» »

Instant internet + lenovo sl500

Instant internet + lenovo sl500

matey19 ::

Pozdravljeni
Imam sledečo težavo. Kupil sem pri mobitelu paket umts neomejeno + lenovo sl500. 200 m stran od hiše imamo nov mobitelov oddajnik ampak v programu thinkvintage acess connections mi vedno kaže da imam signala 20% da ne govorim zjutraj ko se mi poveže ter nato prekine povezavo nakar nekaj časa sploh ne dela. Situacija je enaka skozi cel dan in mi gre že pošteno na živce. V programu mi piše da imam povezavo EDGE pa me zanima če je to prav ali ne? Prav tako me zanima kako odprem porte za npr. emule da bi vsaj glasbo lahko dll na firewallu je odprto amapk zgleda da pri mobitelu blokirajo porte. Katere uporabljate sami tisti ki imate ta internet?

Druge možnosti povezave z internetom nimam ker imamo tako slabo kablovje da je kar joj in je še navadni modem komaj delal :S.

LP matej
Diplomirani inženir "lenarjenja"

todman74 ::

Prodaj ta "lenovo" in kupi rajši kakšen kvaliteten UMTS modem, za "namizno škatlo"....jaz v teh hribih kjer živim, tudi nimam nobene druge alternative kot ta "instant internet", zato sem s tem, kar imam sedaj kar zadovoljen.Je pa res, da men vleče UMTS(HSUPA), hitrosti pa so 1.3/0.4-1 Mb/s, imam pa samo eno črtico signala, pa še stabilnost tega, sem si moral zagotoviti z nakupom UMTS antene (+ tolmač za modem Novatel Ovation). P2p (beri Partis) dol vleka 150 kB/s, gor nalaganje 30-40 kB/s pri zaprtih portih(rdeč krogec):)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel internet 3G

Oddelek: Omrežja in internet
206308 (828) ...:TOMI:...
»

Kako do interneta?

Oddelek: Omrežja in internet
204003 (2502) miha07
»

Simobilov internet unlimited preko gprs-ja se splača

Oddelek: Omrežja in internet
293631 (2596) tictac
»

Internet v rovtah=) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
736535 (4334) Duke Nukem
»

Podrazanje inpulzov in alternativa!

Oddelek: Omrežja in internet
211848 (1492) Mitch

Več podobnih tem