» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
31 / 43
»»

bdoxx ::

ja osebno menje si pa lahko ustvarim ane :D, v glavnem gw1 > gw2, kar se tiče PVE-ja

Tr0n ::

Po tvojem mnenju seveda. To si pozabil dodat. :)

bdoxx ::

saj sem :)

Truga ::

Men sta oba nekje na nivoju. GW1 se je seveda igral drugace (55 buildi, 160+ def buildi itd), ker v GW1 se je loot razdelil med party/henchmane, in je bilo solo najhitreje farmanje. V GW2 dobi vsak svoj loot, pa mislim da soliranje dungeonov niti priblizno ni mozno. Meni se zdi to boljsa resitev, isto ima resen naprimer DDO.

bigbada ::

Sem dokaj nov v gw2 sceni in imam nekaj vprašanj. Zanima me katero classo najbolj priporočate za pvp ? Kombinacija z raso je vseeno kaj vzames? Recimo, da vzames sylvari warriora al pa human warriora? Je kakašna razlika, razen v izgledu ?

Zanima me tudi, potem ko si lvl 80. Kaj še lahko počneš, razen da pvpjaš ? PVEja potem več ni ali ?

bdoxx ::

Zanima me tudi, potem ko si lvl 80. Kaj še lahko počneš, razen da pvpjaš ? PVEja potem več ni ali ?


grindaš za super duper armor :D

Tr0n ::

bigbada je izjavil:

Sem dokaj nov v gw2 sceni in imam nekaj vprašanj. Zanima me katero classo najbolj priporočate za pvp ? Kombinacija z raso je vseeno kaj vzames? Recimo, da vzames sylvari warriora al pa human warriora? Je kakašna razlika, razen v izgledu ?

Vse klase so cool in viable v PvP, pac odvisno kaj bi rad igral. Kombinacija z raso je vseeno ja, razlike so le v racial eliti skillih, kjer ima vsaka po en za tisto raso specificen skill.

bigbada je izjavil:

Zanima me tudi, potem ko si lvl 80. Kaj še lahko počneš, razen da pvpjaš ? PVEja potem več ni ali ?

Dungeoni (8 jih je, vsak ima story mode in 3+ explorable poti, ki se razlikujejo, explorable = heroic), World vs. World, sPvP, legendary item crafting, crafting na splosno, world completition, jumping puzzli etc.

Truga ::

Strazar je reku da bo igral na Desolationu, jaz sem ga pa dans vidu na Gondorju:

stražar ::

PVE je še vedno tudi po lvl 80, zgodba se ne konča z lvliranjem:)

Outsajder ::

Kako vi mislete da bi mi laufala gw2 in na katerih nastavitvah
gtx 560
4 gb ram
intel core duo 8400e 3.0 ghz
windows 7
1650 resolucija

hunter01 ::

Enak sistem kot, ga opisuješ imam sam.

Igro sicer igram zaradi 19inčnega 3:4 ekrana na 1280x1024.
Pustil sem auto-detect nastavitve in mi je nastavilo nekaj nastavitev na high (npr: textures, shaders), nekatere na medium (environment, shadows) in dve na low (animation, LOD distance).

Sam nisem spreminjal niti ene stvari, saj je igranje tekoče, okolje je pa že na medium res polno detajlov in ni potrebe po več.

Mislim, da bi na 1650 resoluciji moralo delovati enako.

Izpiše mi pa 63fps

Outsajder ::

hunter01 je izjavil:

Enak sistem kot, ga opisuješ imam sam.

Igro sicer igram zaradi 19inčnega 3:4 ekrana na 1280x1024.
Pustil sem auto-detect nastavitve in mi je nastavilo nekaj nastavitev na high (npr: textures, shaders), nekatere na medium (environment, shadows) in dve na low (animation, LOD distance).

Sam nisem spreminjal niti ene stvari, saj je igranje tekoče, okolje je pa že na medium res polno detajlov in ni potrebe po več.

Mislim, da bi na 1650 resoluciji moralo delovati enako.

Izpiše mi pa 63fps


Res? ker ljudje pravijo da pri gneči se fps spusti nizko dol pri dvo jedernih procesorjih bi bil zelo hvaležen za nek preizkus na tvoji strani pri WVWVW ali kakšen večji PVE event da ne zapravim 45 eur za brezveze hvala za naprej :)

Outsajder ::

hunter01 ::

Bom danes sprobal WvW. Problem je, da je treba čakat, da prideš na vrsto. V navadnem PvP dela brez problema. Kar je bilo teh eventov v nižjih level mapah tudi ni bilo problemov. Malenkost moram le počakat po loadingu, da se vse zriše (cca 5 sec), ampak je igra vseeno tekoča. Bi rekel, da so te loadingi itak tolk optimizirani, da ti postopoma prikazuje svet glede na zmogljivost računalnika, ne da bi trpela odzivnost.

Bom sporočil, ko probam :)

Tr0n ::

Za WvW je queue predvsem v Eternal Battleground of peek casih (po 18. uri ko folk ponavadi spila). Priporocam, da se queuas v kaksno drugo mapo (imas jih 4), kjer bos veliko hitreje noter prisel.

Vrste so pa zaradi limita igralcev na posamezno mapo, ker pac ne more bit na tisoce igralcev v eni mapi. :)

ahac ::

Mal butasto je to, da ni možnosti, da bi queuejal v vse.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Truga ::

Pa da ne vidis kolk je treba cakat je tud mal tecno.

hunter01 ::

Truga je izjavil:

Pa da ne vidis kolk je treba cakat je tud mal tecno.


Kako boš pa vedel koliko časa je treba čakat, če gre po sistemu en not, drugi ven?
Edino kar bi lahko prikazali je mesto v vrsti, kar pa ne dvomim, da bo v prihodnosti. (upam!) :)

bdoxx ::

v WOW-u ti piše (prbližno) :D sicer ne za PvP ampak Dungeone :D

Truga ::

Sej po tem ker si v vrsti vids kok bos caku ane.

hunter01 ::

Vem, na podlagi neke statistike, lahko predvidiš koliko časa so do sedaj rabili.

Ampak, glede na to, da sem dolgo igral wow tudi vem, da se je velikokrat ta estimated time, tako krepko zmotil, da bi bilo bolje da ga včasih ne bi bilo.
Mesto v vrsti se meni osebno zdi edino, kar bi lahko bilo.

ahac ::

Jah, če je estimated time 3 ure, potem vsaj veš, da je brezveze sploh bit v queue, razen če maš cel dan časa.
Pa glede na estimate bi tudi vedel v kater PvP je bolj pametno queuat, če je že treba enega izbrat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ABX ::

Eh, bojo že uredili. Sej tudi WoW so redno popravljali.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Truga je izjavil:

Pa da ne vidis kolk je treba cakat je tud mal tecno.

Tole ze imajo na todo listi. Trenutno ni ravno prioriteta. :)

stražar ::

tko pač je če je gneča:)

ahac ::

Lions Arch je pa awesome. Sploh so mi všeč tisti secret prehodi, ko se nekje spustiš in prideš v ogromno jamo, potem pa naprej plezaš in hodiš čez razne prehode. Nasplošno mi je ful všeč, da se da v GW2 velik raziskovat. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

A zna kdo povedat s katerimi lvli se spreminja ore za crafting? Vem, da je prvo Copper Ore, potem pa Silver.

Boobiz ::

Silver ni za weaponsmithe. Se mi zdi da je kar iron ore, ki se ga na začetku kombinira v iron ingote, potem pa v steel ingote še po 225 crafting skillu.
I'm drunk, what's your excuse?

yoco ::

Sj jz ne rabim za weaponsmith. Mam drugi crafting, ampak kot sm rekel, ne vem pri katerih mapah najdem določen ore. Silver mam že tok čez glavo, da ga bom sam še na TP dal! :|

Truga ::

Silver je za jewlerja. Ti nucas iron, ki ga pol smeltas v steel.

IvoJan ::

Ma kdo slucajno kak gw2 za prodat? Na igabib ga nimajo vec :/
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Truga ::

V nedeljo sem videl par kopij v leklerku.

Buggy ::

..kje pa se ga lahko sploh se kupi pri nas in po koliko...Muler?

hunter01 ::

Bigbang naj bi tudi v nekaterih mestih še imel kako kopijo. Imajo na njihovi spletni strani seznam trgovin, kjer imajo še na zalogi. Cena se mi zdi je pa 49,99€

Tr0n ::

Na uradni strani ga spet prodajajo.

https://buy.guildwars2.com/en/

stražar ::

kaj pa rabiš toliko kopij:)

IvoJan ::

ni zame, za kolega rabim.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

bdoxx ::

jaz menjam za 2wow gamecarda :D

Buggy ::

a ve morda kdo za kaksno box izdajo GW2, ki bi jo lahko danes v LJ dobil?

Tr0n ::

Igabiba pa Bigbang nimata?

Buggy ::

nobeden nima...pa rabim fizicno trgovino, da danes dvignem robo.
eLeclerc, Mercator v Supernovi ter Muller tudi ne...se kdo kje mogoce kaj nasel?

IvoJan ::

v big bangu baje sploh niso imeli, tako so mi oni rekli.

Buggy je izjavil:

nobeden nima...pa rabim fizicno trgovino, da danes dvignem robo.
eLeclerc, Mercator v Supernovi ter Muller tudi ne...se kdo kje mogoce kaj nasel?

igabiba ma collectors spet na zalogi ;)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

hunter01 ::

Buggy

igabiba ima tudi osebni prevzem. Piši jim/Pokliči jih, če imajo kakšno na zalogi, kljub temu, da na spletni strani ne piše.

Buggy ::

colby nima, sem klical...pricakujejo novo posiljko konev tedna. Rabim kako stacuno, kjer je kaksen pozabljen kos.

Truga ::

Na buy.guildwars2.com zdej spet prodajajo, ce rabis zdele prec in imas paypal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

ABX ::

Jebeš ti škatleno verzijo, bodite ekološko osveščeni.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Buggy ::

jebes digitalno za 5€ vec pa se na polico za trofejo ne morem nic postavit...pa nikar spet z ekofasiznom v vsaki temi

ABX ::

Jaz sem jo dobil za 40E.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

stražar ::

vsekakor igra mora imeti škatlo:)

Tr0n ::

Zdaj lahko se Macovci spilajo na OSXu.

https://www.guildwars2.com/en/news/anno...
««
31 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254584 (3181) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713706 (7016) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151653 (1367) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634003 (13032) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313088 (1828) Tilen

Več podobnih tem