» »

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

««
3 / 29
»»

robotek87 ::

Jaz pa iščem eno igro k je podobna malo Asteroidu. Stara ene 10let....

Spomnim se, da sem veliko preigral demo verzijo... imel si svojo malo raketo, pobiral neke stvari, ki so se naključno pojavljale v vesolju.. pa okoli polja je bila "ograja", da si igral samo tam noter.. ;(( Podobno kot AstroFire ali pa Astrogeddon...

Se spomni mogoče kdo naslova?

Zgodovina sprememb…

laught ::

Jas pa iščem kako dobro piratsko igro,razen sid meiers piratov,pa pirates of the caribbean, če ve kdo za kakšno,pa vela tudi kakšna ki še ni izšla in bo v kratkem?
tnx vnaprej

Tr0n ::

The Secret of Monkey Island serija. :)

nejko8 ::

Jas pa iščem kako dobro piratsko igro,razen sid meiers piratov,pa pirates of the caribbean, če ve kdo za kakšno,pa vela tudi kakšna ki še ni izšla in bo v kratkem? tnx vnaprej


Tortuga: Two Treasures in še boljša Age of Pirates: Carribean Tales
Za moje pojme sicer obe nekoliko nedodelane, vendar ta druga še najboljši približek "simulaciji piratstva". Aja druga uporablja starforce zaščito, že v naprej v znanje :D
Edit: še Pirates of the Burning Sea sam je online igra kolikor sem videl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejko8 ()

Tilen ::

Glede na to, da sem par identičnih tem zaklenil, bi rad to spravil "na vrh" z namenom, da vanjo združimo vse nepotrebno podvojene teme.

Skratka tema za vse, ki iščejo kak star ali nov RPG, MMORPG, FPS, RTS ... ter se ne spomnijo imena ali pa samo iščejo kakšno uspešnico, ki so jo že igrali in bi radi spet malo nostalgije.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

robotek87 ::

Iscem igro (akcijska, prvoosebna) kjer med igro pobiras razlicne stvari (steklenice, zamaske...) in si iz tega naredis orozja...

opeter ::

za DOS, Windows? 3D ali 2D?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Serpentö ::

Iscem igro (akcijska, prvoosebna) kjer med igro pobiras razlicne stvari (steklenice, zamaske...) in si iz tega naredis orozja...

Hm to bi blo pol nekaj taksnega kot Fallout 3

grayfox ::

že dolgo iščem eno staro igro, pa nevem naslova.
igra je RPG , lahko igraš viteza, lokostrelca ali čarovnika. čarovnik ima v rokah palico na vrhu katere je lobanja. iz te palice lahko strelja 1 ogenj, ali 3 ognje. en možen napad je tudi strela (turkizno modra). ( ponavadi si z njo napadal zmaja v nekem levelu. ) imaš več nasprotnikov, najbolj se spominjam hodečih ognjev, pa nekakšnih lobanj.

imel si tudi rdeče napoje za lajf, pa modre za mano.
ko si umrl se je na ekranu pokazala velika lobanja.

hvala.

bi0s ::

quest for glory?

opeter ::

Heretic, morda Hexen? Hexen II? Heretic II? Tega je bilo kar nekaj...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Alamar ::

Hm poklice je imel Hexen tri, Hexen 2 pa štiri, ampak tele palice z lobanjami so iz Heretica, ki pa ni imel poklicev. Da nisi ti to malo vse pomešal. Drugače so to akcijske igre in ne RPGji.
Poglej na youtube

Heretic


Hexen


Hexen 2

robotek87 ::

Iscem igro (akcijska, prvoosebna) kjer med igro pobiras razlicne stvari (steklenice, zamaske...) in si iz tega naredis orozja...

Hm to bi blo pol nekaj taksnega kot Fallout 3



Ne ne... kr ene dve tri leta starejsa.. mal na macgyvera vlece igra :)

za DOS, Windows? 3D ali 2D?

Za windows ter 3D...

Serpentö ::

Iscem igre:


1.: Zgleda kot NOX samo, da je malce drugace. Imas enega heroja in summonas posasti na tvojo pomoc.
Je kar stara igra ampak 3d in ni glih slaba grafika glede na igre iz tistega leta ( men se zdi, da je iz leta 2003)

2.: Iscem igro podobno Metal Fatigue, kjer si sam sestavis svojega robota in je tudi strategija.
Igra je iz leta 2007 ce se prav spomnim.

3.: A obstaja igra, ki je podobna "KKND" in "KKND2" (Misleno je Crush Kill N' Destroy.)

Mavrik ::


1.: Zgleda kot NOX samo, da je malce drugace. Imas enega heroja in summonas posasti na tvojo pomoc.
Je kar stara igra ampak 3d in ni glih slaba grafika glede na igre iz tistega leta ( men se zdi, da je iz leta 2003)


Akcijskih RPGjev je ko listja in trave, boš moral malo boljše to opisati.
The truth is rarely pure and never simple.

grayfox ::

že dolgo iščem eno staro igro, pa nevem naslova.
igra je RPG , lahko igraš viteza, lokostrelca ali čarovnika. čarovnik ima v rokah palico na vrhu katere je lobanja. iz te palice lahko strelja 1 ogenj, ali 3 ognje. en možen napad je tudi strela (turkizno modra). ( ponavadi si z njo napadal zmaja v nekem levelu. ) imaš več nasprotnikov, najbolj se spominjam hodečih ognjev, pa nekakšnih lobanj.

imel si tudi rdeče napoje za lajf, pa modre za mano.
ko si umrl se je na ekranu pokazala velika lobanja.

hvala.

Povedali ste nekaj naslovov, vendar sm očitno pozabil povedati da ej igra 2D,
Heretic, morda Hexen? Hexen II? Heretic III so pa vse 3D.

Mavrik ::

A je igra prvoosebna ali tretje osebna z izometrično perspektivo?
The truth is rarely pure and never simple.

Alamar ::

grayfox ::

ni Nox.

igra je tretjeosebna. strica gledaš od daleč in to iz ptičje perspektive. pogleda ne moreš zumat, ali obračat smer gledanja. grafika je enostavna ni nobenih hitrih gibov. Če se prav spomnem je bila igralna mapa čez cel ekran. ko si prišel na rob ekrana (mape), si avtomatsko prišel na naslednji odsek mape, tako kot da bi prišel na nasleden level igre.

Serpentö ::

Iščem igro, na katerem lahko igra 8 igralcev v smislu co-op.
Približno kot COD: WAW in COD: MW.
Le, da ima možnost, da igra 8 igralcev.

(Namenjeno za LAN-Party)

opeter ::

Recimo Frontlines: Fuels of War?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Serpentö ::

Recimo Frontlines: Fuels of War?

Bom probal, še imate kakšno idejo dečki in deklice? :P


PS: Trenutno na lanih igramo:
COD: WAW (2 x 4 igralcev)
Counter Strike
Counter Strike: Source
Half Life
Unreal Tournament 3
Unreal Tournament 2003
Warcraft III + Dodatek

roli ::

Torej, ker se bliža poletni čas zabave in oddiha iščem par zadev. In sicer iščem ige, ki omogočajo multiplayer igranje preko interneta. Iščem praktično vse razen streljačin. Torej iščem simulacije, dirkačine, strategije... Še en pogoj pa je, da je igra brezplačna za igranje. Pa naj bo open-source ali freeware. V glavnem nekaj kar je zabavno za 2 ali 3 playerje.
http://www.r00li.com

Bojevnik ::

@rolihandrej
S.W.I.N.E.

opeter ::

Area 51 mislim, da ima možnost multiplayerja. Malo preglej sem:
List of commercial games released as freeware @ Wikipedia
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

TehDucky ::

Iščem igro/igre, ki bi bila podobna MechWarrior. Trenutno igram Mechwarrior 4:Mercenaries. CD sem našel nekje v eni škatli, dobil sem ga pa ne vem za kater rojstni dan od soseda. Zdej pa ker mi je špil spet všeč ratu, pa je grafika mogoče malo stara že, me zanima če je še kakšen podoben špil ? Gre se pa za robote, kjer jim dodajaš orožja gor. Vglavnem lahko je bilokater špil, lahko je tak kot je HomeWorld al neki tazga, kjer si imel glavno ladjo pa ene par tamalih battleshipov, ki si jim gor našopavov orožja.

Mavrik ::

Če imaš rad opremljanje stvari, potem probaj Nexus: The Jupiter Incident.
The truth is rarely pure and never simple.

opeter ::

Ali pa iz serije Heavy Gear. Sicer ni nova, ampak recimo dvojka ima dokaj solidno grafiko (tudi v primerjavi z današnjimi igrami) ter odlično igralnost.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

TehDucky ::

Načeloma zgleda Heavy Gear čisto isto kot MechWarrior. Starejša, a z solidno grafiko. Čeprav se vidi, da ni letos narejeno :D

P.s.: Sprobam Nexus, ko pridem domov ob 13h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

ffka ::

iščem free mmopg ki ga igra dosti slovencev v stilu silkroad , cabal ...

TehDucky ::

Ni velik takih free špilov, k bi bili masovno naseljeni s slovenci. V mojem razredu igra like 1/5 silkroad. Ampak jih je spet samo 5. Če pa bi rad par novih špilov potem pa sprobej metin2, archlord mogoče kakšen hero online. Samo pri teh špilih težko najdeš slovence. So pa zanimivi za igrat.

Edit: Kal Online pa Rappelz bi se mogoče našlo kej slovencov. Lineage 2 morš pa najdt kakšn folk k igra na privatnem serverju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

__Devil__ ::

iščem free mmopg ki ga igra dosti slovencev v stilu silkroad , cabal ...


mogoče kaj takega:

bitefight

ABX ::

a ni tale samo ps3? vsepovsod piše samo za ps3. Drugače pa dobim logitech momo racing wheel za 50 oz. 45€ =)


Uradno je Logitech Driving Force GT za PS3, ampak dela brez težav na PC, poleg tega imaš tudi odličen software za njega in lahko programiraš vse gumbe na volanu, tako da tudi če ti igra ne nudi možnosti zamenjave gumbov, lahko delaš kar ti paše.

http://www.logitech.com/index.cfm/gamin...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Berserker ::

Mene zanima če obstaja kakšna simulacija ali arkada sodobnih pomorskih spopadov, podobno kot battlestation pacific( še kr solidna igra, dobri efekti sam joker ji je kr tak dal pod 65), za sillent hunter serijo vem ampak jaz iščem bolj kot vodenje težkih križark, frigat, rušilcev pa carrier. Iščem tudi kakšno igro za katero obstaja kakšen stargate mod sem še enkrat pogledal obedve seriji pa se mi je mal zlustal da bi fural te vesoljske ladje iz serij sam nisem ničesar našel me zanima če kdo pozna kaj takšnega.

tomii83 ::

Glede formulščin imaš malo morje modov F1C 99-02 z novimi sezonami pa 2008 imaš samostojen mod.2009 pa še pride.Je pa to najbolša formulščina za PCje poleg GP4.In hvalabogu da ni EA serija formul prišla z nazadovanjem tako kot Need for speed.

Mavrik ::

Mene zanima če obstaja kakšna simulacija ali arkada sodobnih pomorskih spopadov, podobno kot battlestation pacific( še kr solidna igra, dobri efekti sam joker ji je kr tak dal pod 65), za sillent hunter serijo vem ampak jaz iščem bolj kot vodenje težkih križark, frigat, rušilcev pa carrier.


Njaa, tega lih ni dost. Edina res dobra smulacija moderne pomorske vojne je Dangerous Waters, sam tam maš predvsem jedrske podmornice, nekaj letal in Oliver Hazard Perry fregato. Plus, sodobni pomorski spopadi niso nekaj kjer bi se vidlo dost efektov (kar ta špil tud dokaže).
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Ja to je res potem bo bolje če bi pogledal po ww2 vsebini. Sicer pa vseeno hvala za poizvedbo.

tomii83 ::

Obstaja kaka dobra igra z go-karti?

Sandi1987 ::

Iščem novejše (dobre) igre za PC (Streljačine, Dirkačine, Strategije itd...). Igre so lahko stare največ 5 let.

Zgodovina sprememb…

nejko8 ::

Sicer ne boš nič falil če napišeš v google "top pc games", sam pa si jih ogledujem tu:

Streljačine: http://www.gamespot.com/games.html?plat...

Strategije: http://www.gamespot.com/games.html?plat...

ZaOstali ::

Iscem igro (akcijska, prvoosebna) kjer med igro pobiras razlicne stvari (steklenice, zamaske...) in si iz tega naredis orozja...

Hm to bi blo pol nekaj taksnega kot Fallout 3

Morda tudi Bioshock. Vendar si prej poglej par videov (seveda če še nisi igral).

Sam iščem nek dober MMORPG špil, pa naj mi en pove iz prve roke. Dobro bi bilo če bi bil F2P.
Hvala

Tilen ::

Dober MMORP bo po moje AION. Da bi pa zdaj začel en že par let star MMORPG od začetka nabijat pa je pomoje bolj tako-tako (Lineage2 ipd.).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

pershi ::

Jst pa iscem eno igro, ki se je igrala davno nazaj na Hercules graphics racunalnikih.

Zadeva je bila potezna strategija, in sicer je bilo na enem ekranu narisanih kakih 6 drzav, od katerih je eno vodil igralec. Na svojem ozemlju si potem lahko gradil tovarne in žitna polja (morda še kaj pa se ne spomnim). Z denarjem, ki si ga dobil med potezami si lahko nato kupoval vojsko (spomnim se tankov) in napadal ostale države.
Zadeva je pa res ze precej stara. Po mojem, da smo jo igrali v zacetku devetdesetih.
Spisana pa mislim, da je bila v Pascalu.

Morda ve kdo, kateri spil je bil to?

lp, p

Struss ::

Mene pa ne zanima noben naslov. Rabim Pro EVOLUTION patch II za PES2008.

Na netu tega ne najdem nikjer. Če ima kdo to naj javi.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

rdecaluc ::

Dober večer.

Jaz pa iščem en star špil, ziher je 5+ let že star. V njem igraš eno čarovnico ki ima na voljo nekaj urokov. Naprimer da izbruhne vulkan sredi neke vasi, da vas napadejo čebele.. imaš pa tudi svoje vojake..

Tako igraš in napadaš planete.. vse je bolj v stilu starodavnih plemen :S

Slučajno kdo ve?
Est modus in rebus. ,typos

no99 ::

že dolgo iščem eno staro igro, pa nevem naslova.
igra je RPG , lahko igraš viteza, lokostrelca ali čarovnika. čarovnik ima v rokah palico na vrhu katere je lobanja. iz te palice lahko strelja 1 ogenj, ali 3 ognje. en možen napad je tudi strela (turkizno modra). ( ponavadi si z njo napadal zmaja v nekem levelu. ) imaš več nasprotnikov, najbolj se spominjam hodečih ognjev, pa nekakšnih lobanj.

imel si tudi rdeče napoje za lajf, pa modre za mano.
ko si umrl se je na ekranu pokazala velika lobanja.

hvala.

Povedali ste nekaj naslovov, vendar sm očitno pozabil povedati da ej igra 2D,
Heretic, morda Hexen? Hexen II? Heretic III so pa vse 3D.


Witch? aja ... tudi 3d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: no99 ()

nace95 ::

Iscem igro podobno Grandia 2 prosim pomagajte ce lahko.
:|:)

T-Majo ::

Ve kdo za kakšno podobno postolovščino kot je bil The Longest Journey: Dreamfall? Prvi del mi sicer ni sedel.

Imam tudi nekaj dobrih postulovščin, kot so Jack Keane in Monkey Island, samo bi rad igral kaj takšnega, kot je bil Dreamfall.

MATiCEK ::

Ve kdo za kakšno podobno postolovščino kot je bil The Longest Journey: Dreamfall? Prvi del mi sicer ni sedel.

Imam tudi nekaj dobrih postulovščin, kot so Jack Keane in Monkey Island, samo bi rad igral kaj takšnega, kot je bil Dreamfall.


Definitivno moraš pol preigrat Fahrenheit (Indigo Prophecy)! Pa mogoče Broken Sword The Sleeping Dragon.
««
3 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo igra 20 let stare igre? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
736120284 (363) GupeM
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475274 (2310) Jernej88_
»

Oldies goldies (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6410659 (1061) blabling2
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536394 (14413) msms
»

Stare igre, ki ste jih igrali (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7820876 (17229) BorutO

Več podobnih tem