» »

Windows XP se ne da

1 2
3
»

PaX_MaN ::

PS je v državni lasti.

Icematxyz ::

Kot nam je povedal Smiljan Švarc,
vodja službe za sistemski inženiring v Pošti Slovenije, so
to pot izbrali celo med prvimi na svetu.


Potem pa se še hvali s takimi.

Zgodovina sprememb…

jerry2002 ::

Itak, če ti ena zadeva dela je ne boš menju.

Vendar vsi ne razmišljajo tako.

Nekomu, ki XP-ji delujejo povsem zadovoljivo za njegove potrebe, jih bo zamenjal z 7 zato, ker si kupi tudi nov GSM, čeprav mu ta stari še vedno zelo dobro funkcionira (novi ma pač boljšo kamero:\ ). Pa ogromno ljudi kupi tudi novejši model avta zato, ker boljše izgleda. Izkaže pa se, da je bil starejši bolj zanesljiv.

Vse je samo marketing - prepričati nekoga, da kupi novejšo verzijo izdelka, pa čeprav je s trenuto povsem zadovoljen.

Samo moje mnenje.

lp
j

mtosev ::

Xp je fajn sistem ampak je zastarel. ce eni ne razumejo kaj pomeni >zastarel< pac ne razumejo da grejo stvari naprej. eventunalno bojo vsi kateri jokajo koncali na moderni Visti aka windowsu 7.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ABX ::

Xp je fajn sistem ampak je zastarel. ce eni ne razumejo kaj pomeni >zastarel< pac ne razumejo da grejo stvari naprej. eventunalno bojo vsi kateri jokajo koncali na moderni Visti aka windowsu 7.


Ma ne vem, tisti ki zagovarjamo XP, smo uspešno preskočili Visto, pa čeprav jih je tukaj veliko razlagala kako je Vista oh in sploh. Zdaj tej isti pravijo vrži Visto v smeti in preskoči na Win7.

Jaz bom počakal, dokler XP deluje ne vidim razloga za menjavo. Edini način da me Win7 prepriča da je potreben bo ko dobim kako super aplikacijo ki na WinXP ne dela. Do takrat pa naj živi XP, pa čeprav imam dual core in 4GB rama.

P.S: Moj netbook dela bistveno boljše z XP, koz z Linux, Vista ali Win7. Vsak novi OS, ga prej probam na tamalem PC-ju da vidim koliko je počasnejši od XP.

Moji XP-ji so bili inštalirani nazadnje leta 2004. Od takrat jih uspešno popravim tudi ko zamenjam motherboard.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

mtosev ::

od kdaj je bil Atom narejen da bi poganjal napredne next-gen OSe?
narejen je za low power in portability in nimajo hardware da bi poganjali nove OSe.

zakaj mislis da dela XP odlincno na njem? ker je XP star in pred 6 leti so imeli dosti nizje hardwareske zahteve.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ABX ::

Me ne zanima zakaj, važen mi je rezultat.

Moj "main" pc je dovolj za datacenter, vendar XP dela bistveno hitreje od Viste, pa čeprav sem izklopil vse v Visti / Win7.

Jaz marketingu ne verjamem, verjamem samo konkretnim rezultatom. Tej rezultati pa so vedno pokazali da je Vista / Win7 počasnejša od XP. Ampak kaj ti bom razlagal ko je zate matematika mnenje.

Samo DirectX 10, 11 pogrešam v XP. Vendar vidim da proizvajalci iger se bojijo izklopit podporo za DX9, tako da mi je mega.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

šernk ::

Xp je fajn sistem ampak je zastarel. ce eni ne razumejo kaj pomeni >zastarel< pac ne razumejo da grejo stvari naprej. eventunalno bojo vsi kateri jokajo koncali na moderni Visti aka windowsu 7.



močno se motiš, nekateri smo že končali drugje >:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mtosev ::

Xp je fajn sistem ampak je zastarel. ce eni ne razumejo kaj pomeni >zastarel< pac ne razumejo da grejo stvari naprej. eventunalno bojo vsi kateri jokajo koncali na moderni Visti aka windowsu 7.



močno se motiš, nekateri smo že končali drugje >:D

se ne motim. ne stejem tistih par 0.5% kateri so sli na Linux. jih je premalo da bi bili pomembni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ABX ::

Xp je fajn sistem ampak je zastarel. ce eni ne razumejo kaj pomeni >zastarel< pac ne razumejo da grejo stvari naprej. eventunalno bojo vsi kateri jokajo koncali na moderni Visti aka windowsu 7.



močno se motiš, nekateri smo že končali drugje >:D

se ne motim. ne stejem tistih par 0.5% kateri so sli na Linux. jih je premalo da bi bili pomembni.


First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
- Ghandi
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PrimozR ::

Xp je fajn sistem ampak je zastarel. ce eni ne razumejo kaj pomeni >zastarel< pac ne razumejo da grejo stvari naprej. eventunalno bojo vsi kateri jokajo koncali na moderni Visti aka windowsu 7.



močno se motiš, nekateri smo že končali drugje >:D

se ne motim. ne stejem tistih par 0.5% kateri so sli na Linux. jih je premalo da bi bili pomembni.

Jih je vedno več. Se ti bomo pa lahko smejali vsi ostali, ki bomo na Linux/AMD kompih :P

mtosev ::

veliko srece pri uporabi OSa za katerega rabis biti Brainiac samo da ga upravljas/uporabljas.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

PrimozR ::

To govoriš iz lastnih izkušenj?

mtosev ::

ne pozam nobenega kateri bi kot primarni sistem uporabljal Linux. aja enega poznam je prej delal za Hermes Softlab in je okoli Windowsa mene vprasal enkrat, ker ga sploh ne uporablja in verjetno ni vedo oz je pozabil, ker winse ne uporablja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

PrimozR ::

Ne poznam nikogar, ki bi imel avto za 200k. Torej ne obstajajo. Lahko bi se počasi začel zavedati, da je poleg tebe še približno 6 milijard ljudi na tem svetu.

mtosev ::

Ne poznam nikogar, ki bi imel avto za 200k. Torej ne obstajajo. Lahko bi se počasi začel zavedati, da je poleg tebe še približno 6 milijard ljudi na tem svetu.

od teh 6M kateri sploh imajo pc imajo 80-85% Windowse (tu stejem tudi piratske Wins, ker so se vedno windowsi), 10-15% OS X, ostali pa Linux in linux based OSe.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

šernk ::

veliko srece pri uporabi OSa za katerega rabis biti Brainiac samo da ga upravljas/uporabljas.


mar res? meni se zdi pa enostavnost sistema ko se ga navadiš precej precej večja in predvsem več rešitev najdeš po forumih, le pravilno moraš v google vpisati. celo bluetooth miško za katero vsi pravijo da moraš spremeniti 100stvari ti sam uštimam v 1 min (še 1 mesec nazaj mi je to predstavljalo nočno moro in 2 uri dela! le ker nisem vedel za eno stvar, ki mi vse skupaj skrajša na 1 min dela ali manj sedaj)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PrimozR ::

Ne poznam nikogar, ki bi imel avto za 200k. Torej ne obstajajo. Lahko bi se počasi začel zavedati, da je poleg tebe še približno 6 milijard ljudi na tem svetu.

od teh 6M kateri sploh imajo pc imajo 80-85% Windowse (tu stejem tudi piratske Wins, ker so se vedno windowsi), 10-15% OS X, ostali pa Linux in linux based OSe.

Od 6 milijard, ne milijonov. 10-15 procentov je tako 600-900 milijonov uporabnikov (po tvoje) :P

mtosev ::

ne clovek. samo M sem napisal, ker vsak ve da sem na miljarde mislil. ce pa ti ne mores bolj razmislit je to tvoj problem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

PrimozR ::

M pomeni mega oz. 10^6. Oz. milijon.

Pyr0Beast ::

Mlrd in mio ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec podpore za Windows 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14270664 (62914) dr.Akula
»

Predstavitev Windows 9 prihodnji teden

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
199104 (6388) Lonsarg
»

Zamenjava operacijskega sistema ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13310308 (8519) Assass1n
»

Prodaja Windows 7 ne jenja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10632420 (29850) MrStein
»

Windows 7 se prodaja odlično (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9916442 (13836) jest10

Več podobnih tem