» »

lastniki Audigy-ja probajte in povejte...

lastniki Audigy-ja probajte in povejte...

zigadr ::

... ali so novi gonilniki datirani 17.7.2002 zadostni za namestitev v Windows XP ali je še vedno treba prej namestiti gonilnike iz CDja.

AngelOfDeath ::

bom ob naslednji namestitvi xp-jev :D

Gill ::

Jaz imam Live Player.Včeraj sem si naložil nove gonilnike, ki so samostojni. Torej ni treba imeti prej gonilnike iz CD ja. Samo jih je pa kar nekaj... 24 MB... Eno od tega boš pa le potreboval: Potrpljenje ali DSL.

rsaver ::

Je pa mam en drug problem!
Meni pa napise,da nimam audigya,pa mam vseeno zvok!
Pa ne morem prog. opreme za zvočno inštalirat!

LojzePek ::

Heker : Kje si ti našel driverje z datumom 17.7.02, če pa so na uradni strani od 1.11.01?

TheJack ::

Stvar je taka. Novih driverjev za Audigy še ni. Novi driverji (17.7.02) so zaenkrat samo za Live! (vse različice), za Audigy pa še pridejo (ne vem kdaj).

Kar se samih driverjev tiče, se na mojem SB (Live! Player 1024) obnesejo odlično. Resda so ogromni (samo driverji 25 MB, z dodatnimi programi še enkrat več) in tečni (nalagajo neke stvari ob zagonu), ampak zdi se mi, da ima sedaj zadeva občutno boljši zvok (ali pa nenadoma bolje slišim :D ). Ravno sedajle poslušam ''Who Made Who'' s ''Heavy Metal'' efektom in zadeva seka!

zigadr ::

PEK: Poizkusi z gonilniki za Live!. Sem jih dolpotegnil in so bile notri tudi neke ikone za Audigy in sem sklepal, da so tudi za Audigy. Itak če niso, pol ne moreš nč zafrknt, sam napisov bo, da niso tapravi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Audigy2 ZS Driverji

Oddelek: Strojna oprema
132151 (1916) WhiteWolf
»

Kero zv.kartico nj kupim?ali audigy 2 a teratech...

Oddelek: Kaj kupiti
131545 (1380) Spajky
»

DOOM3: Carmack s stisnjenimi zobmi sprejel Creativov patent

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
192788 (2788) Romčy
»

ali ima kdo poseduje kaj takšnega??

Oddelek: Pomoč in nasveti
7972 (748) zvery1
»

AC3 in SB Live (audigy)

Oddelek: Zvok in slika
7965 (847) grizli123

Več podobnih tem