» »

zvočnik šel v franšize?

zvočnik šel v franšize?

tey007 ::

Zdravo. imam hp.jevga laptopa, compaq 6710s. star je 2 leti in zadnje dva dni me je začel zajebavat ev zvočnik. nekaj časa dela, potem spet ne, in spet dela ... zanima me, kaj lahko nardim? garancija hp.ja je potekla pred 3 mesci, sem pa vzel takrat še neko big bangovo garancijo (or whatever it is), "SE ZGODI". zanima me, če kdo slučajno ve, če krijejo tudi take zadeve? ker naj bi baje krili, če ti udari strela ipd.

lp

PacificBlue ::

neko big bangovo garancijo (or whatever it is), "SE ZGODI"


A ni ta garancija tudi veljala v primeru, če "po nesreči" uničiš npr. prenosnik?
I’m out.
:3

Machete ::

se opravičujem, ker ne odgovarjam na vprašanje.. samo ali si mislil šel v franže ? ;((

tey007 ::

da, ubistvu franže, sam pri nas rečejo franšize :D. in sem potem navajen tako.

@pacificblue: ne vem, mislim da, samo nisem 100%.

__Devil__ ::

tale garancija v bigbangu "SE ZGODI" je čist huda. V bistvu ti vzamejo/popravijo vse kar je hin, če imaš to garancijo. Pač boli te ku**c za stvar, ker ti jo itak zamenjajo. Tak, da če kaj bolj vrednega kupiš se splača dat tistih 20EUR oz. kolko pač je za posamezno zadevo potrebno doplačat. :D

Lp

zcetrt ::

Mislim, da bi ti morali popraviti. Res pa je, da če ti zamenjajo izdelek z novim, "se zgodi" ne velja več. Ampak tu gre za cel prenosnik.

Preveri le, da ne gre za kakšno bedno programsko napako, preden se odpraviš na servis.
4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnjena garancija v Big Bangu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7615723 (12481) St235
»

PS3 -Big bang se zgodi garancija

Oddelek: Loža
4510480 (9108) solatko
»

Apple stvarna napaka

Oddelek: Loža
163295 (2532) para!
»

Big Bang popolna zaščita "Se zgodi" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6611369 (9553) medenko
»

Prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
195303 (4761) boogie_xlr

Več podobnih tem