» »

Audigy2 ZS Driverji

Audigy2 ZS Driverji

WhiteWolf ::

Katere driverje uporabljati v glavnem za IGRE in FILME? OFFICAL ali BETA?
Obstajajo pa še neki drugi, samo tega je toliko da me kar glava peča.

Bi bil kdo tako dober in mi dal link trenutno best driverjev in programov (mixer,..) za AUDIGY 2 ZS-ja ker na uradni strani so driverji iz leta 2004, razen bete.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

WhiteWolf ::

Obstajajo se YouP-PAX driverji. A to je mišljeno le za profesionalno rabo in ne tudi za igre?
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

pernat_b ::

Dans sn nabavo audigy2 in me zanima če je kdo pripravljen dat insttal link, cd karkoli ker so ga nekje zapravli pri novi dobu sn samo nek dvd. Mam z neta driverje toda vseeno mi noče namestiti oz mi ne naredi zvočne. Kaj naret! Kje dobit "org. cd". sicer baje da ga bom dobil ampak ne mislim čakat celo večnost!

WhiteWolf ::

Jaz sem naredil tako kot je opisano na tej strani.

Instaliral pohackan Audigy 4 ISO CD, da lahko uporabljam programsko opremo od Audigyja 4, nato pa sem namestil se zelo dobre modificirane driverje v katero je vklučen tudi softmod iz Audify2 ZS na Audigy4.

Audigy 4 pohackan CD

Modani driverji YouP PAX Fi v2.31 For Audigy1/2/2ZS...

Za ogled in prenos tega, se boš zal moral registrirati, ampak verjemi da se splača.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

RejZoR ::

WhiteWolf, za igre je trenutno pametno uporabljat zadnje BETA šoferje ker imajo popolno podporo standardu OpenAL (Quake4 je eden največjih naslovov ki ga uporablja).

Za CreativeAuto Update pa uporabi tale link:
Creative AutoUpdate

Sam imam Audigy 2 Value in mi s temi BETA šoferji dela zelo lepo, tud zvok v vseh špilih in EAX je popoln.

pirnat_b, jezst mam doma original Audigy 2 Value CD. Pomoje da so gor tud za ZS oz ostale modele. Bom stisnil zadevo pa nekam uploadal, pa ti dam pol link. Ker Creative ma neko čudno politiko da so tisti drajverji na strani samo update, medtem ko vedno rabiš originalne šoferje iz CDja kot osnovo...

EDIT:
WhiteWolf, samo moj nasvet, za Audigy 2 in novejše zvočne je nesmiselno uporabljat neka modificirana jajca, ker bo samo zajebavalo (ponavadi najraje EAX oz kakšen nedelujoč center).
Če imaš SB Live! potem so Kx Project in YouP-PAX dobra izbira, drugače pa ne. Šoferji za Live! so namreč že fino stari...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

WhiteWolf ::

Tudi ti pohackani imajo polno podporo, pa se novejši so.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

RejZoR ::

258 MB velik paket se že uploada. Bom dal link jutri...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nokia6310 ::

Evo tut jst sm poskusu tale auto update pa mi že par mescev noče delat.
Vsi gumbi
History
Refresh
Check update
Cancel so onemogočeni tko da nemorem na nobenga od teh kliknt.
Kdo ve v čem je problem se da kaj narediti da bo to delovalo?

RejZoR ::

Ta update deluje samo pri karticah Audigy in novejših. SB Live! ni podprt. Drugače pa preveri če so varnostne nastavitve dost relaxirane da dovoli ActiveX in ostale zadeve ki jih rabi ta AutoUpdate.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

-Jani- ::

Js bi pa malo si sposodil temo :)

Nabavil sem novo zvočno (Audigy 4 OEM) in vse dela, kot je treba, le mikrofona mi ne uspe uštimat:
- staro (onboard) zvočno sem odinštaliral in jo disablal v BIOSU
- mikrofon drugače dela, v zvočni kot kaže tudi ni problem (stvar deluje preko built-in Windowsovega Sound Recorderja) --- > torej je neki los s tem programom od Creativa (Smart Recorder, verzija 2.20.19)?
- driverje sem odinštaliral, počistil odzadaj, znova inštaliral (mam verzijo 5.12.6.1161), pa ostaja isti problem

Win XP SP2

Če ma kdo še kako idejo...

Hvala
Jani

LordWorm ::

Sam tolk, mene je ta Auto update enkat zelo zaj###!
ni podatka

pernat_b ::

RejZoR: a je že uploudal? link?

nitro2 ::

ker vidim da temo o tej zvočni že obstaja ne bom odpiral nove.

Mam problem; v nastavitvah imam nastavljeno na slušalke opravim kalibracijo vse ok. Tudi v windowsih imam tudi nastavljeno na slušalke.
Vendar ko restartam komp. se zopet samodejno nastavi na 5.1 zvočnike v windows nastavitvah za zvok in v audigy nastavitvah. Je imel kdo podoben problem. Ker mi gre na živce vedno znova nastavljati. Gledal sem po drugih forumih ampak nisem našel niča pametnega.

Lp Hv

WhiteWolf ::

Izšli so novi Creative uradni driverji za , Audigy, Audigy 2 series and Audigy 4

Povezava
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvocna kartica & FPS (Frames per second)

Oddelek: Pomoč in nasveti
61448 (1377) Dr_M
»

soundstorm vs. audigy 2 ZS

Oddelek: Strojna oprema
462198 (1375) igor0203
»

audigy 2 driverji

Oddelek: Zvok in slika
111326 (1089) N I C O
»

Audigy2 ZS @ youp-pax A4 PROSIM POMAGITE!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101326 (1195) rokxboy
»

Audigy2 ZS ja ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
191492 (1142) rokxboy

Več podobnih tem