» »

Pomoč-verjetno virus!?!?!

Pomoč-verjetno virus!?!?!

Modri dirkač ::

Stvar je taka. Predvčerajšnjim sem dobil en čuden mejl. Norton Antivirus2002 ni nč javu je pa email scanning kar naenkrat nehal delat. Ko sem dvakrat zagnal računalnik je spet začel emailscan delat. No naslednji dan sem pa dobil email od kolega z datoteko W32...@mm in Norton je to odkril in zbrisal. No problem je zdej da so mi WinXP mal začel šizit. Niso se hotel ugašat in vedno je nekaj zablokiralo pri ugašanju-"NORTON pa z vsemi popravki in novimi definicijami ni nič našel-winsi imajo tudi nove popravke". No dvakrat se mi je pokazal kaj blokira winse:1. program po imeni "message catcher in the rhye" drugič pa "should not see me". Čez čas se mi ni rač. več hotel zagnat in je zablokiral po logonu. No zdej sem zbrisal particijo z Winsi in hotel na novo naložit. Ampak spet od začetka vse kul, čez nekaj cajta kar naenkrat noče več zagnat in zablokira po logonu. taskmanager sicer dela ampak explorer.exe zablokira in verjetno še kaj drugega. Zdej sn skril vse particije ki jih mam preden sn na novu naložu Winse. Zaenkrat je vse v redu(tok,tok,tok) ampak ne bi rad formatiral vse tri diske ker mam na onih particijah vse podatke, ki sn jih nabiral kar nekaj časa in jih ne bi rad zbrisal. Najbolj na k.... mi pa gre ker tako hvaljeni norton antivirus a nič ne najde na nobenem disku. Ma kdo podobne izkušnje oz. težave ali mogoče nasvet.
Najlepša hvala!
Rešitelj dobi za pivo ali dve!!!:\
Everybody lies!

Spajky ::

Zdavnloudaj si NOD32 od Eseta in si ga nastavi na deep+hevristic pa sčekiraj, če maš kje virus...j*b*š Nortona... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

skrajnik ::

Ja...

jest mam isti problem, a nod32 ne popravi vsega...

popravi vse datoteke, a virus ostane v "operating memory"( v xp), in ga nod32 ne more zbrisat...

A JE MOŽNO "FORMATIRAT" operating memory????

Hvala...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339659 (14641) brainiac20
»

Neverjetno zgodbe..ali tu ne..kateri virus me je prejebal???

Oddelek: Pomoč in nasveti
202009 (1289) Azrael
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711304 (8667) frikihamster
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648984 (7236) fruti
»

Overnet.exe = virus (Backdoor.Blarul)...zanimivo

Oddelek: Pomoč in nasveti
171629 (1250) T(he) Boss

Več podobnih tem