» »

Media box MR3 v hoferju

Media box MR3 v hoferju

trnvpeti ::

http://hofer.si/si/html/offers/58_13281...
Kaj pravite na omenjeno napravo?
Je mozno predvajanje vsebin preko 10/100 mreže?
Kako je z vgrajenim diskom?

Hardstyle ::

Se ne splača!

trnvpeti ::

zakaj se ne splaca, kaj te je zmotilo

shinko ::

mene je zmotilo več stvari. kot prvo piše da je HD ready potem odspodaj pa da je max ločljivost 720x480, se pravi ne podpira niti 720p, kaj šele 1080. tudi o podpori .mkv datotek ne piše nič...

mastah ::

tisto je funkcija snemana 720x480...

shinko ::

pa res... sem na hitro preletel, ampak za .mkv pa ne piše nič, kaj ti potemtakem hasni 720p/1080i?

Hardstyle ::

Za 110EUR vzameš Extremera pa je to to. Je pa res da nima diska.

tonetavz ::

chiligreen MR3
Ali kdo ve kaj o tem?
Pri meni pa ne dela disk za snemanje programa.
Že v samih nastavitvah MISC ne zazna diska in serijske številke
Preko USB vhoda pa zazna disk, samo je neupoaben.
Sama naprava dela dobro preko mreže, slika je odlična in primerna kompresiji.

mainman ::

Verjetno si pred kratkim kaj kopiral na disk preko usb-ja in od takrat ti več ne zazna diska. Jaz imam malo starejši model in teh problemov nikoli nisem imel, jih je pa imel sodelavec, ki ima isti model kot ti. Zgleda da je nek bug.

Pomaga nadgradnja firmware in format diska preko vmesnika na MR3. Firmware imaš na cd-ju, ki si ga dobil zraven, poleg so tudi navodila kako se upgrade naredi. Rabil boš pa še usb ključek.

mare_69 ::

Zdravo
Mi lahko kdo pomaga s kaksnim nasvetom za predvajalnik MR3 chiligreen.
Zanima me, zakaj mi ne prepozna diska na USB kabel na racunalniku? Kot da nebi nicesar pritaknil na racunalnik, ali je mogoce crknil USB vhod na MR3, klucke mi prepozna na USB vhodih na MR3, ko ga prikljucim na TV. Ko pa bi hotel ga prikljucit na racunalnik pa ni odziva.
Hvala za odgovor

Cavde ::

Pozdravljeni,
Tudi jaz sem pred kratkim nabavil predvajalnik MR3 Chiligreen.
Ali mi lahko kdo svetuje kako lahko posnamem film iz televizije? Imam televizijo preko T2-ja.
Ko dam na meni snemanje bi morala biti zraven slika programa katerega naj bi snemal, vendar je pri meni ni.
Na televizjio imam predvajalnik priključen z scart kablom.
Hvala za odgovor.

KoMar- ::

Katero škatlo imaš za T-2? To škatlo poveži s snemalnikom in vprašaj potem.

tonetavz ::

mainman
Hvala za pomoč, ampak upgrade ni popravil napake. Diska se vedno ne zazna, sem pa preveril tudi vse kable.
Lp Tone

polica ::

Prosil bi za pomoč.Kaj je bilo v kompletu.Kateri kabli in kaj piše na napajalniku.Vem da je 12V, sam ko sem ga odklopil sem pozabil kateri je njegov kateri pa od WD diska.Sedaj moram komplet Mr3 zapakirat in odnesti v Hofer.Simptomi : Ni prepoznal diska , potem ja...pa spet ne ...sedaj roma nazaj v servis.

Pro ::

Mi lahko prosim kdo pove, ali je Chiligreen mr3 media box potrebno imeti TV prižgano, ko se snema ali lahko snema tudi pri ugasnjenem tv. Če lahko pri ugasnjenem, koliko naprej se lahko nastavi čas snemanja?

Dekinio ::

Podpira podapise?

LexLuthor ::

ne kupujte na pamet ljudje...
www.pasice.si

ToniT ::

Chiligreen media box mr3 podpira podnapise, lahko služi kot NAS in zna snemati na disk, vendar uporablja za vhod le video signal. Se pravi, da moraš imeti za snemanje prižgan npr. videorekorder in potem snemaš z njega.
Ne zna pa predvajati HD filmov (razen 720p preko HDMI).

pviran3 ::

Oj, sicer stara tema ampak ker imam ravno to napravo

MR3 ne delaje. Ko priklopim napajanje se ventilatorček in disk zažene in utripa modra luč na gumbu. To je pa to; LAN zadaj ne sveti, USBji nimajo napajanja; Disk sem tudi odstranil.

Je imel še kdo tak problem? Najverjetneje je hin...

ToniT ::

Mogoče je potrebno na novo naložiti firmware. Pred leti se spomnim, da sem videl nekje na neki čudni strani datoteke.
Meni še dela v redu, čeprav je zmeraj več filmov, ki jih ne zna predvajati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chili green na Tv

Oddelek: Zvok in slika
9593 (486) ToniT
»

chiliGreen MR1210 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7712854 (7069) bizi72
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155832 (47723) Lupin
»

Media box (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5313822 (8476) bikec
»

Motoracer 3 v XP

Oddelek: Igre
9889 (753) Neo32

Več podobnih tem