» »

Prodaja Linux distribucij!

Prodaja Linux distribucij!

1
2
»

@nny ::

poweroff je izjavil:

Kruh je že, samo odvisno komu prodajaš support. Če ga recimo bankam na področju serverjev, je denar gotovo... ;)


Malo 17 letnikov je sposobnih opravljati tako delo. Če sploh kakšen. Mogoče bi se celo našel.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

redo ::

Poldi112 je izjavil:

>Zato ker Debian woody ne obstaja, a ne?

Pa, seveda obstaja, in s tem avtomatično izpade iz TVOJE kategorije:

Katere kategorije?? Vprašala me je, kdaj ni bilo mogoče dobiti CD-ja kakšne distribucije, kar ne izključuje, da ga kupiš. Kupil, si ga lahko pa vedno (naročil iz tujine). FFS.

Poldi112 je izjavil:

>Ja verjetno takrat, ko distribucija ni obstajala.

Zdaj kako si pa ti predstavljaš, da boš dobil cd-je predno distribucija sploh obstaja, pa ne vem.

Ja, jaz si tudi ne, zato sem ji pa odgovoril tako, ti biser ti.

Broadband ima v Sloveniji polovica gospodinjstev. Ostali se morajo znajt nekako, nosijo škatlo naokoli, jim kdo dela mirror repositorija na kak prenosni medij ala USB disk (ali kakšna varianta apt-zip) ali pa nekako dobijo CD-je distribucije. Slednje niti približno ne izključuje možnosti, da jih kupijo. In če je tvoja ura tako poceni, boš pač pekel CD-je, sicer boš pa raje naročil tisti komplet za par €/CD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redo ()

Poldi112 ::

Še vedno te ne razumem, po mojem se zgolj ti, ampak nima veze.

Je pa smešno, da govoriš o ceni ure, ker nekako manj časa vzame, da downloadam in posnamem en cd, kot da bi kontaktiral nekoga in se potem sprehodil do pošte/poštarja in mu plačal.

Pa tu sploh še ne upoštevam tega, da bom cd par dni čakal...

Da bi pa kdo živel od tega (instalacij) in ne bi imel broadband-a, mi je pa nepredstavljivo. Če ne drugače lahko uporabiš gprs.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

redo ::

Poldi112 je izjavil:

Je pa smešno, da govoriš o ceni ure, ker nekako manj časa vzame, da downloadam in posnamem en cd, kot da bi kontaktiral nekoga in se potem sprehodil do pošte/poštarja in mu plačal.

Koliko pa traja downloadanje kakega DVD-ja na dial-upu tako? Cyber cafe sicer nebi bil drag (kaj jaz vem, kakšne so cene tega tu pri nas), gre pa (če downloadš recimo cel Debian 5DVD-jev, ki ga prodajajo po 15;20€) takoj kaka ura samo da si tam (če smo radodarni pol ure). Za naročit rabiš reda velikosti minut. Poštar vsaj pri meni hodi na dom, pa tudi če nebi, je to enakega reda velikosti kot iti v trgovino po prazen medij. Res ne vidim, kje je prednost, da delaš to sam.

Poldi112 je izjavil:

Pa tu sploh še ne upoštevam tega, da bom cd par dni čakal...

Če naročaš takrat ko rabiš, si prepozen (in seveda te taka storitev potem avtomatsko stane več, če hočeš takoj).

Poldi112 je izjavil:

Da bi pa kdo živel od tega (instalacij) in ne bi imel broadband-a, mi je pa nepredstavljivo.

Tudi meni, zato te sploh ne razumem, zakaj to sploh omenjaš. Ker če boš to delal za mesečno rento, potem CD-jev itak sploh povohal ne boš.

Poldi112 je izjavil:

Če ne drugače lahko uporabiš gprs.

Ja, če je tvoj modem na linuxih podprt. Zame snemanje velikih datotek preko gprs-a ni delovalo zanesljivo (napake, ...) in sem vsaj takrat nad tem obupal. Sedaj tega ne potrebujem več, zato tudi ne vem kako deluje.

poweroff ::

ame snemanje velikih datotek preko gprs-a ni delovalo zanesljivo (napake, ...) in sem vsaj takrat nad tem obupal.

Tale je pa bosa. Saj TCP/IP zna sam popravit napake pri prenosu...
sudo poweroff

redo ::

Na žalost pa prevajalnik ne zna prebrati misli piscu kode.

Res je, da ko sem sedaj poiskal, zgleda da je za te napake bil kriv bug v IE-ju in ne v kakem gonilniku ali kje drugje. Pač, takrat nisem mogel preverjati, danes me pa niti zanima več ne.

Vice ::

banfi93 jest sem resno zainteresiran za nakup vseh disribucij ki jih ponujaš, vendar rabim vsake po 10.000 kosov in tvoja trgovina takšne količine ne omogoča.
Daj please zapeči CDje in mi sporoči, ko boš imel pripravljeno na SZ.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva predogledna verzija Windows 10 s podsistemom Linux in Cortano (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9937073 (26138) Kenpachi
»

Izšel Ubuntu Linux 14.04 LTS (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5721662 (16982) driver_x
»

Mageia Linux 1.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13227967 (25150) MrStein
»

Linux-Začetnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9928925 (26200) 5er-->

Več podobnih tem