» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
10 / 43
»»

tt2 ::

Pff, ravno tega sem se bal, da bodo asura zgledali preveč vesoljsko, medtem ko je sylvari fenomenalen, ampak me na splošno ne mika. Ajajaj.

Meizu ::

Ja sam meni je thrill glih to lvlanje. Da se dejansko poznajo neke razlike med low, middle in top lvli. Kot sem zdaj to prebral... Je zame zaskrbljujoče. Vendar je vseeno špil tako odpičeno narejen, da ga bom še vedno z guštom igral. Sam ne bo to to. Še posebej sm mel visoka pričakovanja, ko so developerji rekli, da bodo v GW2 vključili več MMORPG elementov, saj je bil glavni očitek GW ravno ta, da je pve preveč single player like.

Tr0n ::

McGregorSL ::

Meizu... GW je pač FREE

Poleg tega pa je meni super, da je bolj odvisno od skilla igralca in ne od LVLa ali geara

ahac ::

Brez naročnine je... to še ne pomeni, da je free.
Sicer se bodo pa verjetno vseeno poznale razlike med lvl 20 in 80 (zarad geara, itd..)?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Good Guy ::

Logično bi blo, drugače te mine igrat po 20 levelu...

Meizu ::

Ma nekej morjo nardit, drugače je to res čudno. Če mislijo nardt lvl20 top lvl, kjer še dobiš kakšne state, potem naj raje naredijo stvar tako, da od tam naprej kažejo samo game progress v procentih. Drugače je to res čudno.

Tr0n ::

Kdo pravi da je lvl 20 top level? Levelov je 80, tudi gear ima level 80. Kaj tocno vas muci? :)

Meizu ::

Aja, potem je kul. Ja ne nekdo tukaj je omenil, da je lvl 20 top lvl, kjer še dobiš boljše state, ter gear, potem pa do lvla 80 samo napreduješ kot game progress kao. Al neki takega.

Aja, eno vprašanje mimogrede:

Tega nisem še zasledil - kako bo z gearom? A bo ogromno različnih gearov al bo to bolj lvl set varianta? Upam da me razumete, kaj hočem vprašat.

Mislim, v boljših MMORPGjih imaš recimo miljon kosov geara, po več raznih gearov tudi za isti lvl, medtem ko nekateri MMORPGji delajo po principu pač, da lahko od lvl 35 naprej recimo nosiš pač boljši armor set.

Kako je torej s tem?

tt2 ::

Še nekaj me zanima. A je komu uspelo najti kak posnetek od asura elementalista ali necromancerja? Na youtubu sem našel le tistega guardiana. :D:D

tt2 ::

Btw, kaj je bilo mišljeno s to tako imenovano veliko novico. A so jo že oznanili ali sem samo narobe razumel?

stražar ::

Wizard ::

@tt2 evo asura necromancer...sicer samo pvposnetki:


tt2 ::

ql, tnx. Res super stvar, da ima kapuco čez glavo :D:D.

Guzzy ::



Še en bossfight, po moje bodo te še kar zanimivi za razliko od drugih iger

stražar ::

ful dober prikaz bossa, pa dodge gumb namesto energije je dobrodošla sprememba.

Steinkauz ::

Glih kar dal preorder:
http://www.gameseek.co.uk/pd/VideoGames...
Skupaj s poštnino 34 funtov oziroma 39eur

SomethingEls ::

Steinkauz je izjavil:

Glih kar dal preorder:
http://www.gameseek.co.uk/pd/VideoGames...
Skupaj s poštnino 34 funtov oziroma 39eur


A to je potrjen datum izida?
Silly Rabbit, Trix are for Kids

Mcsin ::

Zaenkrat ni nobenga uradno potrjenga datuma izida, je pa Q1 2012 zaenkrat najbolj verjeten.

Pesimist ::

če to nebo wow izpodrinlo ga nič nebo.

Good Guy ::

Pesimist je izjavil:

če to nebo wow izpodrinlo ga nič nebo.


upam da je bil to joke

Pesimist ::

Ti kar upaj.

Nemixxx ::

Sam igram WoW in srčno upam da ga izpodrine,fora je tle sam da pri WoWu usak mesec izidejo novi patchi in je zmer neki nanov tu pa tega nebo in sčasoma se bojim da se naveličaš igre prej k pa WoW....ampak pozabmo ka je bolš,js sam povem da preneham z igranjem wowa k izide GW2 :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Pesimist ::

Jaz sem wow preneho zato ker vsakic ko sem priso do 85 mi je se samo oni 4+ dungeoni ostali. Za guilde nimam časa in ne volje.

Guzzy ::

če to nebo wow spodrinlo ga bo pa kaj druga, nothing lasts forever

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Tr0n ::

Igri sta dovolj razlicni kar se tice gameplay-a, questov, PvP-ja ter buisness modela, tako da noben ne rabi drugega "izpodrinit". :)

Pa se nekaj PvP matchov od vceraj. Komentatorja sta djWHEAT in Matt Wither (ArenaNet Systems Designer).




Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

stražar ::

hmm a bo tudi deathmatch vključen v pvp xd

Tr0n ::

Conquest ne bo edini PvP mode, tako da je mozno. Sicer bo pa WvWvW imel bolj klasicen deathmatch.

stražar ::

lepo to slišat, se vidi po demo predstavitvah da igra omogoča deathmatch način in tudi veliko več 3d pogledov kot v katerikoli drugi mmo.(vodne kapljice na zaslonu, efekti skilov čez zaslon, etc)

Guzzy ::

Še komu drugemu ne dela GW2 newsletter? Sem se prijavil, pa mi ne pošljejo nobenega maila. Še komu?

Tr0n ::

Saj so dosedaj poslali samo enega. :)

Meizu ::

Nekam je umrla tale tema. Je kaj novega o špilu, mogoče kakšen release date znan?

Boobiz ::

Nič pametnega. Predtavli so malo več čar kostumizejšna, spremembe UI, in nov sistem učenja skillov http://www.arena.net/blog/eric-flannum-...

Drugače pa:

NCSoft 2011 earnings call
From the Q&A:

"We are planning on conducting a CBT within this year, but for us to conduct a large scale CBT test that can be significantly felt within the market, I think that we are anticipating about the beginning of next year to do that. Therefore, we don't have a concrete schedule yet with regards to the full commercialization schedule for Guild Wars 2, but I'm thinking that it will be not too late part of next year, but some time in the latter part of next year that would be possible, perhaps. But, we will have to wait and see the testing results this year to come up with the final schedule."


I think you all need to take a deep breath and calm down. The essence of the earnings call is: Nothing changed from what we have said in the past. We will enter CBT before the end of the year, and depending on the results we get from it, we will decide on Open Beta and Launch.

And we stated multiple times in the past that we have a small team exploring console, but that we are 100% focused on making the best PC game possible.
I'm drunk, what's your excuse?

bajsibajsi ::

Kar nekaj zanimivih tock:
http://www.teamquitter.com/viewtopic.ph...

Tist s pogledom kamere je res krneki, upam da do izzida igre spremenijo.

Tr0n ::

Par zanimivih tock, sploh o profession overlapu. Na zalost (oz. sreco) bo poudarek v GW2 na PvE, manj na PvP (oz. veliko manj, ce jo primerjamo z GW1). Zato je tudi smer razvoja taksna, kot je trenutno in design odlicitve taksne, kot so.

bajsibajsi ::

GW(1) akcijska cena http://us.ncsoft.com/en/news/ncsoft-bla... Trilogija za 15$. Ce kdo zeli nabirati HOM.

Wizard ::

Kot smo pričakovali, Mesmer je zadni profession -

"Yes, Mesmer is the final profession. Seems like someone jumped the gun. Official reveal will be on Wednesday, stay tuned. ~MK"

Tr0n ::

Indeed. :)

tt2 ::

huhuhuuuu, zdaj pa le še betaaaa!!! :D

damirez ::

Jest sm se odločil, da bi kupil Guild Wars. Ampak sm bl casual in nism enke igral. Pa me skrbi, če bom lahko užival v igri? Ali je to pač špil, kateremu se moraš bolj posvetit?

Tr0n ::

Odvisno od tega, kaksen igralec si. Naceloma lahko na hitro naredis kako personal story misijo/dungeon ali pa skocis v kak PvP match za 10-15 minut (hot-joinable, server browser based). Ce bos zelel preigrati cel personal story in levelat do 80, pa bos verjetno porabil kar precej casa.

McGregorSL ::

damirez je izjavil:

Jest sm se odločil, da bi kupil Guild Wars. Ampak sm bl casual in nism enke igral. Pa me skrbi, če bom lahko užival v igri? Ali je to pač špil, kateremu se moraš bolj posvetit?

Po pravici povedano, boš bolj užival, če nisi igrl GW1 in ali še bolje ni sigral drugih MMO iger... Casual friendly je pa že Ne-plačljiv sistem, ki ga GW ima. Kupiš in špilaš dokler bodo serverji up (kar bo verjetno vsaj nekaj let), brez da dodatno plačuješ.

Guzzy ::

Verjetno malo več kot nekaj let :D

ahac ::

brez da dodatno plačuješ.

Razen, ko kupiš expansion, ko rabiš kakšen dodaten character slot, ko hočeš več prostora za iteme, ko hočeš "unlockat" skille in gear (z evri!), itd...
Guild Wars In-Game Store
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

McGregorSL ::

ahac je izjavil:

brez da dodatno plačuješ.

Razen, ko kupiš expansion, ko rabiš kakšen dodaten character slot, ko hočeš več prostora za iteme, ko hočeš "unlockat" skille in gear (z evri!), itd...
Guild Wars In-Game Store

Ne bi rekel, da casual player to potrebuje...
...jaz sem bil malenkost več kot casual player in tega v GW nisem potreboval... še prvega dodatka mi je bilo bolj kot ne žal... sem ga bolj kupil za PvP s friendi.... ostale dodatke pa preskočil.

Čeprav je bilo kar kul biti so-ustanovitelj kar uspešnega guilda :D BoS (brootherhood of Slovenia) kasneje preimenovan v AmeN (Holly hand grenade)

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Tr0n ::

bajsibajsi ::

Tr0n je izjavil:

Closed beta 16. decembra.

http://guildwars2.si/2011/12/closed-bet...


Si not? :p

tt2 ::

a ni nobenih videov od closed bete?

Tr0n ::

Ne, ker je closed in pod NDA.
««
10 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254631 (3228) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713783 (7093) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151671 (1385) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634190 (13219) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313096 (1836) Tilen

Več podobnih tem