» »

Kupovanje preko ebay-a

Kupovanje preko ebay-a

kokpa ::

Rad bi kupil grafično kartico hd 4850 ali hd4870 za crossfire pa sm na ebay-u najdu še najnižje cene(gledal v nemičiji), zdej me pa zanima kak to lavfa, kak bi to jst kupu in kolk so zanesljivi. Sem prebrav že neki postov po forumih pa morš nek paypal met za plačat jst tega nimam pa kokr vem tut ne morm met prek študenske bančne kartice, kako bi opravil nakup in da bi sploh dobil želeno. rabim malo nasvetov, pa veliko pomoči glede nemščine.

bluefish ::

Za zanesljivost ima vsak prodajalec napisana tudi mnenja uporabnikov in rang.
PayPal lahko uporabljaš, če si pri Abanki recimo urediš debetno kartico Visa Electron za katero ne rabš nobenih dohodkov in podobnega.
Lahko tudi kontaktiraš prodajalca, če omogoča bančno nakazilo (bank wire transfer).
Potem pa je na voljo še spletna storitev Wirecard, ki omogoča prenos denarja s transakcijskega računa in se potem vede kot navadna Mastercard kartica.

KoMar- ::

Vsekakor bo treba pljunit v roke in si omislit debetno ali kreditno Viso - bo najbolj preprosto.

kokpa ::

Aha se da to zrihtat prek nlb- ja oziroma klika pa mi lahko kdo pomaga da se lahko prijavim na nemški ebay

KoMar- ::

Nočem bit zatežen, ampak če se hočeš it nakupovanje prek interneta, moraš bit to sposoben samostojno narest. Sicer pa prosi kakšnega znanca, da kupi namesto tebe.

kokpa ::

Zakaj pa sklepaš da ne bi bil sposoben?

KoMar- ::

Ker prosiš za pomoč pri registraciji na eBay?

bluefish ::

Aha se da to zrihtat prek nlb- ja oziroma klika pa mi lahko kdo pomaga da se lahko prijavim na nemški ebay
Preko Klika kvečjemu, če se zmeniš s trgovcem za nakazilo.

kokpa ::

ja nisem vedel kaj naj napišem pod dodatne podatke, nisem vedel kaj pomeni pa sem si poiskal prevod, pa itak mi registracija nič ne nuca dokler nimam zrihtne bančne kartice da lahko številko vpišem.

kokpa ::

kaj recimo če jaz najdem enega prodajalca na ebayu pa ga kontaktiram po mailu, mi sploh ni treba bit prijavljen na ebay? Ker ebay bi rad mel številko bančne kartice ampak ne zagrabi ker je študenska.

KoMar- ::

No sej... lahko bi vprašal konkretno, ne pa "pa mi lahko kdo pomaga da se lahko prijavim na nemški ebay".

Mimogrede, lahko se registriraš na ebay.com (v angleščini) in ti bo login delal tudi na ebay.de.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737799 (20830) plusdzabaka1
»

ebay.de prodaja

Oddelek: Pomoč in nasveti
457922 (1712) pafewu

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101080 (45627) Tilen

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743173 (32564) Tilen

prodaja preko ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5322137 (11260) Alamar

Več podobnih tem