» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
6 / 43
»»

Pesimist ::

kaj v gw1 lahko gres v te hall of heroes al kaj so ze veliki PVP in kak je kaj z grupami in playeri? mam kako sanso da vzemejo kakega random ludeka al je vse klansko?

Tr0n ::

10 let podjetja ArenaNet.

bajsibajsi ::

Mogoce se samo meni zdi, ampak se slisi "bedno", ko vsi recejo, da bodo prvo igrali charr. Taka stvar potem potegne za sabo moznost OP race/class in pa preveckrat videno po stevilu dominantno raso napram ostalim.

def0r ::

Po vrsti so sli...
Charr potem so dali tiste ki bodo druge itd. Priblizno 1:1:1 je ratio pri njih lahko recemo:P

McGregorSL ::

jest mam pa občutek da GW2 ne bo tako zanimiv kot je bil GW1

def0r ::

Pustimo se presenetit :P Vecina drugih delov ni bilo tako popularnih kakor je bil original.
Nekateri so bili se bolj, Mass effect 2 primer. Samo kar se tice corpg bomo pa videli.

bajsibajsi ::

McGregorSL je izjavil:

jest mam pa občutek da GW2 ne bo tako zanimiv kot je bil GW1


Mene pa ravno GW2 vlece, glede na to da obljuljajo, da bo MMO.

def0r ::

Ja ce bo cisti mmo, bo odvrnil tiste igralce ki niso hoteli placevati monthly subscription to je bolj problem:P

Tr0n ::

GW2 bo to, kar bi moral bit ze GW1.

'nuff said.

def0r ::

Tr0n je izjavil:

GW2 bo to, kar bi moral bit ze GW1.

'nuff said.

More boobies?:D

bajsibajsi ::

def0r je izjavil:

Ja ce bo cisti mmo, bo odvrnil tiste igralce ki niso hoteli placevati monthly subscription to je bolj problem:P


Ravno nasprotno. Glede na to, da GW2 tudi ne bo imel narocnine.

def0r ::

Ja pure mmo potem ne more biti drugace bodo imeli probleme s server costi.

bajsibajsi ::

Normalno da je lahko. :) Ce prodas na miljone skatel.

Ceprav meni tudi ni cisto jasno, zakaj se ne odlocijo za p2p model.

Zgodovina sprememb…

def0r ::

Tudi ce jih prodajo.

Tr0n ::

In-game shop bo kot zgleda veliko bolj "poln" tokrat. Dodatni dungeoni, mape, kostumi ipd. DLC na kratko.

bajsibajsi ::

Everything-We-Know-about-GW2 http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game...

bajsibajsi ::

:)

"you will be able to participate in guild chat from any web browser without logging in to the game"

Aha, to je pa tisto, kar sem omenil pred casom tu..
"Auction Houses
There will be an auction house and it will be accessible from outside the game, you can monitor and bid from a web browser/phone app interface without entering the game."

Zgodovina sprememb…

McGregorSL ::

McGregorSL je izjavil:

jest mam pa občutek da GW2 ne bo tako zanimiv kot je bil GW1


No seveda kupil bom samo iz principa, ker ne bo treba placevat... sam GW1 je vseeno bil nekaj novega, in edinstven pristop v svojem času, skili so bili unikatni, klase pa so bile dosti raznolike.

V GW2 sicer že res, da bo open world... ampak skili se bodo ponovili, klase verjetno tudi ostanejo, način aren in GW dvoran bo verjetno enak ali vsaj podoben? Res da trenutno ne sledim razvoju GW2, tako da ne vem kako je z PvP jem ali bo enak ali ne. Prav tako mi gre počasi na živce način "click skill == kill" ki je prisoten pri skoraj vseh MMOjih in že zaradi tega občutka mi postanejo stvari hitro dolgočasne, ker ni odvisno od tvojega skila. Seveda ne trdim da bo GW2 enak. Bomo videli.

Po drugi strani pa mi, vsaj na papirju, niso všeč rase charr in neka veliko ušesna mala bitja, ki me spominjajo na "dwarf" klase iz drugih mmojev (ki me nikoli niso pritegnile)

Seveda samo moje mnenje, lahko da bo špil odličen in upam, da mu uspe. Samo naj pride dosti za Old Republic in Heroes6 :D

lp

Zgodovina sprememb…

IvoJan ::

Tista mala rasa so Asura, dokaj zanimivi so za kaksne mage in ostale magic klase. Charri pa se od vseh 3h novi ras se najlepse vkljucujejo v zgodbo ker so z nami ze od zacetka GW1.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

bdoxx ::

ah jaz sem se naveličal čakat na 2ko :), 1ka pa mi nesede več (odkar začel WOW igrat ^^')
tkod da če bi kdo rad 1ko igrau mu dam enga od acc-jev(vsi 3je deli + eye of the north)

IvoJan ::

Jaz se javim za en acc, ker so mi mojega pohekali :(
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Pesimist ::

te ti bodo tega tudi. Jaz ti ga nebi dal. Hahaha

Guzzy ::

ma ne morjo shekat razn ce jim das pass...

IvoJan ::

Je kdo ze kdaj slisal za key loggerje?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

bajsibajsi ::

Seveda, ce se DLja sumljive datoteke.

bajsibajsi ::

Tr0n ::

Ni ravno nova, prav tako ne rasa, ki jo bos lahko igral. Bear people! :)

def0r ::

MANBEARPIG?:)

Nisem se mogel upreti:D

Pesimist ::

uja Panda Bear.

bajsibajsi ::

Tr0n ::

Cool.

Guzzy ::

Evo tanke

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Pesimist ::

pa kaj je to samo animacija ali res ingejm figt? Ker zgleda malo predobro.

Tr0n ::

In-game.

Meizu ::

Vedno boljše postaja vseskupaj :) Komaj že čakam izid te zadeve. Meni osebno bo verjetno bolj ležala kot originalni GW, saj bo imela neprimerno več MMORPG elementov implementiranih kot pa njen predhodnik.

Edino, kar bi se lahko bolj potrudili pa je design ščita, ki res zgleda kot en opilek v tem posnetku :) Ni ga čez težke viteške, "fajn okrancljane" ščite :)

bajsibajsi ::

Hehe Slovenc Morcotulcon?

http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/p...

btw; Rift jajc MMO, sem upal, da bo do prihoda GW2, pa sem se v CB ze isti dan dolgocasil.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Dvomim, da je slovenec. Verjetno je videl moj tweet. ;)

bajsibajsi ::

Zadnja novica, katera mi je dala misliti - "No allied targeting".

To bo naredilo precej bolj kompleksno igranje, kar zna biti se bolj zanimivo in zahtevno. Po drugi strani pa nevescemu igralcu otezilo igranje, zlasti ob npr. povisanemu pingu v PVP (pac odvisno od tega kaksen bo "hitbox" tarce).

Pesimist ::

kar pa lahko povzroci nemalo sivih las.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Meizu ::

Po drugi strani pa ne. To bo pač ločilo bolj sposobne igralce od manj sposobnih. Na ta način se da dokaj praktično rešiti večne kregarije glede OP klasa. Končno ne bo več pomemben sam lik, temveč igralec. Kar bi seveda moralo veljati v vseh mmorpgjih, kjer je pvp prisoten. S pojavom OP clasa se dejansko uniči tisti čar igranja chara, ki ti je najbolj všeč, saj veš, da z njim ne boš naredil nič, ker obstaja nek drugi class, ki je več kot očitno OP. Sedaj, se bojo lahko igralci izgovarjali le na sposobnost igralca :)

Edit: Zbalansirala se bo tudi razlika med uber gearom, pa slabo gearim charom. Če bo nekdo s slabše gearim likom pač boljši in bo bolje razumel svoj lik kot nekdo, ki je boljše opremljen, vendar ne zna igrati svojega lika, ga bo lahko dejansko premagal. Ravno v tem bi moral biti čar pvpja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Tr0n ::

bajsibajsi ::

Beta.. http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game...

Naj kdo zrihta dostop, ce bo CB... /winks at Tr0n ^^

strictom ::

/bribes Tr0n
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Heh, dvomim, da bomo mi navadni smrtniki dobili dostope pred public beto.

Tr0n ::

Tr0n ::

bajsibajsi ::

Za WvWvW fronto pa masino za 2000 evrov, ali pa igro nastavljeno na low settings s popolnoma izklopljenimi animacijskimi efekti... pa 10 FPS. :)

Saj ja lepo videti take vizualne ucinke skilov, ampak ce mislijo res izdati pravi MMO, bodo taki efekti cist too much. Ker ce bo WvWvW res massive, bi to pomenilo 3/4 zaslona nasicenega z ognjem, ledom.. in z drugimi efekti. Kar pa ze vsi vemo, da v MMO (predvsem PVP oddelku) ne deluje ravno najbolje.

IvoJan ::

zdej je se prehitro kr kol govort. to kar si napisal se zna res zgodit, ampak mormo zadevo sprobat ker gameplay posnetki men osebno niso nek odlicen pokazatelj kako bo spil zgledal glede na to da je blo samo ene 5 igralcev. jao komi cakam da pride ta spil :) cakam ze 4 leta lol xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Precej gradiva s sejmov GDC in PAX East. Vodna orozja, crafting, HD screenshoti, PAX panel, Thief,...



PAX East Baby!
HD Screenshots!
Vodna orožja?




Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
««
6 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254606 (3203) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713756 (7066) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151664 (1378) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634147 (13176) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem