» »

Nokia N95 - odklepanje

Nokia N95 - odklepanje

bernikm ::

Živjo,

imam Nokio N95 zaklenjeno na Simobil Vodaphone in bi jo rad odklenil tudi na ostale operaterje. Obstaja kak software oziroma navodila kako to storiti?
Hvala

GSMovc ::

Osebno sem nesel na gsm servis Nove fužine 47 kjer so mi jo odklenili za 30 eur.
Baje se ceneje ne da. drguače pa je ne moreš odkleniti ker rabiš posbno opremo.
Saj tko sem slišal na forumih.

tomaz- ::

poglej na bolhi za turbo sim kartico. Sam sem imel tako odklenjeno Nokio N95 8gb, pa sem vmes tudi firmware normalno posodobil.. plačal sem okol 13 evrčkov, je pa en tip prišel do mene v BTC, sprobal zadevo in sem mu plačal, ko sem videl, da zadeva funkcionira... Je bil pa plus to, da se nikjer ni nič "videlo" se pravi, ni bil problem z garancijo na telefon.. Po moje bi bilo to zate najceneje.. Če pa slučajno prodaš telefon, ti pa turbo sim ostane in ga lahko seveda prodaš naprej...

jan01 ::

GSMovc ::

S temi turbo simi je mal problemček, k je treba sim kartico obrezat, pa učas ne funkcionira dobr.
Sej ti odklenejo telefon, tako da se ne opazi da je bil delan poseg, osebno sem ga odklenil pri gsm servisu, pa mi na telerayu niso nič komplicirali.

bernikm ::

Se strinjam, sem probal pa je zadeva taka da dela, potem kar naenkrat tel zašteka in je treba ugasnit in prižgat, tako da ni ravno 100%.
Ve morda kdo za kakega, za dejanski odklep Nokie N95 za kakšno 'študentsko' ceno? :-)
Hvala

GSMovc ::

Na fužinah v štacuni GSM servis odklepajo, je pa cena 30 eur. Samo nisem še nikjer zasledil cenejšo varjanto.

bernikm ::

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

simobil zaklep telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5213583 (9074) Entity
»

Motilec gsm (ter gps) signala (legalno?) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5924541 (14452) poweroff
»

Predelava prenosnika Asus eee 701

Oddelek: Pomoč in nasveti
101577 (1227) matobeli
»

Ali so Simobilovi mobiteli odklenjeni?

Oddelek: Mobilne tehnologije
173349 (2905) Ted
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214229 (2363) gasperxp

Več podobnih tem