» »

Lyoness

Lyoness

«
1
2

reeves ::

Pozdravljeni
Mene pa zanima, kakšno je vaše mnenje o Lyoness kartici. Meni je vse skupaj zelo podobno piramidi.

lp

kmetek ::

Imam sam in je fino, pač dobivaš 1% od nakupa nazaj, nekje celo več....

;-) ::

Če bo kdo rad "prijatelja" si bom jaz zrihtal to kartico in me lahko priporoči, samo 5 min že gledam stran pa sem mnenja da bi moralo na veliko pisati KJE SE TO DOBI.

Gre pri gorivu tudi za tole?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

reeves ::

Imam sam in je fino, pač dobivaš 1% od nakupa nazaj, nekje celo več....

Ta 1% mi je nekako jasen, kot kakšen popust, ampak ne vem zakaj bi mi kdo dajal 0,5% od nakupov mojih prijateljev.

Nekateri dobijo kartico zastonj, vsi ostali jo pa morajo kupit za 10€.
Tudi sam večine ne razumem, je pa v četrtek ob 19:30 predavanje v Ljubljani v M-Hotelu.

reeves ::

Aja Kmetek: A si ti že dobil kaj nazaj? Baje na vsakih 10€ nakažejo na račun.

kmetek ::

Že že....

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Ki si dobo kartico, rabiš referral-a te daj kak link al wtf kak jo dobim

Šimpanz ::

A ni tko da moraš najprej neki plačat da dobiš kartico.

c3p0 ::

Že tankate na OMV s to kartico?

martin32v ::

če koga kej več zanima nej piše

;-) ::

ah skrivnosti pa take fore?

c3p0 ::

MLM at work...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

martin32v ::

nobenih skrivnosti...če koga zanima mu lahko razložim vse glede tega
kartica je brezplačna, lahko jo dobiš če ti jo nekdo priporoči - trenutno drugače ne gre
LP

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Neda se mi pogledat, lahko tankam na petrolu na tole in dobim 1% nazaj ?

cortez ::

nateg nad nategi.

zee ::

Eh. To imajo v Singapurju prakticno vse banke. Z nakupi dobivas popuste ("rebates") oz. tocke, ki jih lahko potem ponucas za nakup kaksne tretje stvari.

Nothing to see. Move on.

Pa zadeva ni invite-only.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

cortez ::

@zee: bral o tebi na financah. Respect ! Pa upam, da prideš enkrat do Down Under.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

seno ::

hmmm

jaz pa sem se kr spustu v lyoness in ga nastudiral pa morma povedat da je stvar odlicna..
Pa nebi z podjetjem lyoness sodelovala podjetja kot so omw, spar, muller, merkur, ... 500 poslovalnic po sloveniji..

pa svetovna podjetja da niti ne nastevam, mislim da so ta podjetja stvar prestudirala in se potem odlocila :D haha

black ice ::

Ni ta Lyoness nekaj podobnega Enki (NLB)?

zee ::

Na prvo zogo bi rekel, da je, vendar me ni v Sloveniji, da bi to osebno preveril.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Ziga Dolhar ::

@seno: za oglaševanje se dogovorite na team@slo-tech.com.
https://dolhar.si/

c3p0 ::

OMV, res? Link?

turk1990 ::

Kaj se vedno potrebujes bone za nakupovanje?

cortez ::

Dejmo no, o OMV so govoril že pred 3 leti, pa še sedaj ni nič.


S to kartico, se lahko v Sparu samo obrišeš pod nos, ker ne dela. Moreš kupit neke darilne bone, minimalno 50€, po raznih gostilnah, ne v samem Sparu ?!?, da dobiš 1% ???

Od 50€ dobiš 0,5€ - samo za posredne stroške porabiš več.

neo ::

Če imaš vsaj malo gobec, se v 90% na blagajni zdilaš za precej boljši popust ko pa ta 1-2%.
Ampak ok, pač probajo dečki.
Neo's

turk1990 ::

Lahko mi kdo pove, če še vedno potrebuješ bone?

reeves ::

Ja, še zmeraj.

slovenec_89 ::

Torej, piše se leto 2012, je že kaj več partnerskih podjetij? V Sparu kartica deluje?
Zanima me še, kako se ta prihodek obravnava pri odmeri dohodnine?

vienno ::

slovenec_89 je izjavil:


Zanima me še, kako se ta prihodek obravnava pri odmeri dohodnine?


Kaj boš prijavljal tistih 10€ hehe

Drugače pa tam sem se nekaj registriral na spletni strani, kdaj pa dobim kartico?

LP
http://flexkom.si
Prihaja FlexKom, najboljša poslovna priložnost današnjega časa!

racunalnicar ::

Ko boš opravil nakup v vrednosti 200€ oz. 300€ (sory, ne vem z glave).
Če te pa nekdo priporoči in te registrira, pa kartico prejmeš takoj.

Galaxy ::

slovenec_89 je izjavil:

Torej, piše se leto 2012, je že kaj več partnerskih podjetij? V Sparu kartica deluje?
Zanima me še, kako se ta prihodek obravnava pri odmeri dohodnine?

Pozdravljen!

Kartica ne deluje v Šparu, preden greš v trgovino, si kupiš ali naročil Šparovo darilno kartico (recimo za 50€ -> pri tem prejmeš 1% nazaj na Lyoness račun). To je zaenkrat pri velikih trgovcih (Merkur, OMV, Špar, Muller, Hervis itd.) Pri manjših podjetjih (raznih frizerjih, kafičih itd.) samo pokažeš kartico in ti jo poskenira. That's it :)

Če koga zanima več info, PM :)

7beams ::

Čeprav je stara tema.. Me pa zanima, če se Lyoness zdaj že kaj več uporablja pri nas?
So kakršnikoli stroški vodenja kartice? In kako je potem z dohodnino?
Expecting life to treat you well because you are a good person is like
expecting an angry bull not to charge because you are a vegetarian.
Shari R. Barr

betmen ::

ne idi u to, ker je navadno sranje i nimaš nič od tega če nimaš vsaj 100 aktivnih pod sabo

Blinder ::

betlehem tvoje mnenje je eno navadno sranje.

Kartica te nič ne stane. Popusti so kar so.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

vorantz ::

kar najbrž hoče povedat je, da dokler nimaš ful aktivnih pod sabo, se ne rabiš sekirat zaradi dohodnine :P

Blinder ::

Tisto ko nabiraš ljudiza imet pod seboj utegne bit piramida.

Lastništvo kartice pa je ločena stvar. Pri tej kartiici načeloma te ne znaima koliko ljudi imaš pod sabo itd. Tisti nategi piramidni so za tiste, ko vložijo denar v to, da bi potem iskali ljudi. Če želiš samo imet kartico pa ti nekak nima bit kej narobe.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: betmen ()

vorantz ::

Ja ampak boš našparal drobiž

betmen ::

Blinder je izjavil:

Tisto ko nabiraš ljudiza imet pod seboj utegne bit piramida.

Lastništvo kartice pa je ločena stvar. Pri tej kartiici načeloma te ne znaima koliko ljudi imaš pod sabo itd. Tisti nategi piramidni so za tiste, ko vložijo denar v to, da bi potem iskali ljudi. Če želiš samo imet kartico pa ti nekak nima bit kej narobe.


Seveda te zanima koliko ljudi imaš pod sabo, ker ravno to ti prinese ugodnosti.

Primer: Ti kupiš nekaj in dobiš 2% nazaj, tisti, ki ti je dal kartico pa dobi 1%, a štekaš?

Glede procentov nisem preveril točne številke, vendar je tak način "poslovanja" in posledično morebitnega "zaslužka"

Blinder ::

Ma nam so zrihtali da imamo v familji pač dva človeka pod sabo. Pa smo praktično samo en uporabnik, ampak procentov dobimo kot da bi imeli še dva spodaj, tako nekako.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

betmen ::

Blinder je izjavil:

Ma nam so zrihtali da imamo v familji pač dva človeka pod sabo. Pa smo praktično samo en uporabnik, ampak procentov dobimo kot da bi imeli še dva spodaj, tako nekako.

ampak tisti ki ti je to zrihtal, dobiva tvoje procente.... Tisti, ki pa je zrihtal tistemu ki je teb zrihtal, pa dobiva še procente, in tisti ki je zrihtal tistemu ki je zrihtal tistimu ki je teb, dobiva tudi procente...

RejZoR ::

Sploh ne piramidno :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

technolog ::

In, kakšen je epilog? Če je to bila piramidna shema, se je morala že stokrat porušit.

Zgodovina sprememb…

betmen ::

Maš neke fore gold member pa to, kao "napredovanja" in pol dobivaš neke bonuse in ne vem kaj še...

Jaz sem se skoraj zapletel v to... Vse lepo in prav, in na koncu mi pravi tip, da vložim 2000€ in najdem še 6 k bojo vložil, in pol jst štartam z nekimi ne vem 6000€ pa na gor... Sm sam reku hvala lepa in mi prav tip da očitno si ne želim bit bogat... danes je točno en let od tega in ja, še zmer dela za 600€ in pomojm še zmer išče naivn folk :D

Pač šli so na piramidno foro, ampak v odspredju so to predstavili kot "Kartica zvestobe" a veš ko imajo e-leclerc, pa tuš to k se ti zbirajo gor centi pa evrčki... No ta avstrijc si je zamislu to eno kartico in k bi bla za vse trgovine... se prav on cilja, da v bodočnosti folk ima samo to njegovo lyness kartico in če greš v bigbanga dobiš nvm. 2% od nakupa, pravtako na počitnice, belo tehniko, hrano itd itd. in pol ne dobiš samo ti bonus ampak tudi vsi nad tabo. Seveda je potem fora da jih spraviš čim več aktivnih članov pod sabo.

to je na kratko to, kar se spomim od predstavitve

;-) ::

Hecno je da vsi šimfate, majo pa sosednje pisarne od naših prav Lyoness memberji in so pred pisarnami vedno mercedes amg, cls in podobna nesnaga z katero se vozijo fantiči stari okoli 20let.

Ja že lahko da so na lizing, ampak pol tud morjo bit lizing sposobni.

MLM je pač najjača stvar v tem trenutku, le ob pravem času moraš bit zraven. Herbalife tud vsi šimfajo je pa kar nekaj slovencev ki od tega služijo 1mio letno, pa vrjetno par tisoč takih ki služijo 500.000.

Blinder ::

betmen je izjavil:

Vse lepo in prav, in na koncu mi pravi tip, da vložim 2000€ in najdem še 6 k bojo vložil, in pol jst štartam z nekimi ne vem 6000€ pa na gor...


Tudi jaz sem že poslušal te zgodbe, vse lepo in prav, a da bi kdo povedal da je treba vložit denar za se vključit verigo pa ne. Na tistem predavanju noben ne omeni tega, da bi moral kdo kaj vložit not. Ker če nebi blo nič denarja za vložit bi lahko samo dobiček imel, nobenega stroška.

Mercedesi audiji itd v rokah 20 letnih mulcev pa so zato, da kdor jih vidi pomisli, da jim gredo dobro posli oz. da se s tem res da eno stavno in hitro zaslužit.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Dr_M ::

Herbalife tud vsi šimfajo je pa kar nekaj slovencev ki od tega služijo 1mio letno, pa vrjetno par tisoč takih ki služijo 500.000.


Tolarji so mimo ze nekaj casa. :))

_commandos_ ::

Dr_M je izjavil:

Herbalife tud vsi šimfajo je pa kar nekaj slovencev ki od tega služijo 1mio letno, pa vrjetno par tisoč takih ki služijo 500.000.


Tolarji so mimo ze nekaj casa. :))


V sloveniji je še veliko ovc ki se pustijo strižt :))

Zastopnik herbalifa v sloveniji je podjetje MST Plus d.o.o. http://www.herbalife.si/contact-us
In bizi nam razkrije da so imeli v letu 2013 za 7.23mio€ prodaje in 0.5mio čistega prihodka http://www.bizi.si/MST-PLUS-D-O-O/
Tako da ovce se strižejo 24/7

stara mama ::

;-) je izjavil:

Hecno je da vsi šimfate, majo pa sosednje pisarne od naših prav Lyoness memberji in so pred pisarnami vedno mercedes amg, cls in podobna nesnaga z katero se vozijo fantiči stari okoli 20let.

Ja že lahko da so na lizing, ampak pol tud morjo bit lizing sposobni.

MLM je pač najjača stvar v tem trenutku, le ob pravem času moraš bit zraven. Herbalife tud vsi šimfajo je pa kar nekaj slovencev ki od tega služijo 1mio letno, pa vrjetno par tisoč takih ki služijo 500.000.

A si res TAKO naiven?
Preberi si par tem o tem kako funkcionira MLM, in na kak način te pridobijo.
Ti kr poglej globje v zadevo...

johnnyyy ::

;-) je izjavil:

Herbalife tud vsi šimfajo je pa kar nekaj slovencev ki od tega služijo 1mio letno, pa vrjetno par tisoč takih ki služijo 500.000.

Sem bil na njihovem predavanju, pa so kar se tiče dobička kar odkriti. Tisti mali prodajalci, ki imajo pod sabo 10 - 20 strank so imeli zaslužek max 500EUR (pač s tem se ukvarjajo v prostem času). Potem pa tisti, ki delajo to full-time in so bolj zagnani (in imajo pod sabo prodajalce) pa več. Ko sem bil tam je eden izmed tistih, ki predstavljajo rekel, da ima okoli 4kEUR (na mesec). Slovenija je pač premajhen trg da bi lahko na račun provizij živelo nekaj slovencev z zelo visokimi prihodki (ne vem koliko ljudi to dela tudi v tujini). Sicer mi ni bil všeč njihov "ameriški show" - "pride ženska na oder, pa pove da je shujšala za x kg in potem občinstvo ploska in je navdušeno". Sem imel občutek da je ženska hujšala zaradi občinstva ter, da se lahko pohvali in ne zaradi sebe.

No nekateri, ki se s tem ukvarjajo so prej imeli tudi podjetja, pa so pustili in so začeli s preprodajo. No meni se iz moralnega vidika to ne zdi ravno najbolje, ker bi lahko ljudje, ki imajo več znanja nekaj ustvarili v bistvu pa samo prodajajo. Če pogledamo ZDA in njihove miljarderje vidimo, da služijo z izdelki in storitvami, na mednarodnem nivoju. Pri nas sta najbogatejša Slovenca, trgovca, ki prodajata tujo robo, v večini domačim potrošnikom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: johnnyyy ()

Kleemen ::

Zanima me, če kdo tukaj sodeluje v Lyonessu kot partner - podjetje?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MLM(piramidne) sheme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11425425 (3396) maticb492
»

Geton trading (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
27566971 (7223) A. Smith
»

www.wee.com - čuri muri ?

Oddelek: Loža
3410457 (4983) KTr1sk
»

Herbalife in davek na uspeh pri prodaji izdelkov ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7520767 (12829) Unknown_001

Več podobnih tem