» »

FIFA multiplayer

FIFA multiplayer

brankic ::

Zanima me koliko ljudi (slovencev) igra fifo medseboj z drugimi igralci(prijatelji itd.) preko "Direct-IP", ker če bi bilo veliko zainterisiranih, bi lahko naredili skupen forum in turnirje

Bence ::

jaz igram.....

brankic ::

torej bi biu zainterisiran?

Bence ::

ja, ampak z fifo 2010

brankic ::

pa bi mogoče lahk eno fifa 09 odšpilal dokler jo še maš, sej moj point je, sam dda nas je velik pa da nardimo trunirje, pač druženje :D

brankic ::

http://fifaslo.roflforum.net forum je zastonj forum :S in je še v izdelavi, sam že lahk uporablate in izzivate druge uporabnike, upam da vas bo velik kmal

Bence ::

Pa ni mi nekaj da bi 09 kaj veliko igral še zdaj...sem že naročil 10 na pre purchase tako da bom bolj se z novo ukvarjal

Rotaidal ::

Probaj demo fifa 2010. Crap

Še Fifa 2000 je boljša.

Bence ::

Pa saj se navadiš

Mentalist ::

Meni je 2000 zakon:P
Lool.

Rotaidal ::

Saj zato ravno. Fifa 9 let nazaj je bila boljša kot ta crap. EA je dejal, da bodo dodali 360° kotrolo. Pa je 16 smerna :)) pravi loleki

Bence ::

če ni samo 8?

Rotaidal ::

8 smeri je bilo do sedaj na pc. Tako Fifa in PES. Na konzolah že nekaj časa poznajo 360° kontrolo. Ki je prava poezija.

Sedaj pa so pri ea dejali da bo to imela tudi PC verzija. A očitno nima.

Bence ::

aja...pa glavno da je igra, vse pa tudi ne more biti tako kot če bi v živo igral

Rotaidal ::

Si kdaj probal PES? Ali fifo na xbox360?

Očitno ne.

Bence ::

PES sem probal na pc, pa sem igral samo dve tekmi ker mi je grafika ni bla nekaj extra, fifa mi je bolj všeč...
Na xbox pa še nisem probal...

Rotaidal ::

Aja... grafika je važna, ne gameplay.

Bence ::

Vsak ma svoj okus:)

iNooby ::

Evo jaz sem zainteresiran;)
Haters gonna hate...

nejcpirc ::

Na PCju sem odigral kar nekaj online matchov v Fifi08(z XBox360 gamepadom). Tudi "torrent" verzijo 09-ke sem testiral, pa se nisem odločil za nakup, ker neke jasne izboljšave med 08/09 nisem videl.

Zdaj imam 2 meseca XBox360 konzolo in Fifo09. Razlika v igralnosti (kako lahko kontroliraš igralca, kako se obnaša žoga,...) med PC in Xbox360 verzijama je ogromna!...dam roko v ogenj :)
Pa možnost, da lahko igraš online tudi tekmo 10 na 10 (sploh z BeaPro kamero)je zakon! Na PCju na 08-ki nisem niti tega našel, da bi lahko s kolegom online igrala v isti ekipi proti drugemu online paru ali računalniku....se to sploh da?(mogoče v 09-ki)? Bom pa probal demo 10ke za PC, da vidim, če so spet škrtarili za PC, kot so pri EA navajeni.
Baje NHL10-ke sploh ne bo za PC, imam pa doma original 09-ko in lahko samo rečem, da so pozabili dodati online lobby, tako da moraš imeti od kolega IP ali pa od koga, ki se mu tisti trenutek špila, IP poiskat recimo na forumih, če hočeš igrat online...pa to NHL 09...WTF so s tem mislili, res mi ni jasno?!).

flykick15 ::

Kako prideš do tega da z drugimi špilaš preko multiplayera fifo 10

prijavljen sem vendar nevem kako naj špilam z drugimi

Zgodovina sprememb…

matmel ::

Lej,ti ce hocs spilatmed frendi morta oba al pa eden upisat ip naslov tja v direct ip v multiplayerju.In eden hosta drugi pa konekta in tako se potem povezeta...Uglavnm za vec info me dodej na x-fire matmel

Lp

flykick15 ::

pa je vseeno če ma on fifo09 jaz pa fifo10

iNooby ::

ne
Haters gonna hate...

krentam ::

Jst sm zaintereseran če gre kdo kako tekmo.

dinozaver7 ::

Mimogrede, fajn program za igranje multiplayer Fife 10 (in ostalih iger) je GameRanger.
:P

gil111 ::

Zanima me zakaj ko igram fifo online ne dela digitalni plošček ampak samo analogni? V single pa dela normalno...

jezzo ::

Jas bi rad špilal fifo 2010 multiplayer, če je keri zainteresiran naj me kontaktira na kriss7188@hotmail.com .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320463 (11603) kajetan
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578128 (6216) arozma
»

fifa 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585636 (3276) fx3zRejSz0cS
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273047 (2133) chrush
»

Fifa 08

Oddelek: Igre
413940 (2186) nejcpirc

Več podobnih tem