» »

Najboljsi nacini kako ste bili 'nategnjeni'

Najboljsi nacini kako ste bili 'nategnjeni'

1 2
3
»

jype ::

Tako je, to je moje poslanstvo.

BivšiUser2 ::

Največji nateg, samega sebe pa je to, kar gor pišete. :))
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Unknown_001 ::

FireSnake je izjavil:

Mene v Benetkah: 3 šibične škatlice in zmečkana papir kuglca.
Mlad in naiven.
K sreči je šlo malo manj denarja.


Owwwwwww

Shell scam. Jaz sem se za eno rundo na*ukal s temle. In to na Dunaju - Ottakriegen Strasse (čefurski getto).
Sam najhuj je unu, ko si prej v glavi rečeš "Glej jih cigane kako kradejo". Potem pa mal gledaš s strani pod prste kako meša, če z žogico manipulira. In vidš... okay looks kinda fair (WRONG). Tip pride do mene in začene tist mešat pa nekak gledam stran... pol pa reče ajd Slovenac očeš da isprobaš. Jst poškilim, on tisto zmeša pa vpraša "gdje je". Itak srednja in WAW kakšn genij sem. Pol še enkrat za druzga zmeša in un seveda spuši pare. Me spet spodbode, kje bi bla, jst "desna" in bravo. Pol si pa rečem ma ajde naj ti bo za eno rundo, bom mel za eno fino večerjo če pokasiram tist (navadno prvo rundo pustijo).

Pa sem se zafukal. Jst tist dobr gledam, in s 110% gotovostjo rečem srednja. Dvigne in spodaj nič... jst sam pri sebi "pi*ka ti matrna". Neki je 200% narobe. Un ki je prej spušil pa na glas jamral "jooooj šta radiš" kao da gre zares (pomagač), mešalc pa še v smehu "pa takvu lipu šansu sam ti dao". Mu prbijem "Si ti ku*ac" in so šli naprej jst pa po svoje. Še danes nisem prebolel tistga denarja, čeprav sem ga že zdavnaj priložnostno zaslužil nazaj. Vedno, ko mi v denarnci manjka gotovine se spomnim na tist denar preden grem na bankomat.

Kje je fora: Kujon tisto kuglco med mešanjem frcne v dlan in potem ko dviguje škatlce, jo na zadnji spusti. Večina folka ki tam "kao" igra so dejansko pajdaši in če še nikoli nisi slišal za podoben scam se lahko zaradi firbca hitro opečeš. To ni igra tko, kot ste se v vrtcu mogoč za sladkarije igral ampak organiziran nateg. Tega je baje v Parizu ogromno, tud v Berlinu je bilo 20 let nazaj to baje zelo aktualno. Moja šola je bila zelo poceni predvsem zato ker zelo slabo prenašam poraz, vedno tvegam najmanj kolikor je možno in ker ob izgubi denarja vedno takoj zaprem kaso + nisem tip za gemblanje (še loto srečke ne kupim). Vsa fora te igre je, da ti dajo občutek "you can do it" in sem bil skor 100% da mi lahko rata.

In tko sem bil oz. sem se sam nategnil.

Moj nasvet: Če to kje vidite takoj pojdite stran in ne gledat, sicer bodo prišli do vas in vas poskusili potegnit v SCAM. Sej vzdušje že izgleda fun, ampak gre za 100% nateg kjer ne moreš zmagat, razen če ti prvo rundo pusti (da se še bolj napališ) in potem z denarjem takoj spizdiš. Slednji plan ni šel ravno dobro skoz :D (ne probavi nategnit poklicnega nateguna)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

predi ::

Kupil SD kartico z desetletno garancijo. Po par mesecih zadeva crkne na zelo specifičen način - gre v read only mode za vse večne čase. Kao, da ne izgubiš podatkov. It's a feature. Gor sem imel (še vedno imam) občutljive podatke, tako da zadeve nisem mogel poslati na servis in uveljavljati garancije.

Unknown_001 ::

predi je izjavil:

Kupil SD kartico z desetletno garancijo. Po par mesecih zadeva crkne na zelo specifičen način - gre v read only mode za vse večne čase. Kao, da ne izgubiš podatkov. It's a feature. Gor sem imel (še vedno imam) občutljive podatke, tako da zadeve nisem mogel poslati na servis in uveljavljati garancije.


Hm... zakaj bi to bil nateg? Da nisi slučajno s strani zaklenil pisanja, pa da nis vedel za to funkcijo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

predi ::

Nima tega (no ne spomnim se ali ima lock). Dejansko gre za feature ob napaki. Celo laže ko brišeš podatke, potem ko medij spet vstaviš pa se vsi podatki čudežno pojavijo nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: predi ()

Baja ::

za usb kljuce, ki crknejo na tak nacin, sem enrat zasledil da se da poflashati controller in bi naj zadeva delala naprej. mogoče obstaja tudi kaj za sd kartice.

Gambino ::

Mene so dvakrat nategnili. Prvič v Istanbulu, tipu, ki čisti čevlje med hojo pade krtača, jaz ga opozorim, da mu je padla krtača on pa meni v zameno zastonj očisti čevlje. No med čiščenjem je začel kako je njegova hčerka al mama bolana in da rabi denar in mi reče 20E.
Drugič so me na Portugalskem. Ko sem v nedeljo hotel plačat parkirnino in je prišel tip do mene, da mu plačam parkirnino. Dobro, to je bil samo drobiž, ampak vseeno. V nedeljo je bilo itak parkiranje free, kar seveda nisem vedel.

Unknown_001 ::

BTW če bo koga zanimalo sem slučajno zdajle našel spletno stran kjer so opisane vse trenutno znane prevare. Worth reading. Zgodi se lahko vsakemu tko da je prav, da se o tem čim več govori. Sem bil šokiran, ko sem prebral kaj vse mi je na potovanjih pristopilo, pa sem iz nezanimanja in antipatičnosti na srečo šel mimo. Se kar malo zamisliš, kaj če...
https://www.scam-detector.com/

Trust no one.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

GupeM ::

Mene pogosto kakšni prodajalci nategnejo. Recimo, iščeš letalske karte, najdeš ugodno ponudbo na enem od iskalnikov letov za 139,99€. Klikneš, dobiš obvestilo, da takšne ponudbe ni več, ampak ti pa isti let ponujajo za 144,99€. Valda boš rekel "Yes", ker se ti ne da več iskat ponudb ...

Andro457 ::

Kupil spletno stran prek Flippa za 1200$. Na koncu ugotovim, da je statistika v Google Analyticsu prirejena. Pač "Fake Traffic" in da je stran ničvredna. Paypal odloči v korist prodajalca jaz pa ostanem s prstom v riti.

Še zdaj ne morem verjet kako sem lahko tako naivno nasedel. Za tistga jurja me pa boli k.

Alien123 ::

Andro457 je izjavil:

Kupil spletno stran prek Flippa za 1200$. Na koncu ugotovim, da je statistika v Google Analyticsu prirejena. Pač "Fake Traffic" in da je stran ničvredna. Paypal odloči v korist prodajalca jaz pa ostanem s prstom v riti.

Še zdaj ne morem verjet kako sem lahko tako naivno nasedel. Za tistga jurja me pa boli k.


Ne pa te nene

Unknown_001 ::

Alien123 je izjavil:

Andro457 je izjavil:

Kupil spletno stran prek Flippa za 1200$. Na koncu ugotovim, da je statistika v Google Analyticsu prirejena. Pač "Fake Traffic" in da je stran ničvredna. Paypal odloči v korist prodajalca jaz pa ostanem s prstom v riti.

Še zdaj ne morem verjet kako sem lahko tako naivno nasedel. Za tistga jurja me pa boli k.


Ne pa te nene


Tistga jurja se boš spomnil vsakič ko ti bo denarja manjkalo. Jaz se še za 10 EUR sekiram. Call me Jew, ampak dvomim da je resnično komurkoli vseeno, ko se zave da je denar spušil zaradi impulzivne kozlarije. Tko da I won't mind. Začasno se boste počutili bolje, potem pa bo zadovoljstvo hitro ponehalo, medtem ko sem jaz že sprejel dejstva in bom zato naslednjič bolj pazil na denarnico.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Meiniken ::

Oh ja, še zdaj mislim na tistih 800 eur, nategancija preko paypala. Vsaka šola nekaj stane, včasih malce preveč. Never again paypal :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

FormerUser ::

neverlucky je izjavil:

Zanimajo me kaksne vase zgodbe, kako so vas kaksni osebki nategnili in najbolj zviti med njimi.


Nazadnje so me "nategnili" pri A1, super duper nadgradnja še po enem tednu ne deluje tako kot je treba in videti se nič kaj ne sekirajo, očitno imajo preveč posla, pa se jim fučka za stranke, tako da jih bom morala poslati v tri krasne.

Sicer so pa matki enkrat "cigani" prodali ohišje videorekorderja napolnjenega s plastenkami vode, na foro, nujno rabimo denar zato vam ugodno prodamo... in je še danes besna, ko jo v hecu spomnimo na to njeno "odlično" kupčijo.

MIHAc27 ::

Glede Shell scama... to so itak rokohitreci in ko meša po moje sploh nikjer ni kroglice. moral bi narediti tako da rečeš:

Evo izberem srednjo katlico ampak sam bom dvihnil levo in desno. Če pod nobeno od teh dveh ni kroglice sem zmagal. Srednje niti ne dvigneš, ker tam mora biti kroglica in si zmagal.

Se pa sam tega ne bi upal iti, itak da so vsi okoli njega pomagači, ki bi te verjetno hitro...pobožali.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Euronet bankomati, očitno prihajajo k nam :( (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18224624 (13634) CyberPunk
»

Fehtarji ali resnično ljudje v stiski ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12813268 (8521) gruntfürmich
»

Beračenje pred trgovinami (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44247438 (34660) jype
»

Beračenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512564 (9637) shotalick

Več podobnih tem