» »

Prodam ohišje

Prodam ohišje

damek93 ::

Ohišje je dobro ohranjeno...modding je domače izdelave (je izredno lepega videza, vanj je bilo vloženega veliko truda ter domišljije)...zravem dodam komplet dveh hladnih katod modre barve ter 4 ventilatorje 120mm ON/OF modre barve ter 2 ventilatorja 120mm zelene barve...






za več informacij ter ponudbe na zs...
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

galu ::

:))No, to si pa zgrešil forum... Pejt na male oglase!

Mitja358 ::

Kolikor vem je hotel bolj vedeti za koliko bi ga lahko prodal in ga potem dal na male oglase :D

mtosev ::

mod ti je kr dober. bi pa lahko bile rdece ledice za Ati logo. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

galu ::

V bistvu kr vredu zgleda, sam malo je premajhno. Drugič probaj to v kako večje ohišje nardit. Boš videl, takoj bo zanimanje.:)

_koki_ ::

Men pa bol hudo zgleda, če je manjše ohišje pa dobr poštimano, ko pa big mama ohišje, poleg tega pa tudi to ohišje ni glih majhno...
Če nimaš vodnega hlajenja je bedarija met ohišje ko ti zasede pol sobe, če pa maš vodno je pa fajn če je vse pospravleno v kišti, ne pa da maš še polno pizdarij zraven!
Ta mod dobr zgleda, sam trud in vložek se ti nikol ne povrne, me res zanima kolk se ceni to ohišje, upam da ne več od mojega starega ki se prodaja...

galu ::

Imam HAF932 + Vodno grafike in procesorja. Že je tesno noter...
Mislim pač da je boljše vzeti nekaj na rezervo, kot pa majhno potem radiator spravlat na streho itd.

P.S. Vem kako je to (sharkoon midi ohišje, vodno hlajenje, GTX295 grafika;(().

_koki_ ::

Saj, če maš vodno hlajenje potem rabiš večje ohišje da spraviš vse to not, pa da ne pozabimo še enega poceni kitajčka, da ti pomaga to vse skup prestavit kdaj...
Pač sam osebno ne vidim niti ene pozitivne stvari več pri vodnem hlajenju, been there done that...
@damek93, z osvetlitvijo si pa res v temo brcnu, če bi bla rdeča osvetlitev bi mogoče našu kakega AMD ATI navdušenca...
Koliko se ceni to ohišje, se je že kdo zanimal???

Ales47 ::

do 100euro ziher pomoje:D

damek93 ::

Ja tja do 90€ bi ga prodal...vsaj pa dam 6 ventilatorjev kateri stanjeo že 50€ ter neonko 10€...ter še moding(za katerega sem se res trudu)...+ohišje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damek93 ()

_koki_ ::

Saj vem da bi ga TI prodal za tak denar, samo za tak denar ga boš mel doma pa sanju 90€...
Ventilatorji 120mm pridejo pod 4€/komad, maš pa tut take za 15€...
Kar se moddinga tiče, pa jaz tu ne vidim nič drugega kot en kup navrtanih lukenj na stranici, poleg tega pa v ohišje ne moreš namestit nobenega večjega hladilnika na procesor, ker pol ne moreš zapret ohišja zaradi ventilatorjev na stranici...
Poglej si med malimi oglasi moje staro Thermaltake ohišje, ki ga prodajam pa kaka je cena, pol se pa vprašaj koliko realno lahko dobiš za svoje, moje mnenje je, če boš koga nategnu za tak denar si lahko vesel, saj je ohišje vsaj 2-3 razrede slabše od mojega...

bluefish ::

Ohišje kot tako (model) ni nič posebnega in je precej kičasto. Tiste navrtane luknjice pa so stvar osebnega okusa.
Če je nekomu všeč tak stil, potem bo dal dodatnih nekaj € za "modifikacije", v nasprotnem primeru pa ne prav veliko.

damek93 ::

HAHA...sai pa malo poglej tvoj modding in potem mojga...poleg tega pa newem kai zdai ti to ohišje tak šinfaš...sai pa ti naredi tak modding pa potem dai na prodajo (da vidimo če sploh to zmoreš...)... sai pa tukaj ti ni nihče kriv da ti svojga ohišja ne moreš prodat...
samo za info. 4 modri ON/OF ventilatorji so stali 7€ dva zelena pa vsak po 10€

Mitja358 ::

Saj vem da bi ga TI prodal za tak denar, samo za tak denar ga boš mel doma pa sanju 90€...
Ventilatorji 120mm pridejo pod 4€/komad, maš pa tut take za 15€...
Kar se moddinga tiče, pa jaz tu ne vidim nič drugega kot en kup navrtanih lukenj na stranici, poleg tega pa v ohišje ne moreš namestit nobenega večjega hladilnika na procesor, ker pol ne moreš zapret ohišja zaradi ventilatorjev na stranici...
Poglej si med malimi oglasi moje staro Thermaltake ohišje, ki ga prodajam pa kaka je cena, pol se pa vprašaj koliko realno lahko dobiš za svoje, moje mnenje je, če boš koga nategnu za tak denar si lahko vesel, saj je ohišje vsaj 2-3 razrede slabše od mojega...

Kaj je s tabo človek? Si favš da ne moreš svojega prodati? Ti malo povem cene? Ventilatorji ON/OFF so stali 7€/na kos, ker mam jaz enake, razen če ti misliš najcenejši šrot? Niso le navrtane luknje, to si je trebalo vzeti čas in vse skice prej prerisati na ohišje. V ohišje pa gredo tudi največji hladilniki kot so npr. Thermaltake Big Typ VP, sem sam videl ...

Verjetno misliš da je celodnevni trud 0€ vreden. Meni se zdi da si si hotel narediti reklamo za svoje ohišje, da bi ga lažje prodal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

damek93 ::

Ohišje kot tako (model) ni nič posebnega in je precej kičasto. Tiste navrtane luknjice pa so stvar osebnega okusa.
Če je nekomu všeč tak stil, potem bo dal dodatnih nekaj € za "modifikacije", v nasprotnem primeru pa ne prav veliko.

Ja se strinjam s tabo...jaz ohišja ne mislim prodat pod 80€ ker sem se z tem moddingom res namatral...drugače pa men je res ful lepo...razen pr ati če bi bil rdeč ventilator bi bilo lepše...

Banfe93 ::

Saj vem da bi ga TI prodal za tak denar, samo za tak denar ga boš mel doma pa sanju 90€...
Ventilatorji 120mm pridejo pod 4€/komad, maš pa tut take za 15€...
Kar se moddinga tiče, pa jaz tu ne vidim nič drugega kot en kup navrtanih lukenj na stranici, poleg tega pa v ohišje ne moreš namestit nobenega večjega hladilnika na procesor, ker pol ne moreš zapret ohišja zaradi ventilatorjev na stranici...
Poglej si med malimi oglasi moje staro Thermaltake ohišje, ki ga prodajam pa kaka je cena, pol se pa vprašaj koliko realno lahko dobiš za svoje, moje mnenje je, če boš koga nategnu za tak denar si lahko vesel, saj je ohišje vsaj 2-3 razrede slabše od mojega...

Sama favšarija. pejt drugam svoje ohišje reklamirat.
@Damek93 prodaj ohišje za 60-70€ pa si na konju.

damek93 ::

Saj vem da bi ga TI prodal za tak denar, samo za tak denar ga boš mel doma pa sanju 90€...
Ventilatorji 120mm pridejo pod 4€/komad, maš pa tut take za 15€...
Kar se moddinga tiče, pa jaz tu ne vidim nič drugega kot en kup navrtanih lukenj na stranici, poleg tega pa v ohišje ne moreš namestit nobenega večjega hladilnika na procesor, ker pol ne moreš zapret ohišja zaradi ventilatorjev na stranici...
Poglej si med malimi oglasi moje staro Thermaltake ohišje, ki ga prodajam pa kaka je cena, pol se pa vprašaj koliko realno lahko dobiš za svoje, moje mnenje je, če boš koga nategnu za tak denar si lahko vesel, saj je ohišje vsaj 2-3 razrede slabše od mojega...

Sama favšarija. pejt drugam svoje ohišje reklamirat.
@Damek93 prodaj ohišje za 60-70€ pa si na konju.


60-70€ je pa pol res že tista zadnja cena za ketero bi ga prodal...

mag3 ::

60-70€ z regulatorjem in ventilatorji mogoce dobis

damek93 ::

60-70€ z regulatorjem in ventilatorji mogoce dobis

Pa kaj še za regulator sem dal 30€..

mag3 ::

ja pa si ga dobil za 15€ od mitja358

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mag3 ()

Mitja358 ::

ja pa si ga dobil zastonj od mitja358

Ne ni. Plačal mi je. Jaz pa sem kupil novega, BTW.

damek93 ::

ja pa si ga dobil zastonj od mitja358

HAHA...kje si pa to slišu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damek93 ()

Mitja358 ::

ja pa si ga dobil za 15€ od mitja358

15€ misliš za tipkovnico, katero sem mu prodal? Regulator mi je plačal, če se ne motim 25€ in je potem nov stal okrog 40€. Potem pa sem jaz dobil od Cool-PC-ja novega za 28€ :D

mag3 ::

mitja358 ne lazi pa ne pisi tolk z accountom od drugih recimo od banfe93

Mitja358 ::

mitja358 ne lazi pa ne pisi tolk z accountom od drugih recimo od banfe93

Ti si tak noob. Kako bi jaz lahko z drugim accountom pisal? Pa še tega Banfi93 al kaj že je ne poznam sploh.

mag3 ::

ja itak potem je pa banfi93 tvoj sosolec lahko pa tudi ipje preverijo pa bomo videli kje ti vse pises :D

Mitja358 ::

ja itak potem je pa banfi93 tvoj sosolec lahko pa tudi ipje preverijo pa bomo videli kje ti vse pises :D

Banfi93 ja, Banfe93 pa ne. In zgoraj je pisal Banfe93 če jaz prav vidim.

BALAST ::

Poberi ventilatorje in regulator ven iz ohišja in jih prodaj za 50€, ohišje pa za 10€, ker ta pleh ni nič vreden, četudi ima dodatnih 100 luken.

_koki_ ::


Kaj je s tabo človek? Si favš da ne moreš svojega prodati? Ti malo povem cene? Ventilatorji ON/OFF so stali 7€/na kos, ker mam jaz enake, razen če ti misliš najcenejši šrot? Niso le navrtane luknje, to si je trebalo vzeti čas in vse skice prej prerisati na ohišje. V ohišje pa gredo tudi največji hladilniki kot so npr. Thermaltake Big Typ VP, sem sam videl ...

Verjetno misliš da je celodnevni trud 0€ vreden. Meni se zdi da si si hotel narediti reklamo za svoje ohišje, da bi ga lažje prodal.


Z mano ni čist nič, si lahk brez skrbi...
Misliš, da še nikoli nisem modal ohišja in da nevem koliko kaj stane???
Edino pozitivna stvar, da je s to temo mogoče kdo dobil idejo kako zmodati svoje ohišje (boljše, lepše), to je pa tut vse!!!
V ohišje ne gre noben high end hladilnik z pokončnim 120mm ventilatorjem (mugen, xigmatek hdt-s1293/4,...), ker je ohišje širine cca. 200mm, 25mm ti vzame 120mm ventilator na stranici (ker je glih tam), 160mm so taki hladilniki visoki, 15mm je pa premalo za montažo osnovne plošče z distančniki... tako da ni variante da zapreš ohišje z montiranim 120mm ventilatorjem na stranici!!!
Niti mal mu nisem favš, želim mu da proda ohišje za čimveč, sam realnost je taka da bo mogu it pod ceno če se bo hotu znebit!!
Svoje ohišje sem dal samo za primerjavo cene (podoben komplet, kakovostnejše ohišje), tako ohišje ne rabi modanja, ker je samo po seb dost hudo, tako kot mnogo drugih novih ohišij za 90-100€!!!

mag3 ::

ja itak potem je pa banfi93 tvoj sosolec lahko pa tudi ipje preverijo pa bomo videli kje ti vse pises :D

Banfi93 ja, Banfe93 pa ne. In zgoraj je pisal Banfe93 če jaz prav vidim.


vseeno je to tvoj account saj lahko ipje preverijo drgac pa on ima vsepovsod nick banfe se en dokaz :D http://speed.travian.si/spieler.php?uid...

galu ::

Za 100€. http://www.pcplus.si/strojna-oprema/ohi...
Best buy za tak denar (kozmetično in kvalitetno).

EDIT: Mag3, ti travian špilaš??8-O Mi ne mormo videt ker se je treba loginat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilatorji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
556120 (4996) Pro_moted
»

Debian Server problem s časom

Oddelek: Operacijski sistemi
5600 (502) BlaY0
»

Prodaja Linux distribucij! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
568837 (7697) Vice
»

Se splača kupiti ohišje Aerocool ExtremEngine 3T, črn

Oddelek: Kaj kupiti
301985 (1551) Tomozuki
»

Vodno ali zračno za P4? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
835313 (4225) mimax

Več podobnih tem