» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
19 / 43
»»

tt2 ::

Ste nekateri pametni. Komentiraj, ko bo špil zunaj in če ti ni všeč ga pač ne igraj.

Outsajder ::

Jst sm gledu livestreame celo noč in vse kar sem videl je bilo čist spodobno za beto...

Bojo že popravili probleme saj niti datuma izdaje niso še določili

Zgodovina sprememb…

Boobiz ::

Dons lepo deluje, brez dcjev in laga, še overflow ni bil nikol poln, da bi ostal v mestu.
I'm drunk, what's your excuse?

Truga ::

Good Guy je izjavil:

stražar je izjavil:

to je še vedno BETA.


Glede na probleme bi reku da je to prej ALPHA verzija. Bete verzije špilov danes so ponavadi zelo izpiljene.

Beta pomeni da je under construction. Ce pol spila v early beti zaradi enga patcha ne dela to nebi smelo bit nic cudnega.

Ti pa jambras ker je nizek FPS? Take reci so low priority tako dalec pred releasom, to pride na vrsto mesec ali 3 prej ne pa 3/4 leta.

stražar ::

špil je še vedno v beta fazi in tu v testiranjih pričakovano ne bo vse delovalo kot v releasu.zato pa so beta testi....

Tr0n ::

Ena lepa zbirka screenshotov iz BWE #1. :)

http://guildwars2.si/2012/04/bwe-1-scre...

Aja, WvW = pwnage!

Guzzy ::

Se strinjam, ena ura v wvw mine v par sekundah

Tr0n ::

Konec eventa. Fun times. :)

Good Guy ::

Truga je izjavil:

Good Guy je izjavil:

stražar je izjavil:

to je še vedno BETA.


Glede na probleme bi reku da je to prej ALPHA verzija. Bete verzije špilov danes so ponavadi zelo izpiljene.

Beta pomeni da je under construction. Ce pol spila v early beti zaradi enga patcha ne dela to nebi smelo bit nic cudnega.

Ti pa jambras ker je nizek FPS? Take reci so low priority tako dalec pred releasom, to pride na vrsto mesec ali 3 prej ne pa 3/4 leta.


Kaj ko bi ti za spremembo kakšno stvar prebral?

stražar ::

konec testa in nadaljuje se boj v GW1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Boobiz ::

Še kar neodločen o klasi. Guardian in ranger me nista prepričala, čeprav mam filing da me nobena klasa ne bo za kar krivim weapon sete. Testiraš, testiraš, testiraš ampak na koncu z nobenim setom ne pvejaš nič lažje ker je damage povsod dost even. Rahlo razočaran v tej smeri.
I'm drunk, what's your excuse?

Tr0n ::

Se video zadnjega group eventa, ki sem ga posnel. Moa killing FTW.

stražar ::

ampak grafika pa ni ravno čista,verjetno zaradi testiranj...

Tr0n ::

Čista? :)

Truga ::

Good Guy je izjavil:

Kaj ko bi ti za spremembo kakšno stvar prebral?

Sem prebral tvoj post.

Tole men ne zgleda kot alpha verzija. Kje so placeholder efekti? Kje so glitchi? Kje so artefakti? Kje je crash?

Edini problem ki sem ga imel jaz je bil nizek frame-rate, pa da enga skill challenga nisem mogel narest ker sem npcja ubil namesto da bi ga samo premagal in bi dobil od njega skill point. Pa spil mi je v dveh dneh crashal enkrat samkrat.

Ce je to zate alpha, kaj je pol koncni produkt? Ker se blizzardovi spili majo vec problemov ob releasu.

Tr0n ::

Zakaj pa v tem videju ne uporabljas 7 in 8 utility skilla? Noob. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

HupChup ::

Sicer sem tvoje objavljene posnetke videl na gwguru, ampak kot kaže, ti je igra tekla precej tekoče, Tr0n.

Sam nisem imel te sreče, sploh ko je vletela kakšna grupa in začela spemat, mi je pričelo precej lagat.

Mam sicer c2d 3.2 GHz in 6870, je pa res, da sem igral na ameriškem strežniku (zaradi prijatelja).

Tr0n ::

Na zgornjem video posnetkuk sem imel med 8 do 20 frejmov, tako da ni tekla ravno gladko. :) Ampak to bodo se porihtali.

Truga ::

Tr0n je izjavil:

Zakaj pa v tem videju ne uporabljas 7 in 8 utility skilla? Noob. ;)

Ker sm hotu demonstrirat depth charge. In ker sparam skill pointe za boljse skille. Doh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

tt2 ::

Jao ljudje. Pa igre grafične še skorajda ne izrablja. Tk, da vseeno če imate integrirano ali pa grafično za 500€. Spomnite se samo Battlefielda 2, ko je 2 tedna pred izidom izšla skoraj končana igra, ampak še vedno v beti in je igra štekala nenormalno, ker ni do konca izrabljala procesorske moči. Pol pa ko so izdali patch čez teden tni pri celotni igri pa so FPS poskočili nenormalno, ker je igra začela izrabljati vso procesorsko in grafično moč. Kot pravim, kritizirajte, ko bo igra zunaj, ne pa neke bete. :D

stražar ::

Truga a to je elementalist pod vodo?

ShinseiYama ::

Majhen oglas za Guild Wars 2 Guild

Počasi se približujemo dnevu ko bo izšel Guild Wars2 katerega jaz kakor veliko drugih že težko pričakuje.

Zato z veseljem povem da bomo zalaufali guild ki bo seveda multinacionalen a rad bi začel z rekrutom z tistimi slovenskimi igralci ki, vejo da bojo igrali GW2 ter želijo guild kjer ne bo nobenih dram, pač pa samo zajebancija in uživanje.

Guild bo seveda PVP in PVE tako da upam da bo se našlo za vsakega nekaj ,jaz sam bom zagotovo probal vse 3 aspekte igre PvE,PvP Structured ter Mist PvP :P.

Web stran imamo: www.extremenastytossers.com pravzaprav vam se niti ni treba regestrirati nanjo, dovolj bo že če se regestrirate na naš Guild Wars 2 forum ,ki je dosegljiv tu: gw2.extremenastytossers.com ali preko gumbeka na naši glavni strani :).

Teamspeak 3 imamo ,in upam da se vas jih bo nekaj našlo ter zbrali pogum ter prišli nanj za chat in zajebancijo,

Resnično vsi lepo vabljeni in upam da se vas jih bo kaj nabralo, ter ne pozabite če imate prijatelja iz tujine ga kar pocukajte malo, več nas bo bolje bo.

Opozorilo: Tisti ki vas zanima, bodite pripravljeni na zajebancijo, šale na lastni račun in užitek ,Čeprav mamo včasih tudi krut humor tako vsaj vidimo da ste dovolj zreli za nas.

Lep Pozdrav
ShinseiYama

stražar ::

a bo sploh deloval teamspeak v gw2?
a niso rekli da bo prek telefona govor:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Boobiz ::

stražar je izjavil:

a bo sploh deloval teamspeak v gw2?


Not sure if trolling... 8-O

http://www.teamspeak.com/?page=teamspea...
I'm drunk, what's your excuse?

stražar ::

EU Worlds
•Kodonur•Gandara
•Kodash
•Blacktide
•Istan
•Vabbi
•Kourna
•Fissure of Woe
•Underworld
•Ring of Fire
•Far Shiverpeaks
•Petrified Forest
•Jade Sea
•Desolation
•Magus Falls
•Whiteside Ridge
•Fort Ranik
•Ruins of Surmia
•Sharp’s Corner
•Aurora Glade
•Riverside
•Elona Reach
•Augury Rock
•Abaddon’s Mouth
to so bili EU serverji v BETA testu(verjetno bodo tudi ob releasu isti, vendar vidim da bo omejitev med prehajanjem teh svetov, le enkrat tedensko bo možno zamenjati svet in plačati 1800 gema?),sicer omenjajo tudi možnost prostega prehoda v releasu gw2,vendar bo neka finta.

tu še članek----
While you can change your home world, there is a limit of one world transfer every seven days per account and a charge of 1,800 gems for each transfer. A world transfer moves all of your existing characters to your new home world. Any subsequent characters you create will also play in this new home world.

When Guild Wars 2 launches, you will also have the option to play with your friends on another world with our free “guesting” feature. With guesting, your characters can play on any world where you have friends—with certain restrictions. For instance, you will not be able to participate in WvW while guesting.



sedaj me pa zanima na keterem svetu je najboljše za Slovensko skupino igralcev in če je slučajno server vezan na rase??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tr0n ::

Ne, server ni vezan na rase. Kot vidis, lahko tudi poljubno obiskujes druge serverje brez placila. 1800 gemov moras kupit (z in-game denarjem ali pravim denarjem) samo v primeru, ce zelis zamenjat svoj home server, ki je pomemben predvsem zaradi WvW.

O slovenskem serverju se se dogovarjamo (je se cas). :) Po mojem je do releasa se kar nekaj mescev, tako da bosta vmes se vsaj dva ali trije BWEji.

Guild Wars 2 Slovenija pa je bil na Riverside serverju za BWE #1. Imeli smo preko 90 clanov v guildu. Drugace pa spremljaj GW2si da bos na tekocem, ce te seveda zanima. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Truga ::

stražar je izjavil:

Truga a to je elementalist pod vodo?

Jap. Fire element.

stražar ::

in če se zgodi da je tvoj server poln moraš izbrat drugega običajno, tko da če je slučajno tvoj prijatelj v tistem serverju ga ne moreš srečat, edino če se logira na ist server- podobno kot v AION.

Tr0n ::

Mislis overflow server? V beti je bil bug, da folk ki je bil v partiju ni prisel na isti overflow server. To bo za naslednji BWE popravljeno.

Mcsin ::

En piškotek pred naslednjim BWE, upam da niste cliente brisal. :)

"We'll be conducting a stress test on Monday May 14 from 11 AM to 6:00 PM PDT (-7 GMT).

This special test event is open only to Pre-Purchase customers who have registered their accounts. With your help, we can conduct important tests and address some of the issues we identified during our first Beta Weekend Event. During this event, all you need to do is play normally with a new or existing character on your Beta account using the same game client. Please note that since this is a stress test of our servers, you may experience some in-game performance issues. If you've pre-purchased Guild Wars 2 and wish to participate in the stress test, we recommend that you register the account and download the game client."

ShinseiYama ::

Kaj čmo brisat :P , bo treba še velik igrat.


gw2.extremenastytossers.com

Za tiste ki ne veste kaj bi igrali sprobajte tole: http://www.pathofexile.com

Pesimist ::

kolko je to po balkanskem času?

Tr0n ::

Pesimist je izjavil:

kolko je to po balkanskem času?

http://guildwars2.si/2012/05/gw2-stress...

tt2 ::

A kakšnega privatnega serverja še noben ni naredu? xD

Guzzy ::

Se res ne splača

yoco ::

Rad bi nekaj vprašal. Na gameshop sem prednaročil igro. Zanima me, a jo to potem dobiš ko igra izide?

Tr0n ::

Ce je prednarocilo, potem bos lahko zacel igrat en dan pred izidom. Ce bi pa rad igral se na vseh betah, pa rabis pre-purchase (se pravi v celoti placas za igro).

stražar ::

ravno dovolj zgodaj bo en dan pred uradnim izzidom:)

seveda, če bodo pravočasno dostavili igro v poštni nabiralnik...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

tt2 ::

A mogoče kdo ve, če bo imela katera slovenska trgovina pred izidom še na voljo pre purchase oz., če obstaja kakšna možnost z plačilom paysafecard? Saj nimam kreditne in paypala.

Tr0n ::

Igabiba je NCsoft zastopnik, tako da ce se kdo ima, imajo oni.

Je pa folk z paysafecardom kupoval na eni online trgovini, samo se trenutno ne spomnim vec URLja.

stražar ::

danes pa je nek stres test bete GW2?

yoco ::

A je ta igra bolj strojno zahtevna kokr pa SW TOR?

stražar ::

tam okoli se vrti...

tt2 ::

Ne moreš še nič rečti, ker trenutna beta še ne izrablja grafične.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

Truga ::

Jaz mam terrible terrible framerate, ce je guzva. Nastavljanje grafike na low ne naredi popolnoma nicesar (pridobim nekaj FPS, ampak nic opaznega), tko da je ocitno CPU bound zadeva, kot je rekel tt2.

Koncna igra, ce gre za zaupat arenanetu po prejsnji igri, bo pa tekla verjetno povsem gladko tud na precej starih masinah. GW1, z vsem na max, je njega dni tekel povsem gladko na moji zastareli srednjesolski (beri: zanic) masini, in vseeno zgledal bolje kot drugi MMOji tistega casa. Ceprav bi se dalo razpravljat ce je GW1 sploh MMO (IMO, ni, instance+3D lobby does not an MMO make). :P

yoco ::

Mene sam mal grafična na laptopu skrbi ker ni ravno dobra!

stražar ::

to je BETA, grafika ni dokončna,tu se ugotavlja probleme v igri:)

Freaxx ::

Za prepurchase verzijo lahko nabaviš še na onlinekeystore.com, majo možnost plačila z paysafecard. ( rečeš lpo če ti lahka dajo 60 centov popusta da glih z enim 50 eur psc dobiš).
Sem nabavil tam in je vse lepo delovalo :D

tt2 ::

http://www.onlinekeystore.com/guild-war...

a to je to? že nekam ful poceni.

stražar ::

««
19 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254606 (3203) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713757 (7067) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151664 (1378) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634147 (13176) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem