» »

Forum ne dela v offline načinu

Forum ne dela v offline načinu

Miran ::

Ker sem prisiljen uporabljati klasičen analogen modem in telekomu plačevati težko prislužene denarce, me zelo moti da forum ne dela v offline načinu. Na stari Slo-tech strani sem enostavno odprl vse topice ki so me zanimali potem pa sem se odklopil in jih v miru prečital. Sedaj pa me v offline načinu vedno vrže na zadnje odprti topic.
Ali se morda da kaj storiti za odpravo te nevšečnosti ??
Overclock yourself !

JLP ::

Ja ena možnost bi bla da bi ti konc dneva al pa bl pogost poslov e-mail z usmi sporočili dotičnega dne (ali krajšega obdobja).
Hm pa če še mal dl pomislm bi blo lepo še, če bi lahko topic poslov po e-mailu.
Mater smo zahtevni. Ane?
Live long and prosper!

roro ::

Tudi jaz glasujem za offline način.|O

jugonostalgik ::

Mene tud štejte zraven!
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

Loki ::

Men dela offline cist cool.

Tr0n ::

To pa so slabe lastnosti integriranega foruma in skupne baze uporabnikov na celi stran. Primozu predlagam, da forum popolnoma loci od slo-tech strani ali pa uporabi ze kak napisan php forum na drugem linku. Manj dela, bolj pregledno, manj problemov.

Primoz ::

Tron, to ni slabost integriranega foruma, to je slabost tega, da je stran vsakič posebej prilagojena trenutno logiranemu uporabniku. V bližnji prihodnosti bo napisan en kratek dodatek, s pomočjo katerega bo IE ločil med odprtimi stranmi. Tron ti pa že nehaj z svojo zamero, s katero si začel, ko sem ti na vprašanje, če ti dam login skripto odgovoril "kolk plačaš".... Če bi bla tko zanič, je ne bi hotel.:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Za tiste živčne naj povem, da stvar okvirno dela (sicer še vedno dobite v "zgodovino" dva vnosa) ampak tisti .shtml deluje.:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Ne ne, nobena zamera :). Nisem imel tega v mislih, ko sem rekel, da je z integriranim forumom in skupno bazo za uporabnike, novice, poste,...veliko dela in zajebancije pa se bugasto deluje (mogoce ni). Da ne govorim o nekompatibilnosti strani na drugih browserjih, kar sicer nima kaj veliko odpravka s phpjem, ampak vseeno :).

JeDo ::

Ja bom pa ?e jest neki napisal, stran je v globalu zelo vredu samo moti me pa, da ne more? iskati po forumih (vsaj jest nisem zasledil te opcije), pridru?ujem pa se mnenju v zvezi branja offline JLP ja saj bi lahko vklju?ili tudi opcijo subscribe to a digest, kot jo poznamo iz ubb-ja;(

ravnokar je tudi bpcuc stran v predelavi in se bomo prijeli nekjaj takih re?itev katere ste uporabilili tudi vi!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

RUSKIE ::

OK za offline ne glih bi pa lohka kšn newsletter nardil.:D
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-

Primoz ::

Mogoče niste opazili, vendar offline pregledovanje foruma deluje že nekaj časa. V kratkem bo usposobljeno tudi pisanje, tako, da bo vse kar boste morali narediti to, da boste povezani, ko boste kliknili na kakšen gumb.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

roro ::

A se bodo strani v "zgodovini" kaj razlikovale a bodo vse z istim imenom?

Sergio ::

hmm... we'll fix it :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ijatebi ::

:):)
" Gods loves black sheeps ! "


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPS na telefonu ne dela!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
294562 (2304) Domobrancek
»

[PHP] Delo z večimi bazami (repliciranje)

Oddelek: Programiranje
12653 (543) keworkian
»

ChromeOS: V prihodnosti ni prostora za diske (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
15814859 (10391) Okapi
»

Onemogočanje interneta določeni aplikaciji

Oddelek: Programska oprema
6889 (805) Orchestra
»

Shranjevanje internetnih strani na disk

Oddelek: Omrežja in internet
71384 (1195) DMouse

Več podobnih tem