» »

dvb problems ;))

dvb problems ;))

link_up ::

hello folk.... no moj problem je v dvb dekodiranju....imam namrec pinnacle pctv sat, brez ci modula in bi rad nekako softwersko odkodiral digital tv.analogna gre brez problema, za digitalno pa je malo slabse...
analogno tv sicer peljem preko composite in in dela ko urca...tudi dekodiranje deluje..no glavni problem je v tem, da multidec ne podpira cipovja connexant bt878 in tunerja connexant 1022 al kaj ze je na pctv sat...
podpira samo philipsove in termicove...vprasal bi torej, ce kdo kje pozna kaksn proggy k bi podpiru usaj kaksn bol eksoticn cipset....ah ja sm nabluzil ja...no sej prosm za pomoc? :)))

PaJo ::

Hm...
No dobro, ker ta zadeva ni glih tolko nelegalna, probaj tole nemsko stran:
http://freetv.de.am/
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sandi79 ::

>:D
No ja za analogno odkodiranje z Multidec-om ni problema.
Za odkodiranje digitalnih programov (softwersko) je pa edina rešitev kartica
Skystar-1 ali Hauppauge DVB s ali Nexus ostalih kartic pa Multidec ne podpira in jih tudi ne bo. Sam imam hauppauge TV NOVA kartico, ki je zadeva tudi ne podpira.
:) Če slučajno kdo ve kje v sloveniji dobiti te kartice naj mi prosim sporoči.
:(

PaJo ::

Hm, za moje kolega sem nabavljav Nexusa in to v avstriji. Stvar spila bombasticno, brez kaksni problemov. Samo pri nas ga je resnicno nemogoce dobit, tako da ce ga bos kupoval bos moral v tujino ponj, ceprav mi je kolega, ki odpira racunlnisko trgovino, zagotovil, da bo probal nabavit vso tako "eksoticno" robo, bomo videli:D

Drugace se pa tudi splaca popvrsat na Intelsat v Lenartu, oni ti mogoce lahko kaj od tega zrihtajo, samo je baje teba cakat vsaj kake 3 tene;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sandi79 ::

Ja ja super Pajo,
Pri intelsatu imajo samo SKYMEDIA in PentaVision kartice. Prosim povej kje bo in kdaj bo prjatu odprl trgovino.
Nexus je malce oklestena verzija DVB-s -ja
ali ima MPEG čip gor in kako deluje pod MULTIdecom.
Koliko si dal za NEXUSa.
:)) :)) :))

PaJo ::

Nexus je res dobra karta, ma gore vse kar rabis in sicer mpeg dekoder, tv out, souround audio out, daljninca in seveda plac da pripopas zraven se CI modul ce zelis.
No v glavnem z MultiDecom deluje brez problema, stvari ki so se kodirane po starih sistemih delujejo brez problema, za nove pa zankrat se tak ni pravih resitev;(
Cena pa ni glih najbolj ok, pride nekej 260Eurotov v avstriji, ampak v primerjavi z DVB dekoderji je se poceni, le da rabis racunlao, to pa tako in tako imamo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564734 (22442) k4vz0024

Dekoder oz. filter za kabelsko tv (Gold Private)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
324347 (3213) Brane2
»

kartica za Digitalno satelitsko

Oddelek: Kaj kupiti
224550 (3926) ts
»

katero DVB kartico?

Oddelek: Kaj kupiti
91498 (1292) Sandi79
»

Snemanje zvoka na Tv tuneru, odkodiranje kanalov

Oddelek: Zvok in slika
91661 (1363) gumby

Več podobnih tem