» »

nevem kaj bi raje kupil

nevem kaj bi raje kupil

1 2
3
»

geek93 ::

Danes smo v šoli dobili revijo z naslovom računalniške novice. Zasledil sem, da je AMD na kolenih, je to res??
Če AMD propade bo intel dvignil cene, zeelooo.

Leks ::

Iz tega sledi..kupuj AMD :) V gospodarstvu je tako, da če nekdo propade se naredi prostor za drugega in
zagotovo se bo našel kdo, ki bo šel po poteh AMDja, tako da Intel verjetno nikoli ne bo sam in edini proizvajal
procesorje.

fr4nc ::

Danes smo v šoli dobili revijo z naslovom računalniške novice. Zasledil sem, da je AMD na kolenih, je to res??
Če AMD propade bo intel dvignil cene, zeelooo.


AMD propada8-O, Intel pa ''ima kazen''? LOL!
Intel ugovarja kazni Evropske komisije

LP

Mitja358 ::

Danes smo v šoli dobili revijo z naslovom računalniške novice. Zasledil sem, da je AMD na kolenih, je to res??
Če AMD propade bo intel dvignil cene, zeelooo.

Kaj ti se hecaš? Veš kdaj je bila tista revija izdana? Aprila se mi zdi. Takrat so računalniške-novice napisale, da je AMD pridelal 400 mio dol. izgube, ampak so pozabili napisati da so za 50% zmanjšali izgubo od prejšnjega Q-ja, kjer je bila izguba 800 mio. Tako da bo moral biti naslov AMD se pobira. Tu na ST-ju je celo tekla debata o tem če se ne motim. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

geek93 ::

Danes smo v šoli dobili revijo z naslovom računalniške novice. Zasledil sem, da je AMD na kolenih, je to res??
Če AMD propade bo intel dvignil cene, zeelooo.

Kaj ti se hecaš? Veš kdaj je bila tista revija izdana? Aprila se mi zdi. Takrat so računalniške-novice napisale, da je AMD pridelal 400 mio dol. izgube, ampak so pozabili napisati da so za 50% zmanjšali izgubo od prejšnjega Q-ja, kjer je bila izguba 800 mio. Tako da bo moral biti naslov AMD se pobira. Tu na ST-ju je celo tekla debata o tem če se ne motim. :D


SUPER! =)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamerski računalnik za 1200 € (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
656869 (5111) solatko
»

---sestava novega PC-ja--- (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
694614 (3342) bluefish
»

Računalnik za 3d modeliranje ter grafično oblikovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
856815 (4802) glistovje
»

Intel I5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18114838 (8252) galu
»

Top matična, proc in grafična - price/performance (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556307 (3740) 333333

Več podobnih tem