» »

TNT Express

TNT Express

geek93 ::

Pozdravljeni!
Pri AGT-ju sem naročil procesor pred nekaj dnevi, sedaj pa so ga odposlali, robo pa jim vozi TNT Express.
Mogoče ima kdo od vas izkušnje z TNT Express? Še procesor danes dobim? Dostavljajo tudi ob sobotah?

Hvala za odgovore

LP

batista bomb ::

Moje izkušnje so zaenkrat dobre, naprej pa bomo videli. Ob sobotah ne dostavljajo.

geek93 ::

hvala ti za odgovor. :D

Opkow ::

Vseeno bi ti svetoval, glede na komentarje preostalih uporabnikov, da se vsak dan malo razgledas okoli bajte, ce se kje valja kak neznan paket. ;)

timotejs ::

Jaz imam slabe izkušnje z TNT saj sem naročil računalnik in jim je padel na tla in je šlo 3 četrt komponent. Sedaj pa moram čakat še vsaj 1 teden da dobijo komponente v trgovino kjer sem naročil, saj nekaterih delov ni na zalogi. ;((

urban99 ::

Dodajam svežo izkušnjo s TNT za arhiv.

Danes me je ob prihodu domov v nabiralniku namreč čakalo obvestilo o nevročeni pošiljki s pozivom, da naj pokličem njihovo brezplačno številko, da uredimo ponovno dostavo. Ob 13:45 sem bil namreč začuda v službi. Ok, ni frke... a še preden sem prišel do telefona me je ustavil sosed in obvestil, da je bila pošiljka prinešena k njemu in da mu je TNT kurir rekel "da bo pustil pri njemu, ker nima časa kasneje priti". 8-O

Ne samo, da me moti, da za dostavo mojega paketa iz drugega konca Evrope na koncu poskrbi sosed (ki nima nič od tega in tudi poštar ni, se pa hvalabogu razumemo). V paketu je bila jasno zapisana moja mobilna(!) telefonska številka na kateri sem bil dosegljiv. Ampak kot kaže je ta podatek popolnoma odveč...

Hardstyle ::

Mogoče je kurir v postopku prenosa telefonske številke pa ni mogel klicat, službenih pa itak nimajo. >:D

glem B ::

Nova TNT izkušnja.
Službeno naj bi v 24 urah dostavili pošto na naslov v Sloveniji. Šlo je za nujno pošiljko - razpis, zato smo želeli zagotovilo, da bo res pravočasno tam. Čez nekaj dni nas je kap, ker je pošiljka - 14 dni našega dela - prišla neodprta nazaj, saj je bila dostavljena 8 minut prepozno. TNT pa nam je mirno poslal račun, se ne odzval na reklamacijo računa, ignorilral telefonske klice. Na koncu so trdili, da smo jim rekli, naj poskusijo pravočasno dostaviti. Kakšna nesramna laž. Zahtevali smo posnetek telefonskega klica - telefonskih posnetkov nimajo. Imeli smo dokument, ki je naročal dostavo v 24 urah, na TNT so to pač prekršili, pa se jim ne zdi nič kaj narobe.
Nobenega opravičila.
Z njimi smo sodelovali zadnjič. Zelo odsvetujem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS - hitra dostava My Ass (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5632300 (12350) Marina2
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9546938 (17779) uporabnik50
»

Dostavna služba TNT

Oddelek: Loža
197621 (4341) k4vz0024
»

Imate izjušnje z Elektronika.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787481 (3821) __Devil__
»

Naročanje pri Mimovrste.domenca in pošiljanje z Yellogp 'hitro' pošto !!!

Oddelek: Loža
455767 (3504) dolegar

Več podobnih tem