» »

Nateg neke osebe

Nateg neke osebe

gendale ::

Ok zdaj sem v šoku ker se mi je zgodilo nekaj groznega. Bil sem v Lj. in sem se zase brigav in kar naenkrat je prišel nek tip do mene. Bil je čist normalen, nebi posumil da je đanki al pa kak klošar. No itak on mi začne razlagat, da ga je njegov frend nategnu za veliko količino denarja in ta mudel je potreboval denar za najemnino. On mi še naprej razlaga kako je u kurcu in se celo za malo časa zjoka. Potem mi pa omeni, da je slavna oseba (kar sem tudi takoj preveril na internetu in mudel ni lagal, ker je res na youtubu in na nekih strani). No itak jaz sem mu verjel in sem mu dvignil x€ ker mi je rekel da mi bo takoj vrnil denar ko ga bo dobil. Naj povem še da sva to vse na list napisala, da mi bo do tega pa tega datuma vrnil denar in sva se še oba podpisala. Ko sem mu dal denar me je čez dva dni poklicav in sva šla do NLB da bi uredila prenos denarja. Na papirju sem točno videl da je on pošiljatelj in jaz prejemnik. "Nakazal" pa naj bi mi malo več kot sem mu posodil. Ko končno to urediva mi je še rekel da je denar na mojemu računu in je šel. Zdaj pa kadar ga pokličem mi v telefonu 3x zapiska in piše da klic ni dovoljen in da mi manjka neka količina denarja na mojem računu. Danes jaz po ugotovim in čist šokiran gledam. Zdaj pa njegov potni list sem uspel slikat in vem za njegovo lokacijo, zdaj pa premišljujem če bi šel na policijo. Od dokazov imam sliko njegovega potnega lista in un list ki ga je napisal da mi bo do tega pa tega datuma vrnil denar z njegovim podpisom.
Zdaj me pa zanima če bi sploh kaj dobil od tega kurca nazaj ??

PS: pa prosim ne me zmerjat z idiotom, ker vem da sem in še bolj sem bil prepričan v posojo ko sem videl da je slavna oseba in mi je bilo zaradi tega malo lažje posodit.

Mehmed ::

dej od youtuba link

d0rK ::

djordjevic ::

Urlpls or the celebrity doesn't exist.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Gwanaroth ::

Ko končno to urediva mi je še rekel da je denar na mojemu računu in je šel. Zdaj pa kadar ga pokličem mi v telefonu 3x zapiska in piše da klic ni dovoljen in da mi manjka neka količina denarja na mojem računu.


Hmm.. račun od banke ni enak računu od Mobitela/Simobila/Tuša/...

Mogoče ti je on že res nakazal na bančni račun, ti imaš pa gsm s predplačniškim paketom, kjer nimaš naloženega denarja (dobroimetje) in zato ne moreš klicat ? ;-)


Ma kakorkoli, ti si res car.
Lights often keep secret hypnosis..

chrush ::

Denar se da dobit nazaj, samo odvisno je v kaj se boš spustil. Preko policije boš rešil to, da ga bodo najbrž samo pregnali, morda na drugo lokacijo. Denarja pa ne boš videl. Denar pa se da dobit nazaj, če se ne poslužiš zakona. So ljudje, ki izterjajo na način, da ti odkupijo terjatev, kaj se pa zgodi z njim, pa tebe več ne skrbi.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

T-h-o-r ::

a ste ga od prej poznali?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Pyr0Beast ::

Modela nalomit da izkorišča družbeno pomilovanje.

Dobro bi bilo vsaj ukiniti ali blokirati njegov račun,
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Avenger ::

So ljudje, ki izterjajo na način, da ti odkupijo terjatev, kaj se pa zgodi z njim, pa tebe več ne skrbi.


Taisti ljudje nimajo zadržkov nategniti še tebe, poznam ljudi in poznam resnične zgodbe.

Naslovna zgodba je pa tragedija sama po sebi, lahkovernost in neukost, da ne rečem bebavost, na eni in sleparstvo na drugi strani. Možnost povrnitve denarja je minimalna, po mojem najbolje da to sprejmeš kot zlato lekcijo, iz katere boš modrost lahko črpal še celo življenje.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Wox ::

Ni mi jasno, kako lahko imaš sploh trasakcijski račun. Kdo ti ga je odprl?

V-i-p ::

gendale: koliko si pa kaj spil danes?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

marsovcek ::

In kaj je tvoj problem? Glede na napisano te žuli edino to, da ne moreš klicati z mobitela? Ubožček... ;((

PaX_MaN ::

PS: pa prosim ne me zmerjat z idiotom, ker vem da sem in še bolj sem bil prepričan v posojo ko sem videl da je slavna oseba in mi je bilo zaradi tega malo lažje posodit.

Najprej pejt na bankomat pogledat stanje na računu, pol se bomo pa pogovarjal naprej.
(Ajbolš?)

PromeuZ ::

Na policijo prijavit oziroma se prej pozanimat do odvetnika kaj lahko storiš, naj ti pa bo to lepa šola za vnaprej.

Izjava o tem, da je nekdo slavna oseba ker je na youtube videu ali njegovo ime na neki xzy na spletu mi je polepšala dan :)) Darwin award nominee of the year - gendale.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Icematxyz ::

Že na dosti manj razumljiv način so koga pretentali kot je ta. Pa goljuf ni rabil sploh zaigrati na karto sočutja da bi prišlo do čustvene resonance.

Naprimer pripelji tri zraven... Ali pa fantastični klic. Tako da dvomim da bi pri nominacijah za idiota leta ta primer dosegel kakšne odmevne rezultate...

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

V bistvu gre za verižno igro.

Sedaj tip lahko nategne "naslednjega v vrsti" s praktično natanko enako zgodbo.


Le "kar naenkrat" pride do naslednje žrtve, se razjoka in...
On the journey of life, I chose the psycho path.

overlord_tm ::

Zih je bil pozigalc!

Nafili si mobi pa poglej stanje na bankomatu, ne na mobiracunu :D

Alexius Heristalski ::

troll
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Blum ::

Če maš kopijo pasuša, pol maš gor tut njegov domač naslov napisan. Zakaj nebi šel osebno do njega?

Okapi ::

Kdaj bomo izvedeli, kaj za en model je to bil? Ni treba slike potnega lista objavit, samo ime.

O.

Matev ::

mislim da bo tipson bolje in pametneje uporabljat tvoj denar kot bi ga bil sposoben ti

tsh2 ::

zakaj pa ne napišeš koliko evra si mu dal? 100?

Alexius Heristalski ::

Zdaj mu pa telefon ne dela.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Matev ::

Potem mi pa omeni, da je slavna oseba (kar sem tudi takoj preveril na internetu in mudel ni lagal, ker je res na youtubu in na nekih strani).


ti to resno?

Avenger ::

troll


A si pogledal njegove prejšnje poste? Pa tega si ne morš zmislt.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Good Guy ::

svet še zmeraj polno debilov..

jao, ne vem no kako moreš bit tok zabit da greš take stvari počet..

jst sm tut na youtubu a mi posodiš par 100€ k jih rabimi?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ciklamen ::

rovtar čakaj samo da grem na bankomat :D
- End of the Post ->

Good Guy ::

rovtar čakaj samo da grem na bankomat :D

aja, pa dej pošl mi po pošti
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Gandalfar ::

dovolj bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109026 (27876) Vetrpiha
»

Najboljsi nacini kako ste bili 'nategnjeni' (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11513444 (7838) MIHAc27
»

Denar za potovanje po Indiji

Oddelek: Loža
205335 (4618) manaay
»

Pozabljen denar v reži bankomata - kaj storiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14229225 (23476) fosil
»

Bankomat...

Oddelek: Loža
222351 (1840) Phoebus

Več podobnih tem