» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
7 / 43
»»

Pesimist ::

zgleda hudo, vendar tudi fejst inscinirano. Ce bo pol tak dobro bo ze cool.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

McGregorSL ::

Pištole mi pa niso všeč .... lok proti pištoli? meč proti pištoli?

ABX ::

McGregorSL je izjavil:

Pištole mi pa niso všeč .... lok proti pištoli? meč proti pištoli?


Prve pištole v zgodovini niso bile ne vem kaj in se jih je uporabljalo skupaj z loki in meči.

P.S: Tudi WoW jih ima in ne izstopajo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Pesimist ::

McGregorSL je izjavil:

Pištole mi pa niso všeč .... lok proti pištoli? meč proti pištoli?


lolz. En mah z sablo te tudi ubije drugace.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

McGregorSL ::

ABX je izjavil:


P.S: Tudi WoW jih ima in ne izstopajo.

Aja če jih ima WoW pol je pa vredu... sorry :)

Pesimist je izjavil:


lolz. En mah z sablo te tudi ubije drugace.

Ja ne če te pitšola prej ubije na daleč... sploh pa zgleda dost bedno, ko s tako pištolo strelja kot z mitraljezom... raje imam v svojih fantazijskih igrah srednji vek in Might & Magic sceno in ne Might&Magic&Guns ...

Govorim za pištolo ostalo zgleda, da dobro napreduje...

ABX ::

McGregorSL je izjavil:

ABX je izjavil:


P.S: Tudi WoW jih ima in ne izstopajo.

Aja če jih ima WoW pol je pa vredu... sorry :)

Pesimist je izjavil:


lolz. En mah z sablo te tudi ubije drugace.



Priden, vzameš en moj stavek izven konteksta in pametuješ.
Troll.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

McGregorSL ::

ABX je izjavil:


Priden, vzameš en moj stavek izven konteksta in pametuješ.
Troll.


No potem mi pa prosim razloži kaj ima WoW veze s pištolami v Guildwars 2?

Prvi tvoj stavek si pač vzel iz realnega sveta dejstvo, da je obstajal prehod med lokom in pištolo... no recimo sprejmem.

Sorry sam drugi tvoj stavek pa se mi je zdel smešen... ker sem menenja da Wow niti približno ni merilo za Guildwars... in sedaj si užaljen? (retorično vprašanje)

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Folk, tole je fantasy game, ne reality game. :)

ABX ::

McGregorSL je izjavil:

ABX je izjavil:


Priden, vzameš en moj stavek izven konteksta in pametuješ.
Troll.


No potem mi pa prosim razloži kaj ima WoW veze s pištolami v Guildwars 2?

Prvi tvoj stavek si pač vzel iz realnega sveta dejstvo, da je obstajal prehod med lokom in pištolo... no recimo sprejmem.

Sorry sam drugi tvoj stavek pa se mi je zdel smešen... ker sem menenja da Wow niti približno ni merilo za Guildwars... in sedaj si užaljen? (retorično vprašanje)


Nekdo sprejme dejstvo iz zgodovine, drugi iz podobne igre. Vseeno mi je če si zadovoljen z primerjavo A ali B.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Pesimist ::

Final Fantasy done it first!

Tr0n ::

Vigil Keep (The Vigil baza) in Hoelbrak (norn mesto).



McGregorSL ::

Kaj je bil ta boj na koncu? Ko si ranjen imaš še last stand? al kako?

bajsibajsi ::

McGregorSL je izjavil:

Kaj je bil ta boj na koncu? Ko si ranjen imaš še last stand? al kako?


O tem so pisali, da imas "nekaj" casa pred smrtjo. Medtem te lahko drugi igralec tudi revajva.

Drugace pa precej dolgocasni videji. Pa vedno igra kak nub, ki mora na tistih bogih 5 skilov klikati z misko. Razen ce key settings ni bil na voljo. Kar se tudi ne bi cudil, glede da bo gamepad podprt... soo much about MMO socializing.

Good Guy ::

bajsibajsi je izjavil:

McGregorSL je izjavil:

Kaj je bil ta boj na koncu? Ko si ranjen imaš še last stand? al kako?


O tem so pisali, da imas "nekaj" casa pred smrtjo. Medtem te lahko drugi igralec tudi revajva.

Drugace pa precej dolgocasni videji. Pa vedno igra kak nub, ki mora na tistih bogih 5 skilov klikati z misko. Razen ce key settings ni bil na voljo. Kar se tudi ne bi cudil, glede da bo gamepad podprt... soo much about MMO socializing.


to so nubi..:)

lepo se vidi številke pod skili tko da to bo, oz si ne predstavlam mmo-ja, kjer maš 1 miljon skillov brez te podpore.

Pesimist ::

sej jih nimas 1 miljon.

Tr0n ::

McGregorSL je izjavil:

Kaj je bil ta boj na koncu? Ko si ranjen imaš še last stand? al kako?

Ja, ko ti zmanjka healta gres v downed state, kjer se imas moznost uporabljat posebne "downed" skille. Ce ti uspe ubit moba, se avtomatsko resurrectas in lahko nadaljujes boj. L4D style. :)

Meizu ::

Pesimist je izjavil:

sej jih nimas 1 miljon.



Pri Aionu recimo je skoraj obvezen combo mouse clickanja ter 1-9 razporeditve skillov. Še posebej pri kakih mage, ter buff classi, kjer je teh buffov, ter dodatnih pomembnih skillov še malo morje.

stražar ::

Glede rewardow v gw2 nekaj se lahko dobi, a ne preveč, ker ni fer do novih igralcev.Če je GW2 nov začetek naj bo za vse enako.

Outsajder ::

A pa to bo kot wow da se na mesec plačuje ali kot gw1?

Tr0n ::

Kot GW1.

stražar ::

kak wow-gw2 bo povsem druga zgodba, a si videl v Wow kaj drugega razen questanje in grindanje za višji lvl ter posledično močnejši lik? V GW2 bodo pa eventi,osebne zgodbe in ker je anet proti grindu upam da ga res ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Outsajder ::

Tr0n je izjavil:

Kot GW1.

V gw si kupil in naprej zastonj igral v wowu pa potem še plačeval mesečno v gw2 pa bo?

bajsibajsi ::

stražar je izjavil:

Glede rewardow v gw2 nekaj se lahko dobi, a ne preveč, ker ni fer do novih igralcev.Če je GW2 nov začetek naj bo za vse enako.


Nja, sam sem podobnega mnenja...

IvoJan ::

to kar se v gw2 dobi za stare igralce bo itak bolj vizualno kot kaj drugega. tako kot je bilo v gw1 neki rewardi za colletor's edition al pa kaj tazga. itak bojo pomoje orozja spet na to foro kot v gw1 da bo vsako orozje imelo svoj max, in pac ne bo neke hude nepravicnosti in neenakosti med igralci, ker max weapone ni tezko dobit, razlikujejo se samo po skinu in redkosti, ter posledicno v ceni, ceprav delajo enako damagea.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Outsajder je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Kot GW1.

V gw si kupil in naprej zastonj igral v wowu pa potem še plačeval mesečno v gw2 pa bo?

Isto, kot v GW1. Kupis in spilas brez mesecne narocnine.

Tr0n ::

ABX ::

Baje da bo tudi Chuck Norris lik. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

IvoJan ::

Haha huda prvoaprilska :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

strictom ::

stražar je izjavil:

kak wow-gw2 bo povsem druga zgodba, a si videl v Wow kaj drugega razen questanje in grindanje za višji lvl ter posledično močnejši lik? V GW2 bodo pa eventi,osebne zgodbe in ker je anet proti grindu upam da ga res ne bo.

Roflmao. WoW brez osebnih zgodb? Za cist vsakem karakterju maš vsaj par strani lore-a napisanga. Ogromno o njih zveš v sami igri. Eventi so nonstop. Grindanja je pa pri WoWu manj kot v vseh ostalih MMORPG-jih.

Glede na napisano lahk sklepam, da si WoW videl samo od daleč in od besed kolegov, ki si ne morejo privoščit mesečne naročnine in se tolažjo da je itak drek od igre :)

Haters gonna hate.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

strictom je izjavil:

Za cist vsakem karakterju maš vsaj par strani lore-a napisanga. Ogromno o njih zveš v sami igri.

Lora je imel ze GW1 ogromno, ampak tukaj gre za nekaj drugega. Predstavljaj si GW2 personal story kot single player RPG z zgodbo, kjer je tvoj lik junak in kjer se zgodba brancha glede na tvoj background in odlocitve, ki si jih sprejel tekom igre. Tako nekako. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Pesimist ::

wat?

Tr0n ::

Wat what? :)

stražar ::

strictom je izjavil:

stražar je izjavil:

kak wow-gw2 bo povsem druga zgodba, a si videl v Wow kaj drugega razen questanje in grindanje za višji lvl ter posledično močnejši lik? V GW2 bodo pa eventi,osebne zgodbe in ker je anet proti grindu upam da ga res ne bo.

Roflmao. WoW brez osebnih zgodb? Za cist vsakem karakterju maš vsaj par strani lore-a napisanga. Ogromno o njih zveš v sami igri. Eventi so nonstop. Grindanja je pa pri WoWu manj kot v vseh ostalih MMORPG-jih.

Glede na napisano lahk sklepam, da si WoW videl samo od daleč in od besed kolegov, ki si ne morejo privoščit mesečne naročnine in se tolažjo da je itak drek od igre :)

Haters gonna hate.



to pa ne bo držalo, sploh ne veš koliko semigral wow, lahko trdim da je gw zgodba povsem druga, in v gw nikoli ni bilo potrebno plačevati mesečne naročnine.Zgodba je precej boljša,herote imaš v gw-v wow jih ni... pa še prihraniš mesečno in igraš na original serverjih.O grafiki ni vredno izgubljati besed vse pove ko zaženeš igro.
Sicer je pa tale tema o GW2 in ne o WOW.Če pa imaš takšno mnenje me sploh ne moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

stražar ::

strictom je izjavil:

stražar je izjavil:

kak wow-gw2 bo povsem druga zgodba, a si videl v Wow kaj drugega razen questanje in grindanje za višji lvl ter posledično močnejši lik? V GW2 bodo pa eventi,osebne zgodbe in ker je anet proti grindu upam da ga res ne bo.

Roflmao. WoW brez osebnih zgodb? Za cist vsakem karakterju maš vsaj par strani lore-a napisanga. Ogromno o njih zveš v sami igri. Eventi so nonstop. Grindanja je pa pri WoWu manj kot v vseh ostalih MMORPG-jih.

Glede na napisano lahk sklepam, da si WoW videl samo od daleč in od besed kolegov, ki si ne morejo privoščit mesečne naročnine in se tolažjo da je itak drek od igre :)

Haters gonna hate.

Lepa prvoaprilska šala .

ahac ::

to pa ne bo držalo, sploh ne veš koliko semigral wow, lahko trdim da je gw zgodba povsem druga, in v gw nikoli ni bilo potrebno plačevati mesečne naročnine.Zgodba je precej boljša,herote imaš v gw-v wow jih ni... pa še prihraniš mesečno
Torej... 2x si napisal, da je GW kul, ker je poceni.

in igraš na original serverjih
in WoW si igral na pirat serverjih in hočeš, da te folk vzame resno? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

stražar ::

TI PA RAZPREDAŠ O WOW V GW2 TEMI:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

stražar ::

ahac je izjavil:

to pa ne bo držalo, sploh ne veš koliko semigral wow, lahko trdim da je gw zgodba povsem druga, in v gw nikoli ni bilo potrebno plačevati mesečne naročnine.Zgodba je precej boljša,herote imaš v gw-v wow jih ni... pa še prihraniš mesečno
Torej... 2x si napisal, da je GW kul, ker je poceni.

in igraš na original serverjih
in WoW si igral na pirat serverjih in hočeš, da te folk vzame resno? :))



1. NAPISAL SEM 1X DA NI TREBA PLAČEVATI
2. MESEČNI PRIHRANEK JE RESNIČEN
3. WOW SEM IGRAL NA ORIGINAL SERVERJIH

ahac ::

Očitno je primerjava z WoW dovoljena samo, ko govorimo o naročnini. 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

def0r ::

ahac je izjavil:

Očitno je primerjava z WoW dovoljena samo, ko govorimo o naročnini. 8-O


More or less. Isto primerjava corpg vs mmorpg

stražar ::

tema je zašla iz smeri gw2-obrnimo nazaj:)


Predstavljena je bila nova rasa v gw2 skritt, podganam podobna bitja,ki so živela pod zemljo kot Asure in bila njihovi sovražniki.Z prebutivijo zmaja pa pridejo na površje. So zelo inteligentna bitja.V gw2 bo možnost simpatije v personal story med skritt in sylvary, ter charr.

Tr0n ::

stražar je izjavil:

V gw2 bo možnost simpatije v personal story med skritt in sylvary, ter charr.

Say what now?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Zbirka Guild Wars 2 video posnetkov. Nekaj se jih je ze nabralo. :)

http://guildwars2.si/video/

stražar ::

Charr izgledajo hudo, verjetno bo najboljši lik pri njih Warior.

IvoJan ::

In kako se zadeva igra v primerjavi z enko?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Gameplay skoraj ni primerljiv. Zadeva se igra bolj kot kak 3rd person action game.

Pesimist ::

bo wow izpodrino? Ma sanse?

Good Guy ::

Pesimist je izjavil:

bo wow izpodrino? Ma sanse?


to ne bo noben špil...

ampak je pa vsak špil posvoje dobr

kdaj pride tole kj na police? Se mi ne da brat če je blo že kje omenjeno

Pesimist ::

problem je da mas cas samo za enega takega. In logicno da izberes najbolsega.

Tr0n ::





McGregorSL ::

Ok fine sej bomo kupili no... :D
««
7 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254602 (3199) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713752 (7062) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151662 (1376) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634143 (13172) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem