» »

fifa 2010

fifa 2010

«
1
2

maki7 ::

A morda kdo ve kdaj pride Fifa 2010 ven?... :)

PromeuZ ::

<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

windrop ::

Danes oz. včeraj :P
Življenje je potovanje.

__Devil__ ::

Sem jo ravnokar igral.

Mentalist ::

In kaka se ti zdi?
Lool.

__Devil__ ::

Dobra. Le grafika me ni presenetila. Nevem kako je z drugimi verzijami ampak, grafika ni nevem kaj. Pa imam vse na max.

Engineer_SLO ::

grafika naj bi bila slabša na PC -jih kot na konzolah,ker naj bi bila večina PC-jev slabotnih::::\
tako pravijo pri EA
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Rotaidal ::

Tako FIFA in PES 2010 sta zanič.

Škoda.

ZaOstali ::

Že pet let ista pesem. Morda bo pa v 20 le uspelo.

__Devil__ ::

Ko sem po dolgem času igral fifo, se mi ni zdela sploh nič kaj drugačna od fifa 2004.

Berserker ::

Baje se jim pogodba izteče do 2012 ?

deejay2 ::

Špilejte Fifo 10 na Xboxu 360 al pa PS3 in bote vidl, da je igra precej precej bolša od tiste na PC-ju. Tako po grafični kot tudi igralnostni plati. EA dela zadnja leta igre pač precej slabše za PC. Se spomnim lani, ko sem prodal svoj Nhl 09 za Xboxa 360 in optimistično naložil PC verzijo. Katastrofa. Sploh ne morš verjet, kako različna je igra na PC-ju v primerjavi s konzolama.

Meizu ::

Ko sem po dolgem času igral fifo, se mi ni zdela sploh nič kaj drugačna od fifa 2004.


No, ja razlike definitivno so, to ne moraš rečt. Že med fifo 2005 in 2007 je razlika da dol padeš. Ampak 2010 je pa res tapravi polom. Nič od niča. Hvala bogu da je nisem kupil, ampak sem si jo "sposodil" prek travnika. Downloadnu, inštaliral, probal eno tekmo, videl da je za en drek, zbrisal.

deejay2 ::

Meizu kje si pa igral igro? Na konzoli al PC-ju?

laught ::

Pomoje govori o pc verziji ker na xbox pa ps je 100x boljša isto nhl 10.

CleanPower ::

men je fifa 10 čist huda dans mamo lan party preko direct ip. zakon

katera nastavitev kamere vam je najboljša?

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Meizu kje si pa igral igro? Na konzoli al PC-ju?


PC, konzole žal nimam... :)

__Devil__ ::

Bolje da ne.

hojnikb ::

Tako FIFA in PES 2010 sta zanič.

Škoda.

+1
Lažje je nardit povprečno grafiko pa se zgovarjat na uporabnike, ko pa nardit bolše modele,trava,gibanje itd.
Mogl bi nardit eno verzijo za slabe kompe in eno za dobre.. :|
#brezpodpisa

brankic ::

Zej tako nardiu sem en forum na katerem se lahka zbiramo pa organiziramo turnirje, pravkar je en turnir organiziran in se veselimo če se še vi pridružite na naslednjem linku http://fifaslo.roflforum.ne

__Devil__ ::

Tega več noben ne igra. Instalirano mam ampak igram pa nena. bv špil. Razen FIFA fan-i se bodo pridružli :D

chrush ::

Zanima me, kakšna je kombinacija za lob vratarja, če kdo ve.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

g. Oden ::

Zanima me, kakšna je kombinacija za lob vratarja, če kdo ve.


Ni je.

chrush ::

Kaj je potem najboljše naredit, ko te napade vratar izven kazenskega prostora? Ker strel ni ravno najbolj učinkovit.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

jizzer ::

Je je kombincaija...jaz mam Q+D al pa Q+A ...
Na Qju pa mam Trigger run se mi zdi...

T_F_7 ::

a sploh laufa fifa 10 na pcju kot se spodobi? kolikor js vem bolj slabo...

Bence ::

Zanima me, kakšna je kombinacija za lob vratarja, če kdo ve.


Ni je.


Tista tipka s katero štopa žogo + strel

a sploh laufa fifa 10 na pcju kot se spodobi? kolikor js vem bolj slabo...

Meni dela z ločljivostjo 1920x1200 na vse najvišje nastavitve brez problema, namizni rač z 3ghz in prav tako prenosnik 2,26ghz, oba 4gb ramov in nobena posebna grafična.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bence ()

Berserker ::

PC verzija je baje zelo porazna, slabša grafika , marsikaj manjka pa še bi našteval.

T-h-o-r ::

meni je super, opazen je napredek v gibanju žoge in igralcev proti prejšnjm 3m fifam
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Ja to je res, ampak vseeno opažam na določenih straneh slabo oceno za pc verzijo. Recimo v jokerju je za pc dobila oceno 58, za ps3/x360 pa presenetljivih 90.

Rotaidal ::

Ma fifa je zanič že od 2002 naprej. Dejansko se Ea ne potrudi in ne naredi nič. Popravi prestopne roke doda novo letnico in kasira za novo igro. Čist na easy bi na pc lahko dali x360 fifo pa jo ne dajo. Zakaj le?:|

Vsi so mislili, da bo Pes kot konkurenca na PCju prisilil EA da se malo potrudi, pa nič. Sedaj pa še je pes 10 zanič. 360 kontrol še vedno ni. Še vedno so tračnice, 8 oz 16 smerno gibanje, žoga kot balon, čudna grafika. Edino komentator je dober pri FiFi.

Na pc smo lahko veseli, da se vsaj 2k sports malo trudi:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

dash_wallace ::

Ne vem se meni zdi. Ampak je grafika zelo slapša, kot pa leto mlajša igra. Ali sem pozabil kaj nastavit?

chrush ::

Komentator pa je res dober pri fifi. Sicer je enak že zadnjih nekaj let, ampak še vedno ko zavpije: "oh yes, there's a breaktrough!!!" se nasmejim.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

222aro ::

Zanime me če bo kje v kratkem kakšen turnir v PES 2010?

Grega_91 ::

SportMania - www.sportmania.si/forum turnir FIFA 10, prosta mesta: 3 , Bogate nagrade !

Volta ::

Meni se vedno zdi, da ko igram novejšo verzijo, opažam slabšo grafiko napram leto starejši Fifi. Pa ni res. Nekaj časa rabi oko, da se prilagodi, potem je pa kul. Vsaj meni. Komaj čakam nove teame, še sploh od Interja, da vidmo Krhina :)

Rotaidal ::

Mab je*eš grafiko. Gameplay naj naredijo kot je treba. Da žoga nebo kot balon. Da nebo tračnic, 360 kontrole. Tako kot je na konzolah.

Fifa 10 je dejansko patch za fifo 2007 s prestopnim rokom. Ampak za ta "patch" masno kasirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

ljarabek ::

dodaj me za prek neta xfire: ljarabek msn: ljarabek@hotmail.com

T-h-o-r ::

"Fifa 10 je dejansko patch za fifo 2007"
o lol

če pa ne opaziš razlike pri gibanju igralce, potem si pač slep
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Rotaidal ::

Ja... Verjetno sem pol res. Ker ta razlika v gibanju pa je velika novost ne? Od leta 2000 naprej je izšlo 9 iger o fifi in ti opaziš kaj? Gibanje igralcev in boljšo grafiko? Ui niso spremenili že od 2003 naprej. Tračnice so že od prve fife. Prav tako 8/16 smerno gibanje. Kje je 360°, ki je na konzoli že 2 leti? Poglej si konzolsko fifo. Uboge pc uporabnike pa nategujejo z igro ki je praktično enaka že 10 let. Le fancy stvari spreminjajo in ne tisto kar bi bilo res potrebno.

Je pa res, da nekatere res boli k*rac kaj izdajo. Samo da je nova fifa in to for free.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

T-h-o-r ::

"Ker ta razlika v gibanju pa je velika novost ne"

seveda je

v 2007 si lahko skoraj iz vsake pozicije dal lepo žogo v kazenski prostor s krila, ne glede na hitrost teka itd.

tukaj pa se vse to upošteva
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ar77 ::

A mogočekdo ve kako se da rešt nasljednjo zadevo:
Dans sm burnu fifa 2010 in ko jo dam v xbox360 mi dvd zazna, napiše mi da je treba update nardit, dam update pa nikakor ne gre naprej. V glavnem ne da se igrat špila. Kakšen nasvet bi rabu, oziroma kako je treba pravilno zadevo spedenat da bo delala.

ZaOstali ::

Imaš original in si si zapekel samo varnostno kopijo? Če nimaš verjetno odgovora žal ne bo....

ar77 ::

Ne vem če je original. Z downloadu z ene izmed spletnih strani, zraru,zapeku z enim izmed programov in to je to.

CleanPower ::

bravo. si se mal znajdu.

T-h-o-r ::

aja, ne veš ali si to kupil v trgovini ali ne 8-)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DaVidQ ::

aja, ne veš ali si to kupil v trgovini ali ne 8-)


Ja, ker org se dobi samo v trgovini?

ar77 ::

Ni original

ZaOstali ::

aja, ne veš ali si to kupil v trgovini ali ne 8-)


Ja, ker org se dobi samo v trgovini?

Nima veze. Naj bo to izjema in mu pomagajte ^^.

ar77 ::

Lahk mi tud na mejl pošljete odgovor če ne želite da se tukaj objavi.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578062 (6150) arozma
»

FIFA ali PES ?

Oddelek: Igre
6970 (789) g. Oden
»

pro evolution soccer 2010

Oddelek: Igre
5878 (798) fx3zRejSz0cS
»

FIFA multiplayer

Oddelek: Igre
273465 (2554) jezzo
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273041 (2127) chrush

Več podobnih tem