» »

Vprašaj Google.

Vprašaj Google.

||_^_|| ::

V vsaki drugi temi vidim odgovor: Nauči se Googlat! Preberi si osnove Googla! Ti boš to naredu pa še Googlat ne znaš!

WtF? Kam s(m)o pa zginl prijazni uporabniki ki talajo nasvete?8-O
Loh bi namest linka na forum dal kr tale link:)

BlackHole ::

Za začetek pa tega!

Mickey North ::

Al pa direkt www.slo-tech.com na www.google.com preusmerte pa je problem rešen...:D
Undercover Lamer

Thomas ::

Je že tako, da AI po imenu Google, zna bolje odgovoriti na mnoga (že večino?) vprašanj, kot pa katerikoli človek.

Tudi če človeka (na forumu) vprašaš, kje bi našel "driver za xp80", bo ta verjetno vprašal Googla naprej. In ti potem povedal. Poglej tuki.

Zatorej vprašaj (take stvari) kar sam(a).

;)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

||_^_|| ::

Samo, mogoče ti pa človek iz prve roke v sloveščini pove. :)

Thomas ::

Aja, sej res. Ja no, to pa še zaenkrat. Pa raztolmači vse kar piše tam in ti potem lahko začneš pisati OS za i386 platformo. :D

Sem reku, da nemogoče NI. :P



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

darh ::

Folk zaradi treh stvbari ne hodi na googla:

1. Ga ne zna uporabljat > na ST je članek HOW-TO...
2. Ne zna angleško > google se da tud v slovenščino naštimat če je to problem
3. Se mu ga ne da uporabljat > na grmado s takimi lenobami...

Me je zadnč na IRCu edn vprašu nekej, sem mu reku: to je verjetno na guglu kej, poišč, pa reče: sem že iskal pa ne najdem neč. Pa sem odsrfu na googla vpisal in odklikal prvi najdeni naslov in mu ga posredoval. To sem mu tudi povedal... in tipo mi odvrne: "Eh sej vem, sam se mi ne da k si ti to tko lepo namesto mene naredu"... :\ misl.. d0h...
Excuses are useless! Results are priceless!

JurijTurnsek ::

je jst mam neki frendov k so tuk butasti, da ne znajo prek googla vredu iskat, kr ves svoj lajf preživijo na mtakurji, ki pa je simpl ko hudič:\
http://www.slatnaskejta.com

IceIceBaby ::

Kam so zginili vsi prijazni uporabniki ki sprašujejo pametna vprašanja ?

Tomi ::

Ja, še vedno je tako, da nekateri raje ubirajo daljše poti, kot pa krajše. Samo me pa nekaj čudi, ljudje, ki se prebijejo skozi prijavo na Slo-tech, ne znajo napisati naslova, ki ga čivkajo vrabci na drevju?
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

kst

Tako je!

Friendly user, ki lepo vpraša mašino:

May I ask, If not dusturb, to be so kind, to load ...

Do ljudi pa naj bo še vljudnejši - se razume.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

sketch ::

Kot je bilo že rečeno; redki so ljudje, ki na pamet ven mečejo linke. Ti nekoga vprašaš, on gre na google, opravi tvoje delo iskanja in filtriranja mnamesto tebe in ti posreduje link. Včasih je še obstajal izgovor "ne znam", ampak danes to ni več opcija.

Popolnoma drugačne stvari so pa, ko pride do stvari, ki so res specifične - npr. nekaj je bilo o evolucijsekm hardveru in takih rečeh. Se pravi rečeh, katere je težko potegniti iz iskalnika. takrat pa radi pomagamo, če le lahko.

lp
s.
Adapt and overcome.

Asgard ::

fulk je postal gnil. Kar naprej nekaj sprašujejo, de bi pa sami poiskali pa nič. Vidim ko pridejo k nam na firmo, pa vprašajo de če se da dobiti kake druge driverje recmo za geforce. Pa jim recem pejt na www.nvidia.com, pa tid rece de ne zna. Pa ga vprasam kako linijo ma (de vidim de mu rajs jest potegnem ce me kako vpizdi analogno) pa reče de ma adsl. mu se enkrat povem kaj mora narediti, pa mi tip v glavo rece de nima cas pa take bedarije.enmu sem enkrat kar racun izstavil, zaradi tratenja casa. In tip je placu pa sel !!!

darh ::

Asgard: pravilno... well. vsaj plačal je... ampak folk pričakuje da bomo namesto njih delali zastonj..
Excuses are useless! Results are priceless!

Kaboom ::

se mi prepogosto dogaja da me enaintaisti folk sprašuje butaste stvari... kot je naprimer nomejen dial-up dostop pri kakem ponudniku interneta - pa sem mu prek irca natipko da če mu mogoče zgledam kot da mam na majici prilepljeno priponko kakega internetnega ponudnika... ni odnehal... sem mu najprej mogo povedat link najbolj easy:na amis.net pa mi reče da mu je zaštekal explorer ko jo je vklopo pa mi reče naj grem jaz pogledat, mu rečem da ne grem ker te bo meni tudi zašteko explorer, yeah right... po naslednje pol ure teženja mi pokuri vse varovalke pa le grem na stran, mu prvo takoj rečem da mi dela... potem mu dam podlink na ponudbe (en klik od glavne strani) in jih gre potem brat in me začne spraševat stvari ki že tam pišejo... še bolj popizdim...
v glavnem celi pogovor je trajal več kot dve uri... in ves ta čas je čakal da mu povem dva stavka namesto da bi si ju sam prebral... en folk je taki - niso pa vsi...
zato je dobro da forumi obstajajo, kjer si VSI iščemo pomoč pri narodnjakih v maternem jeziku pri ljudeh ki so se že mogoče znašli v podobnih težavah.. good luck slo-tech forum
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Tr0n ::

Yup, yup.

LojzePek ::

Sam google pa tud ni vsemogočen. Npr. ko sem iskal eno uporabno slovensko stran, ki vsebuje uporabne informacije o računalništvu, mi vedno najde samo Slo-Tech in podobne strani. Smola pač. Ma kdo slučajno kak dober link?

ABX ::

The king is back.


Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

Pek, to samo potrjuje, da je Google legendaren:D
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

Asgard: pravilno... well. vsaj plačal je... ampak folk pričakuje da bomo namesto njih delali zastonj..

kdaj sem to na tem forumu omenil.. odvrnili so mi pa da zaradi takih ki pricakujejo denar za to se zmanjšuje kvaliteta tega foruma. oziroma da je zaradi takih celotno stanje slabše... za prebiranje navodil drugim ki so leni se res splača kasirat sploh danes ko je večji dela opravil na računalniku preprost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj na Slo-techu na konkretno vprašanje ni konkretnega odgovora

Oddelek: Slo-Tech
353514 (2111) kunigunda
»

Negativci in forumi

Oddelek: Loža
335106 (4392) bluefish
»

Superphone ni tako super (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
568044 (6102) darksamurai
»

Znate iskati po spletu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
567845 (6631) Thomas
»

Prosim, da najprej poskuste sami poiskati na netu...

Oddelek: Pomoč in nasveti
374458 (1228) myki

Več podobnih tem