» »

Windows 7 Online igre visok ping (igre leggajo)

Windows 7 Online igre visok ping (igre leggajo)

ProGamer ::

Pozdrav

Imam problem z windows 7 da mi online igre cod2, cod4 leggajo visa se ping in fpsji zacnejo padat,sem pa probo na xpju in igre delajo brez problema ,takda je nekaj narobe z windows7.Sem pa vido da ma kar nekaj folka te tezave.Kaj je narobe z win7... se da kak postimat to?
  • spremenil: ProGamer ()

ERGY ::

Po mojem bi sklepal, da imaš težave z grafičnimi driverji, kar pa posledično pomeni tudi več pl/lag in višje pinge. Za več pa se pričakuje, da napišeš vsaj kako konfiguracijo imaš in kje sploh igraš.

Tr0n ::

Jaz igram online igre na W7 RTM in je isti/podoben odzivni cas, kot sem ga mel na XP in W7 RC.

ProGamer ::

No mam windows 7 64 Final ,za graficno gonilnike mam [url=http://game.amd.com/us-en/drivers_catal... in
vse driverje updatane

Moj comp
- radeon hd4890
- duo core2 E4500 3.1 Ghz
- 4 giga 1000Mhz
- 600W napajalnik
- asus P5Q pro

Igre delajo vse normalno razn multiplayer igre leggajo v tem je problem:) Sem pa dobo informacijo ,da naj igro cod4 zazenem v zdruzlivostnem nacinu za XP
in zdaj malo majn pinga, takda se nekaj je treba spremenit da nebo leggalo samo nevem kaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ProGamer ()

vorantz ::

lag ne leg ;((

ProGamer ::

Mi pravimo leg :D Itak vsak ve zakaj se gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ProGamer ()

st0jko ::

piši kao što govoriš a?
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

Rippy ::

1.From a command prompt (usually in All Programs -> Accessories -> Command Prompt) run “regedit”

2.Browse to HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\Tcpip\Parameters\Interfaces

3.Browse the items under interfaces until you find one that has an IPAddress entry matching the network interface you want to affect (typically LAN IP addresses start with 192.168 or 10.0); note that if your IP address is automatically assigned by a DHCP server you may need to look for a matching DhcpIPAddress instead of IPAddress

4.Right-click on the interface and select New > DWORD (32-bit) Value, name it “TcpAckFrequency”

5.Right-click the new TcpAckFrequency value and select Modify, enter “1″ (Hexadecimal radio button should be selected)

6.Right-click on the interface and select New > DWORD (32-bit) Value, name it “TCPNoDelay” (note that TCP is all uppercase this time – that’s intentional)

7.Right-click the new TCPNoDelay value and select Modify, enter “1″ (Hexadecimal radio button should be selected)

8.Verify that both TcpAckFrequency and TCPNoDelay now show up in the adapter’s property list with types REG_DWORD and values 0×00000001

9.Exit regedit and reboot (reboot is necessary for the changes to take effect!)


Vir:
http://lifeandcode.net/2009/05/reduce-g...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

Tilen ::

Ti je uspelo narediti ta registry tweak? Sicer nimam tezav z pingom, bi pa bilo vseno dobro vedeti ce zadeva dejansko ima kak efekt.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Rippy ::

Uporabljam ga že nekaj let. Sicer se da za Xp dobit programček, ki ga uredi je pa pri Win 7 malo drugače (mislim, da tudi pri visti) tako, da zadevo urediš ročno. Zdej nevem kako je pri FPS-ih (nimam "before" podatka), ker sem ga začel uporabljat zaradi WoW - latency gre s približno 200ms na 70-80ms.

Reši to težavo
Nagle's algorithm @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

jizzer ::

A je že keri fixal to zadevo? Mene je to tak dopiuzdlo ta vikend da sem si celo visto gor naredo (ja visto ja) samo je isti kurac za XPje pa nevem kerse mi jih ne da gor delat...

Je že keri našo 100% fix?

ABX ::

Rippy je izjavil:

1.From a command prompt (usually in All Programs -> Accessories -> Command Prompt) run “regedit”

2.Browse to HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\Tcpip\Parameters\Interfaces

3.Browse the items under interfaces until you find one that has an IPAddress entry matching the network interface you want to affect (typically LAN IP addresses start with 192.168 or 10.0); note that if your IP address is automatically assigned by a DHCP server you may need to look for a matching DhcpIPAddress instead of IPAddress

4.Right-click on the interface and select New > DWORD (32-bit) Value, name it “TcpAckFrequency”

5.Right-click the new TcpAckFrequency value and select Modify, enter “1″ (Hexadecimal radio button should be selected)

6.Right-click on the interface and select New > DWORD (32-bit) Value, name it “TCPNoDelay” (note that TCP is all uppercase this time – that’s intentional)

7.Right-click the new TCPNoDelay value and select Modify, enter “1″ (Hexadecimal radio button should be selected)

8.Verify that both TcpAckFrequency and TCPNoDelay now show up in the adapter’s property list with types REG_DWORD and values 0×00000001

9.Exit regedit and reboot (reboot is necessary for the changes to take effect!)


Vir:
http://lifeandcode.net/2009/05/reduce-g...


Pred kratkim sem naletel na to foro in dejansko deluje. Fora je v tem da pošlje takoj nazaj TCP paket in s tem zmanjša network latency za ene 20% v mojem primeru (iz 30ms na 24ms). Minus te spremembe je večje število paketov ki sistem pošilja in s tem zniža maksimalno prepustnost linije. Ampak če je odzivnost neta top priority to pomaga.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matične plošče za Windows 7

Oddelek: Strojna oprema
373069 (2104) Pac-Man
»

Driver za grafično se preneha odzivat in opomore.

Oddelek: Pomoč in nasveti
7601 (520) lopov
»

Prekinjanje internetne povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
71607 (1466) Tribrzinec
»

Ni file sharinga

Oddelek: Omrežja in internet
71097 (972) rapvirus
»

router dela na nekih url jih samo polovično

Oddelek: Pomoč in nasveti
151495 (1311) Medo_m

Več podobnih tem