» »

Proxy glasovanje

Proxy glasovanje

kratos ::

Torej stvar me že tako ob živce spravlja da sem se odločil da probam tole metodo. Na neki strani je glasovanje "filmou" in 2 smrkavca goljufata pri glasovanju... imata film posnet z 5 let starim mobitelom, film je dolg 10 sekund o tem kako neki jesta ... brez pointa brez vsega, nekateri pa smo se za 2 minutni film precej namatrali pri obdelavi in snemanju le tega in tista dva imata tolk e-mail accountou da skos glasujeta zase 10 in za druge 1. Tolk se mi je dvignu krvni pritisk da bi jih najraj najdu pa zatolku froce male se 15 let niso stari pa golfajo...
Prosim in res prosim za pomoč tistmu ki bi mi znal tole pomagat nardit da jim zbijem oceno na 1. Tale stvar me je najbol razjezila letos nasploh, ves trud ki sem ga ulozil v film mi bosta smrkavca unicila z goljufanjem... Sicer sem ju že prijavil zaradi kršenja pravil vendar ze 1 dan nisem dobil responsa tako da verjetno veselo ignorerajo in jih ne briga.
tist k mi tole pomaga, dobi torrentleech invite - kar je samo zahvala za pomoč.
hvala.

blackbfm ::

Daj kaj več podatkov za začetek:P

bluefish ::

Uporabiš Tor protokol. Samo s takim početjem se spustiš na podoben nivo in pravzaprav tudi ti kršiš taista pravila na katera se sedaj pritožuješ.

XsenO ::

Sore loser 4tw!
1 + 1 = 1

misek ::

Odvisno, kako je narejeno glasovanje. Daj link.

Mehmed ::

Ce je potrebna registracija, potem je skoda casa.
Ce gre pa samo za glasovanje z razlicnih ipjev, se pac povezi prek mobitela na net. Ene 100 na uro jih lahko spravis skupaj.
Kaj se pa gleda, skupna ocena ali stevilo glasov? Ce se slucajno stevilo, potem jima ne zbijaj ocene.

kratos ::

Mislim da se šteje skupna ocena, in ja registreranje je potrebno... tista dva pamža pa imata 100 mailou in imel sem dobro oceno (bil sem drugi) in tako sta mi dodala 100 enic in me zbila na mesto 5. administracija pa se vedno brez odgovora...

jishiri ::

hja po koncanem glasovanju poslji pritozbo na mail... administratorji bojo preverili ipje in proxy-je verjetno odstranili iz glasovanja...

lp...

KoMar- ::

da bi jih najraj najdu pa zatolku froce male se 15 let niso stari pa golfajo

A tako?

prosim za pomoč tistmu ki bi mi znal tole pomagat nardit da jim zbijem oceno na 1

Aha?

Kdo je tukaj negativec - kratos ali "smrkavca"? Hmm?

kratos ::

smrkavca... pač žiucnga sta me naredla in če nimaš kaj pomagat prosim ne spammaj v to temo, ker vprašal sem za pomoč in ne grajanje.
ps: če bi tebi nekdo nekaj podobnega naredil bi bil tudi ti jezen...

XsenO ::

Glede na to, da nisi dal še nobenega linka...kako vemo, da nisi ti tudi en smrkavec, ki hoče drugim daja kole?
1 + 1 = 1

kratos ::

ne dajem linkov ker potem vem kaj bo nastalo... kregi... sicer pa imam ze resitev za to, na zalost po tej metodi "votanja" ne bo slo ker je ze res prevec zakomplicirano glasovati na strani kjer se moras registrerat, bom poskusil drugo metodo - prijatli :).
ps: Xseno nehaj spammati v temo ce nimas pojma o stvareh in si nabijati poste.
hvala in lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

jishiri ::

hm... zanimivo...

Xseno nehaj spammati v temo ce nimas pojma o stvareh in si nabijati poste.


google.com > "wiki spam" enter.. da bos imel definicijo spama...

odkrit povedan tudi jaz nimam pojma za kaj se gre v tej temi.. vem pa le da je neko glasovanje in da se pocutis oropanega ker naj bi nekdo goljufal?


am aja zanima me ta metoda "votanja"?




LP JM

kratos ::

pac votanje za "najbolsi" film in lahko votas vsake 24 ur ce se ne motim s tem da moras pred votanjem nujno registrerati. Za svoj film pa se ne da votati (razen tista dva z drugimi acc-ji votata svoje muvije ter druge z enicami).

jishiri ::

ajaaaa... vote-ing aja.. nisem glih pomislil da mislis kot neko slo-eng verzijo glasovanja...

no pa velik srece...



lp

XsenO ::

Glede na kako me napadaš(btw ne spamma, spam bi bil, da bi naredil enih 4 odgovor zapovrstjo) ugibam, da sem več ali manj zadel bistvo...
1 + 1 = 1

kratos ::

XsenO ne napadam, sam povem... drugace pa ce bi moj prvi post prebral bi videl da JA, hocem jih zbit na zadnje mesto ker guljufata in ce administracija ne ukrepa bom pa jaz.

OmegaBlue ::

tole ne vodi nikamor.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaključevanje ocen (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6519056 (16720) DOOM_er
»

q9400 bottleneck za gtx570?

Oddelek: Kaj kupiti
464278 (3333) TechBeats
»

Upvote-anje komentarjev/postov

Oddelek: Slo-Tech
275178 (4503) Meizu
»

Varnost e-volitev v Sloveniji - se obetajo pritožbe razočaranih kandidatov?

Oddelek: Novice / Varnost
74212 (3742) Pithlit
»

Predlog: 'Creme de la creme' oddelek

Oddelek: Slo-Tech
151124 (819) cahahopie

Več podobnih tem