» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
34 / 43
»»

hunter01 ::

Če še dnevno pobereš Orichalcum ores in jih prodaš na marketu, dobiš vsaj 1g dnevno. Za začetek se ti kr splača kak kos rare kupit. Se dobijo že za 15-20s po kosu opreme. Razlika bo ogromna. Ostalo so ti pa že drugi rekli.

Tr0n ::

Fractali se tudi splacajo. Ze pri nizjih levelih dobis rare drope, ki jih prodas na TP in relativno hitro zasluzis.

tt2 ::

http://wiki.guildwars2.com/wiki/User:Me...

A ta set orožij obstaja ali je to le kak concept? :D

Tr0n ::

yoco ::

A mi lahko nekdo pove zakaj kadar greš v fractals, enkrat igraš samo 3 dungeon spet drugič pa 4? Pa veliko folka vidim ko v chatu pišejo "lfg fractals daily". Kaksn to daily? Ke pa to vidš? Jz mam samo pod "monthly" za nardit 7 fractals.

hunter01 ::

Vse sode stopnje fractalov (2,4,6...) se končajo s četrtim "bonus" bossom.

Če delaš prvič bonus bossa v vsakem fractal "okvirju" (2-9, 10-19,20-29,...) dobiš dodaten chest reward (enako kot daily chest reward).
V tem chestu pa dobiš token za nakup ringov (1x), vrečo zlatnikov (dejansko srebrniki), in glede na fractal okvir število tokenov iz fractals (10 v prvem, 20 v drugem, itd).
Nad lvlom 10 lahko dobiš še ascended prstan. Z levelom 20 pa poleg boljšega prstana kot lvl 10 še možnost fractals weapon skinna.

Torej če imaš odklenjen lvl 25, lahko narediš daily v prvem, drugem in tretjem okvirju lvlov.

Upam, da sem dost razložil.

EDIT: ta daily ni pa nikjer viden, samo dobil ne boš še enkrat tega dodatnega chesta. Npr če delaš najprej lvl 2 (dobiš chest) nato lvl 3 (ne dobiš nič, niti ni bonus bossa), za tem še lvl 4 (dobiš bonus bossa, ne pa dodatnega daily reward chesta).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

IvoJan ::

hunter01 je izjavil:

Vse sode stopnje fractalov (2,4,6...) se končajo s četrtim "bonus" bossom.

Če delaš prvič bonus bossa v vsakem fractal "okvirju" (2-9, 10-19,20-29,...) dobiš dodaten chest reward (enako kot daily chest reward).
V tem chestu pa dobiš token za nakup ringov (1x), vrečo zlatnikov (dejansko srebrniki), in glede na fractal okvir število tokenov iz fractals (10 v prvem, 20 v drugem, itd).
Nad lvlom 10 lahko dobiš še ascended prstan. Z levelom 20 pa poleg boljšega prstana kot lvl 10 še možnost fractals weapon skinna.

Torej če imaš odklenjen lvl 25, lahko narediš daily v prvem, drugem in tretjem okvirju lvlov.

Upam, da sem dost razložil.

EDIT: ta daily ni pa nikjer viden, samo dobil ne boš še enkrat tega dodatnega chesta. Npr če delaš najprej lvl 2 (dobiš chest) nato lvl 3 (ne dobiš nič, niti ni bonus bossa), za tem še lvl 4 (dobiš bonus bossa, ne pa dodatnega daily reward chesta).


nepotrebno kompliciranje. kje so tisti casi ko si v GW farmal sorrows furnace, brez nekih neumnih bonusov, lahko si vse bosse obdelal v enem runu, ceprav je bilo dokaj tezko brez uigrane ekipe in se je team work se kako poznal. vsak je vedel kaj pocne, v GW2 pa vsak tolce po tipkovnici, vsak je sam, ni pravih support classov.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Se vedno rabis dober team, ki ve kaj dela, s tem da je tokrat vec odvisno od skilla posameznika, kot skupine. Sploh pri tezjih dungeonih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

hunter01 ::

Nekaterim je pač težko iz standardnega mmo načina igranja izstopit.

Tank and spank = history (upam). Veliko boljše je, da je tako kot je v gw2. Itak bi vsi radi bili dps. Kdor pa ne, pa ima še vedno opcije nabave takšne opreme, da bo bolj support v grupi.

Pri fractals se pa uigranost in skill posameznikov še kako prekleto pozna, mogoče ne pri nižjih lvlih, nad 20 pa že zelo.

yoco ::

hunter01 je izjavil:

Vse sode stopnje fractalov (2,4,6...) se končajo s četrtim "bonus" bossom.

Če delaš prvič bonus bossa v vsakem fractal "okvirju" (2-9, 10-19,20-29,...) dobiš dodaten chest reward (enako kot daily chest reward).
V tem chestu pa dobiš token za nakup ringov (1x), vrečo zlatnikov (dejansko srebrniki), in glede na fractal okvir število tokenov iz fractals (10 v prvem, 20 v drugem, itd).
Nad lvlom 10 lahko dobiš še ascended prstan. Z levelom 20 pa poleg boljšega prstana kot lvl 10 še možnost fractals weapon skinna.

Torej če imaš odklenjen lvl 25, lahko narediš daily v prvem, drugem in tretjem okvirju lvlov.

Tole sem zazih ene 5x prebral pa še kr ne štekam čist tale daily :8)
A če končaš lvl 9 in greš takoj lvl 10 dobiš bonus bossa in ta chest zravn???
:|

IvoJan ::

hunter01 je izjavil:

Nekaterim je pač težko iz standardnega mmo načina igranja izstopit.

Tank and spank = history (upam). Veliko boljše je, da je tako kot je v gw2. Itak bi vsi radi bili dps. Kdor pa ne, pa ima še vedno opcije nabave takšne opreme, da bo bolj support v grupi.

Pri fractals se pa uigranost in skill posameznikov še kako prekleto pozna, mogoče ne pri nižjih lvlih, nad 20 pa že zelo.

ne ni mi tezko, sem odprt za spremembe, ampak ne take ki porusijo neko harmonijo med klasami, vcasih se je tocno vedelo kdo kaj pocne, gw2 pa je eno velko solersko sranje ker je vsak zase. da me pa posiljujejo z nekim slabim korejskim klonom guild warsa, tega pa ne prenesem. pa ne mi govorit o neki uigranosti skupine. sploh pa GW ni bil standardni MMO, oz sploh ni bil MMO, bil je nekaj posebnega. GW2 pa ni vec nicemur podoben. ogaben gear(v GW si tocno vedel kaj imas, razlikovali so se le skini) 3/4 stvari so potegnili oz WoWa in ostalihi prežvečenih MMOjev, da sploh ne začnem o retardiranosti main story linea.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Guzzy ::

IvoJan je izjavil:

hunter01 je izjavil:

Nekaterim je pač težko iz standardnega mmo načina igranja izstopit.

Tank and spank = history (upam). Veliko boljše je, da je tako kot je v gw2. Itak bi vsi radi bili dps. Kdor pa ne, pa ima še vedno opcije nabave takšne opreme, da bo bolj support v grupi.

Pri fractals se pa uigranost in skill posameznikov še kako prekleto pozna, mogoče ne pri nižjih lvlih, nad 20 pa že zelo.

ne ni mi tezko, sem odprt za spremembe, ampak ne take ki porusijo neko harmonijo med klasami, vcasih se je tocno vedelo kdo kaj pocne, gw2 pa je eno velko solersko sranje ker je vsak zase. da me pa posiljujejo z nekim slabim korejskim klonom guild warsa, tega pa ne prenesem. pa ne mi govorit o neki uigranosti skupine. sploh pa GW ni bil standardni MMO, oz sploh ni bil MMO, bil je nekaj posebnega. GW2 pa ni vec nicemur podoben. ogaben gear(v GW si tocno vedel kaj imas, razlikovali so se le skini) 3/4 stvari so potegnili oz WoWa in ostalihi prežvečenih MMOjev, da sploh ne začnem o retardiranosti main story linea.


lol ja kolk časa si pa igral gw 2?

Tr0n ::

Ocitno ni. :)

IvoJan ::

igram jo od head starta, pa tudi beto sem igral. na zacetku mi je bil spil super, ampak sem se ga navelical tako kot WoWa. pac ni mi taprav feeling ce niso klase razdeljene.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Saj WoW ima razdeljene klase. :)

hunter01 ::

tKBurek: nekako imam občutek, da si se ti bolj kot GW2 naveličal MMO žanra :)

Res ne vidim cilja razdeljenih klas, razen sufferja, ki ga doživljaš ob slabem oz počasnem healerju. Ko je cela grupa odvisna od ene osebe. V GW2 je za moj občutek idealno razporejeno kaj more vsak sam naredit in kdaj pride v igro teamplay. Mogoče se v drugih dungeonih to še ne vidi tako, ampak v fractalsih pri lvl 20+ če vsak solira, ti garantiram da grupa ne bo naredila. Ta pomoč medsebojna pa je v uporabi skillov, ki pripomorejo celi grupi in pa predvsem v čim hitrejšem zdravljenju downed playerjev.

Guzzy: ja točno tako. Pri lvl 9 ne dobiš daily chesta (ker ga dobiš samo pri sodih stopnjah, kjer je tudi 4. boss). Ko pa greš lvl 10 pa dobiš daily chest.

Bom še enkrat napisal kdaj dobiš chest:

VSAK DAN!
Od lvl 1-9 (na katerikoli sodi stopnji dobiš chest 1x na dan)
od lvl 10-19 (na katerikoli sodi stopnji dobiš chest 1x na dan)
od lvl 20-29 (na katerikoli sodi stopnji dobiš chest 1x na dan)
.
.
.
Torej če si lvl 25 trenutno. Lahko greš delat fractals lvl 2 (dobiš chest), fractals lvl 10 (dobiš chest), fractals lvl 20 (dobiš chest). Če greš potem še fractals lvl 12, ne dobiš chesta, ker si v tem obsegu stopenj za ta dan že dobil chest.
Chest je pa z vsakim obsegom stopenj boljši. Torej pri lvl 20 bo boljši kot lvl 2 (več fractal relicov, možnost weapon skinna in infused ascended prstana).

IvoJan ::

sej nisem rekel da wow nima razdeljenih klas, samo navelical sem se ga :) nisem se navelical zanra, gw se vedno igram, zal pa me je gw2 razocaral. :8)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

tt2 ::

Pol ti pa ne preostane drugega kot čakanje na Blizzardov Titan. :D

yoco ::

hunter01 je izjavil:


Guzzy: ja točno tako. Pri lvl 9 ne dobiš daily chesta (ker ga dobiš samo pri sodih stopnjah, kjer je tudi 4. boss). Ko pa greš lvl 10 pa dobiš daily chest.

Bom še enkrat napisal kdaj dobiš chest:

VSAK DAN!
Od lvl 1-9 (na katerikoli sodi stopnji dobiš chest 1x na dan)
od lvl 10-19 (na katerikoli sodi stopnji dobiš chest 1x na dan)
od lvl 20-29 (na katerikoli sodi stopnji dobiš chest 1x na dan)
.
.
.
Torej če si lvl 25 trenutno. Lahko greš delat fractals lvl 2 (dobiš chest), fractals lvl 10 (dobiš chest), fractals lvl 20 (dobiš chest). Če greš potem še fractals lvl 12, ne dobiš chesta, ker si v tem obsegu stopenj za ta dan že dobil chest.
Chest je pa z vsakim obsegom stopenj boljši. Torej pri lvl 20 bo boljši kot lvl 2 (več fractal relicov, možnost weapon skinna in infused ascended prstana).

Že bl štekam! :D
A pa je mejbi kaksna vecja razlika v chestu (itemi) če grem npr. lvl 8 namest lvl 2, itd?

hunter01 ::

Razlike so spet po stopnjah.
Od 1-9 je enako
Od 10-19 dobiš v chestu še možnost za ascended ring, dobiš 1 token za nakup teh ringov (rabiš 10 tokenov za 1 ascended ring) in dobiš nekoliko več Fractal relicsov.
Od 20-29 dobiš še malo več Fractal relicsov, možnost za boljši ascended ring (tak, k ima že agony resistance na sebi) in pa možnost, da dobiš poseben fractals weapon skin - nekateri so zelo lepi (vsaj meni).
30-39 ne vem točno, ker še nisem tam (vglavnem zaradi nesreče z dropi prstanov) ampak koncept je isti =)


V vseh fractalih od 1-?? imaš možnost na navadnih mobih, da dobiš delčke ascended, ki jih potem uporabiš za izboljšave prstanov, za izdelavo backa, itd. To pa več poglej na gw2 wiki, kateri so vsi recepti možni.

Npr: Glob of Coagulated Mists Essence

Tr0n ::

draciel ::

lol.. nekdo je razočaran xD

bdoxx ::

razmišlja enako kot jaz, ne potegne mi, pa se matram kolko se čem. Tolko ko mi je GW epic, mi gw2 totalno smrdi..., prodat pa še vseeno ne mislim xD

yoco ::

Prosim za manjšo pomoč. Na support bi rad poslal en "ticket", ker ne morem kupit gemov, a ne vem pod katero temo to spada na njihovi strani
https://en.support.guildwars2.com/app/a...

Kaksna ideja?

Truga ::

"General billing question"..

bdoxx ::

je kaj novega v gw2?

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Guzzy ::



WP o novem Dragonu. Najbrž bo jungle dragon, Mordremorth.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

Heh, awesome stuff.

stražar ::

slovenski guild išče nove motivirane člane-server seafarer rest,pridete lahko vsi ki ste željni zabave,dobre igre PVE in WvW.Novinci in stari igralci pridružite se:)

stražar ::

IvoJan je izjavil:

igram jo od head starta, pa tudi beto sem igral. na zacetku mi je bil spil super, ampak sem se ga navelical tako kot WoWa. pac ni mi taprav feeling ce niso klase razdeljene.


verjetno si se naveličal iger MMO,ki prinašajo novosti:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

bdoxx ::

nekih pametnih novosti v gw2 ni :), sem nehal po slabem tednu, pa sem bil diehard gw1 fan.

Tr0n ::

PvE, PvP in WvW leaderboardi so up. 8-)

https://leaderboards.guildwars2.com/en

stražar ::

tako je v igri- vsem ne bo nikoli všeč tud če dodajo kup novosti, me pa zanima glede domnev o džungelskem zmaju koliko je resnice tam skrite ker je res precej zajeten del mape zaprt v primerjavi z GW1, anet ima zelo veliko možnosti nadaljevanja zgodbe in zihr tudi že vejo kateri del bodo najprej odprli v prihodnosti- tale super adventure box update je pa nekaj posebnega z svojo grafiko in musko:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tr0n ::

Jup, kvaliteta in kolicina sprememb in nove vsebine, ki jo ArenaNet vsak mesec doda popolnoma zastonj (za kupce igre seveda) je nekaj, kar ne vidis pogosto v industriji. Za tole bi kak EA vsak mesec obracunal 15 EUR kot del DLC patcha. :)

Guild misije, fractal dungeon in Super Adventure Box so nekako najbolj odmevne.

Truga ::

Sej so rekli, da dokler dobro sluzijo s tem kar majo ne bojo delal dodatkov ki jih je treba placat.

Also, upam da dodajo se ostalo dzunglo, pa Kante se tudi nebi branil. Si pa mislim da se bo story (cez vsaj nekaj let...) zakljucil nekje v severnih podrocjih, kjer se je v GW1 zacel. :P

Tr0n ::

Po mojem kar lepo sluzijo z Black Lion trading postom. Bi bilo zanimivo videt stevilke. :)

Guzzy ::

Canthe na žalost nebo.

citat od nekoga iz arenaneta:
"NCsoft was firm in its decision to stay away from "Asian" themes and keep it "universal." ArenaNet had to make adjustments quickly. A small number of you may recall that the human story was originally split by Canthans/Elonians/Ascalonians instead of the current Streets/Commoner/Noble paths. Divinity's Reach originally had sections dedicated to the three cultures as well (Ossan Quarters & Rurikton are the current "versions" perhaps?) ArenaNet obeyed NCsoft's suggestion and halted all Canthan productions, including the once-existing Canthan sector of Divinity's Reach.... Because of time restrictions, they had to erase the Canthan sector of DR quickly. The current result is "The Great Collapse." It's an inside joke now, she says. The "Collapse" symbolizes what was once an idea that didn't make it all the way. She further states that ArenaNet had to come up with some new lore to cover up the lack of Canthan content -- hence the Emperor's decree (read lore on Wiki). That's all I have."

IvoJan ::

Guzzy je izjavil:

Canthe na žalost nebo.

citat od nekoga iz arenaneta:
"NCsoft was firm in its decision to stay away from "Asian" themes and keep it "universal." ArenaNet had to make adjustments quickly. A small number of you may recall that the human story was originally split by Canthans/Elonians/Ascalonians instead of the current Streets/Commoner/Noble paths. Divinity's Reach originally had sections dedicated to the three cultures as well (Ossan Quarters & Rurikton are the current "versions" perhaps?) ArenaNet obeyed NCsoft's suggestion and halted all Canthan productions, including the once-existing Canthan sector of Divinity's Reach.... Because of time restrictions, they had to erase the Canthan sector of DR quickly. The current result is "The Great Collapse." It's an inside joke now, she says. The "Collapse" symbolizes what was once an idea that didn't make it all the way. She further states that ArenaNet had to come up with some new lore to cover up the lack of Canthan content -- hence the Emperor's decree (read lore on Wiki). That's all I have."


kurčev NCsoft, imajo miljon razlicnih MMORPG naslovov ki so cisto kitajski, potem pa zjebejo odlicno zgodbo v GW2. dafuq is wrong with you?!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Guzzy ::

Če pa cantha bo kdaj, bo čez kar nekaj let.

Tr0n ::

Jaz bi pa raje videl kaj novega, kar se ni bilo v GW1. Cantho tako ze imamo.

Truga ::

Jaz bi pa rad vidu jade sea v novem pogonu. :P

Tr0n ::

Delno ga mas v jade fractalu. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

stražar ::

tale super adventure box-kj ima veze z celotno zgodbo v igri in zmaji:)?

jade sea a je bilo v Tyriji kdaj jade sea, kot vem edino v Canthi-- glede GW2 zgodba ni slaba, edino z zmaji so malo šli mimo,lahko bi držali tradicijo iz enke,ko niso bili v tyriji glavni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Truga ::

Fraktali vsebujejo areje precej razlicnih arej. Ena je jade quarry themed.

Tr0n ::

stražar je izjavil:

tale super adventure box-kj ima veze z celotno zgodbo v igri in zmaji:)?

Nima, to je samo ArenaNet poklon starim igram. Eden developer/designer je zelel naredit "najboljsi jumping puzzle ever" in tako je nastal SAB. :)

stražar ::

ja precej so spremenili kot so prvotno načrtovali, tud human niso ascalonian, elonian pa canthan ampak noble, street rat-- pa greatcolapse,ko so na hitro unicili cantha predel in ga preuredili v gradbeno cono v igri pa izgleda kot neko nedokončano območje.Sploh vprasanje kaj bo z cantho in elono, verjetnejsa je zgodba o kristalnem zmaju in glint,pa o jormagu in primodusu v ekspansionih, tudi ne vemo, če se bo kaj dogajalo na ring of fire otokih v prihodnje...

Tr0n ::

Prihaja structured PvP update (spectator mode in custom arene). Pa nov dungeon. :D

Flame and Frost: Retribution
Introducing Custom PvP Arenas and Spectator Mode Beta

stražar ::

ah SPVP sploh ne igram, čakam na novosti v PVE in WvW:)

dungeon nekaj obeta, bomo videli, če bo Fractals 2 --8-)
««
34 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254601 (3198) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713751 (7061) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151661 (1375) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634142 (13171) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem