» »

Baza e-trgovin

Baza e-trgovin

skladisce ::

Prosim za komentarje o strani baza e-storitev v Sloveniji. Hvala

HardFu ::

Vidi se da ni nekega truda notri, pac instaliras wordpress, instaliras en genericen template (ki ni nic posebnega) in napises nekaj teksta notri. Druga stvar je domena, ki je brezvezna in nezapomnljiva. Pac spletna stran, ki je bolj namenjena avtorju kot potencialnim uporabnikom.
http://codeable.io

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HardFu ()

urosz ::

pa tudi sama ideja dvomim da ti bo "kaj" prinesla

skladisce ::

pa tudi sama ideja dvomim da ti bo "kaj" prinesla

stran je namenjena podajanju mnenj in ocen e-storitev, uporabniki lahko predlagate e-trgovine.

bluefish ::

Če bi bila zadeva malo bolje izvedena bi morda tudi ideja postala uporabna in se v kaj razvila. Žal pa trenutna oblika z objavljanjem vnosov v Wordpressu ni ravno na nivoju.

skladisce ::

Če bi bila zadeva malo bolje izvedena bi morda tudi ideja postala uporabna in se v kaj razvila. Žal pa trenutna oblika z objavljanjem vnosov v Wordpressu ni ravno na nivoju.


za povprečnega slovenskega uporabnika je ta sistem (wordpress) več kot dober, se strinjava?

bluefish ::

Ja, če pišeš blog oz. ga ustrezno prilagodiš namenu strani. Vse, kar si ti naredil, pa je dodajanje nekaj kategorij.
Če bi recimo naredil pravi seznam, kjer bi uporabniki lahko podali oceno posamezne trgovine, mnenje etc., potem bi se lahko pričeli resnično pogovarjati o strani, ki služi ocenjevanju "e-storitev", tako pa vse skupaj deluje nekam na pol narejeno.

skladisce ::

Ja, če pišeš blog oz. ga ustrezno prilagodiš namenu strani. Vse, kar si ti naredil, pa je dodajanje nekaj kategorij.
Če bi recimo naredil pravi seznam, kjer bi uporabniki lahko podali oceno posamezne trgovine, mnenje etc., potem bi se lahko pričeli resnično pogovarjati o strani, ki služi ocenjevanju "e-storitev", tako pa vse skupaj deluje nekam na pol narejeno.


uporabniki vse zgoraj našteto imajo, lahko predlagajo novo stran, podajo oceno in mnenje....še enkrat, povprečnega uporabnika ne zanima kako, s čim...je stran narejena, glavno, da dobi korektno informacijo.

bluefish ::

Nope, pomembno je tudi, kako dobi informacijo.
Sicer pa bosta obisk in aktivnost povedala vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

skladisce ::

Sicer pa bosta obisk in aktivnost povedala vse.


En boljših stavkov izpod tvoje tastature, se popolnoma strinjam, bravo.

Tody ::

Tudi če si dobiš kakega oblikovalca, oz nekoga ki misli da je oblikovalec bo zelo dobro... jest nisem prebral niti enega stavka... ker ga nisem mogel. On the second hand, če nebi copy pastal teksta iz njihovih strani bi bilo tudi super :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

blackbfm ::

Dizajn je grd, domena je čisto mim, pa dvomim da bi temu lahko rekel baza heheh. Neuporabno...vsaj zaenkrat.

skladisce ::

Tudi če si dobiš kakega oblikovalca, oz nekoga ki misli da je oblikovalec bo zelo dobro... jest nisem prebral niti enega stavka... ker ga nisem mogel. On the second hand, če nebi copy pastal teksta iz njihovih strani bi bilo tudi super :)


kar mi nekdo pošlje to objavim.

Dizajn je grd, domena je čisto mim, pa dvomim da bi temu lahko rekel baza heheh. Neuporabno...vsaj zaenkrat.


vsak ima svoje mnenje o strani, hvala za kritike

Zgodovina sprememb…

Gost ::

Nekako so že predhodniki vse pomembno izpostavili. Tudi meni ta wordpress za ta primer aplikacije nikakor ne ustreza. Design je sigurno stvar okusa. Zanimivo je, da tudi meni ne ugaja.

Torej seznam za pregledati bi bil z moje strani:
- slikce logotipov trgovin so zmaličene, če niso pravih dimenzij
- domena s končnico co.cc je nenavadna
- zakaj imajo vse trgovine neke datume ob strani?
- ni še vse prevedeno v slovenščino (tags, rating, validation errors occurred)
- kontaktna stran po mojem ne potrebuje ocenjevanja z zvezdicami
- baza trgovin je prazna


Saj se vsi vedno še kaj učimo. Lep pozdrav.

skladisce ::

Nekako so že predhodniki vse pomembno izpostavili. Tudi meni ta wordpress za ta primer aplikacije nikakor ne ustreza. Design je sigurno stvar okusa. Zanimivo je, da tudi meni ne ugaja.

Torej seznam za pregledati bi bil z moje strani:
- slikce logotipov trgovin so zmaličene, če niso pravih dimenzij
- domena s končnico co.cc je nenavadna
- zakaj imajo vse trgovine neke datume ob strani?
- ni še vse prevedeno v slovenščino (tags, rating, validation errors occurred)
- kontaktna stran po mojem ne potrebuje ocenjevanja z zvezdicami
- baza trgovin je prazna


Saj se vsi vedno še kaj učimo. Lep pozdrav.


hvala za objektivno mnenje. stvari se bodo počasi spreminjale oz. popravljale

lp

Tody ::

Moj point je bil v tem da pač nisi še en imenik ampak da poveš kako objektivno zadevo o trgovini. In seveda, lahko potem dodaš tudi opis ki ti ga pošljejo. Komentarji pa so na strani obiskovalecv.

skladisce ::

Mi lahko prosim kdo pove oz. uredi kodo tako, da bo naslov teksta poravnan s sliko, se pravi bolj v levo, hvala za pomoč.

 priloga

priloga

DC- ::

K že kažeš naš primer :)

Na konec style.css dodaj
#content .title {  
   margin-left: 0px !important;
}

skladisce ::

K že kažeš naš primer :)

Na konec style.css dodaj
#content .title {  
   margin-left: 0px !important;
}


ful hvala, sem zrihtal.
sedaj bi rabil še za kategorijo, da jo premaknem.

DC- ::

Takole
#content .postdata {
    margin-left: 0px !important;
}

skladisce ::

Takole
#content .postdata {
    margin-left: 0px !important;
}



še enkrat hvala, vrnem uslugo. bom dal tvoj link za kakšen dan na www.skladisce.com

DC- ::

Ni problema.

Sam hudiča a smo res tok bad, da mamo 1 oceno :)

bluefish ::

No, ravno pri teh ocenah.
Vsak, ki obišče stran, lahko glasuje in odda neko povsem nerealno oceno. Dobro bi bilo, če bi se lahko ocenjevalo le na podlagi oddanega komentarja.

skladisce ::

No, ravno pri teh ocenah.
Vsak, ki obišče stran, lahko glasuje in odda neko povsem nerealno oceno. Dobro bi bilo, če bi se lahko ocenjevalo le na podlagi oddanega komentarja.


hm, zanimiva pobuda.

JanezekNovak ::

Sam eno kratko vprašanje, kako pa naj bi se dodala slikica preko obrazca na strani pri Dodajanje nove trgovine!?
http://www.euroairsoft.com/

skladisce ::

Sam eno kratko vprašanje, kako pa naj bi se dodala slikica preko obrazca na strani pri Dodajanje nove trgovine!?


zaenkrat se sliko pošlje po mejlu

Zgodovina sprememb…

skladisce ::

Stran sem še malce dodelal. Še kakšno mnenje, predlog...?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297330892 (55041) htmltroubles
»

CSS - DIV - Brez Tabele

Oddelek: Izdelava spletišč
231483 (1186) jernejp
»

CSS problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
519328 (7127) nuuush
»

Lampp problem

Oddelek: Izdelava spletišč
71601 (1504) Slovenia13
»

[rat3 my webpage] l33t Hideout

Oddelek: Izdelava spletišč
311898 (1390) njok

Več podobnih tem