» »

Poceni umetniške slike

Poceni umetniške slike

ivanuscha ::

Rad bi opremil stanovanje z umetniškimi slikami, za katere pa nočem dat celega premoženja. Zato me zanima, če mogoče kdo pozna kakšnega še neznanega slikarja, ki bi bil pripravljen prodati slike za ceno tam do max. 50€? Mogoče študenta iz ALU? Po možnosti talentiranga :D

projektor ::

Odvisno kaj tretiraš kot umetniško? Naprimer kaka Miro-jeva slika na kateri je samo črna packa stane celo premoženje, jaz pa ti tud kamot narišem kej preprostega za 50 EUR :)

Ogromno faktorjev je tukaj zagonetnih.
Kakšen stil imaš v mislih, kakšen je tvoj okus, kakšno imaš pohištvo, opremo? Moderno opremljeno stanovanje, stilsko starinsko mogoče? Impresionizem, krajinske slike, tihožitja, stripovsko tehniko? Kakšno podlago? Platno, Papir, Les? Pa tehniko? Akvarel, oglje, olje, svinčnik, grafika, kolaž nemara...?

Še najceneje in najizvirnejše zna biti, če sliko narišeš in lično uokviriš kar sam :)

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

50€? Malo težko, vsaj če hočeš imet kako malo večjo sliko, talent in material nekaj stane, pa čepav od neznanega slikarja:). Če nisi ravno dvojno levorok, si lahko sam nabaviš nekaj materiala, dobiš epizode the joy of painting od Bob Rossa in sam kaj naslikaš:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

projektor ::

Aja, pa na bolšjaku se včas najdejo pravi mali ceneni zakladi

opeter ::

Ravno prejšnjič je kolegica kupila eno sliko od enega finskega študenta, ki je v Sloveniji (kao izmenjava v okviru programa Erasmus) na ALU v Ljubljani. Cena je bila točno 50 EUR.

Dobra slika je, to moram povedat.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

poweroff ::

Ali pa če greš na morje in pogledaš kaj ponujajo ulični slikarji.

Ali pa če se sam poigraš z GIMPom/Photoshopom v stilu Andya Warhola. :D Pol pa samo še print...
sudo poweroff

projektor ::

Ali pa če greš na morje in pogledaš kaj ponujajo ulični slikarji...

Sam ne tistih nagraužnih piramid, in planetov ki jih rišejo s spreji :)

DuleKrtola ::

Najdeš hidef slike na netu in jih daš printat kašni koprinici, ki to ponuja

ivanuscha ::

Mel bi original slike in ne printe, najboljše na platnu. Sam tudi ne bi packal. Tukaj ponujajo reprodukcije. Zgleda kr vredu, samo problem je v tem, da je njihova vrednost ob preprodaji nižja, kot oni zahtevajo. Tako da definitivno original. Lahko so moderne, ampak ne povsem abstraktne. Bom moral izbrskat kakšen kontakt od kakšnega iz ALU...

nimbix ::

Mogoče najdeš tu kaj: http://www.etsy.com/category/art/painti...

Ne me spraševat, kako je s pošiljanjem slik prek pol sveta. :D

BALAST ::

Tukaj imajo tudi polno reproduksijskih slik.

ZaOstali ::

K nam je nekaj let nazaj prišel en neznanec (hodil je od hiše do hiše). Risal je zelo lepo, prodajal pa jih je (risbe) za nekaj jurjov.

Karaya 52 ::

Kaj pa če obesiš zanimive lastne fotografije? Obešanje ponaredkov je imo tako zgrešeno da...

ivanuscha ::

No sej pravim, mogoče sem malo nejasno napisal, reprodukcije ne pridejo v poštev.

mat3y' ::

Poglej še na ebay, kjer sem sam pred letom nabavil sliko velikosti 100x180. Menda je bila celo iz UK, cena z poštnino pa menda okoli 200 EUR. Ja abstraktna na razpetem platnu. Imaš pa kar veliko ponudbo na ebayu.

Furbo ::

Ja olja na platnu, pa najbolje v lepem okvirju pa še steklo spredaj. Sorry tega ni za 50EUR, ker je že material več.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

opeter ::

Ja olja na platnu, pa najbolje v lepem okvirju pa še steklo spredaj. Sorry tega ni za 50EUR, ker je že material več.


Seveda je. V velikosti 10x10 cm.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gruntfürmich ::

brat jih ima nekaj starih, če te zanima. olje na platno večina.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

ivanuscha ::

Ne, mislim neokvirjena slika za 50€ :D Dobr, lahk je tud mal več... Sicer so une reprodukcije iz linka na bolhi, katerega je prilimal BALAST pa res pocen.

@gruntfürmich

Je tvoj brat hodil na ALU? Bi bil tvoj brat tako dober in mi poslal par fotografij teh njegovih slik na e-mail?

ivanuscha ::

Uh na ebayu jih je pa res polno in ful poceni, hvala za nasvet mat3y!

Furbo ::

Moja prijateljica jih je tudi kupila na ebay, zadeva je bila tako nerodno spacana skupaj da je za okvirje in napenjanje dala precej več kot za same slike.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gruntfürmich ::

@gruntfürmich

Je tvoj brat hodil na ALU? Bi bil tvoj brat tako dober in mi poslal par fotografij teh njegovih slik na e-mail?


želel je it nekam v ljubljano na slikarsko (ne vem če je to alu ali ne), ampak ni bil sprejet. meni osebno pa se njegove slike ne dopadejo:))
ti bom poslal par fotk.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

rainmaker666 ::

Zdravo!

Če te še zanima me kontaktiraj na PM ali email: tanis.kodrun@gmail.com.

lp
Tanis

terryww ::

ne vem za ceno, ampak verjetno bolj zanimivo za slo-tech publiko - http://www.domenlo.com/
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

KarolBo ::

Precej težko kupiti ročno poslikano sliko za 50 evrov. Raje bi stavil na kaj bolj znanega v obliki reprodukcij. Glej tukaj: reprodukcije slik.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GupeM ()

Karen ::

Sicer je odvisno od tega kaj bi rad - klasiko, v nekih hudih okvirjih, modernistično, bolj za okras... Ideja: če imaš kakega kolega k rad fotka ti bo dal mirno kakšne fotke, npr. živali ali podobno. Daš naprintat barvno na platno v večjem formatu in ti napnejo na okvir. V Šiški to eni ziher delajo, tam k je bil včasih zastopnik za Piaggio zadaj, samo sem pozabil. Cena je znotraj tvojega ranga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38368986 (1875) matobeli
»

Raketa Ariane 5 po poldrugem desetletju prvič zatajila

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
115370 (3074) nsa_ag3nt
»

Ali je potrebno kakšno dovoljenje za prodajo lastnih slik?

Oddelek: Sedem umetnosti
287299 (5597) Yosh
»

Projektorji LCD HD itd... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
729639 (6540) Alfonzo
»

Hišni kino s projektorjem

Oddelek: Kaj kupiti
82437 (2335) mgermo

Več podobnih tem