» »

Dellov Adamo XPS je tu

1
2
»

Matrin ::

Ta design, če je stabilen, je ne samo zanimiv ampak tudi uber praktičen. Ne rabiš nobenega podstavka, tudi ko ga imaš na kolenih ostane tok zrake skozi ohišje neoviran. Malo dvignjena tipkovnica bi lahko bila super za tipkanje.

coffeetime12 ::

Kje je pa baterija?

LordPero ::


Pa marikdo bi tistih 200EUR dodal že zato, da ne bi mel na laptopu napisano Acer :D.

S tem si potrdil točno to, kar sem napisal v tistih 5ih razlogih...


Ne, ne kar si tam napisal (tisto je kar neki, lahko bi dodal še, da morš bit alien), mogoče pa, kar si tam mislil napisati. Sploh pa, ti si tam opisoval samo in točno ta Dell, ne?
Pa tudi, se ne gre za nobene šminkerje/direktorje/brezokusneže/DELLfane/aliene. Npr. jaz tudi ne bi imel Acerja sam zaradi pozicioniranja firme (to je aktiven proces s strani firme), kakšno slabšo, bolj nepoznano znamko pa v kakšnih slabih sanjah celo morda. Pa oblačim se striktno klasika (neiztopajoče, nič modernega), vozim neupadljiv avto etc.
Sicer pa, če si celoten ostali moj post spustil in samo to vzel vn, itaq nimam kaj preveč komentirat. Če ne razumeš, kaj pomeni višja klasa, pač ne (dobro, če ti ta model ni vizelno všeč, pač vzameš drugega -razumel sem, da je bila debata do mojega posta že splošna).

Glede tipkovnice pa, osebno mi je vseeno (tipkam po vsem mogočem), trenutno imam na enem desktopu tisto 0° in mi je tudi ql.
LordPero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hewlett-Packard se bo približno razpolovil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
1113953 (12899) bbbbbb2015
»

Domači računalnik in nastavitve

Oddelek: Programska oprema
6907 (664) IL_DIAVOLO
»

Otrok v svoji postelji ali ne?

Oddelek: Loža
244793 (3461) francek1
»

dolg program

Oddelek: Programiranje
101624 (1296) Loki
»

Starševska ljubezen

Oddelek: Znanost in tehnologija
212670 (2241) Thomas

Več podobnih tem