» »

Nakup LCD TV Samsung serija 8

Nakup LCD TV Samsung serija 8

Dekinio ::

Pozdravljeni!

Bolj gledam bolj sem zmeden glede teh LCD Tv. Najprej mi je padel v oči Philips 8404, sem si ga ogledal v živo in res ni lep na oko...bil je tudi vgasnjen...
Sedaj pa mi je v oči padel Samsung serije 8, resnično lep videz, specifikacije...

Doma imam optiko Siol Tv...Samsung ima možnost priklopa USB, torej ogled slik, muzike in baje tekoče gledanje filmov...Zanima me, če je možno nanj priklopiti zunanji disk 500Gb ali več in iz diska zaganjati slike, filme...?
Zanima me še tale internet Tv...

Hvala mojstri na odgovoru.

LapD ::

Serija 8xxx uporablja led tehnologijo, zaradi česar je tudi izjemno tanek, tudi slika je seveda nekoliko boljša. Priklopiš lahko zunanji disk tako navadnega, kot tudi tiste, ki nimajo zunanjega napajanja (WD passport recimo). Lahko se tudi brezžično povežeš z računalnikom, pa zunanjega diska sploh ne rabiš ampak predvajaš direktno iz računalnika. Predvaja vse potrebne formate, do popolnosti mu manjka le še predvajanje DTSa, kar zna biti malo moteče, če ti je veliko do kvalitetnega zvoka in imaš doma recimo en lušten 5.1 sistem. Če ga priklopiš na net lahko brskaš po youtubu, flickru in podobnih rečeh.
web&motion designer

Dekinio ::

Torej ima možnost priklopa na internet? Ima vzadaj mrežni priklo ali dostopaš preko osebnega računalnika?
Doma pa imam Philipsov sistem 2.1 , kako je tukaj sedaj z DTS-om?


Hvala!

LapD ::

Ima mrežni priklop, na računalnik si namestiš programsko opremo, ki jo dobiš zraven tvja in napravi lahko povežeš. Lahko pa dokupiš samsungov usb wireless ključek. No sej glede DTSa ni tak problem. Če ravno najdeš kak film, ki ima DTS zvok ga hitro pretvoriš v AC-3 s pomočjo AudioConverterja.
web&motion designer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330256859 (70951) dope1337
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551152551 (35120) king67
»

LCD LED TV z USB

Oddelek: Zvok in slika
355349 (4892) Ashrack
»

nov LCD televizor

Oddelek: Kaj kupiti
194013 (3191) zoot
»

DVD Pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161966 (1808) boogie_xlr

Več podobnih tem