» »

Geton trading

Geton trading

hrvat ::

pozdrav iz Hrvatske,

jedan moj prijatelj mi je javio da već nekoliko mjeseci ima problem sa isplatom sa GetOn-a, Piplshare networkinga, Pron networkinga i LOS networkinga, dakle sa svih sajtova koje koordinira g. Kozlevčar.

Kako mi je prijatelj objasnio, Kozlevčar stalno mijenja pravila rada GetOn-a i svojih ostalih networkinga kako bi usporio ili onemogućio isplatu zarade ljudima i zadržao novac za sebe.

Moj prijatelj je poslao mnoštvo mailova i poruka na GetOn support, ali iplate ne dolaze a obrazloženja nema.

Prije mjesec dana Kozlevčar je objavio da će usljediti neke isplate, ali onda je opet promjenio pravila rada GetOn sustava i pojeo vuk magarca.

Nadalje, Kozlavčar stalno govori da se isplate sa GetOn-a i pripadajućih networkinga izvršavaju kronološki prema datumu zadavanja, ali to je sigurno laž jer oni drže i škare i sukno, dakle oni kroje pravila igre i isplate vjerojatno rade prema svojim prijateljima i suradnicima, a ostale su odjebali.

Zbog svega ovoga moj prijatelj, da bi zaštitio svoje ulaganje i novce koje je dao GetOn-u, priprema krivičnu prijavu prema nadležnim institucijama u Sloveniji i Hrvatskoj da se ispita legalnost poslovanja Kozlevčara sa njegovim "platformama".

Isto tako će poduzeti akcije i prema medijima i internet sajtovima da se iznesu činjenice o tome kako i šta radi g. Kozlevčar sa svojim "kriptovalutnim biznisom".

Hvala vam na pažnji

Marko0202 ::

Pojeo vuk magarca ili bolje receno pojeo vuk glupog majmuna.

Marko0202 ::

In sedaj,kot da se niso pobrali dovolj denarja so ustanovili nek getonxmax.In njihovi inkasanti se naprej novacijo ljudi v to prevaro.To je visek pokvarjenosti.

Nickname 0 ::

Mednarodna nafukancija ... Sam stran

CeltIng ::

Moj opis celotne situacije z Geton, ja profil je nov, ni potrebe po sumu da piše kdorkoli iz strani Getona.

Poleti me kolegica nagovori o nekakšni novi platformi, ki ji jo je priporočala njen znanec, ki se poznata že dlje časa. Razlagala je izredno samozavestno in optimistično, češ da gre za pasivni sistem zaslužka. Pred nekaj časa sem se odločil zadevo preizkusiti in raziskujem zadevo iz vseh možnih strani. Takrat vseh teh strani o scamu in reviewih ni bilo. Stran ni imela direktnega gumba za login, in imela druge izredne pomanjkljivosti. Najprej sem kolegici rekel, naj me povabi, da preverim kako zadeve delujejo. Odgovor je bil, da bi najraje povabila tiste, ki bodo nekaj vložili, saj je sistem nagrajevanja. Vredu se odločim da bom vložil nek znesek, kolegica mi pošlje link in se prijavim.

Po prijavi te čaka seveda KYC, kar pomeni da se moraš z osebno izkaznico dokazati, kdo si. Postopek je isti na geton.global, geton.trading, geton.exchange, kar sem do sedaj preveril. Na geton.trading in geton.global sem bil potrjen v roku parih ur. Geton.exchange takrat še ni delal.

Ko si verificiran na platformi imaš na voljo samo osnovne funkcije nakazila, takrat ni na voljo Staking opcije. Za nakazilo dobimo račun v pdf kjer je navedeno kdo je vplača in komu (Geton d.o.o., Gosposvetska cesta 4a, 1000 Ljubljana). Po nakazilu sem prejel GROSHe, njihova uradna stablecoin valuta v enaki vrednosti EUR valuti. S temi GROSHi je bilo mogoče kupiti Geton Token in Proncoin. Ko s GROSHi enkrat kupiš Geton Token, kot je bilo v mojem primeru, imaš vrednost v Geton Tokenih. Geton Token je potrebno potem prodati za GROSHe, saj so bila možna izplačila le v GROSHih. Za prodajo Geton Tokenov je obstajal gumb, s tem da si lahko takoj prodal Getone Tokene za 45% manjšo vrednost. Za nekaj časa je ta gumb "SELL" izginil, tam okoli 9.-12. decembra pa se spet pojavi. Geton Tokene v katerih sem imel svojo vrednost sem končno postavil v prodajo za GROSHE, s 45% manjšo vrednostjo. Ne zgodi se nič. Stakenja se nisem dotikal.

25.11. so uvedli novo valuto, eGROSH. Vsi ki sedaj nakažejo denar dobijo avtomatsko eGROSH (stablecoin, enaka vrednost v EUR valuti). Pojavi se funkcija Swap, ki omogoča menjavo GROSH za eGROSH. Začne obratovati geton.trading, kjer je nov naslov denarnice in kamor se lahko prenakaže le eGROSH. Na geton.global se spremeni funkcija izplačil. Izplačila so sedaj možna samo v eGROSH. Torej moraš imeti vrednost v eGROSH. Postopek na geton.global je sedaj tak: Geton Token prodaja za GROSH, nato pa GROSH swap za eGROSH, ter šele nato eGROSH izplačilo na IBAN ali kripto valuta. Vse seveda z določenimi odbitki (provizija). Tu vmes so trije postopke za katere podjetje ni povedalo jasno v spremembah poslovanja. V Terms of Use je navedeno da "Operator" ne odgovarja za zaostanek izplačil in da lahko trajajo časovno neodvisno. Po 25.11. stekanje ni več možno, rečeno je "da bo zaslužek sedaj samo preko referral programa".

Preverit sem šel kako je z geton.trading, in če je tam morda hitrejša opcija izplačila vrednosti v Geton Tokenih. Ugotovim da iz geton.global na geton.trading lahko prenakažem samo GROSH. Prenakažem nekaj GROSH in se znajdem v slepi ulici - ugotovim, da stran nima odprtih vseh funkcij če ne nakažem eGROSH oz. takorečeno če ne nakažem nov znesek na geton.trading, si ne morem s trenutno vrednostjo GROSH na geton.trading nič začeti. Tukaj na tem mestu ugotovim da minimalno nakazilo je 100 eGROSH kar rezultira v 100 EUR. Medtem se ponovno spremeni način delovanja na geton.global in geton.trading - ukine se IBAN nakazila, ostane samo možnost nakazila v kripto valuti.

Ok si rečem, nekje pa firma mora zagotoviti to prodajo Getonov Tokenov. Grem in ustvarim račun na geton.exchange. Preverim na geton.global če lahko kakorkoli prenakažem Geton Tokene, vidim da opcija je. Tega nisem naredil, sem pa nakazal nekaj GROSH. Opazim da lahko tukaj Swapnem GROSH za eGROSH, sprožim funkcijo, trenutno zadeva po 12 urah še stoji. Vidim da je na strani opcija prodaja Geton Tokenov, kjer pa je za razliko od geton.global tukaj možno prodati Geton Tokene za 0% 25% 50% ali 75% manjšo vrednost. Zaenkrat te opcije nisem poskusil, ne vidim pa razloga zakaj bi prodajal za manjšo vrednost; mogoče zaradi tega ker je funkcija na strani ta da se vrenost Geton Tkoenov samo viša?

Nekaj dejstev o Geton projektu:
- Lahko si vplačal s fiat ali kripto valuto, enkrat ko si zamenjal za njihov token, tega tokena (vsaj za zdaj) ni možno prodati.
- Vmes so se uvedle spremembe kateri postopki delovanja niso bili skomunicirani transparentno z uporabniki
- Vsa platforma stoji na eni strani in vsi Tokeni se obračajo na tej strani. Generiranih je res 1,376,000,000 GETON, to pa je le računalniška vrednost in ne dejanska vrednost v EUR, saj bi to pomenilo da bi bili zelo visoko na Coinmarketcap, in bi si vsak želel imeti le njih.
- Tokene lahko kdorkoli od upraviteljev kadarkoli pošlje na banko in jih proda, saj se nahajajo v eni sami denarnici: https://etherscan.io/token/0x91d6e87094... od katerih so samo tri denarnice, ki držijo celotno vrenost https://etherscan.io/token/0x91d6e87094...
- Na projektu sodeluje tudi Kari Wahlroos, ki je bil veliki zagovornik OneCoina: https://behindmlm.com/mlm-reviews/geton...

Takorečeno ljudje imajo sedaj vrednost, in kar sem opazil jim je všeč ko se številke povečujejo, a kaj ko z njimi ne morejo nič. Sistem je bil lepo nastavljen tako, da se izplačila zakomplicira ter podaljšuje, kar pa ni v interesu nobene novodobnega podjetja, ki upravlja z uporabniko vrednostjo. Če primerjamo kakšen Kraken ali Bitstamp, je tam vse pregledno in transparentno, tukaj pa se poskuša z dodatnimi funkcijami onemogočiti način izplačila.

Facebook dev ::

Hvala za tole izčrpno analizo platforme, žal pa za znesek, ki si ga vplačal in ga najbrž ne boš nikoli videl.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

sivistol ::

Facebook dev je izjavil:

Hvala za tole izčrpno analizo platforme, žal pa za znesek, ki si ga vplačal in ga najbrž ne boš nikoli videl.


kaj drugega pa pričakuješ od milana, acc regsitriran 31.12.2020 hahahahha , a sploh kje je kak graf cene tega getona scama ?

tole z temi spamanji novih profilov je pa že smeh na vrhuncu

Machete ::

Dobra tema za psihiatre.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kow ::

O, Milan se javlja se zadnjic letos. Lep pozdrav v tople kraje, ti prevarantek.

CeltIng ::

Facebook dev je izjavil:

Hvala za tole izčrpno analizo platforme, žal pa za znesek, ki si ga vplačal in ga najbrž ne boš nikoli videl.

Bomo videli koliko ljudi hoče sodelovati da se prijavijo in raziščejo zadeve s pravno podlago.

Machete ::

Kaj blodiš? Kakašna pravna podlaga? Prijavijo kam?
A scam ima pravno podlago?
S takimi prevaranti bi morali tako kot z Gaddafijem.
Poglej si njegove zadnje slike. Pa veselo novo leto.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oemdzi ::

Ne vem, po tem kar je zapisal Celting, bi težko rekel, da gre za reklamo, je bolj antireklama.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Machete ::

Ne vidiš, da gre za neke blodnje v dolžini dostojevskega. Nov profil potem pa neko kao anti nalaganje. V resnici pa tipa klimo in koliko časa še ima za exit shemo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

CeltIng ::

oemdzi je izjavil:

Ne vem, po tem kar je zapisal Celting, bi težko rekel, da gre za reklamo, je bolj antireklama.


Napisano je objektivno da si lahko vsak predstavi po svoje. Čeprav lahko sklepaš, da gre za nedelujoče funkcije in posledično pač ne dobiš izplačila. Če bi obstajal support bi se dogovoril da izstop, tako pa zadeva deluje samo enosmerno. In ja moje mnenje je da je to čisti SCAM!

Vsak nov Exchange, ki je nastajal je pokazal ogromno transparentnosti, skozi komuniciral z uporabniki, in ni imel interesa internih transakcij tako zastaviti, da uporabnik ni mogel več do izplačila. Eden takih ki sem ga spremljal je bil Binance CEO Cz od prvega dne komunicira na Twitterju. Če ponudiš uporabnikom visoko kakovosten produkt, se da z njim dobro zaslužiti in če bi Milan in grupa delali na projektu, glede na provizije v transakcijah, bi lahko na dolgi rok ustvarili dober projekt. Tako pa se je vse skupaj ustavilo pri neodzivnem supportu, nedelujočih swapih, neskončnih načinih menjavanja vrednosti, neizplačilih. Ne me razumet narobe, dejansko njihov ali njegov motiv ni bil korist ljudem!

Marko0202 ::

Ena vecjih prevar.Dobro je edino to da poznamo imena odgovornih.V tako veliki masi ljudi se bo sigurno nasel kdo,ki jim bo sodil po zakonu ulice.Zanimivo,da se inkasanti po mestih sploh ne zavedajo v kaj so padli in veselo to prevaro promovirajo naprej.Zakon ulice jih bo umiril.

vrtn4r ::

Ta tema še vedno ni izbrisana? S-t je pa res šel v k.

c3p0 ::

Torej EUR menjaš za neko virtualno kvazi "valuto" in nato lahko gledaš kako le še raste. Vnovčit je pa nikoli ne moreš. Milane, pa ti si finančni mastermind.

A. Smith ::

sivistol je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Hvala za tole izčrpno analizo platforme, žal pa za znesek, ki si ga vplačal in ga najbrž ne boš nikoli videl.


kaj drugega pa pričakuješ od milana, acc regsitriran 31.12.2020 hahahahha , a sploh kje je kak graf cene tega getona scama ?

tole z temi spamanji novih profilov je pa že smeh na vrhuncu


Najde se nekaj, ampak ampak je ena groza vse skupaj.
Naštete kriptovalute so naslednje: Piplcoin, Grosh, Proncoin. Kolikor sem uspel razbrati, so vse to kriptožetoni (tokens), ki delujejo na Ethereum platformi.

Piplcoin: https://coinmarketcap.com/currencies/pi...
- je edini žeton, ki ga najdem na Coinmarketcap
- vredno je pogledati, koliko se z njim trguje: skoraj nič. Mrtev projekt.

Grosh: https://etherscan.io/token/0xecd8e18578...
- ta je še manj aktiven od Piplcoina.
- splača se pogledati na strani navedeno vrednost (ki je $0).

Proncoin: https://etherscan.io/token/0xA3149E0fA0...
- spet, cena...

Skratka, ti žetoni so totalen FAIL. TOTALEN FAIL, a je jasno? Na ta kup dreka računat, da se mu bo dvignila vrednost je več, kot debilno.

Zdaj, ko smo to pripoznali, se lahko lotimo razlage delovanja Geton sheme. Da bi razumeli Geton, moramo najprej razumeti Finanzas Forex.

Finanzas forex je bila dobro izpeljana ponzi shema. Ampak ponzi shema vedno rabi krinko. Originalna Ponzi shema iz 1920 je ljudi prepričevala, da podjetje služi s prodajo poštnih znamk. Shema Finanzas forex je ljudi prepričevala, da se njihove vložke obrača na medvalutnem trgu (FOREX je kratica za FOReign EXchange).

Geton shema prepričuje investitorje, da investirajo v kovance, ki se strašno uporabljajo in jim zatorej narašča cena, kar je čista laž. To je krinka, pod katero operira že poznana ponzijeva shema.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kakob ::

Ne vem zakaj jih Tokens.net ne lista... halo Merlak, a niste vi zadolženi za listanje vseh slovenskih scam shitcoinov? Wake up already!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A. Smith ::

Merlak je sicer rekel, da je 99% kriptoprojektov nateg, tako ga nič nimam proti njemu.

Upam pa, da bo še kdo drug pobrskal in postregel s kakšnim podatkom, ter da bo kdo, ki pride v to temo iskati informacije, izvedel kaj pametnega. Dajmo narediti temo vredno branja.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kakob ::

A. Smith je izjavil:

Merlak je sicer rekel, da je 99% kriptoprojektov nateg, tako ga nič nimam proti njemu.


Haha, ja vključno z njegovimi (DTR, QTUM etc).
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Facebook dev ::

Temo je vredna branja že sedaj, z vsemi prispevki tako Milanovih računov kot tudi nategnjenih uporabnikov. Lahko pa še nadgradimo tole zakladnico. Sploh sedaj, ko kripto ponovno pridobimo na popularnosti.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

A. Smith ::

Treba je priznati, da so si GetOn prevaranti izbrali pravo obdobje, ker rast vrednosti Bitcoina močno prispeva k ponovni popularnosti kriptovalut.

Machete je izjavil:

Kaj blodiš? Kakašna pravna podlaga? Prijavijo kam?
A scam ima pravno podlago?
S takimi prevaranti bi morali tako kot z Gaddafijem.
Poglej si njegove zadnje slike. Pa veselo novo leto.

Se strinjam, da je treba ta govna obesit ta jajca, ampak v praksi te sheme trajajo dolgo in crknejo počasi in z maksimalno trpljenja za vse vpletene.
Ko je nek novinar napisal članek, da je podjetje Charlesa Ponzija prevara, ga je Ponzi tožil na sodišču in od njega iztožil velikansko odškodnino. Potem je lahko njegova prevara trajala brez, da bi ga kdo upal javno obtožiti.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

CeltIng ::

kakob je izjavil:

Ne vem zakaj jih Tokens.net ne lista... halo Merlak, a niste vi zadolženi za listanje vseh slovenskih scam shitcoinov? Wake up already!


Geton "ustvarja" lasten exchange, torej Proncoin, Geton, Pipl in LOS, se trgujejo samo skozi geton platforme. Kjer pa vsi tokeni letijo na grossus blockchainu, takorečeno njihovem blockchainu. Takoj ko sem joinal se mi je zdelo nesmiselno da bi cena kar tako rasla. Pri 1 milijardi tokenov je to nemogoče. Je pa res da se vsi tokeni nahajajo na njihovih strežnikih, in jih lahko kadarkoli pošljejo v izplačilo.


Torej EUR menjaš za neko virtualno kvazi "valuto" in nato lahko gledaš kako le še raste. Vnovčit je pa nikoli ne moreš. Milane, pa ti si finančni mastermind.

Tako je, najprej dobiš vrednost v GROSH ali eGROSH, nato pa "lahko kupiš" Geton, Pipl, Los ali Proncoin. Specifično ni bilo nikjer navedeno kako boš lahko te tokene prodal. Point je da jih daš v prodajo, lahko tudi za 25% 50% ali 75% manjšo vrednost, in so na voljo ljudem ki kupujejo z GROSH ali eGROSH, torej novi ali tisti, ki imajo od referala kaj GROSH ali eGROSH. Potem ko imajo svoj token, vrednost zopet zraste in ko ga daš v prodajo, ga mora nekdo kupit s ponovnim vložkom. In tako se potem vrti vsa zadeva do vrha piramide, kjer pač si tisti prvi verjetno izplačuje ogromne vrednosti. Cca 2 meseca je zadeva tekla s stekanjem, sicer nikoli sodeloval. Od 25.11. pa so stake ukinli in prešli na "prodajo" kupljenih tokenov znotraj njihove platforme.

A. Smith ::

CeltIng je izjavil:

Geton "ustvarja" lasten exchange, torej Proncoin, Geton, Pipl in LOS, se trgujejo samo skozi geton platforme. Kjer pa vsi tokeni letijo na grossus blockchainu, takorečeno njihovem blockchainu. Takoj ko sem joinal se mi je zdelo nesmiselno da bi cena kar tako rasla. Pri 1 milijardi tokenov je to nemogoče. Je pa res da se vsi tokeni nahajajo na njihovih strežnikih, in jih lahko kadarkoli pošljejo v izplačilo.

Koliko sem gledal, imata proncoin in grosh celo samo nekih 300 ali 400 denarnic :D

A nimajo ti žetoni nekih zgodbic celo? Kako bo proncoin revolucioniziral plačevanje v industriji z odraslo vsebino in podobne pravljice? In to iz vseh svojih 300 walletov?

Mislim, če bi poskušali Geton organizatorji to njihovo ničvredno sranje listati na kakšnih menjalnicah, bi imeli nategnjeni reveži vsaj MAJHNE šanse, da dobijo nekaj nazaj. Tko jih bo pa samo anus pekel.


Torej EUR menjaš za neko virtualno kvazi "valuto" in nato lahko gledaš kako le še raste. Vnovčit je pa nikoli ne moreš. Milane, pa ti si finančni mastermind.

Ne bi tako črnogled, no. Vnovčiš lahko, če je za tabo še dovolj bedakov, ki se ne zavedajo, da bojo popušili 10 čukov.

CeltIng je izjavil:

Tako je, najprej dobiš vrednost v GROSH ali eGROSH, nato pa "lahko kupiš" Geton, Pipl, Los ali Proncoin. Specifično ni bilo nikjer navedeno kako boš lahko te tokene prodal. Point je da jih daš v prodajo, lahko tudi za 25% 50% ali 75% manjšo vrednost, in so na voljo ljudem ki kupujejo z GROSH ali eGROSH, torej novi ali tisti, ki imajo od referala kaj GROSH ali eGROSH. Potem ko imajo svoj token, vrednost zopet zraste in ko ga daš v prodajo, ga mora nekdo kupit s ponovnim vložkom. In tako se potem vrti vsa zadeva do vrha piramide, kjer pač si tisti prvi verjetno izplačuje ogromne vrednosti. Cca 2 meseca je zadeva tekla s stekanjem, sicer nikoli sodeloval. Od 25.11. pa so stake ukinli in prešli na "prodajo" kupljenih tokenov znotraj njihove platforme.

Hvala za analizo "od znotraj". Upam, da nisi stresel preveč denarja v to. Kakšnih 100€ za znanost še nameniš, več je pa po mojem mnenju strašna škoda, ker s tem krmiš parazite.

Kdaj pa je GetOn "shema" začela delovati? Koliko časa stvar že obratuje?

Kako točno je "stejkanje" delovalo? Zakaj misliš, so ga ukinili?

Kako si tisti, na vrhu piramide, izplačujejo večje denarje? Kakšen je mehanizem?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

CeltIng ::

A. Smith je izjavil:


Hvala za analizo "od znotraj". Upam, da nisi stresel preveč denarja v to. Kakšnih 100EUR za znanost še nameniš, več je pa po mojem mnenju strašna škoda, ker s tem krmiš parazite.

Kdaj pa je GetOn "shema" začela delovati? Koliko časa stvar že obratuje?

Kako točno je "stejkanje" delovalo? Zakaj misliš, so ga ukinili?

Kako si tisti, na vrhu piramide, izplačujejo večje denarje? Kakšen je mehanizem?


Podatkov o začetku delovanja nimam, "govorilo" se je da poleti. Poznam primer, ki je s stejkanjem dobil vredu izplačila. Ker je bil sistem tako sprogramiran da celoten tvoj znesek pretvori v virutalni znesek, ter ga postavi v neko kroženje. Podatki seveda niso točni, saj bi v tem primeru bilo v valuti (e)GROSH več kot 1 milijarda EUR kar bi pomenilo da je lahko visoko na lestvici Coinmarketcapa. Ker pa je vse skupaj fikcija in samo prikazano s programom, je program (IMO) odšteval "prazne (e)GROSHE, ki jih generira blockchain, ter jih postavil v sistem kroženja. Torej zaprt exchange, kjer lahko samo registrirani uporabniki sodelujejo v ponujenih kvazi tokenih. Če bi seveda bili vodje transparentni, bi zadevo predstavili vnaprej, in bi marsikomu bilo jasno da je to pot v slepo ulico, tako pa so spremenili funkcionalnost ko je zadeva "delovala v stake načinu" v "sedaj pa deluje v buy/sell načinu". Izključno odvisno od drugih novih/starih uporabnikov, ki kupujejo tokene.

Stejkanje je delovalo po principu objavljenem na njihovi strani. Odvisno od višine zneska, si zaklenil glavnico, ki je bila v enem izmed tokenov (Geton, Proncoin) za 100 dni. Vsak dan si nato dobival vrednost v % v GROSH (ne v tokenih) v svoj wallet. To si potem lahko tudi izplačal. Dobil si tudi referal nagrado, v GROSH od tistega, katerega si uspel povabit, spet odvisno koliko je vplačal on. Zakaj ukinitev ne vem, nepreverjena informacija je da jim je banka LON dala omejitev 100k EUR izplačil dnevno, in so ustvarili eGROSH z drugo banko.

Preprosto, ker gre za referal sistem, po principu njihove matrice, če sem jaz prvi sem dobil od 5 eno stopnjo pod mano 6% njihovega posameznega vplačila, od 25 dve stopnje pod mano 5% od vsakega vplačila, od 625 na tretji stopnji 6% od vsakega vplačila, od 3125 na četrti stopnji 5% od vsakega plačila itn. do devete stopnje kjer si dobil še vedno 1% od 1953125 vsakega posameznika ki je vplačal. Torej ta vrednost je bila zopet v GROSH valuti, ki je služila ali ponovnemu nakupu Tokenov ali izplačilu. In seveda ker si folk pač želi več in več, je ponovno stejkal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CeltIng ()

priap ::

Na BehindMlm so v dopolnitvi recenzije "poslovne priložnosti Geton" objavili izrez članka iz Gorenjskega glasa iz leta 2000, iz katerega je razvidno, da je bil Milan Kozlevčar skupaj s kompanjonom obsojen na 9 let zapora zaradi tihotapljenja heroina. Cel članek je na strani 39: Gorenjski glas, 2. junij 2000. Kozlevčar je letnik 1972 in možakar na fotografiji mu je zelo podoben.
Če je kdo še dvomil, s kakšno druščino ima opravka pri Getonu, bi mu zdaj moralo postati kristalno jasno...

A. Smith ::

Hvala za članek.

Po pravici povedano, kaj manj od teh "genijalcev" niti pričakovali nismo.

Imamo še kaj novic? Še izplačujejo?

@CeltIng, lahko še dobiš svoj denar ven?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

c3p0 ::

Career criminal. Samo za zapret.

Rias Gremory ::

Ne vem, kako mi prej ni prišlo na misel, dang it.
Nekateri, verjetno večina tistih dolgih prispevkov so "copy paste", dang it. ;((:)) Prevedene seveda.

Bom tule pustil. Vam pride kakšen prispevek na misel ko preberete to?
I saw Ryan Gosling at a grocery store in Los Angeles yesterday. I told him how cool it was to meet him in person, but I didn’t want to be a douche and bother him and ask him for photos or anything.

He said, “Oh, like you’re doing now?”

I was taken aback, and all I could say was “Huh?” but he kept cutting me off and going “huh? huh? huh?” and closing his hand shut in front of my face. I walked away and continued with my shopping, and I heard him chuckle as I walked off. When I came to pay for my stuff up front I saw him trying to walk out the doors with like fifteen Milky Ways in his hands without paying.

The girl at the counter was very nice about it and professional, and was like “Sir, you need to pay for those first.” At first he kept pretending to be tired and not hear her, but eventually turned back around and brought them to the counter.

When she took one of the bars and started scanning it multiple times, he stopped her and told her to scan them each individually “to prevent any electrical infetterence,” and then turned around and winked at me. I don’t even think that’s a word. After she scanned each bar and put them in a bag and started to say the price, he kept interrupting her by yawning really loudly.

Salsa: https://knowyourmeme.com/memes/i-saw-fl...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

c3p0 ::

Plagiator... pa smo že mislili, da imamo kreativnega pisca.

Rias Gremory ::

Ma ja, sicer se mi zdele ne da prevajati in iskati ampak verjetno je še kakšna "copypasta".
Sicer je nekaj malega sam spisal.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

A. Smith ::

Analiza pisnih umotvorov je sicer zabavna, ampak mene bolj zanimajo nove vesti o izplačevanju.

Že lep čas ni nihče napisal, da si je izplačal veliko vsoto. Nikjer nič. Komentarji pod youtube predstavitvami ječijo, da se grošev ne da pretvoriti v evre. Morda je sistem že zaribal? Ne miga več?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Rias Gremory ::

Miga miga, jaz sem včeraj vložil še 500€, kar mi je ostalo od UTDja od države. Menim, da je dobra investicija.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Aston_11 ::

Geton scam TM
Noben še ni napisal, da je obiskal policijo. Morda mu 7 ali 9 let za prejšnji scam ni bilo dovolj?
Policija tega ne bere? Nima googla?

A. Smith ::

Rias Gremory je izjavil:

Miga miga, jaz sem včeraj vložil še 500EUR, kar mi je ostalo od UTDja od države. Menim, da je dobra investicija.

Sam smola, ker še zmeraj nisi pogruntal, kako se scan izplačila prbije gor na thread, nda? >:D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

Rias Gremory ::

Evo, kličem suport da mi pomaga preko Teamvierja!
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

A. Smith ::

 Folk

Folk



Če izplačila ne kapnejo, najboljš da Aleksandarja pokličeš. Piše, da vodi finance :))
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Aston_11 ::

Vidoviti Milan.

A. Smith ::

Aston_11 je izjavil:

Geton scam TM
Noben še ni napisal, da je obiskal policijo. Morda mu 7 ali 9 let za prejšnji scam ni bilo dovolj?
Policija tega ne bere? Nima googla?


A se splača, misliš?

Denarja ne bo nihče dobil nazaj, ker je končal po žepih tistih, ki so uspešno izplačali donose. V glavnem so bili to Milanovi kolegi. Sploh pa ne vem, ali je shema že prenehala z delovanjem? Določeni gotovo še dobijo izplačano in farsa traja dalje.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Vuli ::

na yt majo pa kar aktivno neke "konference"
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

A. Smith ::

https://www.velenje.com/DISKUSIJEsporoc...

Očitno se s plačili zares že precej zatika. Omenja se tudi ovadbo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

A. Smith ::

Očitno so jim 14. 01. 2021 zaprli drugi račun. Videti je, da nimajo nobenega računa odprtega.

http://www.stop-neplacniki.si/kozlevcar...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Vuli ::

račun je bil zaprt ne blokiran, verjetno so ga sami zaprli.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

A. Smith ::

Oba računa sta zaprta. In noben račun, glede na spletno stran, ni odprt.

In zakaj so zaprli račun pri Lon-u, je vsaj delno pojasnil CeltIng:
Zakaj ukinitev ne vem, nepreverjena informacija je da jim je banka LON dala omejitev 100k EUR izplačil dnevno, in so ustvarili eGROSH z drugo banko.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

c3p0 ::

Kako pa bodo zdaj izplačevali?


/s

Machete ::

Tako kot prej :D
S prano iz neba.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Monkulus ::

Ma zanimivo kako deluje cloveski um. Mam kolega ki je investiral 5k v geton in se mu je zdelo kako zanesljivo in super je. ker je slisal v sluzbi dva sodelavca kako se slucajno pogovarjata o tej investijciski priloznosti lih k je su on mim . In tko sta ga dobila. Ze to kako je slisu za geton je cist sinister in predatory. Sta vedla da potrebuje denar za obnovo hise. In ga navlekla ko ribco. Ces da poznata ljudi ki so investirali po 50k/150k ampak da se o temu ne govori. In da so zlo zadovoljni z izplacili. Seveda do danes je dobil nakazano misji k*** nazaj. No ampak zanimivo mi je to ker je pametn clovk sposobn brihtn k strela. Kako ni sel poguglat cloveka kateremu daje denar . Ko je meni predstavil geton ma prva stavr je blo guglanje pa raziskava. Ma sem mu hotel povedat sploh ni hotel slisat. Miljon izgovorov ja pa to pa zamujajo pa so jih shekal pa nevem kaj vse. Ce bi bil usaj dober scam ampak zadeva je totalno transparenta . Samo ker je res podn od podna se v casih katerih zivimo si upa takle zaganjat. Nevem kako se bo tole koncal ampak skoda bo velka in njihove zrtve si nebojo lahko opomogle in upam da skoda bo omejena le na denar in da stvari nebojo sle dlje. Nevarni casi za take akrobacije.

Machete ::

Mislim, da horse dealer, ne bo točil solzic za vašimi prihranki.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hurikhan ::

Wow... just wow. Danes sem prvič videl to temo in ne morem kaj, da ne bi vprašal...
Kakšne droge pa jemljete ljudje v tej temi???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crypto Family projekt in FamilyToken

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
243795 (1856) kriptobog
»

Rose Information App

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
498562 (1997) sergej130

Moderatorji dopuščajo nekaterim vse

Oddelek: Loža
422718 (1804) vostok_1
»

Oil and gas project

Oddelek: Pomoč in nasveti
7843 (724) Rias Gremory

Več podobnih tem