» »

Geton trading

Geton trading

MedoBrundo ::

Pozdravljeni,

Zanima me, če je kdo od vas že vložil v Geton trading, ker sem nekaj zasledil o tem in me zanima, če to dejansko deluje ali je prevara:)

Lp
  • predlagalo izbris: Groot ()

Kripto mesi ::

Prevara, nateg, scam, samo leti stran!

Aja dobr. Ker en mi je rekel da mu vse deluje pa da je vložil par tisoč.S likal mi je račune in pa nakazila, zato sem res u dilemi. Sliši se pa prelepo da bi lahko blo dejansko res ja.

Zgodovina sprememb…

OracleDev ::

Če se sliši prelepo si si že ssm odgovoru za kaj gre.

Pa je kdo že poizkusil ali pa pozna koga ki je ?

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Moderatorji, prosim za ban.

Milan Kozlevčar si je ustvaril nov account in promovira svoj geton scam. Spizdi!
Včasih je bolje biti v družbi tiho, čeprav si vsi mislijo,
da si najbolj neumen osebek v družbi,
kot pa da odpreš usta in to vsem potrdiš.

?

Zgodovina sprememb…

Skoz isti bullshit. Slišal sem o nekem geton tradingu. Ne nisi slišal. Noben ne govori o njem. Ne delaj se nedolžnega, kreten.

Vuli ::

haha, sem prav čakal
|Gigabyte x570 Aorus Pro | R7 3700x | 16GB DDR4 RAM G.Skill V 3000 @ 3200 CL14|
|Gigabyte Z170X Gaming 7 | Core i5 6500 |

ogburaz in adijopamet.si sta objavljala na instagramu včeraj in spraševala nekoga ki je baje vložil 13k. Prav zato sem vprašal ker tut sam ne verjamem

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Če se že trola, se naj trola do konca:

hahahah to je to :)

Zgodovina sprememb…

MedoBrundo je izjavil:

ogburaz in adijopamet.si sta objavljala na instagramu včeraj in spraševala nekoga ki je baje vložil 13k. Prav zato sem vprašal ker tut sam ne verjamem

Account si si pa tudi naredil ravno 10.10.2020, isti dan, ko si s svojim drugim nickom najprej spraševal o getonu, nato pa še s svojim naslednjim accountom potrdil, da lepo trguješ na getonu.

Neumen si. Obupaj raje.

js nism dau nič u geton ??

Zgodovina sprememb…

MedoBrundo je izjavil:

js nism dau nič u geton ??

To ti pa verjamemo, če si pa lastnik/ustanovitelj. Ti samo ven dviguješ denar od naivnih ovc, katere vložijo v tvoj Geton.

no dobr haha dobil sem odgovor da je geton res nateg

Zgodovina sprememb…

Tribal ::

Če ti že samo po ogledu spletne strani ni jasno da je to totalni nateg, potem nisi sposoben tudi v mercatorju kupit enega piva. Tako slabo zastavljenega natega pa še ne!

dio1ds ::

Samo stran od tega in čim več ljudem povej, da je nateg.

Tako, da se take svinjarije čim prej končajo, po možnosti s tem, da kdo celo kazensko odgovarja.

Vse pripadnike (sploh organizatorje) piramdnih shem bi bilo treba zapreti v zapor in jih pustiti tam kar nekaj časa!

Plus kdorkoli sodeluje v takih igrah si celo zasluži, da izgubi ves denar!

ps: Ne, nisem nikoli aktivno sodeloval v kakršnikoli piramidni igri!
Pojdi raje na kolo in vrži kak kamen!

Zgodovina sprememb…

• spremenil: dio1ds ()

@MedoBrundo je dosegel svoj namen. Ima Reklamo za svoj scam. Kajti drži se svoje strategije: Vsaka reklama je dobra reklama.

Juri ::

Zdravo,

Jaz sem vložil poleti v zadevo 700,00 EUR in sedaj dobil ven cca. 400,00 EUR. To lahko dokažem z izpiskih iz bančnih računov. Notri imam še glavnico plus nekaj obresti, do konca imam dobrih 14 dni. Vsak, ki se pa temu pridruži se pa pridruži na lastno odgovornost, potrebno se je zavedati da tveganje obstaja.

Lep pozdrav

Aston_11 ::

Začni kazati izpiske, ko boš dobil iz tega ponzija ven 701 EUR ali pa 1400 EUR. Dokler si dobil manj, kot si dal noter v ta skam, je brez veze. Geton je scam (da bo lahko google indeksiral).

vrtn4r ::

O moj bog... admini?????

Gasper0 ::

Jaz sem vlozil. Vlozili so tudi moji prijatelji, ožja in širša familija. Zadeva deluje. Izplacila delujejo. Sam sicer se nisem v stakingu. Nekaj poznanih trenutno v stakingu, izplacila delujejo. Nekaj poznanih ze koncali s stakingom v pronu in so lepo zasluzili.
Da sem preveril sem si izplacal nekaj
Malega, denar je bil na racunu v enem tednu.

Zadevo smo dokaj dobro naštudirali, in pije vodo!

Lp

Zgodovina sprememb…

Vuli ::

pa ja se nisi danes registriral na forum samo, da nam to poveš?
in bo treba te tvoje trditve podkrepit s kakim dokazi, screenshoti
|Gigabyte x570 Aorus Pro | R7 3700x | 16GB DDR4 RAM G.Skill V 3000 @ 3200 CL14|
|Gigabyte Z170X Gaming 7 | Core i5 6500 |

Aston_11 ::

Čakamo izpiske. Skratka, geton je scam. Tistih par bo pokasirolo, ostali jih bodo financirali, nato jih en dan ne bo več. So fajn naštudirali - v bistu kopirajo, kar so naštudirali drugi, Ponzi npr. Jaz napovedujem ovadbe. Kot vedno v oačtinih scam zadevah.

Gasper0 ::

Ja res je, ampak mi je že žal da sem sploh kaj napisal. glede na to da da nisi niti ti podkrepil zadeve da je scam se tudi jaz tebi ne mislim dolazevati.Naj si vsak misli svoje pa lp.

To je scam. Za vsakega, ki googla na temo getona in naleti na to temo.

Milan Kozlevcar se vztrajno trudi promovirat svoj scam, ne mu dat svojega denarja.

- Podatki na strani pišejo, da je v vloženih več kot milijardo evrov? Da dobiš donos 1.25% na dan, če vložiš več kot 10k? Se sliši predobro?
- Zgodbe o vlaganju v platformo že mesece nazaj, čeprav je spletna stran aktivna šele od sredine septembra.
- geton.exchange ima listane 4 kovance (propadli scam projekti Milana), ki kažejo, da gre vrednost teh 4 kovancov samo navzgor. Dobesedno ni dneva, ko vrednost kovanca ne bi narastla.
- 4 oz 5 accountov, ki je bila registriranih na isti dan, ko se je dogajalo promoviranje getona, vsi z 0 posti, vse kar so napisali je, da geton deluje in so zaslužili denar. Vsi accji imajo isti stil pisanja.

vrtn4r ::

To je scam. Za vsakega, ki googla na temo getona in naleti na to temo.

Milan Kozlevcar se vztrajno trudi promovirat svoj scam, ne mu dat svojega denarja.

- Podatki na strani pišejo, da je v vloženih več kot milijardo evrov? Da dobiš donos 1.25% na dan, če vložiš več kot 10k? Se sliši predobro?
- Zgodbe o vlaganju v platformo že mesece nazaj, čeprav je spletna stran aktivna šele od sredine septembra.
- geton.exchange ima listane 4 kovance (propadli scam projekti Milana), ki kažejo, da gre vrednost teh 4 kovancov samo navzgor. Dobesedno ni dneva, ko vrednost kovanca ne bi narastla.
- 4 oz 5 accountov, ki je bila registriranih na isti dan, ko se je dogajalo promoviranje getona, vsi z 0 posti, vse kar so napisali je, da geton deluje in so zaslužili denar. Vsi accji imajo isti stil pisanja.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Investiranje 100k

Oddelek: Loža
483052 (151) ubermensch
»

Buzzex (BZX) menjalnica

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
241737 (648) Vazelin
»