» »

Najboljsi nacini kako ste bili 'nategnjeni'

Najboljsi nacini kako ste bili 'nategnjeni'

1
2
3

KAVINSKY ::

neverlucky je izjavil:

Normalno oblecen, izgledal kot pa nek povprecen prebivalec. No skratka takoj ko izstopim iz avta pristopi do mene in se opravici in rece, da mu je nerodno sprasevat in da nima denarja in je ostal ujet na parkiriscu.



V BTC je na isto taktiko neka ženska krožila med parkirišči in prosila za drobiž za listek. Delovala je, kot da ji je grozno nerodno pa sem ji dal par ojrov. Mine dva tedna, spet jo vidim na istem parkingu, kako drugemu teži.

GreenT ::

Na Brezjah sem za tri enake butarice mogu plačat 40 evrov. Od ene male luštkane punčke. Stare kake 25let. (Clean zunanji image je pomemben)

-Prvi del natega gre po unem principu, ko si s punco, ne vem na romantičnem zmenku/sprehodu in do tebe pristop ena ciganka z vrtnicam in ti jo hoce prodat za nenormalno vsoto denarja. Če rečeš ne, boš pred punco škrt izpadu, češ kao, nočeš ji kupit rožice ... in poj večina folka kupi tisto rožico za petkratnik cene.

-Drugi del natega je bil, da 40 seveda ni deljivo s tri. Ceno si je izmislna on the fly - po hitrem ošvrku denarnice.

-Tretji del natega: Brez računa, brez cenika.

-Četrti del natega: Smo holy place in lahko delamo kar hočemo, če nas boš obtožil česarkol si anti god- heretik - krivoverc- komunist in te bomo grdo gledal..... pa še strela te bo.

Invictus ::

V BTC ni plačila parkirnine. Si pa res nasedel ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Netrunner ::

Na srečo me še niso nategnili vendar sem bil priča kar nekaj nategom in posledično denarja ne dajem. V primeru ki ga je navedel OP bi jaz tistemu gospodu rekel da mu plačam parkirnino in bi šel z njim do parkomata ter poravnal račun. Denarja na roko pa niti pod razno ne dam nikoli nobenemu.

Pomagati se da na več načinov.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

GreenT ::

Aja...pa da ne pozabimo: AGT. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: GreenT ()

GupeM ::

MostWanted je izjavil:

blackbfm je izjavil:

js tkaega ingoriram, če pa sili v mene se pa js zaženem v njega z enim korakom na hit da se userje


Eno so narkomanski fehtarji ali kaksen podoben low life ki jih opazis na 100metrov, drugo so con artisti. Slednji te mentalno "razorožijo", ker s svojo navidezno povprečnostjo in normalnostjo izpadejo ZAUPANJA vredni. Zato se jim rece *confidence* artist, *confidence* trick:)) in v takega ne bos nikoli skoču ker ga ne bos prepoznal


prosim, men se noben ne more odoljit al kk sereče. mi noben ne seže v srce. nism slep pa butast.

Taki, ki ste najbolj pametni, ste verjetno bili že večkrat nategnjeni, samo dojeli še niste.

gruntfürmich ::

MostWanted je izjavil:

ka vam je da kr vsakmu pustite da vam sploh kaj govori? ka šele fehta?! js tkaega ingoriram, če pa sili v mene se pa js zaženem v njega z enim korakom na hit da se userje. ni šans da komu kaj dam.

tudi meni se hitro prižge ignore lučka, ker čim izusti par besed vem pri čem sem, ker taki asi niso preveč brihtni da bi mene nadmudrili. so pa po navadi vseeno tako brihtni da me hitro pustijo pri miru in gredo drugim naivcem težit...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

MihaK3 ::

St235 je izjavil:


2019bosuper je izjavil:

Jaz ponavadi fehtarjem dam sprintane bankovce. 1x sem celo gledal eno fehtarko ki je z njim letela v Merkator in so jo potem pridržali :))


Sanja svinja kukuruz a kukuruza nema.


Za naprintane ne vem, a poznam enega, ki je imel za ta namen vedno zalogo starih dinarjev. Enkrat sem bil slučajno zraven in je tisti cigo dobil kar široke oči, ko je videl številko 5000, haha :))

MIHAc27 ::

Eh nategnili so me že večkrat. Najbolj bolijo tisti legalni nategi. Ponavadi tudi stanejo več. Če daš nekemu beraču par evrov to niti ni veliko napram raznim piramidnim nategom.

Če ne daš imam vsaj jaz potem kar malce slabo vest. Je pa res, da denrja tudi sam nimam veliko, da bi ga razdajal naokoli pa sploh ne.

Drugače pa najbolj posrečena nategavščina, je bila v Franciji. Dve ciganki opereta šipo avta. Dam prvi 1€. Potem pa prec, da nista skupaj. Ok, še drugi dam 50c. Ampak ojoj, po nesreči ji pade kovanec nazaj v avto... ni problema evo še enkrat 50c. Ko se odpeljem in kasneje poiščem padli kovanec pa najdem 2c.

poweroff ::

Jaz načeloma brezdomcem ali narkomanom dam kakšen evro ali dva - raje mu dam jaz, kot pa da krade. Sem pa nekoč nekomu, ki je rekel, da rabi denar za sendvič, kupil sendvič. In ga je pojedel. Na ta denar gledam kot na darilo, ne nateg.

Sem se pa že dostikrat spraševal ali ni bolje ne dati, pa bo človek morda zapadel v neko krizo in se potem izkopal od odvisnosti (pri alkoholikih in narkomanih), ali mu raje daš, pa s tem zgolj podaljšuješ njegovo agonijo...
sudo poweroff

Go-ahead ::

Podobno razmišljam. Več kot se jim daje, več jih je. Raje dam kakšni organizaciji, pa naj oni presodijo koliko in komu.

neverlucky ::

poweroff je izjavil:

Jaz načeloma brezdomcem ali narkomanom dam kakšen evro ali dva - raje mu dam jaz, kot pa da krade. Sem pa nekoč nekomu, ki je rekel, da rabi denar za sendvič, kupil sendvič. In ga je pojedel. Na ta denar gledam kot na darilo, ne nateg.

Sem se pa že dostikrat spraševal ali ni bolje ne dati, pa bo človek morda zapadel v neko krizo in se potem izkopal od odvisnosti (pri alkoholikih in narkomanih), ali mu raje daš, pa s tem zgolj podaljšuješ njegovo agonijo...


Bolj se mi zdi, da bo pri narkomanih prislo do tega, da bodo hoteli priti do denarja za svoj fix. Zdaj če ne bo šlo s prosjačenjem, bodo pa poskusili druge, manj mile načine ...

Invictus ::

Go-ahead je izjavil:

Podobno razmišljam. Več kot se jim daje, več jih je. Raje dam kakšni organizaciji, pa naj oni presodijo koliko in komu.

To je šele nateg...

A niste nič spremljali zadnje čase, ko je denar za 2 otroka šel, kdo ve kam že, upraviteljica denarja pa je tesna prijateljica Alenke Bratušek?

Večina dobrodelnih skladov je nateg, ker gre večinoma za udobne službice za butaste hčerkice in sinčke.

Edina, ki sta v redu, sta Karitas in Botrstvo... Vsi ostali večino denarja porabijo zase...

Karitas je tudi po Evropi ponavadi na prvem mestu, kar se tiče procenta denarja, ki gre naprej, Botrstvo pa ima objavljene bilance.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

poweroff je izjavil:

Jaz načeloma brezdomcem ali narkomanom dam kakšen evro ali dva - raje mu dam jaz, kot pa da krade. Sem pa nekoč nekomu, ki je rekel, da rabi denar za sendvič, kupil sendvič. In ga je pojedel. Na ta denar gledam kot na darilo, ne nateg.

Sem se pa že dostikrat spraševal ali ni bolje ne dati, pa bo človek morda zapadel v neko krizo in se potem izkopal od odvisnosti (pri alkoholikih in narkomanih), ali mu raje daš, pa s tem zgolj podaljšuješ njegovo agonijo...


Pa si štel tudi kolikokrat je grižljaj prežvečil, preden je pogoltnil? Je pomembno za prebavo!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Baja ::

šolen št. 41; -30%. isti šolen št. 40; 0% popusta. 41 mi je bil prevelki :/

Machete ::

Ko mi je tip v delni menjavi, delnem plačilu podturil JBL flip3 namesto charge3 :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

poweroff ::

Machete je izjavil:

Pa si štel tudi kolikokrat je grižljaj prežvečil, preden je pogoltnil? Je pomembno za prebavo!

Ne. 8-)

Razmišljam pa, da bi kakšnemu takemu občasno kupil kosilo. Ker ti ljudje v glavnem jedo neko slabo hrano, sendviče, itd. Ali pa denar za gonijo za pijačo. Naj vsaj občasno poje kakšno pošteno kosilo.
sudo poweroff

St235 ::

Go-ahead je izjavil:

Podobno razmišljam. Več kot se jim daje, več jih je. Raje dam kakšni organizaciji, pa naj oni presodijo koliko in komu.


Mislim, da si pravkar opisal največji nateg na tem področju. Ker potem, če imaš srečo gre 90% denarja za stroške organizacije, zaposlene in direktroja...

forplan ::

Jaz sem bil že 0-kolikokrat nategnjen, pa že vedno se pustim jim nategnit...

Nazadnje okrog 15. prejšnji mesec.

Sem dobil plačilno listo pa vidim da so me okradli kriminalci s kraticami(PSV, PIZ, ZZZS in podobni)
da se strinjam

DePalmo ::

Tudi jaz lahko rečem da sem imel srečo da že dolgo nisem bil nategnjen.

Klošarjem vglavnem ne dajem, dam mogoče 1x na 5 let. "Dobrodelne" organizacije od mene ne dobijo nič, kar se mene tiče so to največji lopovi. Razno zbiranje podpisov me ne zanima in ga ne dam kar tako, isto velja za razne ankete v ali pred trgovinami. Razni prodajni agenti pri meni nimajo sreče ker je prvo vprašanje od kje jim moja telefonska in soglasje in hitro zaključimo pogovor. Telefonske nimam nikjer objavljene (še FB je nima, ima jo pa Google zaradi 2FA), tako da vem komu dam soglasje. GDPR je bil dober, sem tako še parim podjetjem "preklical" soglasje ;) Denar za tujino vedno menjam pri nas, se pa predhodno pozanimam kje bo najboljša menjalna valuta. MasterCard imam od N26 in je večino časa izklopljena, zadnje čase puščam POS in bankomate prižgane, da tega ne vklapljam vsak dan. Preko neta, če se le da, kupujem preko PayPala, pri nas pa po novem kar plačam v naprej, včasih tudi kak evro več da kupim od že preverjene trgovine.

Isto velja za storitve oz. produkte. Vedno vem kaj hočem oz. želim in hočem točno to in ne popuščam. Ni pa vedno bilo tako ... in sem imel svoj delež šol, ampak zaenkrat nobenih dražjih. So pač ciljali da se mi bojo zasmilili, sedaj imam v glavi da so vsi ki jih ne poznam nateguni ki hočejo nekaj od mene (evre, osebne podatke ali kaj tretjega) in je precej lažje.

Phantomeye ::

Načeloma je v Ljubljani en tip, ki je zelo dober retorik (samo enkrat sem ga srečal vsega zadetega in poraščenega, da ni bil sposoben vrteti jezika).

Srečela sva se dvakrat. Enkrat je ravno prišel z absolventa, pa ni imel za karto, drugič, pa je od šefa dobil 50€, pa se je izkazalo, da so bili ponarejeni in mu jih je banka zaplenila.

Vsakič sem mu dal 20 centov (ker sem ga dojel, pa še najlažje sem se ga tako znebil). Ampak dobi plus točke od mene, ker je bil res dober - dovolj dober, da bi lahko imel dobro plačano službo v podobni branži.

Maš pa primerke, ki pridejo k tebi z raznimi zgodbami, kako so jih ravno izpustili iz bolnice, pa nimajo za bus - ampak se jim od daleč vidi, da so narkiči. Take odjebem brez denarja, hehe.

St235 je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Podobno razmišljam. Več kot se jim daje, več jih je. Raje dam kakšni organizaciji, pa naj oni presodijo koliko in komu.


Mislim, da si pravkar opisal največji nateg na tem področju. Ker potem, če imaš srečo gre 90% denarja za stroške organizacije, zaposlene in direktroja...


Mja, sej to, da imajo organizacije stroške je čisto razumljivo. Problem je itak, ker si direktorji izplačujejo bajne vsote.

poweroff je izjavil:

Machete je izjavil:

Pa si štel tudi kolikokrat je grižljaj prežvečil, preden je pogoltnil? Je pomembno za prebavo!

Ne. 8-)

Razmišljam pa, da bi kakšnemu takemu občasno kupil kosilo. Ker ti ljudje v glavnem jedo neko slabo hrano, sendviče, itd. Ali pa denar za gonijo za pijačo. Naj vsaj občasno poje kakšno pošteno kosilo.


Hja, ni simple. V mojem mestu imamo enega, ki hoče samo dnar. Enkrat mu je neka ženska kupila sendvič, pa jo je poslal v p.m., kjer mu salama ni bila všeč.

Zgodovina sprememb…

Sheteentz ::

ne fehtajo za hrano, hrano lahko dobijo pri nunah. njim se gre za alkohol pa za droge.

Machete ::

pa prostitucijo, pa kockanje, pa pa ..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

odgovornost ::

nategnil me kolega za motor... sem se naučil da v lajfu ni dobro biti naiven
nategnila me punca... sem se naučil, da stvari niso večne in je danes tako jutri drugače
nategnil me je delodajalec... sem se naučil, da se postavim zase in se ne postavljam v položaje kjer ima nekdo premoč nad mano
nategnila me stranka... sem se naučil, da govorjena beseda in ustni dogovor ne velja nič. Od sedaj vse dogovore deale ipd.. prepišem v mail / list papirja.

GreenT ::

Počakte, da začnete bajte gradit. Nategneni boste 16x na dan. Haha,... Če zdej za nazaj gledam, pr n številu izvajalcev za kake dva trdim, da sta pošteno računala. Ostalo pač,......

jype ::

GreenT je izjavil:

Na Brezjah sem za tri enake butarice mogu plačat 40 evrov. Od ene male luštkane punčke. Stare kake 25let. (Clean zunanji image je pomemben)

-Prvi del natega gre po unem principu, ko si s punco, ne vem na romantičnem zmenku/sprehodu in do tebe pristop ena ciganka z vrtnicam in ti jo hoce prodat za nenormalno vsoto denarja. Če rečeš ne, boš pred punco škrt izpadu, češ kao, nočeš ji kupit rožice ... in poj večina folka kupi tisto rožico za petkratnik cene.

-Drugi del natega je bil, da 40 seveda ni deljivo s tri. Ceno si je izmislna on the fly - po hitrem ošvrku denarnice.

-Tretji del natega: Brez računa, brez cenika.

-Četrti del natega: Smo holy place in lahko delamo kar hočemo, če nas boš obtožil česarkol si anti god- heretik - krivoverc- komunist in te bomo grdo gledal..... pa še strela te bo.
Kul, to moram pa jit: Partnerka ne mara kičastih rož, s seboj ne nosim gotovine, pa še ponosen komunist sem.

Phantomeye je izjavil:

Maš pa primerke, ki pridejo k tebi z raznimi zgodbami, kako so jih ravno izpustili iz bolnice, pa nimajo za bus - ampak se jim od daleč vidi, da so narkiči. Take odjebem brez denarja, hehe.
Jaz takim kupim sendvič in sok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Phantomeye ::

jype je izjavil:

GreenT je izjavil:

Na Brezjah sem za tri enake butarice mogu plačat 40 evrov. Od ene male luštkane punčke. Stare kake 25let. (Clean zunanji image je pomemben)

-Prvi del natega gre po unem principu, ko si s punco, ne vem na romantičnem zmenku/sprehodu in do tebe pristop ena ciganka z vrtnicam in ti jo hoce prodat za nenormalno vsoto denarja. Če rečeš ne, boš pred punco škrt izpadu, češ kao, nočeš ji kupit rožice ... in poj večina folka kupi tisto rožico za petkratnik cene.

-Drugi del natega je bil, da 40 seveda ni deljivo s tri. Ceno si je izmislna on the fly - po hitrem ošvrku denarnice.

-Tretji del natega: Brez računa, brez cenika.

-Četrti del natega: Smo holy place in lahko delamo kar hočemo, če nas boš obtožil česarkol si anti god- heretik - krivoverc- komunist in te bomo grdo gledal..... pa še strela te bo.
Kul, to moram pa jit: Partnerka ne mara kičastih rož, s seboj ne nosim gotovine, pa še ponosen komunist sem.

Phantomeye je izjavil:

Maš pa primerke, ki pridejo k tebi z raznimi zgodbami, kako so jih ravno izpustili iz bolnice, pa nimajo za bus - ampak se jim od daleč vidi, da so narkiči. Take odjebem brez denarja, hehe.
Jaz takim kupim sendvič in sok.


Takrat sem bil še mlad, še sebi nisem mogel kupit sendviča.

Meiniken ::

Slaba dva meseca nazaj bil "nategnjen" na online špili, kar me je koštalo ~70 eur.
Me model praša če nekej kupim zanj ker je že dosegu limit in jst kot dobri slovenček to naredim. Pove ceno po kateri naj kupim da mu pol prodam ampak tip reče da se mora za 5 minut odjavit. Jst budala tam čakam in po desetih minutah men šele prebije kaj se je zgodil. Nisem bil jezen zarad tega ker me je okol prinesu pač pa zarad dejstva da se je lotu scammanja. Moja reakcija pa je bila nekej v tem smilsu "I did not think that one through" :D

3 dni pozneje dobil ponudbo 180 eur za moj račun in jst prodam. Bi lahko blo 250 ampak je*at ga :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

pero50 ::

se dogovriva s tipom za prodajo enega izdelka preko bolhe za 100€, izdelek mu še peljem na drug konec LJ, pa en polizan čefur ej sam 90€ mam.. pa rečem ma dobro.. vzeme in pelje. 10€ ni veliko, če bi hotel glihat bi lahko zglihala na to ceno, ampak sva se zmenila za 100€, potem pa ej sori sam tolk mam.
Danes bi naložil nazaj v avto in peljal, pa četudi drugemu prodam za 90.

VelkBla ::

pero50 je izjavil:

se dogovriva s tipom za prodajo enega izdelka preko bolhe za 100€, izdelek mu še peljem na drug konec LJ, pa en polizan čefur ej sam 90€ mam.. pa rečem ma dobro.. vzeme in pelje. 10€ ni veliko, če bi hotel glihat bi lahko zglihala na to ceno, ampak sva se zmenila za 100€, potem pa ej sori sam tolk mam.
Danes bi naložil nazaj v avto in peljal, pa četudi drugemu prodam za 90.


Jaz temu pravim "ako ide" :) "Ako ide" so marsikdaj kaksne manjse trgovine delale, tako da ti niso vrnile dovolj drobiza.

Mislim, da sm enkrat enemu, ki je zbiral prispevke za gluhe dal nekaj drobiza, zato pa zdaj svojim tezim, naj ne vlecejo kaksne denarnice ven pred takimi ljudmi.

FireSnake ::

Mene v Benetkah: 3 šibične škatlice in zmečkana papir kuglca.
Mlad in naiven.
K sreči je šlo malo manj denarja.

Aja, pa enkrat preko Western Uniona: sem "kupil" telefon :D
K sreči te taka šola izuči za celo življenje in je, na koncu, stvar dejansko vredna tistega denarja :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

GreenT je izjavil:


-Prvi del natega gre po unem principu, ko si s punco, ne vem na romantičnem zmenku/sprehodu in do tebe pristop ena ciganka z vrtnicam in ti jo hoce prodat za nenormalno vsoto denarja. Če rečeš ne, boš pred punco škrt izpadu, češ kao, nočeš ji kupit rožice ... in poj večina folka kupi tisto rožico za petkratnik cene.


Tukaj moram pa mojo pohvalit.

Jaz sem imel že tri rože v roki, ko je moja vse skupaj stlačila ciganki nazaj v naročje.
Bi pozabil omeniti, če ne bi tegale prebral.

V tej temi se najdejo pametne informacije, če veliko potujete.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

c3p0 ::

Ženska, ki bi tu bila užaljena ali bi te zaradi tega imela za škrtega, je ali zelo mlada, gold diggerka, ali pa kura. Tako, da si v vsakem primeru na boljšem.

Sicer pa, koliko sem videl takih primerov, je zelo zelo redko kdo dejansko kupil rožo.

Utk ::

Kako lahko zmagaš v taki situaciji? Ali si žid ali pa bedak, nikoli ni prav.

gruntfürmich ::

moja bi še pred mano ciganko zavrnila; jst bi še morda kupil drage rože (ampak tako dragih pa zopet ne):))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

issak ::

Utk je izjavil:

Kako lahko zmagaš v taki situaciji? Ali si žid ali pa bedak, nikoli ni prav.


Who cares, samo ciganka te ima za žida, tebi je pa čisto vseeno kaj si ona o tebi misli. Če imaš ženo za kaj, te ne bo imela ne za enega ne za drugega.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Utk ::

Ma ženi itak ne boš kupil, vprašanje pa če si z eno tako prvič al pa drugič, in še ne veš točno kaj je na stvari.

jype ::

Utk je izjavil:

Kako lahko zmagaš v taki situaciji? Ali si žid ali pa bedak, nikoli ni prav.
Edini način, da v taki situaciji zmagaš je, da nisi butast.

Utk je izjavil:

Ma ženi itak ne boš kupil, vprašanje pa če si z eno tako prvič al pa drugič, in še ne veš točno kaj je na stvari.
Potem ugotoviš kaj je na stvari - saj to je namen tega, da greš ven, ne? Da spoznaš, kakšen človek je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

c3p0 ::

Utk je izjavil:

Kako lahko zmagaš v taki situaciji? Ali si žid ali pa bedak, nikoli ni prav.


Nazadnje na dopustu v tujini, je neka ciganka pristopila z vejicami rožmarina in kar dala v roko. Instinktno primeš, če nisi vajen vsiljivsoti. Potem še nekaj mahala z ostalimi vejicami in (sklepam) delala nek blagoslov, vse skup kakih 10s. Potem pa pay up. Moja je bolj nekonfliktne sorte in ji je dala 2€, jaz vrnil vejice in sva šla.

2€ ji seveda ni bilo dovolj za 10s "dela", je želela vsaj 10. Lesson learned.

Utk ::

Kot bi rekli nekateri tu, opravila je storitev, dolžan si ji plačat. Nima veze, če nisi naročil te storitve. No, račun bi se vseeno spodobil...

jype ::

Utk je izjavil:

Kot bi rekli nekateri tu, opravila je storitev, dolžan si ji plačat.
Kdo bi pa to rekel?

FireSnake ::

Utk je izjavil:

Ma ženi itak ne boš kupil, vprašanje pa če si z eno tako prvič al pa drugič, in še ne veš točno kaj je na stvari.


Jaz bi zavrnil (ko sem bil pa mladič bi pa plačal 100%).
In nato takoj zavil v prvo cvetličarno in ji kupil drugo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

jype je izjavil:

Utk je izjavil:

Kot bi rekli nekateri tu, opravila je storitev, dolžan si ji plačat.
Kdo bi pa to rekel?

Tisti, ki zagovarjajo razne bedarije, kot je zaračunavanje storitve zaračunavanja, pa zaračunavanje prenehanja storitve zaračunavanja in podobno. Zakaj bi bilo škropljenje in preklinjanje kaj manj vredno od tega.

branimirII ::

jype je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Nimam srca, da bi pocel kaj takega. Direktno lagati ljudem v obraz in izkoriscati njihovo dobroto.
Saj to bi šlo vse zgolj za znanost.

MihaK3 je izjavil:

Haha, jaz se menkrat za foro probal (poznam par znakov, ostalo se naglumil) in me je Bolgarski/Romunski cigo samo debelo gledal ;((
Jaz sem pa eni Bolgarki z vozičkom (in otrokom v njem) v vzhodnem Berlinu kupil mleko in plenice, ko me je prosila za gotovino.

Samo eni? Jaz sem svoj cas, ko sem se hodil ven, skoraj vsak dan dajal po 2 eur, euro, ubogim ljudem. S svojo skromno studentsko placo. Pa ne trolam.

Machete ::

Ko sem parkiral v vrsti za trajekt v Splitu prideta dva dečka in mi začneta iz plastenke polivat po šipi in drgnit z nekim starim strgalom. (Šipa je bila čista preden sta pristopila). Ajde jih še ne pretepam v tistem trenutku, ker sem na dopustu, in ga vprašam, koliko očeš? Reče 2 svaki. Ok, mu dam 2 kuni, pa prav ma ne EURO.. Sem mu rekel da jih ne serjem in dal 1 eur obema, v primeru, če me slučajno gleda Miklavž. Tako je bilo to.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FTad ::

c3p0 je izjavil:

Utk je izjavil:

Kako lahko zmagaš v taki situaciji? Ali si žid ali pa bedak, nikoli ni prav.


Nazadnje na dopustu v tujini, je neka ciganka pristopila z vejicami rožmarina in kar dala v roko. Instinktno primeš, če nisi vajen vsiljivsoti. Potem še nekaj mahala z ostalimi vejicami in (sklepam) delala nek blagoslov, vse skup kakih 10s. Potem pa pay up. Moja je bolj nekonfliktne sorte in ji je dala 2€, jaz vrnil vejice in sva šla.

2€ ji seveda ni bilo dovolj za 10s "dela", je želela vsaj 10. Lesson learned.


To je se ok. V Parizu pride do tebe en niger in ti ze takorekoc kar zapne neko zapestnico iz blaga (magari bi bila lahko vezalka) in ti zacne teziti za denar. Problem tukaj je, da ce se zelis temu upreti, takoj pridejo do tebe se ene trije njegovi pajdasi...kaj bos pa potem? Vsak seveda potem da, 10,20€, da se jih le znebi.

Tako bi skoraj bil jaz nategnjen, ce ga ne bi prijateljica, ki tam zivi in pozna situacijo, njega na hitro odslovila. Jaz na zacetku sploh nisem tocno vedel, kaj se dogaja, ker po defaultu si itak vljuden in dokler se zaves, za kaj se gre, je ze prepozno.

BlaY0 ::

Še jest... enkrat v srednji šoli je med poukom slovenščine v razred vstopila neka krišnarka, ki je prodajala prevod Bhagavad Gite. Tako lepo je govorila, da sem si rekel: "Tole knjigo jaz imeti moram!"...

Mislim, da sem jo celo 1x odprl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

jype ::

branimirII je izjavil:

Samo eni?
Samo ena me je prosila. Najbrž mi precej pomaga to, da sem videti kot klošar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

branimirII ::

Men se neki zdi, da se ti zanalasc oblacis kot klosar, da ti ni treba drugim dajat.

gruntfürmich ::

branimirII je izjavil:

Men se neki zdi, da se ti zanalasc oblacis kot klosar, da ti ni treba drugim dajat.

dobro opazuješ. on bi samo jemal drugim in prerazporejal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: St235 ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Euronet bankomati, očitno prihajajo k nam :( (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18224663 (13673) CyberPunk
»

Fehtarji ali resnično ljudje v stiski ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12813288 (8541) gruntfürmich
»

Beračenje pred trgovinami (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44247556 (34778) jype
»

Beračenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512574 (9647) shotalick

Več podobnih tem