» »

Jakoslav's "Inverted Chieftec™ MOD"

Jakoslav's "Inverted Chieftec™ MOD"

1
2
»

_Dejan_ ::

Pomoje se bo odloču da bo letos na svojmu rojstnem dnevu navijal procesor:D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Boki_ ::

Hei Tic, z mano lah BP menjaš, mam tut bl len proc, še bl me to pizdi zdej k sm ugotovu kok letijo CH5 rami, če jih prav nastaviš (237MHz @ 2-2-2 @ 3,1V>:D ). Pa itq sledi Vdimm(3,6V+) da jih spravim do konca, pa bi pol rd še množilnik obdržal na 10X.
I'm back

Jaka83 ::

Hmmmm, vidš Tic, to pa sploh ni slaba ideja. Sam pol bi blo fajn, če prideš velik prej na žurko, ker pol bo majavo in v 4. dimenzijah vrteče se v glavi.

Tom DeLonge: Ti pa svoj proc kr lepo zame pršparaj, po 22. marcu ti ga 100% kupim za tadrugo kišto, pa napajalnik verjetno tudi.

Boki_ ::

Tvoj proc počiva v škatlci, mam v kompu enga mal manj lenega, sam je še zmeri crap :S
I'm back

bajro ::

Jakoslav super !! :)

Lp
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

sirotka ::

Zdravo!
Kam so šle slike?
lp

Jaka83 ::

Slike so pri men na računalniku, nimam placa na serverjih, ST pa ni uploadal slik na svoj strežnik. Se opravičujem.

Dejancek ::

Jakoslav: nared volja dial up acount, pa boš imel 10mb placa ;)

Jaka83 ::

In pol se bo enemu od modov sfuzlalo, ko bo moral vse povezave do slik popravljat. :D Ne, sej se pripravlja nov mod, tale je že dve leti star, za leseno ohišje nisem pisal postopkov, za tega novega bom pa spet imel work-log, tako da ...

Dejancek ::

Kdor ima veselje do dela, ne bo nikol jokal za prenest nekaj slik na server ;)

Jaka83 ::

Bom dal na MSN Space, pa si poglejte, tisti, ki vas zanima, če se pa kakemu modu da popravt še linke do slik, pol pa be my buest. :D Lahko tudi polno kvaliteto slik pošlem/uploadam kam, če ima kdo željo (MSN pač naredi slike manjše).

Dejancek ::

Dej linke pa ti jih popravim jaz. Ampak daj jih v vrstnem redu, da ne bom še mogel tuhtat katera slika spada pod kaki opis :D Pošlji mi ZS ;)

Jaka83 ::

Za vse, ki ste neučakani si slike lahko pogledate na:

MSN Space

Drugače pa se zadeva ureja na elegantnejši način.

LP

sirotka ::

hvala:)
si bom še jst to naredu:)

sirotka ::

ej, a se ti da te slike poslat zipane na slovenskisin@gmail.com ?
Hvala!

Boskox ::

pošteno narejeno.. vse pohvale.. a to imaš SATA diske? Ker me mika da bi si jih tudi sam takole dal.. mogoče ne isto ampak na tak način, pa so IDE pa je kablovje malcek problem..;(

Jaka83 ::

Ja, diska sta SATA, drgač se pa komot nardi ATA okrogle kable (doma). Sam en skalpel rabiš pa mal termo-skrčljive cevke al pa izolir trak.

Boskox ::

Ne saj imam okrogle kable kupljene... ampak me vseeno mika da bi navadne predelal enkrat sem se ze igral s tem pa je vidit da se jih da bolje kam skrit za kaksen vogal. Res pa da ce jih je kje vidit da je te kupljene lepse vidit.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siolov ADSL 2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9113448 (7451) Jan987
»

Brskanje z zavihki v IE 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
806829 (4721) kolesar
»

Nest 2004 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38720660 (12184) Tody
»

"Mokre sanje"

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
112078 (2078) Romčy
»

Notranjost ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121060 (801) Jaka83

Več podobnih tem