» »

Sestavljeni PC

Sestavljeni PC

1
2
»

Ales47 ::

Kaj je boljse da si vzamem visto 32 bit al 64?

White&Nerdy ::

Definitivno 32. Z 64bitnimi se boš PREEEVEEEČ zafrkaval z podporo programov...

Ales47 ::

Hm ok , 32 bitna podpira vec kot 4gb ram itd ali?

White&Nerdy ::

ne, 64 bit podpira več kot 4GB. Z 32bit, boš mel 3GB. Ampak to je v bistvu dovolj (vsaj meni je za crysis na max 1920x1200).

st0jko ::

Jaz sem prejšnji teden naložil 64 bitno visto, in moram rečt da se mi je do zdaj samo pri dveh programih (32bitnih) zgodilo a ni šlo inštalirat, od približno 30 programov. Tudi ta dva na travniku nisem iskal več kot 10s 64bitne verzije. ;((

V glavnem če boš imel 4 giga rama ali več, naloži 64. Moraš vedet da pri 4GB rama in 1GB grafični vržeš 1GB rama skozi okno pri 32b OS.
keks?

Ales47 ::

Torej je boljse da si vzamem 64 bit? Hocem te 4GB ram izkoriscat

st0jko ::

Jaz bi.
keks?

Ales47 ::

Jaz bom tud:D

White&Nerdy ::

Ne vržeš skozi okno, ampak ga sistem porabi. Še vseeno je izkoriščen, ampak ne 100%.

Ales47 ::

Ce tako gledas, ce vzamem 32 Bitno verzijo imam 3GB ram, nekje 700MB porabi vista...in imam samo se nekje 2,3gb rama , al se motim?

LuGi ::

Kaksna vista.. nalozi si Win 7 RC porabi priblizno 400-500Mb in deluje vec kot odlicno.

Nimas dovolj prostega rama 2.5G?

klinker ::

64bit definitivno...32bit je zgodovina :))

Ales47 ::

Win 7 RC? pa je ze cela razlicica zunaj al itak se samo beta?:O

LuGi ::

Release Candidate.. dela bolje kot Vista =)

White&Nerdy ::

Release Candidate.. dela bolje kot Vista =)


to je itak že beta delala.:D

bluefish ::

Če imaš 4GB+ RAMa, potem 64-bit. Gonilniki so že dovolj dobri in glede tega ni velikih težav (razen za kake bolj eksotične naprave s slabo podporo).
Tako ali tako pa lahko poganjaš 32-bit programe brez problemov.

Je pa tudi res, da povprečen domači uporabnik, ki igra le igre,... ne bo opazil razlike.

Ales47 ::

Naslednjo nedeljo si narocim pc... aja, nebon si kupil windowsa cuj , kupin boljso graficno (ati 4890) in boljso maticno z CF podporo . stane me potem 752 euro

bluefish ::

bolje kupiti operacijski sistem sedaj on nakupu sistema (oz. po 26. julijo, ko boš upravičen do brezplačne nadgradnje na 7), ko ga dobiš za drobiž, kot pa potem posebej, ko je še enkrat dražji. No, še dobro, da imamo torrente, kajne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Ales47 ::

xD ne v sql dobimo gesla in up. imena za microsoft...brezplacno lahko downloadamo vse programe od windowsa...(za dijake)

__Devil__ ::

ja isto pri nas ales. Na kero solo hodiš pa v keri kraj? aja pa keri letnik si ?

Mitja358 ::

ja isto pri nas ales. Na kero solo hodiš pa v keri kraj? aja pa keri letnik si ?

Ja pa vprašaj ga še za št. košarice, št. spodnjig gat ... :D

__Devil__ ::

pa ok no.. SAMO ZANIMA ME :P, mogoče ga poznam pa newem .. :P

bluefish ::

Saj na faksu je podobno - msdnaa poskrbi za nebroj stvari.

TehDucky ::

Pri nas isto neki ja tle mate tele liste, gor mate vse napisan kko se prjavit, grem na stran in ništa. Nč ne dela. Šupki pa ta vegova.

Ales47 ::

PC sem presnji teden v petek(26.6) narocil (agt.si)in sem ga se vedno ni dobil ... Pise da rabijo oz rok dobave 2-5 delovni dni. V petek zjutraj sem ga narocil in vceraj sem jim poslal sporocilo preko gmaila , vprasal sem kako dolgo se rabijo ... dobim odgovor; predvidena dobava 5-7 delovni dni :OO nvn ce to od petka dalje misljeno al od torka dalje ... :O dolgo rabijo...

bluefish ::

od petka 26.6. so minili trije DELOVNI dnevi, kar pa še spada pod tisto 2-5.

Ales47 ::

v obdelavi se zmeraj....:D

eDDi ::

kaj jokcaš tle po forumu, pokliči jih ane.

mrepca ::

Zivjo, da se jaz nekaj vprasam... Kateremu INTELU konkurira AMD Phenom II X4 940 Black Edition 4x 3000MHZ in zanima me če AMD-ji delajo kakšne težave, vi že veste ker ste na tekočem ?? In še katero grafično naj kupim glede na to da bo poganjala 26'' ekran in resolucijo 1920x1200.

bluefish ::

ATI 4890 1GB. Idealno 2 v Crossfire.

Ales47 ::

na agt.si imas ati 4890 1gb vapor-x razlicico, se boljsa od normalne, jaz sem si jo vzel :D

Meizu ::

Zivjo, da se jaz nekaj vprasam... Kateremu INTELU konkurira AMD Phenom II X4 940 Black Edition 4x 3000MHZ .


Q9550

dzinks63 ::

Kateremu INTELU konkurira AMD Phenom II X4 940


E8400, Q9400, Q9550, odvisno od samega programa ali igre.

mrepca ::

Se pravi se mi veliko bolj splača kupiti AMD-ja... Hvala.

bluefish ::

za igre vsekakor.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika za najnovejše igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18712113 (6730) Mentalist
»

Dobra izbira?

Oddelek: Strojna oprema
363357 (2189) majeric0
»

Nakup novega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
603706 (2650) dzinks63
»

kupujem računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
232060 (1639) janezek67
»

Računalnik za 800€

Oddelek: Kaj kupiti
91465 (1134) energetik

Več podobnih tem