» »

Geton trading

Geton trading

Rias Gremory ::

Po 1 letu in 9 mesecev si se le opogumil napisati nov prispevek, slučajno v Geton scam trading temo.

Čudna so pota gospodova.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Pro-Trejder ::

Zdravo Rias.

Očitno nisi zadosti razgledan človek, da bi razumel koncept Getona. Če tega ne razumeš ga ne moreš popljuvat. Poznam ogromno ljudi, ki so zelo zadovoljni uporabniki, niti še nisem slišal, da nebi kdor koli dobil izplačanega denarja. Tako, da širiš samo laž in pač nočeš da bi kdor zaslužil v tem sistemu. Mogoče je pač to tvoj glaven namen tega.

Lp.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: novak-t ()

Facebook dev ::

Milan, ti si men tak kreten.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Pro-Trejder ::

Kdo je tu Milan? Pa kaj je z vami? ????
Vi ste res froci, pa vi dejansko mislite da se bo Milan tu z vami pogajal kaj je pa kaj ni? Heheheheh noro, samo potrdit sem vsem to, da kateri koli uporabnik pohvali to firmo je Milan. Svaka vam čast !!!

kamiKaZaA ::

Ti si Milan, četudi 1000x ponoviš laž, da nisi. Vključimo malo logičnega razmišljanja.

Kdo drugi bi se sem prijavljal kot tisti, ki bi imel največjo korist?

Zakaj se bi sem prijavljal? Da bi iz čimveč potencialnih strank potegnil denar na svojo scam platformo.

Zakaj bi se neki Joža prijavil v ta portal in reklamiral od Milana Geton? Ni logike za kaj takega. To lahko počne samo Milan.

In ja ti si Milan kot tudi vsi ostali računi, kateri priporočajo Geton scam trading.

Pro-Trejder ::

Samo smejem se lahko iz vas, od 100 000 plus uporabnikov misliš da sem jaz Milan? Ahahahahah ne, sem zadovoljen uporabnik, ti pa se lahko na glavo obrneš ???. Plus tega si vi niti ne zasluzite mesta v tem projektu. Vam bom pa z veseljem pokazal moj trading račun in vsa nakazila na banko in potem lahko pametujete še na tisoč in en način ???.
Stvar deluje od marca vi pa samo zraven gledate mi pa se smejimo ?

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

8000 ali 100000 uporabnikov? Na strani pise, da jih je 8000.

Ajajaj, moja napaka. Vidim, da ste stran updejtali in svoj scam malo drugace zavili. :D
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Keep it comin.

edit:
Uporabniško ime
Pro-Trejder
Čas prve prijave
07.12.2020 21:55:15

Weird huh.

kje je @oemdzi k ga rabiš.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Ej, na strani spodaj imate napisano "stop thinking, start earning" in tocno to. Na ta vas scam bodo padli samo tisti, ki ne znajo/nocejo razmisljat.

Ste to namenoma dali tak easter egg na stran, da lahko kateri od potencialnih kandidatov ugotovi, da gre za nateg?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Pro-Trejder ::

Ei res ste fascinantni, zdaj vsaj vidimo koliko ovc in butlov imamo v Sloveniji. Zdaj mi je jasno zakoj vsi plešejo kot Janša dirigira hehehe. Na strani sploh ne piše koliko je uporabnikov. Vas pa vljudno vabim da se oglasite na firmi v LJ mogoče boste pa srečali 100 Milanov ki tam delajo hahahaha. Nimate drugega dela kot pa šinfat vsakogar, ki mu v življenju rata??? Stavim 1000€ da za bitcoin niste vedli pred 6 leti in ko ste zvedli zanj je tudi bil nateg, tudi bitstamp je bil nateg na začetku, zdaj pa za čuda sta dva Slovenca grdo bogata.
Ja profil sem si moral naredit, da sem pokazal ljudem kaki bedaki ste na tem forumu.

Gejspodar ::

Pro-Trejder je izjavil:

Ja profil sem si moral naredit, da sem pokazal ljudem kaki bedaki ste na tem forumu.


Zelo lepo si pokazal :))

Rias Gremory ::


Ja profil sem si moral naredit, da sem pokazal ljudem kaki bedaki ste na tem forumu.

reč majkemi
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

rawlit ::

Marsikdo na tem forumu je zaslužil z vlaganjem, nihče pa z vlaganjem v take traparije. Dokaži ali pa se utišaj.

Pro-Trejder ::

Vsaka nova stvar ki nastane je traparija, ko pa uspe pa vaaau srečo ste imel pa nevem kaj še vse.
Dajte mal pogledat na začetek, fant nekaj vpraša za geton in glej ga zlomka takoj pridejo ljudje napadat, ustvarjajo profile in pišejo neverjetne zgodbe kakšen nateg in fejk potem en napiše da je zadovoljen z getonom potem ga takoj napade 10 ljudi, ti si Milan in nevem kaj še vse. Najprej preverite kaj se tam dogaja ne pa da je natez sprve. Pač kdo vas bo poslušal pa najebal, pa dosti sreče je da ljudje vejo, da tu sta max 2 ali trije nategatori ki pljuvajo po firmi in ustvarjajo račune. Pejte raje spat, ker se morate vstat zjutraj in it v službo. Raje napišite da nimate dnarja za vložit in bomo vsi srečni.
Ja pošljem dokaze, kaj boste pa potem rekli da je vse photoshop? Hahahahah

hamez66 ::

Kje pa lahko kupim te vaše grosh in eurogrosh tokene?

Gejspodar ::

Pro-Trejder je izjavil:

Ja pošljem dokaze, kaj boste pa potem rekli da je vse photoshop? Hahahahah


Trenutno si v stadiju denial s priokusom stadija anger.

Pro-Trejder ::

Meni je čist vseeno, kaj si mislite ampak vedite zakaj noče noben napisat svoje pozitivne zgodbe. Zato, ker ga vsak takoj napade iz petih računov da je Milan ter da je to nateg. Ne dovolite nikomur napisat pohvale. Pa takšen forum, žalostno.

hamez66 ::

Pro-Trejder je izjavil:

Meni je čist vseeno, kaj si mislite ampak vedite zakaj noče noben napisat svoje pozitivne zgodbe. Zato, ker ga vsak takoj napade iz petih računov da je Milan ter da je to nateg. Ne dovolite nikomur napisat pohvale. Pa takšen forum, žalostno.


Povej, kje se da kupit oz. prodat te vaše tokene, pa na katerem blockchainu to lavfa. Saj se da vse preverit.

Pro-Trejder ::

Vpišeš se v platformo, nakažeš denar in dobiš denar na platformo, enako kot na binance ali kje drugje. Pa potem kupiš kovanec, lahko trejdaš lahko stejkaš kar kol... ne pa tu bluzit z nategi. A ni piplcoin slučajno na coinmarketcap??? Blockchain je pa od etheriuma

Pro-Trejder ::

Vse deluje na bazi etheriuma, kot eno zanimivost vam povem, da tudi na crex24 obstaja piplcoin in proncoin za trejdat. Čudno a ne? Hm...

Facebook dev ::

Piplcoinu gre odlicno. Na coingecko kaze cisto druge podatke kot pa na geton.markets. O ti ti zlobni coingecko developeji ne vidijo vsega potenciala getona in ga zatirajo!!

Pa milan, daj, na strani pise koliko je uporabnikov, ne nas sedaj hecat. 88k na navadnem planu in 1000 na premium. Bullshit itak, ampak pise pa.

Drugace pa kateri blockchain je to? Je mozno vrednost teh tokenov spremljat tudi na kaksni legit cointracking platformi?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Pro-Trejder ::

Dokler stvar deluje, mene baš briga kje pridem do vseh podstkov, jaz sem vam povedal, da sem uporabnik vi pa lahko še stotim govorite da je Milan. Vse 1x pride ven, če bo kot vi pravite nateg boste imeli žurko, če bo pa uspelo pa boste rekli jah imeli ste srečo :)

Facebook dev ::

Ej btw, sem spet pocekiral grafe na geton.markets. Vsi coini bolano dobro performajo!! Vrednost neprestano samo navzgor, nikoli navzdol.

A nam zaupas kaj je bila se ideja, da ste naredili Grosh token in ni vec evrov kot ste jih imeli prej?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

hamez66 ::

Kako se pa človek vpiše v borzo?

Dear users,the platform will be upgraded and renovated.

Of course, your accounts and funds are safe.
We will do our best to answer all your questions by email:
support@geton.ventures


A to mora človek iti preko referal linka, da pride notr? Jaz sem ful zainteresiran, me zelo zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Pro-Trejder ::

Če veste da je bil na začetku euro in ne grosh, potem že res dolgo čakate na propad getona, upam da boste še dolgo čakali na to. Čudno, da se še ne čudite kak to da firma tak dolgo stoji če je že takšen nateg. Za vas, ki veste samo pljuvat po ljudeh naj vpis ostane skrivnost. Firma ne rabi takih, lahko pa se javim zopet za pol leta, če si ne boste potem že prste pojedli od čakanja na neuspeh firme.

Pa lep pozdrav.

Facebook dev ::

Jp, manj kot en mesec nazaj je bil se evro. Pa da si ne bova lagala Milan. Enkrat upajmo, da te zaprejo, ali pa da te kateea izmed nategnjenih strank najde :D
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kamiKaZaA ::

Pro-Trejder je izjavil:

Če veste da je bil na začetku euro in ne grosh, potem že res dolgo čakate na propad getona, upam da boste še dolgo čakali na to. Čudno, da se še ne čudite kak to da firma tak dolgo stoji če je že takšen nateg. Za vas, ki veste samo pljuvat po ljudeh naj vpis ostane skrivnost. Firma ne rabi takih, lahko pa se javim zopet za pol leta, če si ne boste potem že prste pojedli od čakanja na neuspeh firme.

Pa lep pozdrav.

Ta komentar pa si sedaj napisal v čistem stilu kot, da gre za tvoje podjetje. Samo na koncu si pozabil pod lep pozdrav dopisat Milan.

Machete ::

Metek.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pro-Trejder je izjavil:

Če veste da je bil na začetku euro in ne grosh, potem že res dolgo čakate na propad getona, upam da boste še dolgo čakali na to. Čudno, da se še ne čudite kak to da firma tak dolgo stoji če je že takšen nateg. Za vas, ki veste samo pljuvat po ljudeh naj vpis ostane skrivnost. Firma ne rabi takih, lahko pa se javim zopet za pol leta, če si ne boste potem že prste pojedli od čakanja na neuspeh firme.

Pa lep pozdrav.

Ta komentar pa si sedaj napisal v čistem stilu kot, da gre za tvoje podjetje. Samo na koncu si pozabil pod lep pozdrav dopisat Milan.


Bravo Kamikaza in Facebook dev!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Piplcoin samo raste, ker se ne javljajo in noben ne more prodat. Tricky tale Milan.

Vuli ::

kej zdej, a bomo dobil kake dokaze o izplačilih?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Machete ::

Vuli je izjavil:

kej zdej, a bomo dobil kake dokaze o izplačilih?


LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Bedak22 ::

@ Pro-Trejder ja zadeva raste ja.
Samo prosim za podlaket, kje lahko Oz kako lahko ta elektronski kao denar za pravim? Dvignem? Ponosen sem, kakšen imam account na telefonu, sedaj bi pa ta denar rad spoznal v živo.
Saj ves... Da malce zapravim????

kamiKaZaA ::

Piramida deluje dokler ljudje ne začnejo dvigovati denarja. Torej v tem primeru tudi več kot 100 let, če noben ne želi izplačil. Kot kaže se tega zavedajo pri Geton trading in če nobenemu nič ne izplačajo kljub zahtevi, bodo lahko obstajali naslednjih 100 let. Prebrisan je tale naš Milan. Vpeljal je novo taktiko v svoj scam piramidni sistem.

limited102 ::

Že mesec in pol dni stojijo nakazila samo eno nakazilo dobil support neodziven

limited102 ::

Aj da bi bla to vsaj piramida tole je čista kraja denarja ponzi pa skos spreminjanje skos neki novi swapi kao češ da sistem ne more sfolgat bla bla pretvarjanje grosha v eu grosh večino folka pa se zaj ne prejemajo nakazil

Machete ::

Pa folk je dejansko dajal denar v to? Pa kje imate glave?
Dajte že intervenirat pri policiji, dokler imate šanso, da gre ta lik vsaj malo žajfo pobirat.
Ker verjetno ima že lepo spakirano vse za kak let v Rusijo ali bližnji vzhod.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Aston_11 ::

Scam geton še traja? Še vplačujete? Dam še svoj TRR? Tudi jaz garantiram, da ne vrnem nič.

c3p0 ::

Ob naši policiji se mu naj nikamor ne mudi. Še ima vsaj par mesecev, da denar razporedi po svetu in si kupi identiteto v Dubaju.

Facebook dev ::

Se tudi nobenemnu moderatorju ne da, da bi tu stisnil delete na temo, ne pa da Milan dobiva zastonj reklamo. Čeprav so bili opozorjeni vsaj 3krat.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

OracleDev ::

Tema je čist prov da obstaja in da opozarjamo. Problem so te razni komentatorji k še kr trdijo da je vse ok in da služijo denar s tem sranjem. Ta tema bi mogla imet oznako z rdečo "SCAM - pazite naivni ljudje!".

vrtn4r ::

Facebook dev je izjavil:

Se tudi nobenemnu moderatorju ne da, da bi tu stisnil delete na temo, ne pa da Milan dobiva zastonj reklamo. Čeprav so bili opozorjeni vsaj 3krat.


Kot sem napisal par strani nazaj je edina logična razlaga ta, da so moderatorji investirali v Geton. Sedaj reklamirajo dokler piramida ne dobi dobvolj novih plasti, da sami dobijo povrnjen znesek :))

dild0idis ::

Samo ena zadeva, da ne boste preveč pametni glede vsega, pa naj bo tukaj Milan, Franc ali pa Tinček za vsemi temi forumskimi imeni.

Če bi zadeva res pila vodo, kakor organizatorji pravijo, ne bi rabili niti enega vlagatelja, ker bi sami s tako uspešno platformo, kakor jo prikazujejo lahko sami financirali vse in imeli še zraven bajne dobičke.

Glede na to, da obljubljajo, da dobiš v 100 dneh ves denar nazaj, jim predlagam raje, kot, da iščejo naivne ovce, gredo na banko, pokažejo svoj poslovni načrt in jim bo banka z veseljem dala ves denar, ki ga rabijo, pa tudi če bo malce dražja obrestna mera, recimo 10% na leto, je to še vedno občutno pod njihovim donosom.

Ker pa tukaj branijo in razlagajo in obljubljajo boga in pol, je pa logična posledica, da so ali številke konkretno sfaljene (da, ne uporabim še kakega drugega izraza) in samo izplačujejo denar novih vlagateljev starim ali pa do so ti organizatorji največji altruisti na tem svetu, ker tako dobrosrčni delijo svoj uspeh z drugimi.

Sedaj naj si pa vsak sam pojasni, kaj je bolj logična razlaga!

ps: Pa še ena zadeva, kdor malce bolj pozna ljubljansko oz. slovensko "sivo sceno" bo hitro opazil, da se pri vseh sumljivih poslih vedno ene in iste osebe ponavljajo.

Morda imajo samo nesrečo, da vedno slabo zastavijo svoje ime in svoje denar, morda je pa kaj drugega v ozadju!?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

vrtn4r ::

dild0idis je izjavil:

Samo ena zadeva, da ne boste preveč pametni glede vsega, pa naj bo tukaj Milan, Franc ali pa Tinček za vsemi temi forumskimi imeni.

Če bi zadeva res pila vodo, kakor organizatorji pravijo, ne bi rabili niti enega vlagatelja, ker bi sami s tako uspešno platformo, kakor jo prikazujejo lahko sami financirali vse in imeli še zraven bajne dobičke.

Glede na to, da obljubljajo, da dobiš v 100 dneh ves denar nazaj, jim predlagam raje, kot, da iščejo naivne ovce, gredo na banko, pokažejo svoj poslovni načrt in jim bo banka z veseljem dala ves denar, ki ga rabijo, pa tudi če bo malce dražja obrestna mera, recimo 10% na leto, je to še vedno občutno pod njihovim donosom.

Ker pa tukaj branijo in razlagajo in obljubljajo boga in pol, je pa logična posledica, da so ali številke konkretno sfaljene (da, ne uporabim še kakega drugega izraza) in samo izplačujejo denar novih vlagateljev starim ali pa do so ti organizatorji največji altruisti na tem svetu, ker tako dobrosrčni delijo svoj uspeh z drugimi.

Sedaj naj si pa vsak sam pojasni, kaj je bolj logična razlaga!

ps: Pa še ena zadeva, kdor malce bolj pozna ljubljansko oz. slovensko "sivo sceno" bo hitro opazil, da se pri vseh sumljivih poslih vedno ene in iste osebe ponavljajo.

Morda imajo samo nesrečo, da vedno slabo zastavijo svoje ime in svoje denar, morda je pa kaj drugega v ozadju!?


TLDR... Prosim v tej temi se omeji na kratka sporocila, izjema so neposredne izkušnje z Milanom ali Geton tradingom.

pivmik ::

Pro-Trejder je izjavil:

Zdravo Rias.

Očitno nisi zadosti razgledan človek, da bi razumel koncept Getona. Če tega ne razumeš ga ne moreš popljuvat. Poznam ogromno ljudi, ki so zelo zadovoljni uporabniki, niti še nisem slišal, da nebi kdor koli dobil izplačanega denarja. Tako, da širiš samo laž in pač nočeš da bi kdor zaslužil v tem sistemu. Mogoče je pač to tvoj glaven namen tega.

Lp.



Vsa kar človek mora naredit je, da preveri dejstva o Geton-u na anti-scam/anti-ponzi spletni strani BehindMLM: https://behindmlm.com/mlm-reviews/geton...

Nobenih diskusij tu ni več potrebnih.
Easy.

Screenshot iz BehindMLM profila:
 Geton scam ponzi by Milan Kozlevičar

Geton scam ponzi by Milan Kozlevičar

LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

pivmik ::

.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

Tinch1111 ::

Zivjo, jaz sem notri 5 mesecev zadeva je delovala do konec oktobra sedaj skoraj ni izplacil v dobrem mesecu se je ze nabralo vec kot 10k izplacil dobil sem pa 162 eur. Tko da zadeva se koncuje... lp

kamiKaZaA ::

Tinch1111 je izjavil:

Zivjo, jaz sem notri 5 mesecev zadeva je delovala do konec oktobra sedaj skoraj ni izplacil v dobrem mesecu se je ze nabralo vec kot 10k izplacil dobil sem pa 162 eur. Tko da zadeva se koncuje... lp

Lahko potegnemo zaključek: do oktobra je šlo vse po maslu Milanu, ker ni bilo zahtev za izplačila. Naenkrat pridejo zahteve za izplačila. Milan pa je ves denar že zapravil in nujno potrebuje nove investitorje, da začne s tem denarjem poplačevati stare. Milan začne panično iskati nove investitorje in na Slo Tech odpre temo Geton Trading oktobra preko uporabniškega imena Medo Brundo. Kasneje pa še več drugih imen uporabi, preko katerih prepričuje potencialne investitorje, da je Geton zlata priložnost za njih.

Primer zaključen: Geton = SCAM

Machete ::

Jasno ko beli dan že pred oktobrom in medo brundom. Medvedje šape bodo iskan praznični obed.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

Vsak ponzi najprej izplačuje, da se širi dober glas. Če komu to še ni jasno, ga mora življenje izšolat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crypto Family projekt in FamilyToken

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
243709 (1770) kriptobog
»

Rose Information App

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
498522 (1957) sergej130

Moderatorji dopuščajo nekaterim vse

Oddelek: Loža
422673 (1759) vostok_1
»

Oil and gas project

Oddelek: Pomoč in nasveti
7833 (714) Rias Gremory

Več podobnih tem