» »

Dellov Adamo XPS je tu

Dellov Adamo XPS je tu

X-Bit Labs - Končno je Dell le pokazal svoj ultratanek prenosnik Adamo XPS, ki ga je pompozno napovedoval že pred dobrim mesecem. Res meri zgolj 9,99 mm, kakor so obljubili. V tem centimetru debelem ohišju skriva 4 GB pomnilnika, dvojedrni procesor Intel Core 2 Duo U9400 z 1,40 GHz in integrirano grafiko. Za zapisovanje se uporablja 128 GB SSD, za izrisovanje 13,4-palčni LED-zaslon s 720p, za brezžično povezovanje pa 802.11n ali Bluetooth. Žal ne vsebuje nobene optične enote, lahko pa priključite svojo preko enega izmed dveh vhodov USB 2.0. Vse skupaj tehta 1,49 kilograma in stane od 1799 dolarjev dalje. Na prodajnih policah bo še pravi čas za Božička.

52 komentarjev

«
1
2

WamPIRe- ::

Zavidljive specifikacije... Me zanima kako se kaj greje.

kmetek ::

lol cena.

Pat_MaGroin ::

Kaj pa je smešno?

Boljši in cenejši od Apple Aira.

LP,
PIC

BALAST ::

V recesiji je pa taka draga noviteta res najslabše kar lahko ponudijo.
Tole bo igračka samo za šefe podjetja in mogoče za novoletna darila premožnih.

SpaWn ::

Meni je zelo da se stvar dvigne in jo lahko dejansko uporabljaš kot laptop. Upam, da bo to postal nov trend, ker pri tej ceni jih ne bodo prodal prav veliko.

JebatGa ::

Men je zelo lep razen s tistim podstavkom ali karkoli že je to zgleda zelo grdo. Kot da vidiš v gostilni eno ful dobro punco, pa pridš zraven pa si rečeš; ku ima to kurac, ja ona ima kurac pa se raj hitro pobereš in sploh ne pomislš nanjo več.

mtosev ::

meni ni lep.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Furbo ::

Cute. Morda si ga kar omislim.

Eni otroci se še vedno obremenjujejo s cenami, nič posebnega niso, če človek zna kaj delati.

JebatGa : Drugz are bad m'kay ?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mavrik ::

Zelo kul konfiguracija za tako majhno zadevico, cena pa je tudi še kar v mejah normale.

Me wanna :)
The truth is rarely pure and never simple.

Grey ::

Podobne specifikacije dobiš od Acerja za 450$... zdrži pa ravno tako 5ur. Poleg tega pa mi je ta "Reverse" stil al kako bi tej spaki reku, naravnost oduren.

Matek ::

Ma, IMHO precej neuporaben zaradi tistega čudnega podstavka.

Men je zelo lep razen s tistim podstavkom ali karkoli že je to zgleda zelo grdo. Kot da vidiš v gostilni eno ful dobro punco, pa pridš zraven pa si rečeš; ku ima to kurac, ja ona ima kurac pa se raj hitro pobereš in sploh ne pomislš nanjo več.
O jebemu, a zdaj pa folk že komentarje krade?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Furbo ::

Podobne specifikacije dobiš od Acerja za 450$... zdrži pa ravno tako 5ur. Poleg tega pa mi je ta "Reverse" stil al kako bi tej spaki reku, naravnost oduren.


Daj link da vidim ker acer za 450 je 1cm debel, dobro zgleda in ima na istem nivoju kvaliteto.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

techfreak :) ::

Ma, IMHO precej neuporaben zaradi tistega čudnega podstavka.

Men je zelo lep razen s tistim podstavkom ali karkoli že je to zgleda zelo grdo. Kot da vidiš v gostilni eno ful dobro punco, pa pridš zraven pa si rečeš; ku ima to kurac, ja ona ima kurac pa se raj hitro pobereš in sploh ne pomislš nanjo več.
O jebemu, a zdaj pa folk že komentarje krade?

In kot pri vseh krajah je tudi tukaj originalni komentar bolj razumljiv. Ker tega na STju sem moral 3x prebrati, da sem razumel, kaj jo hotel povedati.

madmitch ::

V recesiji je pa taka draga noviteta res najslabše kar lahko ponudijo.
Tole bo igračka samo za šefe podjetja in mogoče za novoletna darila premožnih.

In ti jim boš spet fouš, aneda.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

borchi ::

> Daj link da vidim ker acer za 450 je 1cm debel, dobro zgleda in ima na istem nivoju kvaliteto.

zdej pa že za dell pravijo, da se dobijo enaki produkti drugih proizvajalcev za tretjino cene... :D

(grem kr delnice kupit!)
l'jga

Liker ::

Jaz sem tudi interesent za informacijo kateri Acer za 450 enot (USD,EUR,FUNT) ima 128 GB SSD?
Jih grem takoj ene par na zalogo nabavit :)

Zheegec ::

če že macbook air ni nič posebnega, pa tole sploh ni.

Cca 4 leta nazaj (daleč pred Macbook air)so se v Sloveniji prodajali Vaioti iz TX serije - 11.1" LED backlight 1366x768, DVD+-RW, FW, 3xUSB, kamera, BT, Wlan, VGA.
Cca 1.2Kg. Z malo baterijo cca 6ur avtonomije, z veliko pa preko 10ur avtonomije. Sedaj pa se pač prodajajo nasledniki.

Tisto je posebna stvar, tole je pa samo zanimiva stvar :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

LordPero ::

Jst pa se strinjam, da je to super laptop s super ceno. In ja, seveda obstajata dve seriji Vaiotov, ki jih bi lahko po funkcionalnosti/namembnosti postavil ob bok temu (in ja, so tudi veliko bolj kvalitetno narejeni oz. luksuzni). Vsekakor pa ta Adamo XPS ni direktna konkurenca nobenemu laptopu oz. še najbolj Airu.

Če bi sam razmišlu o tem laptopu, bi pa rad moč CPUja vsaj nekaj na nivoju, če bi ta CPU (v tem DELLu) bil na 1,6-1,8GHz.

Je pa mal res, da mi je bila prejšna oblika bolj všeč (Adamo, ne XPS). Prav tako, a 128GB SSD je v štartni ceni? Ker o ceni vsi pišejo kot o začetni, o nadgradnjah pa še ni govora. Morda bodo tudi proci do 2,1 (ali samo 1,4 oz. 1,4 in manj).
In, podobno kot v prej omenjenem Airu, bo tudi tukaj možnost nVidie?

@ALIEn3001: Sej ni, da bi bilo to nekaj še nikoli videnega, samo novo je in je poceni.
LordPero

clix ::

Jaz sem tudi interesent za informacijo kateri Acer za 450 enot (USD,EUR,FUNT) ima 128 GB SSD?
Jih grem takoj ene par na zalogo nabavit :)

Ga ni.:)
Je pa tak: http://www.notebook-profi.at/-Notebooks...
Podobna kunfiguracija, namesto SSDja je 500gb disk, grafična pa je kar Radeon HD4330. Masa je 0.1kg večja, ja pa debelejši(23.4/28.9mm). Avtonomija: načeloma 8h. Ima pa HDMI port, VGA, 3 USB, opcijsko 3g...

Pithlit ::

Jaz sem tudi interesent za informacijo kateri Acer za 450 enot (USD,EUR,FUNT) ima 128 GB SSD?
Jih grem takoj ene par na zalogo nabavit :)

Ga ni.:)
Je pa tak: http://www.notebook-profi.at/-Notebooks...
Podobna kunfiguracija, namesto SSDja je 500gb disk, grafična pa je kar Radeon HD4330. Masa je 0.1kg večja, ja pa debelejši(23.4/28.9mm). Avtonomija: načeloma 8h. Ima pa HDMI port, VGA, 3 USB, opcijsko 3g...


Ja sam govor je bil o 450 eur (usd, funt). Ne pa 780. Tako da izziv ostaja.
Life is as complicated as we make it...

Liker ::

Pa še ena stvar je tu recimo pomembna:
Dell ima 1.8" 128GB SSD, ki stane od 300EUR naprej.
Acer ima 2.5" 500GB 5400 HDD, ki stane od 70 EUR naprej.

Tako da efektivno gledano je tisti Acer s primernim "diskom" že dražji od 1k EUR ...

In pa majhnost (tankost) seveda stane kar precej.
IMHO enako neuporabno kot Air in podoben šrot.

borchi ::

> ja pa debelejši(23.4/28.9mm)

ja. malenkost*...


*malenkost manj kot 3x debelejši
l'jga

Wirko ::

Jaz pa upam, da ga bo kakšen manijak kupil, ga z laserjem prečno prerezal in objavil slike...
[:4{#]

Grey ::

Ta magični prenosnik je Acer Aspire 1410. Stane pa 399$.

Specifikacije Acer Aspire 1410:

Intel® Celeron® Processor SU2300 (1MB L2 Cache, 2x 1.20GHz, 800MHz FSB)
Mobile Intel® GS45 Express (Intel X4500MHD)
2GB DDR2 667
320GB 5400rpm HDD
11.6" 1366 x 768 LED backlit
285.0mm x 204.0mm x 30.0mm
3.1 lbs (1.4kg)

Cena: 399$

Specifikacije Dell Adamo XPS:

Intel Core 2 Duo ULV 1.4GHz 800 FSB
Intel GS45 Integrated (Intel X4500MHD)
4GB DDR3 800
128GB SSD
13.4” 1366 x 768 Panoramic LED
339.9mm x 273,8mm x 10,4mm
3.2 lb (1.44kg)

Cena: 1999$


Sicer je debelejši, nima SSDja, ampak za to, za kar je namenjen je pa prav tako uporaben in prenosen je ravno tako kot ta Dell in to za 1/5 cene. Obstaja pa močnejši brat tega Acerja in sicer 1810T Timeline. tisti je pa po specifikacijah še bližje Adamu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

nekikr ::

Primerjaš hruške in jabolka... najdi en podoben prenosnik in potem primerjaj...

Grey ::

To sta podobna...zame osebno. Debelino zanemarim, ker je brezveze gledat na to. Edino, kar je pomembno je masa, hardware in dimenzije. SSD je drag gimmick in se ga ne splača še kupovat, 11,6" zaslon je dovolj velik in ni neke velike razlike. Tako, da je Acer ( v mojih očeh zmagovalec. Dell pa pač kot vedno precenjena roba. Še Acer 3810T je za več kot pol cenejši pa so tam specifikacije že precej podobne (debelino ohišja zanemarimo). Tankost in SSD pač ne moreta toliko dodane vrednosti doprinesti, žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

nekikr ::

Grey: doma v nekem predalu imam 6 let staro nokio ki se brez problema primerja s tem tvojim Acerjem. Sicer nima tako velikega ekrana ali velikega spominskega medija (kakršenkoli že je), ker je itaq nepotreben. Tipkovnica je malo manjša... ampak je pa 5x cenejša od tega tvojega acerja tako da v mojih očeh sigurno zmaga...

Če dobro premislim, imam nekje še tisti leseni računalnik, tudi tisti je boljši od tvojega acerja. Lahko naredim primerjavo, če hočeš.

Pithlit ::

Hja... žal pač tega ne bomo zanemarjal. Enim je pomemno to, drugim ono... ampak ko enkrat rečeš "Podobne specifikacije dobiš od Acerja za 450$" potem je brihtno to nekako podkrepiti. V nasprotnem primeru je bolje biti tiho.
Life is as complicated as we make it...

Grey ::

Če se Nokia primerja s tem acerjem, se primerja tudi z Adamom, namreč oboje troje je potemtakem računalnik (ne vem kako nokio imaš to). S tem, da sta slednja bolj uporabna, ker na nokii ne moreš pisati tekstov, excela, mailov itd. Malo preveč si šel v absurdnost... ;)

Oh dlakocepec Pithlit, potem bi moral reči hardverske specifikacije, da izključimo debelino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

nekikr ::

Glej Grey, kot je napisal Pithlit... če rečeš da ima Acer nekaj podobnega za 3x manj denarja, potem povej kateri model je to. A ne začni z: sicer nima tega, tega in onega. Tudi to in to ter tisto ni povsem enako, pa tudi tega ima manj. Ampak kdo pa to sploh rabi?

Aja, poglej si kako izgleda Acer in kako je Dell. Acer je isti kot so bili 8 let nazaj. Dell je pa zanimivo hud :)

Zheegec ::

Grey - samo 128GB SSD stane ravno nekje toliko kot cel tvoj "boljši" Acer, že samo ta ena razlika v disku pa pomeni, da dela Dell neprimerno boljše (hitreje, bolj tekoče), kot tvoj "boljši" Acer.

Je pa res razlika v frekvenci procesorja zelo majhna - waw! Potem je pa sigurno Acer ista stvar.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Grey ::

Glej Grey, kot je napisal Pithlit... če rečeš da ima Acer nekaj podobnega za 3x manj denarja, potem povej kateri model je to. A ne začni z: sicer nima tega, tega in onega. Tudi to in to ter tisto ni povsem enako, pa tudi tega ima manj. Ampak kdo pa to sploh rabi?

Aja, poglej si kako izgleda Acer in kako je Dell. Acer je isti kot so bili 8 let nazaj. Dell je pa zanimivo hud :)

No, že v mojem prvem postu sem izrazil "malo bruhca mi je ušlo v usta" mnenje o lepoti Adama. Preprost dizajnerski fail. Sem pač bolj pristaš konvencionalne oblike s kančkom modernizacije ali pa fully fledged Tablet PC z OLED zaslonom, če se že gremo futurističnost. Tole je pa Acerjev hardver, zapakiran v abomination od šasije ter s klasično Dellovo navito ceno. No need to say more. Kupili ga bodo tako ali tako tisti, ki:

1. so šmekerji
2. pristaši della
3. bogati direktorčki
4. so ljudje brez okusa
5. padajo na suhice

In kere besede podobno ne razumete? Če bi hotel primerjati direkt, bi rekel, da imajo enako zadevo. Podobno pa pomeni, da je kakšna stvar drugačna ane? Pa tudi tako...slapneš v Acer 3810T 128GB SSD pa si še vedno za polovico cenejši ob ENAKEM ostalem hardveru. Ugovor o tankosti pa tu sedaj odpade, ker 1000$ premije SAMO zato, da imam absurdno tanek (in krhek?) laptop...zakaj že?? Pač preseravanje.

nekikr ::

Hja, tudi take stvari morajo obstajati in se prodajati. Čemu pa misliš da imamo Audi, BMW, Mercedes? Dacia je več kot dovolj dobra za 99% slovenistancev, pa je vseeno nihče ne vozi.
In ja, samo zato, ker je 3x tanjši je za marsikoga že tako boljši, da bo dal $1000 zraven. Ampak ker to ni vsa razlika je to še vedno primerjanje hrušk in jabolk.

Zheegec ::

Stvar je v tem, da so ponavadi XPS prenosniki zelo kvalitetno narejeni in da niso krhki - kot tudi Apple Macbook Air ni krhek, kot tudi 11" Sony Vaio ni krhek.
Jaz pač razumem namen ultra-portable prenosnika (sem pa tudi tech-freak), v torbici mora biti čim manj opazen in obremenjoč (ker imaš zraven še cel kup drugih stvari, ali pa zelo majhno torbico samo za prenosnika), mora biti kvaliteten da ti lahko tudi kdaj pade na tla. Baterija mora biti čim boljša. Še vedno pa mora delati čim bolje in ponujati čim več funkcionalnosti.

Ravno zato sem še vedno pristaš teh prenosnikov, v rokah sem jih imel pa že kar nekaj. Najboljša sta mi bla Sony 11" in Lenovo 13,3", ki sta majhna, lahka, a vseeno imata praktično vse, kar imajo veliki in to ob enaki ločljivosti ekrana.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Grey ::

Stvar je v tem, da so ponavadi XPS prenosniki zelo kvalitetno narejeni in da niso krhki - kot tudi Apple Macbook Air ni krhek, kot tudi 11" Sony Vaio ni krhek.
Jaz pač razumem namen ultra-portable prenosnika (sem pa tudi tech-freak), v torbici mora biti čim manj opazen in obremenjoč (ker imaš zraven še cel kup drugih stvari, ali pa zelo majhno torbico samo za prenosnika), mora biti kvaliteten da ti lahko tudi kdaj pade na tla. Baterija mora biti čim boljša. Še vedno pa mora delati čim bolje in ponujati čim več funkcionalnosti.

Ravno zato sem še vedno pristaš teh prenosnikov, v rokah sem jih imel pa že kar nekaj. Najboljša sta mi bla Sony 11" in Lenovo 13,3", ki sta majhna, lahka, a vseeno imata praktično vse, kar imajo veliki in to ob enaki ločljivosti ekrana.

Že že, ampak ta 2cm razlike v debelini (in nobene po masi in performansah) pa tudi ni tako veliko, razen, če imaš res ono majhno usnjeno "peder tašno". :D
Ta Lenovo je tudi meni všeč (verjetno misliš IdeaPad U350). Nekako je 11.6 - 13.3 idealna velikost za prenosnike (ne desktop zamenjavo), ker se ga da narediti precej lahkega in energijsko učinkovitega (6+ ur).

hamax ::

>> in nobene po masi in performansah
SSD disk, boljsi cpu, se enkrat vec rama. Res ne razumem al se norca delas, al ...

Zheegec ::

Ta Lenovo je tudi meni všeč (verjetno misliš IdeaPad U350).

Ah kje, Lenovo X300, najboljši je pa tale. Ideapad je netbook, kjer je 11" mogoče že malo prevelik, kakšen 10" Asus s 1280x800 bi bil ravno pravšnji.

Tisti Acer pa ni ravno vrhunec kvalitete (sem imel v rokah 15" verzijo, ki ima podobno ohišje, samo večje seveda), razlika v debelini se kar pozna. Koliko pa zdrži baterija? Pa kvaliteta ekranu Sonyju tudi blizu ne pride. Kot rečeno, preveč direktno ju primerjaš, pa nista tako podobna.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

clix ::

>> in nobene po masi in performansah
SSD disk, boljsi cpu, se enkrat vec rama. Res ne razumem al se norca delas, al ...

On ja gledal 3810t, ki pa je razen ssd-ja po performancu kvečemu boljši(boljša grafa).

Ideapad je netbook, kjer je 11"

U350 je 13.3"

Sicer pa se teh acerjev res ne da neposredno primerjati z adamom. Je pač rezred višje, čeprav tudi te acerji niso tisti "tipični acerji", ampak so zelo solidno zgrajeni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clix ()

Grey ::

>> in nobene po masi in performansah
SSD disk, boljsi cpu, se enkrat vec rama. Res ne razumem al se norca delas, al ...

Acer Aspire 3810T-944G32N
Intel® Core™2 Duo Processor SU9400 (3M Cache, 1.40 GHz, 800 MHz, FSB)
13.3" WXGA Acer CrystalBrite™ LED TFT
4GB RAM DDR3
320GB 5400rpm
Mobile Intel® GS45 Express Chipset
6 cell Li-ion Battery giving 8+ hours battery life

Cena: 734€ (mogoče se ga da dobiti kje ceneje)

Vse kar ostane je, da vržeš noter 2.5" 128GB SSD za 280€ pa si na 1000€. Ostala razlika je samo še 2cm debeline in mogoče slabši build. Prednost pa je veliko večja baterija ob mali razliki v masi laptopa glede na Adamo XPS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

dbevfat ::

Vse kar ostane je, da vržeš noter 2.5" 128GB SSD za 280€ pa si na 1000€. Ostala razlika je samo še 2cm debeline in mogoče slabši build. Prednost pa je veliko večja baterija ob mali razliki v masi laptopa glede na Adamo XPS.

Teh 200€ razlike od tvoje konfiguracije se bo zagotovo komu zdelo vredno za 2cm debeline, definitivno boljši build in v končni fazi tudi za razred boljši dizajn.
nvr2fat

Pithlit ::

Kregat se o dizajnu je pa popolnoma brezvezno. Meni je marsikaj grdo... pa zarad tega ne trdim da je slabo.

Osebno mi je Adamo precej lepši od Timeline. Pa grem stavit da je ta nagnjena tipkovnica precej udobna za tipkat.
Life is as complicated as we make it...

PaX_MaN ::

Glede dizajna.
A mate laptop za gledat al' za delat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

dbevfat ::

Glede dizajna.
A mate laptop za gledat al' za delat?

Za delat. Ampak ko delaš, gledaš vanj. ;)
nvr2fat

LordPero ::

Nekdo je postavu uprašanje o teži in debelosti. Jst mam raj 1cm majn kot 0,1kg majn (mislim, da je bila ta teža omenjena: 1,5 proti 1,6kg, o takih absolutnih številkah govorim).
In ja, mam rad suhice, pa če bejba zgleda suha in ma 'več kil kot zgleda', bi mi bla še zmer ql.

Pa marikdo bi tistih 200EUR dodal že zato, da ne bi mel na laptopu napisano Acer :D.
Oz. nasploh so neumne primerjave takih izdelkov med sabo, ker si niti ne konkurirajo med sabo (dvomim, da si veliko lastnikov Vaiotov ali XPSov želi Acerje, obratno pa imho malo več). Tisto z avtomobili je bilo dobro rečeno.
LordPero

Ziga Dolhar ::

Debelina seveda je lahko pomembna. Sam sem ravno zato prejšnji teden vzel U350, ker je precej tanjši od starega Inspirona 4100, polovico njegove mase, ima fajn široko tipkovnico za tipkanje doooolgih besedil ... win. In ja, debelina (oz. slokost) je za moje potrebe 10x pomembnejša od kakega štirijedrnika za enako ceno. Pa ne zaradi "izgleda", ampak zaradi celovite izkušnje s prenosljivostjo. Ker se dnevno vozim iz Tržiča v Ljubljano (40 minut pešhoje bruto), nosim s sabo že tako popolnoma nažokano torbo, ki sem jo z vsemi rečmi in inspironom še komaj zaprl, da o teži ne govorim ...
https://dolhar.si/

nekikr ::

Ja, dejansko moraš doplačati 200EUR zato da dobiš en razred ali dva boljši laptop po kvaliteti in da je 2cm tanjši. Tisti Acer niti slučajno ni konkurenca Dellu.

clix ::

Pa grem stavit da je ta nagnjena tipkovnica precej udobna za tipkat.

Na miz morda res, drugače pa mislim da je popolnoma neuporabna
Ja, dejansko moraš doplačati 200EUR zato da dobiš en razred ali dva boljši laptop po kvaliteti in da je 2cm tanjši. Tisti Acer niti slučajno ni konkurenca Dellu.

In kje ste vi dela vidli za 1200Enot? Špekulira se od 1800-2000$/EUR. Za ta denar si raje kupim Macbook Air. Meni osebno je veliko lepši.

Steinkauz ::

http://www.amazon.com/Lenovo-Ideapad-U-...
+
http://www.amazon.com/gp/search/ref=sr_...

1 inch debel, 1,6kg, k menjaš disk verjetno pride glih na 1,5kg.
Okol 1100$.

Jst bi raj tko kupu pa še 700$ manj, ker tale dell mi ni preveč lep...

Grey ::


Pa marikdo bi tistih 200EUR dodal že zato, da ne bi mel na laptopu napisano Acer :D.

S tem si potrdil točno to, kar sem napisal v tistih 5ih razlogih...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hewlett-Packard se bo približno razpolovil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
1113962 (12908) bbbbbb2015
»

Domači računalnik in nastavitve

Oddelek: Programska oprema
6911 (668) IL_DIAVOLO
»

Otrok v svoji postelji ali ne?

Oddelek: Loža
244796 (3464) francek1
»

dolg program

Oddelek: Programiranje
101628 (1300) Loki
»

Starševska ljubezen

Oddelek: Znanost in tehnologija
212675 (2246) Thomas

Več podobnih tem