fajle in blablabla, skratka vse fajle. Moja ugotovitev je bila presunljiva:

Našel sem folder ki je skrit, se pravi je tak bolj prozoren kot ostali. Folder se imenuje FOUND.000 , velik je 231 GB, se pravi ravno moji manjkajoči gigabajti. In ko ga odprem najdem notri tole:



Torej glede na vse, ste si pomoje ustvarili sliko o problemu, kaj predlagate za vrnitev podatkov v normalno stanje?

jan01 ::

1. ga imaš formatiranega v ntfs ali fat32?
kar je našel chkdsk po disku so tisti fajli.. Uporabi kak disk recovery za povrnitev podatkov. Lahko,d a disk že crkuje->s wdjevim programom data lifeguard diagnostic preglej disk(full!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169298831 (27933) pingo76
»

Jakoslav's "Inverted Chieftec™ MOD" (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
679455 (6492) Boskox
»

Kam gre 1gb diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
312005 (1566) alum
»

E: je izginil kdo bi vedel kam???

Oddelek: Pomoč in nasveti
221695 (1376) Keyser Soze
»

Kakšne Freeride, downhill ali crosscountri kolesa mate?

Oddelek: Šport
71895 (1745) ali3n

Več podobnih tem